Cóż za HISTERIA! Wyborcza. ,,Musimy być solidarni, bo inaczej nikt nie zaprotestuje, kiedy przyjdą po nas'' - zdjęcie
27.07.19, 13:05(fot. pixabay)

Cóż za HISTERIA! Wyborcza. ,,Musimy być solidarni, bo inaczej nikt nie zaprotestuje, kiedy przyjdą po nas''

38

Gazeta Wyborcza zorganizowała akcję solidarnościową z LGBT w związku z wydarzeniami z Białegostoku. Poraża skala zacietrzewienia, otumanienia i histerii, jaką wytwarzają media lewicowo - liberalne.

- Musimy być solidarne i solidarni, bo inaczej nikt nie zaprotestuje, kiedy przyjdą po ciebie, po mnie, po nas - alarmuje "Wyborcza"

- Stoimy po stronie bitych uczestników Marszu Równości w Białymstoku, po stronie osób LGBT+. Zawsze będziemy z krzywdzonymi i poniżanymi, z tymi, którym odmawia się praw. "Wyborcza" wraca do hasła: "Nie ma wolności bez solidarności" - czytamy

Jakoś nigdy nie przeczytaliśmy w tym medium o najbardziej prześladowanej grupie społecznej na świecie, jaką są chrześcijanie. Zresztą wtedy szereg artykułów pełnych mowy nienawiści wobec Kościoła i duchowieństwa należałoby z medium Michnika usunąć. 

Oczywiście artykuł powiela szereg manipulacji i kłamstw, ale kto by się przejmował prawdą. 

- Obserwując marsze narodowców, kopiących dziewczyny po twarzy osiłków z flarami i celtyckimi znakami, wygrażających „lesbom i pedałom”, widząc wiernych Kościoła z „krzyżem na piersi i browningiem w kieszeni” ryczących: "Wypierdalać!". Słuchając podziękowań przedstawicieli Kościoła za „patriotyczną postawę i obronę wartości katolickich”, widząc długotrwałą bierność prokuratury i policji w ściganiu agresorów - uważamy, że dziś trzeba stanąć po właściwej stronie. Po stronie bitych, a nie bijących. - pisze "GW"

Wyborcza szczuje więc na rząd Prawa i Sprawiedliwości, bo przecież Jarosław Kaczyński własnoręcznie pobił geja w Białymstoku.

- Autorytarna władza potrzebuje wciąż nowego wroga. Szczuła na uchodźców, opozycję uliczną, kobiety z "czarnego protestu", Niemców, Żydów i Ukraińców, na elity od Sorosa i NGO-sy, na lekarzy rezydentów, niepełnosprawnych, uczniów i nauczycieli, „ideologię gender”, na WOŚP Jurka Owsiaka i prezydenta Pawła Adamowicza... Dziś szczuje na środowisko LGBT+ - analizuje GW

- Dziś stoimy po stronie bitych uczestników Marszu Równości w Białymstoku, po stronie osób LGBT+. Zawsze będziemy z krzywdzonymi i poniżanymi, z tymi, którym odmawia się praw. - wyjaśnia 

- Obiecujemy, że nie będziemy milczeć, że nie będziemy obojętni, bo za ciszę i obojętność ktoś może zapłacić życiem. Niech nikt nie pozostanie sam! - histeryzuje

I na koniec wisienka na torcie...

Wyborcza posłużyła się wierszem Martin Niemöllera, niemieckiego pastora luterańskiego napisanego przez duchownego w obozie w Dachau w 1942 r.... 

Rozumiemy, że działają we własnym interesie, żeby przeżyć, że podgrzanie emocji powoduje większe zasięgi artykułów, czy na tej fali wypromowanie wyższego wyniku Lewicy w wyborach.. ale dajcie spokój z wykorzystywaniem dramatu II wojny światowej, Holokaustu w tej sytuacji! To jest poniżej poziomu krytyki....

 

bz/wyborcza.pl

Komentarze (38):

Grizzly2019.07.27 22:22
Przychodzić po was? Po co? HIV-a złapać? Sami się wypier... o własne nogi albo nadredaktor wciągnie was do szamba!
Torchwood2019.07.27 18:17
Naprawdę? Jak fronda co tydzień publikuje "artykuł" o tym jak to chrześcijaniw są prześladowani i zaraz będą ich źli lewicowcy mordować, to jest OK?
bogdanus2019.07.27 17:16
Ideologia LGBT przejmowała narrację gdy się mówiło, "Osoby LGBT", zarzuca się wówczas dyskryminacje. Gdy mówimy ideologia LGBT atakujemy idee a nie osoby. Tym samym wytrącamy broń którą podbijali inne narody.
Maria Blaszczyk2019.07.28 0:21
Tyle tylko że ideologia LGBT nie istnieje. Ale jeśli chcecie - możecie. Straszna strata czasu i donkiszoteria. Ale to nie jest zabronione.
kornik2019.07.27 16:55
Przez grzeczność nie zaprzeczę. Ja napewno nie będę protestował.
abc2019.07.27 15:37
Nie należy nigdy walczyć z ludźmi o innych poglądach poprzez ich bicie. Jednak to wcale nie oznacza, ze ci pobici maja rację i że musimy im ulegać.
Hak Ci w smark2019.07.27 17:00
No ale jak masz im ulegać? Oni będą sobie żyli po swojemu i Ty będziesz sobie żył/a po swojemu. Wszyscy zadowoleni.
bogdanus2019.07.27 15:15
Na zachodzie ideologia LGBT przyczynia się do kar i wtrącania ludzi do więzienia, kto się im sprzeciwia. Czy my, nauczeni tym doświadczeniem, mamy być bierni i pozwolić na zniewolenie. To oni chcą zmienić światową rzeczywistość na lewicową.
Foster2019.07.27 14:53
Pobitych za LGBT widziałem, ale pobitych przez LGBT nie widziałem.
Są śmiertelnie poważni.2019.07.27 14:40
Parsknąłem śmiechem jak wczoraj wlazłem na wyborczą. Czy oni są aż tak głupi? Ten ich patos tego tekstu " że przyjdą po nas" robi chyba wrażenie tylko na idiotach! Zaangażowanie i powaga akademii szkolnej której i tak nikt nie przeżywa naprawdę! Jakie smutne totalniackie środowisko! Aby było tak jak było coraz dalej więc oni w coraz większej desperacji! Niemal cała gazeta o lgbt, Gazecie Polskiej z nalepkami, Białymstoku itp. TRAGEDIA!
Moni2019.07.27 14:52
Ja dzisiaj - nie ukrywam, że z odrazą - przeczytałam ich tekst o wyborczych scenariuszach. Na stronie internetowej, oczywiście, bo nie upadłabym tak nisko, by kupować szmatławca w kiosku. I nie tyle istotny jest ów tekst, co komentarze. Oni faktycznie zachowują się jak ci w ostatnich dniach w bunkrze Hitlera. W widocznej desperacji, resztki nadziei budują w tych komentarzach faktycznie schizofreniczne scenariusze. Dominuje jednak przerażenie.
pat2019.07.27 14:33
Tęczowa zaraza zaatakowała cały naród polski, wierzących i praktykujących katolików, szydząc z Boga Ojca, Jezusa, Ducha Świętego, profanując Matkę Bożą i wszelkie świętości, atakując kapłanów, dzieci i ignorując wszystkie zasady życia społecznego i prawnego. Teraz wyłażą chazarskie mendy ze wszystkich dziur i łączą się razem, by pokazać, kim naprawdę są. A ich panem starodawny wąż, bestia z piekła, kłamca i oszust, morderca i gorszyciel, ale też podły oskarżyciel, dlatego swoją podłość przypisuje tym, których chce zniszczyć.
Iza2019.07.27 13:49
Chrześcijanie najbardziej prześladowaną grupą w Polsce? Ha, ha, ha, religia w szkole, kościół najbogatszym posiadaczem ziemskim, zwolnienia podatkowe, bezkarność biskupów ukrywających pedofilię i kreujących nowych wrogów- to jest prześladowanie? Prześladowanie, bo część szkalowanych przez kościół grup ma szczelność bronić się? Prześladowanie, bo ktoś pokolorował aurolkę Maryi na tęczowo, odprawił mszę na Marszu Równości? Śmieszni jesteście. Kościół w Polsce notorycznie prześladuje LGBT, kobiety z Czarnego Protestu, ateistów, rodziny LGBT, małżeństwa cywilne, ofiary pedofilii duchownych, dzieci z in vitro, pracowników klinik in vitro, Żydów, uczniów niechodzących na religię.
Zerr02019.07.27 16:40
A któż cie tak "szkaluje"? Któż cię "przesladuje"? Może jakiś jeden jedyny przykład. Wy sie nie bronicie - wy chcecie spalić nasz świat. Z wami nie ma dyskusji. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że jak tylko dostaniecie mozliwość, rozpętacie Wojne Domowa i popełnicie masowe ludobójstwo. To rzecz absolutnie pewna. Przeliczycie sie, bo my nie będziemy stali i płakali gdy przyjdziecie nas wymordowac, tylko zaczniemy się bronić z taka pasja, że wszystkie Banki, Ambasady i wojska interwencyjne was nie uchronia przed klęską.
Maria Blaszczyk2019.07.28 0:20
Jeden przykład? Tydzień temu w Białymstoku.
kornik2019.07.27 17:01
Słyszysz jak spluwam?
andrzejhahn32019.07.27 13:42
Po was albo do was przyjdzie Durcik z lewicom i będzie ta panie jadamie chlac wóde i będzie ta potem pisać takie urojone teksty😜 Lewaki marsz wymalowac sobie paznokcie💅
Mirek2019.07.27 13:40
A lewackie błoto znowu zieje nienawiścią . Totalna opozycja związała się ze zboczeńcami i ubekami a więc mamy konglomerat rzygowin .
Teresa2019.07.27 13:36
Zignoruj autorów bluźnierczych, złych, agresywnych, antykatolickich i antypolskich komentarzy jak psa szczekającego na łańcuchu. Nie klikaj w łapki pod ich komentarzami, bo to sprawia im satysfakcje i podjudza ich jeszcze bardziej do większej zajadłości. Nie oni decydują co jest dobre a co złe. O tym zdecydował już Pan Bóg i przed Nim każdy zda sprawę ze stanu swego serca. Owszem mogą Ci uzurpatorzy prawa na jakiś czas namieszać ale ostateczne zwycięstwo należy do Pana Boga i ludzi, którzy Mu ufają.
Ooooo2019.07.27 13:30
No ale na początku XX wieku podobnie się zaczynało. Bojówki katolickonacjonalistyczne napadały i prześladowały wybrane grupy, jedna po drugiej. A efekty były wiadome.
kornik2019.07.27 16:59
Ty rzeczywiście jesteś OO! Tylko ci spłuczki brakuje. Początek XX wieku to lata 1900 -1910. Gdzie kiedy były te bojówki katolicko-nacjonalistyczne?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.27 13:27
Czas pogonić katolicką faszystowską swołocz!
Moni2019.07.27 13:18
Dokładnie taki sam scenariusz rozgrywał się w Niemczech przed wojną. Wystrojone w mundurki projektu Hugo Bossa rozkrzyczane grupki paradowały po ulicach, szydziły z tych, którzy nie paradowali z nimi, machali swoimi sztandarami ze swastyką. Odgrażali się, że zdobywszy władzę, będą zamykać i izolować tych, którzy nie z nimi. Wtedy byli mniejszością. Gdy Niemcy stały się dzięki nim III Rzeszą, otworzyli obozy i getta. Wdrożyli ideologię "nadczłowieka" i "podczłowieka". Ludobójstwo uczynili narzędziem do opanowania świata w myśl obłędu ideologii "nowego świata wiecznej szczęśliwości". Większość - nawet ta dotąd im przeciwna - podporządkowała się im. Ze strachu, by nie została uznana za "niepoprawnych". Tak zawsze kończą się globalne eksperymenty wykolejonych i amoralnych szaleńców na ludzkości. Ich celem zawsze jest pogrzebanie dotychczasowej cywilizacji, po to, by tworzyć tę nową, rzekomo najlepszą i najszczęśliwszą. I Hitler i Stalin mieli to samo na uwadze, mordując kilkadziesiąt milionów ludzi. Początki totalitaryzmów zawsze są takie same. Na początek niewinne, kolorowe, roześmiane, rozentuzjazmowane. Teraz jest już jakby bardzo podobnie. Tylko kolorystyka bogatsza...
Atheisten sind Dummköpfe - A. Einstein2019.07.27 14:25
Z ta roznica Moni, ze w mundurkach SA, SS i Gestapo bylo najwiecej sadystow-homoseksualistow.
Moni2019.07.27 15:12
Przeczytaj ponownie co napisałam. Wtedy brunatna mniejszość opanowała bojaźliwą większość. I stało się to co się stało. A jak jest dziś?
Jazzz2019.07.27 20:31
Lewicowa cecha - odwracanie kota ogonem. Kłamstwa i oszustwa. Po ostatnich miesiącach przepełnionych ekscesami obwoźnej grupy LGBT, po tylu profanacjach, po znieważeniu i pogardliwym poniżeniu tylu przyzwoitych ludzi, po tylu bluźnierstwach i wyszydzeniu naszej świętej wiary, oczekujecie że w momencie zagrożenia, ktoś wam poda pomocną dłoń. Możecie się przeliczyć
polak2019.07.27 13:17
pedalstwo u nas w Polsce nie macie co szukać --wasz kierunek to turcja jak tam was będą popierać to spróbujcie u nas
edi2019.07.27 13:22
Panie polak! Po co ten atak na kościół? raczej księża katoliccy nie zrobią w Turcji kariery! a pedalstwo koloratkowych w Polsce wiernych nie razi!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.27 13:26
wypiierdalaj polaczku reprezentujący interesy obcego państwa Watykan LGBT to Polacy, a Polska to NASZ kraj.
Adaś2019.07.27 13:39
Buhaha,co jest wasze tęczowy kokosie?chyba za dużo rąbania w rure ci zaszkodziło.
pat2019.07.27 14:54
Chazarowi się w głowie pomieszało.
Adaś2019.07.27 14:49
Powtarzam,utworzyć rezerwaty dla tego pedalskiego bydła i ogrodzić drutem kolczastym.
mlody2019.07.28 21:12
"ale dajcie spokój z wykorzystywaniem dramatu II wojny światowej, Holokaustu w tej sytuacji! To jest poniżej poziomu krytyki...." a Adaś w komentarzach proponuje utworzenie "pedalskiemu bydłu" getta. chyba nie potrzeba więcej komentarza
ofiara seksualna dewianta w sutannie2019.07.27 13:12
Jak kościół, katolicy, katolickie media i instytucje potrafią nienawidzić innych ludzi tylko za to że są inni! Były czasy, że ich torturowali i mordowali. I to z bogiem na ustach...
andrzejhahn32019.07.27 13:44
Paznokcie już pomalować? Jadam idzie z dur okiem wodę ci niosom będzie ta dopiero bredzic 💅
Andrzej2019.07.27 14:07
To prawda,że katolicy nie nawidzą innych,bo są inni,bo są ateistami.A czy Pan dzielnicowy lubi katolików,o których pisze,że są to ludzie ciemni,że są zacofaną masą.Czy to odnosi się do wszystkich katolików,czy do fanatyków religijnych? Myślę,że te krytyczne wpisy odnoszą się do katoli,czyli tych niemyślących?
Andrzej2019.07.27 14:21
Tak katolicy i to spora większość,księży nie znoszą innych,niewierzących,czy o innej organizacji.A czy Pan Dzielnicowy toleruje katolików,bo też czytam,że katolicy to ciemna,bezmyślna masa,zacofana,pogańska,że katolicy są nienormalni.Czy te stwierdzenia dotyczą wszystkich katolików,czy może odnoszą się tylko do tej tak zwanej bezmyślnej części katoli,fanatyków religijnych,nieużywający własnego rozumu?
Jazzz2019.07.27 22:13
Do lewicowego dzielnicowego, już w latach 80 -tych oszacowano że lewicowe dyktatury maja na sumieniu ok. 100 milionów ofiar. Licznik ciągle bije bo mało jest chętnych na wyzwolenie niewolników z marksistowskiej opresji.