Dulkiewicz chciała zaatakować prezesa PiS. Odpowiedzieli... samotni rodzice - zdjęcie
09.09.19, 21:14zdj. screen Youtube/Tomasz Lis

Dulkiewicz chciała zaatakować prezesa PiS. Odpowiedzieli... samotni rodzice

34

Od soboty polityce i "autorytety" opozycji totalnej manipulują wypowiedzią prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego na konwencji w Lublinie. 

Polityk wspomniał w sobotę o tym, jak-jego zdaniem- powinna wyglądać normalna rodzina. Przypomnijmy jeszcze raz pełną, niewyrwaną z kontekstu wypowiedź lidera PiS na ten temat:

"Dwie wspólnoty uważamy za fundamentalne i najważniejsze. Pierwsza z nich to rodzina. Rodzinę uważamy za komórkę społeczną o zupełnie fundamentalnym znaczeniu. Rodzinę widzimy tak, jak tutaj: jedna kobieta, jeden mężczyzna, w stałym związku i ich dzieci. To jest rodzina. Dzisiaj taka rodzina ma wielu wrogów. Jest atakowana, atakowane są różnice między kobietami i mężczyznami. W przeważającej większości wypadków ludzie rodzą się mężczyznami i kobietami. I tak niech zostanie. Tak ma w Polsce zostać"- powiedział w Lublinie Jarosław Kaczyński. 

Tymczasem opozycja totalna od soboty próbuje serwować Polakom narrację, że prezes PiS znów dzieli Polaków i dyskryminuje np. samotnych (z różnych powodów) rodziców. Swoje trzy grosze postanowiła również wtrącić prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz, która sama jest samotną matką i tego nie ukrywa. Dulkiewicz nie tylko dopuściła się manipulacji, ale też sama zaprzeczyła własnym wypowiedziom o tym, że nie życzy sobie, aby wykorzystywać jej córkę do walki politycznej. 

"Panie Prezesie, za nami cudny rodzinny weekend z córką. Wiele inspirujących spotkań z ludźmi, wizyt w muzeach, a także rozmów o Pańskim wczorajszym wystąpieniu. Chcemy Pana serdecznie pozdrowić - moja córka i ja, zupełnie normalna polska 🇵🇱 rodzina"- napisała na Twitterze prezydent Gdańska. Posypały się odpowiedzi od internautów- zarówno szerzej nieznanych, jak i znanych z różnego rodzaju działalności publicznej. Niektórzy z komentujących albo są- tak jak Aleksandra Dulkiewicz-samotnymi rodzicami, albo byli wychowywani w niepełnych rodzinach. 

"Jestem z rozbitej rodziny i mimo bohaterstwa mojej mamy samotnie mnie chowającej, nigdy bym nie powiedział, że nasze życie było tak samo dobre jakbym miał oboje rodziców. Wielu deficytów przez brak ojca nabyłem. To moja osobista refleksja - wyłącznie"-napisał szef Wojskowego Biura Historycznego, prof. Sławomir Cenckiewicz. 

"Przez 13 lat wychowywałam samotnie Syna.Nigdy nie powiem,że ta sytuacja była normalna, a rodzina pełna. Nie było to ani normalne, ani dobre. Może być to czas piękny,spokojny; można wszystko jakoś poskładać. Ale nie jest to tak, jak być powinno. Warto wobec siebie być uczciwym"-skomentowała inna internautka. 

"Szanowna Pani, od dziewięciu lat wychowuję sam trójkę Dzieci. Do głowy by mi nie przyszło napisać, że to normalna rodzina. Dlaczego? Dlatego, że brakuje Matki. Bardzo brakuje"-napisał z kolei samotny ojciec. 

"normalna rodzina, to naturalni rodzice z dziećmi. Bywają też rodziny rozbite, czy niepełne, jak pani. Nie jest to w żaden sposób dyskryminujące, bo przyczyn takiego stanu rzeczy mogą być miliony. Jednak norma jest po prostu inna i tyle"-odpowiedział kolejny użytkownik Twittera. 

Trzeba zaznaczyć, że samotni rodzice zasługują na szacunek i wsparcie (zwłaszcza jeśli prawidłowo wykonują swoje obowiązki i starają się, nierzadko "za dwoje", aby dziecku niczego nie brakowało), nie na dyskryminację czy wykorzystywanie do walki politycznej. 

 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl 

Komentarze (34):

anonim2019.09.11 14:52
Ależ ona jest beznadziejnie glupia
Spoko2019.09.10 11:18
Ty Dulkiewicz, wyjdź za mąż ponownie, i jak ten nowy cię porucha to może wtedy zrozumiesz co to jest rodzina, bo na razie jesteś matką wychowującą dziecko !
ja2019.09.10 10:32
Widać wyraźne oblicze folkdsojczowskie partii PO
Lidia2019.09.10 9:42
Ta wstretna bezczelna swołocz antypolska powinna odpowiadać karnie za propagowanie nazizmu!!!
Anna 2019.09.10 9:40
Bóg jak chce ukarać odbiera rozum
Spoko2019.09.10 11:30
To nieprawda ! W Polsce 8 lat rządzili PO i PSL, czyli ludzie bez rozumu.
Anna 2019.09.10 9:38
Przekleństwo ściągają na siebie ci, którzy dotykają świętości małżeństwa, po pierwsze sami porzadajac, po drugie naruszając Boga świętość
Anna 2019.09.10 9:32
Dzieci rodzace się w grzechu bez błogosławieństwa Bożego, są wiecznie nieszczęśliwe. Nie potrafią znaleźć pokoju, obciążone jarzmem upadku własnych rodziców same upadają w podobny sposób, bo dziedziczy się po rodzicach nie tylko wygląd i cechy charakteru, ale także duchowość i przynależące duszom duchowe przywiązania że światem Nieba lub Piekła
Anna 2019.09.10 9:23
Szóste przykazanie zakazuje cudzolozyc w czynach, ale także w myślach i słowach. Nie godzi się mówić o rzeczach nieczystych ustom przyjmujących Cialo i Krew Boga
Anna 2019.09.10 9:17
Grzech zawsze pozostaje grzechem
Anna 2019.09.10 9:15
Zły stan małżeństw powodowany jest przez trzy zasadnicze przyczyny brak Boga, brak miłości i wprowadzenie do własnego małżeństwa czynników zewnętrznych, które je powoli niszczą
Anna 2019.09.10 9:10
Małżeństwo jest świętym Sakramentem w którym łączone są dwie osoby nierozerwalnym węzłem w jedną rodzine
kalif2019.09.10 9:06
Do lemingów Art. 18. Konst. Zasada ochrony rodziny Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. OTO CHODZILO PREZESOWI
Anna 2019.09.10 9:04
W Polsce mamy naród polski i obywateli polskich
Spoko2019.09.10 11:28
Anno, ty chyba masz rację ?! Naród polski to Zjednoczona Prawica z PIS na czele i ich zwolennicy, natomiast obywatelami polskimi są członkowie śmierdzącego lewactwa (PO, Lew., Now., SLD, PSL) i ich zwolennicy ! Brawo Aniu !!
anonim2019.09.10 8:59
"jedna kobieta w stałym związku.."..Najwięcej "stałych" związków miała Martusia Kaczyńska,wzór matki Polki..!
anky2019.09.10 8:47
Ola już jeden karierowicz z Gdańska wystarczy. Ty nie zrobisz kariery w europgieerze, twój idol tam już wystarczy. Manipulujesz, kłamiesz, kręcisz i myślisz że jesteś zauważąlna i wydaje ci się że ktoś cię ceni. Liczysz na głupotę swojego elektoratu. Nawet jełopy mają swój kres.
samoa2019.09.10 8:26
Antypolactwo PISowskie dąży do zniszczenia Polski i Polaków!
bea2019.09.10 11:13
Pis dazy do jednosci do milosci rodzicow do kochania Boga i Ojczyzny do dobrobytu i moralnosci i uczciwosci duzo jak dla Pani samotnej?????
Spoko2019.09.10 11:25
Myślisz może o tych "polakach" z PO, Lewicy, itd. ?! Jeśli tak, to masz rację.
diki2019.09.10 8:12
jak zwykle pani Dulkiewicz inteligencją nie grzeszy.. wypowiedź prezesa jest w kontekście ataków LGBT na rodzinę , i próba zmian prawnych w tym temacie ... (co nawet jest sprzeczne z konstytucją) to się zapytam ... była pani na marszu LGBT który to marsza obrażał (nawet nie tylko katolików) ale po prostu osoby wierzące.. na marszu był obrazek z waginą itp...czego opisywał nie będę ... i pytanie brzmi : dlaczego nie wzięła pani na ten marsz swojej córki ? (a może pani wzięła ?) nikt prawnie nie atakuje rodzin "rozbitych" co nie zmienia faktu że normalna rodzina to ojciec i matka i dzieci co w konstytucji nawet jest zapisane... a dyskurs polityczny (akurat w tym temacie) dotyczy obrony konstytucji Panie głupota i ignorancja to szczyty hipokryzji (i nie pierwszy raz) inne przymiotniki pominę bo się w Polsce kobiety szanuje z samej zasady .. ale niech pani spojrzy intelektualnie w lustro i spróbuje zobaczyć tam "swoja głębie" bo może być z tym problem... bo my widzimy tylko tępotę-głupotę do potęgi 121-pierwszej... a branie udziału marszu z LGBT z waginą to deklaracja nienawiści do samej siebie czy mogła by pani zrezygnować z urzędu ? i swoimi problemami nie epatować społeczeństwa tylko udać się (jeżeli nie do księdza) to przynajmniej do psychologa i tam rozwiązywać swoje problemy..
smak2019.09.10 7:55
Pani Aleksandro Proszę przyjąć płynące od serca wyznanie. NIKT nie umniejsza Pani zasług - w urodzenie i wychowywanie córki! Wręcz przeciwnie - państwo polskie dopuszczało nawet za czasów niewoli takie ulgi podatkowe od osób samotnie wychowujących dzieci. Bo to zasługa jest naprawdę! Jednak od tego czy chciała Pani podjąć się może trudnego współżycia z ojcem Pani Córki zależy czy może się zaliczać do Rodzin. Taka decyzja może nie podjęta teraz burzy Pani sumienie. Bo córkę Pani "osierociła" już po tej trudnej decyzji. Jak ten ojciec jest przedstawiany córce? Jaki obraz Boga Ojca może mieć Pani dziecko? Co innego jest z wdowami - Tam Ojciec był i jest - choć jego ciało przebywa na cmentarzu, ale w sercach i świadomości dziecka i Rodziny istnieje - osobowo! To naprawdę nie jest atak na Panią i Pani Córkę! To przede wszystkim chęć pomocy w trudnościach życiowych, które zaczynają się od stanu ducha. Pozdrawiam i naprawdę pragnę życzyć dla Pani i Pani Córki błogosławieństwa Bożego, Ktory kocha nawet tych, którzy podjęli się w jakims czasie nie spełniać Jego przykazań - I jest MIŁOSIERNY!
Marian2019.09.10 7:42
Voksdeutchka Dulkiewitz uwaza, ze normalna rodzina to chlustajaca mama,wychowujaca samotnie dziecko.
Cogito ergo sum2019.09.9 23:20
Szczyty intelektu. Trzaskowski, Dulkiewicz, Kidawa. Schetyna błysnął pamięcią. Nitras kulturą. Brejza subtelnością.
anonim2019.09.9 22:46
miałem taką kobyłe co wychowywała moją córkę że tylko ona i babcia. wychowywała że ojca niema lewackie nauki za sld
Janusz Barwinek2019.09.9 22:28
Dulkiewicz - panna z dzieckiem!
Maria Blaszczyk2019.09.10 1:00
No i co z tego?
Spoko2019.09.10 11:22
Jak to co ? Dała sobie w rozkrok !
zasmucona2019.09.10 8:45
z jej poglądami, to dobrze, że z dzieckiem. Mogła dokonać tzw. aborcji, a jednak tego nie zrobiła. Jest nadzieja dla tej pani.
Coco2019.09.9 22:27
Co to za miasto, które na swojego prezydenta wybrało babę tęskniącą za rozumem? Odp. Gdańsk.
Grzegorz2019.09.10 10:11
SODOMA = GDAŃSK
orgi2019.09.9 22:05
temu PO papranemu towarzystwu nigdy nic nie przypasuje ..... chyba ,że zdobędą władzę .Daj Boże ,że tak się nie stanie !!! A gdyby ta dupkiewicz i całe towarzystwo OT...UA przeczytało art.18 Konstytucji RP . A dalej , czy okrutny Jarosław K od danin społecznych odsunął samotnych rodziców wychowujących dzieci ? a może samotne matki , ojców . ? ta ba...da PO.....oleń ców dopuści się największych nieprawości by tylko odzyskać władzę . Dlatego jest potrzebna większość konstytucyjna w Sejmie , by raz na zawsze zdeptać głowę HYDRZE !!!!
anonim2019.09.9 21:52
Refleksje tej Pani w stylu telenoweli, ona miała być kandydatką na prezydenta naszego kraju?
Zenon2019.09.9 22:04
Nadaje się na przezydenta Polaków: pochodzenie etniczne ma właściwe, odziedziczone po pionierach PKWNu.