Dziennikarka poszkodowana na SK: Lempart podjudzała ludzi przeciwko nam - zdjęcie
28.01.21, 20:56fot. tt/tomasz kalinowski

Dziennikarka poszkodowana na SK: Lempart podjudzała ludzi przeciwko nam

47

- Jedna z pań, która trzymała megafon, prosto w moje prawe ucho zaczęła wykrzykiwać wulgarne hasło przewodnie tego zgromadzenia (…) Przyznam, że ucho boli mnie dalej, do tego momentu. To nie było, że tam był jakiś szum i to przestało – powiedziała dziennikarka Mediów Narodowych Agnieszka Jarczyk, która wczoraj została zaatakowana przez aborcjonistów.

Wczoraj podczas protestów środowisk proaborcyjnych doszło do brutalnego potraktowania dziennikarki oraz operatora kamery Mediów Narodowych.

- Po złożeniu zeznań na policji pojechałam na SOR na badania lekarskie. To był pierwszy etap. Dziś jeszcze muszę tam pojechać, żeby dokończyć to wszystko – powiedziała pokrzywdzona dziennikarka w rozmowie z Radiem Wnet.

Atak na dziennikarkę został potępiony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

Poniżej oświadczenie Centrum Monitoringu Wolności Prasy

"W środę 27 stycznia br. dziennikarze Mediów Narodowych , tak jak ekipy innych redakcji, relacjonowali protest środowisk lewicowych po publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego na temat aborcji eugenicznej. Dziennikarka Agnieszka Jarczyk i operator Mediów Narodowych zostali zaatakowani przez agresywnych demonstrantów. W stronę dziennikarzy wykrzykiwano wulgarne hasła, także przez megafony przystawiane blisko ich głów, tłum na nich napierał, atakowano operatora kamery, któremu protestujący starali się wyrwać sprzęt realizacyjny. Po szarpaninie jednemu z uczestników protestu to się udało, wyrwał z rąk operatora sprzęt i uciekł. Ekipa Mediów Narodowych zgłosiła napaść i kradzież na policji, a dziennikarka z podejrzeniem uszkodzenia słuchu przeszła badania lekarskie.

CMWP SDP  przypomina, że fizyczne ataki na dziennikarzy i operatorów są jaskrawym naruszeniem zasady wolności słowa, która jest fundamentem ustroju każdego demokratycznego państwa i nigdy nie powinny mieć miejsca. Bezpieczeństwo pracy osób relacjonujących wszelkie wydarzenia, w tym te wywołujące silne społeczne emocje, powinno być zawsze przedmiotem troski organizatorów manifestacji i protestów, a zgodnie z obowiązującym prawem oni są zobowiązani do zapewnienia dziennikarzom i osobom z nimi pracującym warunków pracy niezagrażających ich życiu i zdrowiu. Szczególnie bulwersującym naruszeniem zasady wolności słowa jest także niszczenie sprzętu będącego narzędziem pracy dziennikarzy i służącego do relacjonowania publicznego wydarzenia z udziałem prasy, co miało miejsce podczas protestu „Strajk Kobiet”.

CMWP SDP po raz kolejny apeluje do władz i organizacji publicznych, by podjęły działania zapobiegające wszelkim atakom na wykonujących swoje obowiązki dziennikarzy i osoby pracujące w mediach.

dr Jolanta Hajdasz
dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP
Warszawa, 28 stycznia 2021 r."

mp/media narodowe/twitter/tysol.pl

Komentarze (47):

ala2021.02.6 12:26
Najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem.
Mejer2021.02.3 22:18
Upublicznić nazwiska i twarze jako przestępców
...2021.02.2 14:52
Media Narodowe :D:D:D Brzmi jak w PRLu, do którego pisowi chyba najbliżej.
Anonim2021.02.2 18:41
W PRLu były by ludowe więc nie widze związku. Patrioci byli przez PRL prześladowani.
zdumiony debilizmem feministek2021.02.1 22:16
Najlepsze to było to, jak te babskie gówna darły ryja, że "zadarliście z debilkami".
ala2021.01.30 12:46
strajk kobiet, tj. lewacka organizacja szerząca nienawiść i nawołująca do mordowania nienarodzonych dzieci! Lempart, Suchanow, Scheuring-Wielgus czy Pichowicz dawno POwinny siedzieć!!!
opty2021.01.29 14:11
Piękne, pełne miłości zachowanie SS- łumenek, szarmanckie zachowanie POmagierów lampartcić POwala...
Anonim2021.01.29 14:14
za mało litere P i O powiększonych, jeszcze nie każdy zauważył, żeś kretyn
Waldemar2021.01.31 12:29
Anonim, ale z ciebie komuszy jełop
Natalja Siwiec2021.01.29 9:29
Wysyłanie prowokatorów to nie jest dziennikarstwo.
Nina2021.01.29 11:39
Natalia szmata lewacka.
Anonim2021.01.29 14:21
patrz Nina...jak nikt nie zniża się do Twojego poziomu. Pamiętaj to , gdy będziesz wrzeszczeć, że to Ciebie wyzywają agresywne kobiety z SK.
...2021.02.2 14:54
Ludzie z elektoratu pis są tak mocno ograniczeni umysło,żę myślą iż jak ktoś nie pierdo.li od rzeczy jak oni to musi to być komuch. To straszne,żę tacy debile mają prawo głosu w tym kraju.
Anonim2021.02.2 18:45
Prowokatorzy to ludzie ze strajku kobiet albo antify którzy znają jedynie metody agresji i niszczenia mienia. Mediom Narodowym daleko do takiej mentalności wiec nie oskarżaj kulturalną dziewczyne która akurat ma inne poglądy niż protestujący o bycie prowokatorem. Naprawde chcesz życ w kraju w którym protesty mogą tylko relacjonować media popierające je? To co prezentujesz to prawdziwy faszyzm tylko jestes zbyt ograniczona zeby to zauważyć
Prawda2021.01.29 6:57
Tępić ten syf pisowski wszelkimi środkami!
o ...2021.01.29 8:13
... syf trzeba tępić zbawcze i wszędzie ... ale cały syf ... nie tylko pisowski ... no ale jak ktoś ma lewackiego zajoba, to widzi syf tylko po jednej "słusznej" stronie ... skąd my to znamy ... czyżby z lat 45-89 ubiegłego wieku ? ...
Olek2021.01.29 9:50
Skąd takie gówno jak ty bierze się na tym świecie?
Anonim2021.01.29 14:13
sami nas wyhodowaliście - swoją nienawiścią, kłamstwami, matactwami, tworzeniem kraju totalitarnego, niszcząc system edukacji, nieudolnie manipulując.....to Wy jesteście twórcami SK, nienawiści wobec Was.....każda Wasza parszywa akcja spotyka się w końcu z - jeszcze zbyt łagodną - zasłużoną reakcją
Kacper2021.01.31 12:36
Was wyhodowała obca służba, taj jak Hołotownię i lempart. Obca wroga Polsce antifa to wasza prawdziwa gęba, niiszcząca wszystko na swej drodze.
rozbawiony głupotą debila2021.02.1 22:18
dla lewackich debili - wszystko co normalne jest syfem, a to, co reprezentują te babskie feministyczne gów.a są normą.
Anonim2021.01.29 3:12
I takie moralne nic jak Lempart trzęsie Polską. Gdzie policja, gdzie prokurator, gdzie wojsko? Czas na ustawę "chronimy mir domowy". Bo za chwilę będzie tu terror Red Lives Matter, a za rok Lempart premierzycą. Coraz bardziej udane próby wprowadzenia scenariusza amerykańskiego: przemoc, brutalność, wulgarność, skrajna poprawność polityczna, demagogia, zastraszanie. Tekturowe państwo zmuszone do abdykacji.
PRAWDA2021.01.29 0:09
Lempart --powinna być sadzona za nawoływanie do Zbrodni Posredniej --
Jan Radziszewski2021.01.28 22:41
niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P> te 5% TO PONAD 3 MLN POTęPIONCH czcieli cezara żydów /J 19,15) Lucyfera+++. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Anonim2021.01.28 22:44
nawet nie czytam
Jan Radziszewski2021.01.28 22:38
muszą was zasmucić zwolennicy tej opętanej żydówki - będą żydzi i masoni działający na szkodę POLSKI wielokrotnie bardziej karani niż masoni na szkodę innych narodów Niemców Francuzów Anglików "cyt +++Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.
Edward2021.01.28 22:34
Dlaczego ta wiedźma nie siedzi jeszcze w więzieniu! Żądam obrony obywateli przed przestępczymi grupami, szalejącymi w Warszawie i wdzierającymi się do gmachów publicznych! Do czego to prowadzi, widzieliśmy w Waszyngtonie. Działać w obronie prawa!
Anonim2021.01.28 23:22
no właśnie....tyle na nią znaleźli haków, tyle mają władzy w swoich rękach sądy/prokuraturę/policję/cba....a ona nadal chodzi na wolności.....ewidentnie ktoś tu kogoś robi w ch*ja....przypomina mi się Tusk będziesz siedział....a on spokojnie i na luzie nie siedzi....przypomina mi się WOŚP malwersuje pieniądze....a księgi dostępne, żadnego oskarżenia nie ma...ktoś tu kogoś robi ewidentnie w ch*ja....
ala2021.01.30 12:48
To co robi Owsiak ze swoim rysunkiem z błyskawicą, to jest prowokacja. Tylko ogłupieni albo idioci popierają złodzieja, który wyłudza kasę od ludzi. Dlaczego Owsiak nigdy się nie rozlicza z tych pieniędzy, finansuje spółki rodzinne, nie zgodził się na wypożyczenie łóżek zakupionych z pieniędzy WOŚP dla chorych na covid? Kim on jest? Tak jak Lempart- świętą krową? Nigdy więcej do tych puszek ani złotówki!
Anonim2021.01.28 22:31
Na strajku wściekłych macic bierze udział dzicz.
Anonim2021.01.28 22:36
może przy drugim podejściu chociaż śmietnik przewrócą, a nie jak w poprzednim sezonie zmazywali napisy z pomników, stawiali znicze i świetnie się bawili....a przypisywano im niechlubne zasługi chłopców z 11 listopada.....OBY!
Anonim2021.01.28 21:42
Pokażcie resztę tych filmików, w których Lempart prosi o nie reagowanie na prowokacje tych "dziennikarzy"....tylko wygodne fragmenciki powyrywane z kontekstu jak zawsze?
TO TY JE POKAŻ!2021.01.28 21:47
Na co czekasz!
Anonim2021.01.28 21:50
masz je pod poprzednimi artykułami na Frondzie z wczoraj, ale dziś już nie pasują do narracji więc je ominięto w linkach, wczoraj były 4y filmiki ;)
Jan Radziszewski2021.01.28 22:31
muszą cie zasmucić będą żydzi i masoni działający na szkodę POLSKI wielokrotnie bardziej karani niż masoni na szkodę innych narodów Niemców Francuzów Anglików "cyt idioto +++Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.
Anonim2021.01.28 22:47
Prowokacje czyli grzeczne pytania?! Co was wściekłe lewaki nie prowokuje?
Anonim2021.01.28 22:55
Ty chciałbyś bardzo, żeby było tak jak napisałeś, do tego stopnia, że kłamiesz znając prawdę prawiczku
Kacper2021.01.31 12:38
Ale ty się silisz na każdy nawet najgłupszy komentarz. Lempart ma układ z Kaczyńskim, żeby robić burdy. Dlatego jeszcze nie siedzi w puszcze, a ty się lewaku podniecasz jak do Tuska. Bu ha ha
Anonim2021.01.28 22:56
poczytaj chociaż to forum, jego ciedzienność....bluzgi, plugastwo, błoto, żydzi tu / masoni tam.....a "lewaczki" i te "komuchy" co ich tak nazywacie? grzecznie, kulturalnie, rzeczowo.....tylko, że Wy to co nabroiliście przypisujecie Waszym " wrogom"....jesteś beznajdziejnym człowiekiem...nie uratuje Cie modlitwa jak tak dalej będziesz postępować.
o ...2021.01.29 8:46
... a ty skąd wiesz co mnie uratuje, a co nie ... anonimowy proroku spod budki z piwem ...
Anonim2021.01.29 14:16
wiem, co Cie NIE uratuje
Polak2021.01.28 21:34
Nie "dziennikarka", tylko prototalitarna ku**wka
Anonim2021.01.29 2:59
lempart przewodnia maciora totalitarnych ku**w, które chcą mordować
Anonim2021.01.31 12:40
Ciebie ewidentnie z psychiatryka wypuścili, żaden z ciebie Polak, jesteś zwykła szumowina komusza i tyle. Srantifiarzu!
Jak mogłbyś być bogatszym2021.01.28 21:33
w czasach "pomarańczowej małpy" i dlaczego nim nie zostałeś. - - - Rok temu, a nawet 10 m-cy temu gdybyś zainwestował np. w Apple Inc (ci od cudów jak Ipady, phony ,etc.) na NYSE powiedzmy $100 tyś. - dzisiaj miałbyś $190 tyś. Nawet nędzne $10 tyś. by ci podwoiło się, a tak... marnujesz czas na goowna. - - - - A ja? - - - Spędzam czas przy moich komputerach zarabiając dla siebie i moich klientów. Oraz wkuurwiam was żebraki dla rozrywki.
o tym nie dowiesz się z Frondy2021.01.28 21:10
"Prawomocny wyrok: przestępstwa "z powodu przynależności ofiar do wiary katolickiej" nie było. Podobnie jak nie było "gejowskiego ślubu", o którym mówiła TVP Info, uruchamiając lawinę propagandowego i prawnego absurdu w sprawie najścia trzech pijanych mężczyzn na zakrystię. W czwartek Sąd Apelacyjny w Szczecinie wydał w tej głośnej sprawie prawomocny wyrok, podtrzymując wcześniejszy wyrok sądu okręgowego." https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,26731953,prawomocny-wyrok-przestepstwa-z-powodu-przynaleznosci-ofiar.html
x2021.01.28 21:10
Pani Agnieszka nie jest dziennikarką. Niektórzy tzw. Żołnierze Wyklęci najpewniej by ją zabili gwałcąc przed tym, więc dobrze, że teraz ludzie walczący o Polskę nie podążają w ich ślady. Źle się stało, jeśli ją ktoś zaatakował, ale mówienie o niej jako o dziennikarce w niczym nie pomaga. A przywoływanie SDP tylko ją obraża i każe podejrzewać, że może być płatną zdrajczynią Polski.
Jan Radziszewski2021.01.28 22:45
muszą cie zasmucić będą żydzi i masoni działający na szkodę POLSKI wielokrotnie bardziej karani niż masoni na szkodę innych narodów Niemców Francuzów Anglików "cyt idioto +++Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.