Dawid Wildstein: Podsumujmy obchody. Nieistotne wylewy głupot z Gdańska. Brak Tuska. Nie mogło być lepiej - zdjęcie
02.09.19, 11:32(fot. youtube)

Dawid Wildstein: Podsumujmy obchody. Nieistotne wylewy głupot z Gdańska. Brak Tuska. Nie mogło być lepiej

6

- Podsumujmy obchody rocznicy 1 września. Poza nieistotnymi wylewami głupoty z okolic Gdańska.. Wspaniałe uroczystości. Świetne przemówienie Prezydenta Dudy i wzruszająca, piękna mowa wiceprezydenta USA. Bardzo ważne słowa polityków niemieckich. Brak Tuska. Nie mogło być lepiej - napisał na Twitterze dziennikarz Dawid Wildstein

 

- Mamy do czynienia w Europie z powrotem tendencji imperialistycznych, z próbami zmieniania granic siłą, z napadami na państwa, z zabieraniem ziemi - mówił prezydent Andrzej Duda podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Dodał, że "przymykanie oczu to nie jest recepta na pokój". 

Z kolei prezydent Niemiec Frank - Walter Steinmeier poprosił o "wybaczenie historycznej winy Niemiec", za którą wziął na siebie "pełną odpowiedzialność".

- Nie ma nigdzie w Europie takiego miejsca, gdzie byłoby mi trudniej powiedzieć i podnieść głos w moim niemieckim ojczystym języku. Trudno mi jest wypowiadać się do was głośno - rozpoczął swoją przemowę prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier na placu Piłsudskiego w Warszawie podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

- Polska udowodniła, że jest ojczyzną bohaterów, nikt nie walczył z większą odwagą i determinacją niż Polacy - mówił w Warszawie wiceprezydent USA Mike Pence

 

bz/TT/polsatnews.pl

Komentarze (6):

Mirek2019.09.2 17:38
dzielnicowy to głupek którym lepiej się nie zajmować .
Stanislaw2019.09.2 16:07
Ten dzielnicowy to jakiś antyrosyjski prowokator. Swoimi wypowiedziami udaje bowiem ruskiego, głupiego trolla, żeby nam Rosję do końca obrzydzić!
Agnieszka2019.09.2 13:17
Spodziewałam się, że mogło być lepiej, ale skoro brak też było przedstawicieli załganego, pazernego, gangsterskiego Izraela, to zgadzam się - nie mogło być lepiej.
Dariusz Andrzej2019.09.2 11:48
Podsumujmy obchody rocznicy 1 września - żałosny piknik przedwyborczy PiSu który olali liczący się w świecie ludzie!
Andrzej2019.09.2 12:29
Krawężniaku załóż noktowizor bo majaczysz.
ewkaosa2019.09.2 14:05
Oj, dzielnicowy, dzielnicowy ... takie u ciebie właśnie IQ... jak u dzielnicowego ze słusznie minionych czasów.No nic chłopie nie zrozumiałeś a walisz na oslep, aby przywalić....