Wojciech Czuchnowski zasugerował zamknięcie milionów Polaków w więzieniu. Komentując wyborcze zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości uznał, że Polacy zagłosowali na tę partię... przekupieni przez obietnice wyborcze i stąd powinni iść siedzieć. Nie wiemy, jak to rozumieć.

Czy Czuchnowski jest aby na pewno demokratą? Zasadniczo rzecz biorąc na tym przecież demokracja polega - wyborcy głosują na tego, kto zapewni im lepsze (czytaj: często po prostu bogatsze) życie. Wiemy, wprawdzie, że Platforma chciałaby kraj raczej zrujnować, ale... nawet ona przecież tego tak otwarcie nie mówi.

Tymczasem Czuchnowski napisał na Twitterze:

"Zanim jeszcze Fenicjanie wynaleźli pieniądze, wiadomo było, że przekupstwo jest najskuteczniejszą metodą walki. Jak się okazuje, walki o głosy również.....".

I dodał: "§ 1. Kto, przyjmuje korzyść majątkową za głosowanie w określony sposób, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majątkowej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w określony sposób".

Taka to jest "demokracja" według "Wyborczej".

Wygrywa Platforma - "dorżnąć watahę"!!!

Wygrywa PiS - podzielić Polskę na dwa kraje, a wyborców PiS najlepiej zamknąć w więzieniu.

bsw