Empik w szponach diabła! Sprzedaje dzieciom okultystyczną grę! - zdjęcie
04.09.15, 12:05

Empik w szponach diabła! Sprzedaje dzieciom okultystyczną grę!

25

Sieć sklepów "Empik", która w ubiegłym roku z okazji Bożego Narodzenia promowała się satanistą nawołującym do mordowania chrześcijan oraz kobietą chlubiącą się zamordowaniem dziecika nienarodzonego, teraz proponuje małym dzieciom okultystyczną grę.

W sklepie tym można kupić grę towarzyską "Voodoo", która promuje praktyki magiczne i nawiązywanie kontaktu z szatanem. O sprawie poinformowała najpierw "Gazeta Polska Codziennie". Rzecz skomentował z kolei na łamach "Radia Maryja" ksiądz profesor Andrzej Zwoliński z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Duchowny ocenia praktykę sieci sklepów "Empik" w jednoznacznie negatywny sposób.

- Bezpośredni kontakt z takimi grami jest niebezpieczny, wiąże się z propagowaniem okultyzmu. Skutki religii opętańczej, bo taka nazwa też jest stosowana wobec „Voodoo”, są bardzo niebezpieczne. One bagatelizują treści demoniczne. Dziecko kontaktując się z tego typu grami nabiera przekonania, że można się bawić treściami, które powodują otwarcie się na zło - powiedział.

Gra jest przeznaczona dla dzieci od 7 roku wzwyż. To oznacza, że Empik proponuje małym dzieciom głęboką deprawację ich dusz, zachęcając je do kontaktowania się ze światem demonicznym i odrzucaniem Bożego przykazania przeciwnego czarom. Widać stąd jasno, że efekty szatańskiej i aborcyjnej kampanii reklamowej z ubiegło roku trzymają się mocno: diabeł w Empiku to już po prostu codzienność. 

bjad

Komentarze (25):

anonim2015.09.4 12:27
Czytajac wiekszosc tekstow publikowanych na tym portalu, w tym powyzszy, odnosze wrazenie, ze sami jestescie w szponach obsesji I manii przesladowczych. Zero konkretu, na czym polega ta deprawacja tylko lament dewotow I ksiezy.
anonim2015.09.4 12:31
Empickie kanalie.
anonim2015.09.4 12:34
Kolejny bojkot? Czy swietojebliwi mogli by sie wreszcie odp... od normalnych ludzi . Gra sie nie podoba to nie kupujcie tylko przestańcie innym narzucać wiarę w bajkę która wierzycie bo tak sie składa ze nie wszyscy w nią wierzą i to zdaje sie strasznie frondzie przeszkadza
anonim2015.09.4 12:37
Wykończyli biedronkę, lidla, coca-colę i you-tube, a teraz przyszła kolej na empik.
anonim2015.09.4 12:39
Jakiś rok temu Empik sprzedawał dzieciom grę w strip pokera. W zestawie były kajdanki obite różowym futerkiem.
anonim2015.09.4 12:47
@kors - chyba to jednak biznes i chodzi o klikalność. W ostateczności - przyjemne z pożytecznym ("mam obsesję i jeszcze mi za to płacą").
anonim2015.09.4 13:00
Jak flądra bojkotuje to ja dziecku grę kupuje
anonim2015.09.4 13:14
Wygraliśmy walkę z Darskim i Czubaszek, to i wyramy z voodoo.Ktòż jak Bóg!!!!!!!
anonim2015.09.4 13:38
W Empiku można też kupić słynną grę "Wiedźmin 3", w której opętani przez Szatana twórcy gry nabijają się z Kultu Wiecznego Ognia, którego kapłani bardzo niezwykle przypominają naszych katolickich. :)
anonim2015.09.4 13:43
Pani Czubaszek przyznała sie do legalnie przeprowadzonej aborcj a nie do morderstwa , zdaje sie ze wasz idol prof Chazan rownież przyznał sie do setek takich "morderstw;)" ale to już wam jakoś nie przeszkadza
anonim2015.09.4 14:01
Śmieszna sprawa, ale Postępowa Hołota powinna ostro dać czadu przeciwko propagowaniu Zabobonów i Ciemnoty. Jak to - nie protestujecie przeciwko CZAROM? Jakoś się Materializm z durnych łbów ulotnił, kiedy można pluć na Chrześcijaństwo to i czary są okej. Nawet Vódu nie jest już dziś reliktem podłych, patriarchalnych czasów... Oto i prawda o Postępowych wujkohebcach - wszystko ściema, liczy się tylko i wyłącznie nienawiść do Wiary.
anonim2015.09.4 14:45
Bojkot jest oczywisty... nie trzeba pisac.
anonim2015.09.4 15:08
@ufam "Bojkot jest oczywisty... nie trzeba pisać" - aha, a jak kliknęłam w jeden z artykułów, to na samej górze migał banner z reklamą Empiku z listą gierek - również tej, o której mowa :)))))) A ten wpis też jest niezłą reklamą :)
anonim2015.09.4 15:51
Żałosne. Kto ma oczy i uszy niech wejdzie na opis gry udostępniony przez producenta:http://foxgames.pl/voodoo/ . To gra ćwicząca pamięć, a nie "gra, z którą kontakt jest niebezpieczny, bo propaguje okultyzm". Aż tak nienawidzicie Empiku, że byle nazwa gry skłania was do napisania artykułu, ukazującego produkt jako dzieło szatana. Dla leniwych: "PRZEBIEG ROZGRYWKI - Na kartach występuje pięć różnych symboli w pięciu różnych kolorach. Wszystkie symbole i kolory przedstawione są na karcie pomocy. Na każdej karcie znajdują się tylko cztery symbole w czterech kolorach. Na każdej z kart brakuje więc jednego symbolu i jednego koloru. Zadaniem graczy będzie ich odnalezienie". A symbole to: kapelusz, lalka, butelka, maska i ozdoba z piórami. Gdzie tu "religia opętańcza"?
anonim2015.09.4 15:51
a gdzie bojkot? fronda schodzi na psy
anonim2015.09.4 16:55
Kopany, postępowa hołota 'nie wierzy' (jak uparcie pitoli) w różne rzeczy, i ta 'niewiara' jakoś postępowych bydląt (w rodzaju nśp. Boya) nie powstrzymywała przed zwalczaniem 'ciemnoty' Ja taka postawę rozumiem, jest przynajmniej szczera... dziś jednak kolejny miot rewolucji łyka ciemnotę i zabobony jak gąska kluski... Wiesz - ja wolę starych skrsynów. Przynajmniej nie tolerowali propagandy dzikich czarów i szerzenia najciemniejszych zabobonów wśród lokalesów.
anonim2015.09.4 17:15
@Zerro Ale wiesz, że jest to gra ćwicząca pamięć prawda?
anonim2015.09.4 17:42
korsie... wiejskie babki zaklinaczki i czary również nie są 'rzeczywiste', tym niemniej wasze ideowe 'przodki' ostro się zapluwały zwalczając ciemnotę. Bo czary, gusła, horrorskopy, vódu to właśnie jest ciemnota. Przejaw analfabetyzmu i extermalnego anty-racjonalizmu. Podobno jesteście 'racjonalistam'???? He he he... jakoś tego NIE WIDAĆ, o wielcy racjonaliści. Żenada. Szczerzy racjonaliści zwalczali by takie przejawy propagandy ciemnoty wśród dziatwy z całych sił. Podobnie jak katolicy, choć z nieco innych powodów.
anonim2015.09.4 18:28
krosie ty masz klepki cokolwiek nierówne... wojujący ateiści rządzą obecnie eurounią, USA, wcześniej zaprowadzali porządki w ZSRR, Chinach, demoludach. Trzeba mieć zdrowo zryty beret aby milionowe armie nazywać 'niezwykłą rzadkością' Po prostu się demaskujecie, fałszywcy. Nie jesteście żadnymi 'racjonalistami' tylko bandą załganych rasistów, ksenofobów i teofobów. Plujecie na Katolicyzm z powodów rasistowskich, tak jak nazistowskie świnie pluły ogniem na Żydów. Dobrze wiesz, że Vódu to nie są 'wróżki' tylko brutalna pogańska religia mocno trzymająca za pysk ciemne chłopstwo. Rozumiem, że jak ktoś machnie cool-kolorową grę z nazi-sfastą w roli głównej to będzie okej?
anonim2015.09.4 18:54
krosie, machnij może na jakimś pudełku ładną sfastę a potem wciskaj prokuratorowi że sama zawartość pudełka nie ma nic a nic wspólnego z propagowaniem nazizmu. Na pewno ci uwierzy i pochwali. Grzywną i aresztem.
anonim2015.09.4 19:30
korsie owszem vódu nie jest zakazane. tym niemniej propagowanie vódu jest propagowaniem skrajnej ciemnoty i światli racjonalni wolnomyśliciele powinni ostro się sprzeciwiać szerzeniu ciemnoty wśród nieletnich. Ta gra, bez względu na zawartość, spełnia wszelkie prawne znamiona 'propagowania'. Myślę że katole powinni zrobić was w tzw ciula. Zaczniemy atakować rzeczy wam wrogie, będzie fun!
anonim2015.09.4 20:12
To jak? Bojkotujemy empik? Pytam bo widziałam ostatnio na prawdę ładnie wydany koran i chciałam kupić.
anonim2015.09.4 20:58
Typowe łowienie sensacji. Sama gra jest zwyczajną grą na spostrzegawczość/zręczność. Poza tym tę grę można dostać prawie w każdym sklepie z np. grami planszowymi czy w księgarniach więc zarzut "empik w szponach szatana" jest dla mnie zabawny.
anonim2015.09.4 21:12
Korsie, zgodnie z polskim prawem - propaguje zawartość pudełka jest bez znaczenia. Wystawka na półce to reklama ciemniactwa, wstecznictwa i zabobonu.
anonim2015.09.5 12:46
jakby dla 'ćwiczenie pamięci' ktoś zrobil gre z obrazkami z auschitz, zydami w pasiakach i usmiechnietymi SSmanami to tez byscie byli zachwyceni? ;)