Dziennikarz "Gazety Wyborczej" obraża Narodowców - zdjęcie
01.11.15, 08:33

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" obraża Narodowców

8

Niedawno posłowie należący do Ruchu Narodowego, którzy weszli do sejmu z list ruchu Kukiz'15 zapowiedzieli pozew przeciw "Gazecie Wyborczej" i m.in. jej dziennikarzowi Wojciechowi Czuchnowskiemu. Teraz zainteresowany postanowił odpowiedzieć Robertowi Winnickiemu i jego kolegom.
 
Wojciech Czuchnowski odpowiedział na Twitterze środowisko narodowym, których przedstawiciele zapowiedzieli pozew w związku z publikacjami w "Gazecie Wyborczej". Dziennikarz nie przebierał w słowach.

" Panowie Narodowcy, powiedziałbym żebyście mnie pocałowali w d***, ale za bardzo szanuję swoją d***, więc po prostu 'spie*****cie dziady' " – napisał dziennikarz na swoim Twitterze.
 
Dziennikarz odniósł się w ten sposób do zapowiedzi Roberta Winnickiego (szef Narodowców i nowego posła ruchu Kukiz'15), który wczoraj na konferencji prasowej w Sejmie zapowiedział pozew przeciwko „Gazecie Wyborczej” oraz właśnie Wojciechowi Czuchnowskiemu. Winnicki odnosił się do wcześniejszej publikacji w „Gazecie Wyborczej”, w której Wojciech Czuchnowski opisał Ruch Narodowych jako „spadkobierców tradycji faszystowskiej i brunatnych koszul”.
 
Po wstępie, w którym dziennikarz w niegrzeczny sposób zwracał się do Narodowców, tłumaczył z czego wynika jego zachowanie.

Cyt.:

"A teraz na poważnie:obowiązkiem Polaka i przyzwoitego człowieka jest przeciwstawiać się faszystowskiej swołoczy, która zatruwa ten kraj cd"

"kompromituje go i hańbi jego demokratyczne instytucje. Mam nadzieję, że w tym nie ustanę. Tak mi dopomóż Bóg".

emde/Twitter/telewizjarepublika.pl

Komentarze (8):

anonim2015.11.1 8:39
Jeszcze chwila i dziad z pokremowaną dxxxxx będzie szukał roboty hehehehe. I kto się będzie wtedy śmiał ?
anonim2015.11.1 8:55
Dla zrekompensowania Polakom ostatnich dekad żydowskiej agresji i szalejącego antypolonizmu, należy wyeliminować wszelkie zapisy w kodeksie karnym o antysemityzmie, rasizmie i innych tym podobnych fikcyjnych zbrodni, a zamiast nich ustanowić karanie za antypolonizm i złe słowa pod adresem Narodu Polaków w tym jego inicjatyw narodowych. Ponadto odciąć gminę żydowską od polskiej kasy. Kasę dać na polską sztukę i kulturę, która będzie przypominać o żydowskich zbrodniach, o wrogiej polityce Niemiec... o tym, że do snu jeszcze się nie kładziemy, bo na ringu się nie śpi tylko walczy.
anonim2015.11.1 9:00
... dalej: zdelegalizować fundację batorego, a jej członków aresztować na pięć lat, tak samo z agorą. Dla zrównoważenia potrzeba dwa razy więcej czasu na walkę z antypolonizmem. Nie może być tak, że koszerne szambo nie idzie do więzienia za symetryczny czyn względem czynu - takiego samego - dokonanego np. przez Polaka. Żydowski antypolonizm musi być tępiony i naświetlany.
anonim2015.11.1 9:54
Narodowców? A to już nie "Klakierzy Putina"?
anonim2015.11.1 10:03
"A teraz na poważnie:obowiązkiem Polaka i przyzwoitego człowieka jest przeciwstawiać się faszystowskiej swołoczy, która zatruwa ten kraj cd".... Ściągnąć w trypie pilnym pana Stefana Michnika by pomógł przeciwstawiać się "swołoczy" . W tym jest specjalistą pierwszej wody.
anonim2015.11.1 11:32
Czuchnowski ty żydowski podnóżku, masz w dupie Polskę i Polaków!
anonim2015.11.1 15:46
Nie znam osobnika czuchnosskiego ale po wypowiedzi wniosek jest jeden-prymityw.
anonim2015.11.1 17:31
Fronda musi bardziej zadbać o to, co się dzieje wśród komentatorów. Coraz mniej normalnym ludziom chce się podyskutować. Same najemne szmaty się podołączały. Starych użytkowników widzę, ale jak gdyby coraz mniej. A co do meritum. Czuchnowski to pasterz tych najemnych szmat. Taka superszmata.