Dzielnica odpowiada na zarzuty ws. klubu go-go - zdjęcie
18.01.14, 13:04Krakowskie Przedmieście (fot. Wikipedia)

Dzielnica odpowiada na zarzuty ws. klubu go-go

5

Liczne protesty słane do różnych instytucji ws. klubu go-go na Krakowskim Przedmieściu przynosi pierwsze efekty. Głos w dyskusji na ten temat zabrały władze dzielnicy Środmieście. Komunikat poniżej: 

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na liczne protesty przesyłane pocztą elektroniczną do Urzędu Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy a związane z profilem działalności Klubu COCOMO przy ul. Krakowskie Przedmieście 55, uprzejmie informujemy, że zarówno budynek jak i sam lokal nie znajdują się we władaniu m. st. Warszawy.

Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy nie ma zatem możliwości wpłynięcia na charakter działalności prowadzonej przez AGENCJĘ REKLAMOWO-MARKETINGOWĄ EVENT Sp. z o. o – właściciela Klubu.

Jednakże wszelkie przypadki łamania obowiązujących przepisów prawnych będą bezzwłocznie zgłaszane do odpowiednich organów ścigania, jak miało to miejsce w dniu 02 stycznia br., kiedy to Urząd zgłosił Policji fakt sprzedaży alkoholu w Klubie bez stosownego zezwolenia.

MBW/Srodmiescie.warszawa.pl 

Komentarze (5):

anonim2014.01.18 13:26
Z zasady takie cluby zakładaja starzy stręczyciele i ich mafijni bonzowie. Jedynie przyczepka prokuratury co do przestępczej działalności właściciela lokalu może wyciagnac jego grzechy i w tym przypadku wszcząc postępowanie.przyczyniając sie do likwidacji .miejsca rozpusty i poniżania kobiet/A gdzie feministki-obrończynie jak i La strada(http://www.strada.org.pl/)/
anonim2014.01.18 16:21
„Jednakże wszelkie przypadki łamania obowiązujących przepisów prawnych będą bezzwłocznie zgłaszane do odpowiednich organów ścigania, jak miało to miejsce w dniu 02 stycznia br., kiedy to Urząd zgłosił Policji fakt sprzedaży alkoholu w Klubie bez stosownego zezwolenia.” No to już wiemy, że władze Warszawy będą robić co mogą w ramach swoich kompetencji.
anonim2014.01.18 16:25
@pawel.nn A którzy to prawicowcy uczyli sie wolnego rynku?.Czy ten rynek to tyż burdele?.
anonim2014.01.18 17:07
@pawel.nn Piszesz cóś o ciastakch ,wolnym rynku i o innych pierdołach .Chyba masz zgage. A o go-go tyle co nic,jakby ci rura zmiękła.
anonim2014.01.19 7:58
@Llovera Nie.Prócz kapłana celebrującego mszę i to rozcieńczone wodą. A do czego pijesz?"Tancerki" na rurze nie da sie rozcieńczyć.