„Dworak i Luft też mieli poglądy” - zdjęcie
09.01.16, 14:38

„Dworak i Luft też mieli poglądy”

4

- Życzę pracownikom Telewizji Publicznej, by nie byli wyprowadzani w ramach „outsorcingu” na zewnątrz – mówił o zmianach w TVP Joachim Brudziński z PiS w radiowej Trójce.

- Rozumiem, że [Jacek Kurski] ma poglądy polityczne. Jan Dworak czy pan Luft też mieli poglądy polityczne – przypomniał Brudziński, odnosząc się do poprzednich prezesów Telewizji Polskiej. - Ja oczekuję od Jacka Kurskiego, że on będzie dobrym menadżerem i dobrym prezesem (…) Chodzi nam o to, by nie było sytuacji, że prezydent jest w tym samym okresie czasu pokazywany w mediach publicznych przez 14 minut, a pompowany lider opozycji jest w tym samym czasie w Telewizji Publicznej przez 6 godzin. Życzę telewidzom, by mogli w sposób kulturalny wysłuchać sporu – bo spór jest istotą polityki – ale nie kłótni. Życzę pracownikom Telewizji Publicznej, by nie byli wyprowadzani w ramach „outsorcingu” na zewnątrz, że nie będzie dojenia pieniędzy TVP, że wróci normalność. Życzę, by było tak, jak w demokratycznym państwie prawa – mówił poseł.

KJ/300polityka.pl

Komentarze (4):

anonim2016.01.9 15:37
Ja oczekuję, że PiSiaki wyrzucą wszystkich z TVP (poza sprzątaczkami i ochroniarzami) na zbity pysk. Zdzieranie 25-letniego strupa musi boleć, więc lepiej, niech zerwą go szybko! Już wolę, żeby PiSiaki przejęły TV publiczną, zamiast ją prywatyzować, niż miałaby to być platforma propagandowa tego, co dzisiaj się nazywa KOD - i to z PIENIĘDZY POLAKÓW!!!
anonim2016.01.9 16:07
Mieć poglądy, a być kłamcą to dwie różne rzeczy.
anonim2016.01.9 18:49
Media czwartą władzą, tworzyły fakty medialne, pasowały autorytety moralne,nadawały profesury,tak było "prawidłowo" przez osiem długich lat, a tu znienacka: "Przyjdzie walec i wyrówna"
anonim2016.01.9 20:30
@Trybik błądzisz to "Słowo" Media jest Pierwszą Władzą Ale powinieneś wiedzieć są dwie I WŁADZE Jest pierwszą władzą "SŁOWO" Boże i jest pierwszą władzą "słowo Kłamstwa" ta druga I władza to efekt, pokłosie Grzechu Pierworodnego Adama i Ewy dokonanego pod wpływem Węża w Raju /Rdz. 3,1 nn/ Cały problem polega na tym że Diabeł nie chce opuścić Polski nie zabrawszy swoich do PIEKŁA na zawsze. Więc bądź ostrożny żeby i ciebie nie porwał razem z KOD-owcami, z PO i partii Petru.