Czy Komorowski chce trafić do piekła?  - zdjęcie
13.07.15, 09:07

Czy Komorowski chce trafić do piekła?

18

Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała w dniu wczorajszym, że dziś "podpiszę pismo przekazujące prezydentowi ustawę (o in vitro). Bronisław Komorowski dużo w kampanii wyborczej mówił o in vitro. Jestem przekonana, że prezydent dotrzyma słowa danego w kampanii".

W rozmowie z dziennikarzami Radia Kraków marszałek Sejmu tłumaczyła, że rząd „osiem lat walczył o in vitro”. – Zwyciężył rozsądek i mądrość, byliśmy jedynym krajem bez uregulowanej tej kwestii. Prawo nie powinno narzucać ludziom rozwiązań, tylko dawać Polakom pole do decyzji – komentowała.

Czy Komorowski podpisze? Jeśli wygra zdrowy rozsądek jak również jego moralność, którą opiera - jak sam mówił nie raz - na chrześcijaństwie, to nie podpisze. Jeśli jednak nie posłucha PRAWDY, podpisze. A to bedzie miało konsekwencje. Warto przypomnieć co o politykach - katolikach popierających in vitro mówią nam osoby duchowne, moraliści i katolicy:

Ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz dla Fronda.pl: Politycy, którzy głosowali za in vitro dokonali apostazji moralnej! Wyłączyli się ze wspólnoty Kościoła!"Natomiast mieliśmy bardzo wyraźne głosy Episkopatu Polski uprzedzające temat, mówiące że sprzeciw wobec nauki Kościoła jest bardzo wyraźnym sprzeciwem. Senatorowie i posłowie, którzy głosowali za ustawą, sprzeciwili się nauce Kościoła wyrażonej w sposób bardzo oficjalny i jednoznaczny – Katechizm Kościoła, instrukcja Kongregacji Nauki Wiary, przede wszystkim Encyklika Evangelium Vitae Jana Pawła II. Tu nie ma cienia wątpliwości, który mógłby pojawić się wtedy, gdyby politycy mieli się zastanawiać, czy JOW – y są zgodne z nauką Kościoła, czy nie. Podkreślam to z całym głębokim przekonaniem, że tym aktem ci ludzie faktycznie, realnie – nie mówię o orzeczeniu prawno – kanonicznym, lecz mówię o orzeczeniu logiczno – moralnym - wyłączyli się ze wspólnoty Kościoła" (CZYTAJ TUTAJ)

Biskupi Dzięga i Hoser o in vitro: "Przychodzimy dzisiaj z bólem dotyczącym ostatnich dni, niemal ostatnich godzin. Tyle głosów rozsądku wypowiedziano bowiem na temat in vitro. (…) Dlaczego głusi pozostaliście wy, którzy tę ustawę wprowadzacie do polskiego systemu prawa i do polskiego życia? Dlaczego głusi jesteście na głos rozumu, na argumenty racjonalne, kto was ogłuszył? (…) Jak można napisać w ustawie, że dziecko poczęte i żyjące jest zlepkiem komórek? To boli, dziwi i zaskakuje. (…) Gdybyście przygotowali tę ustawę – nawet niegodziwą – byłaby ona kwestią sumienia dla ludzi wiary. Wy przygotowaliście jednak ustawę zbrodniczą, bo odmawia się w niej człowieczeństwa żyjącemu i poczętemu człowiekowi. Wy przygotowaliście ją zbrodniczo, bo można ludzi bezkarnie zabijać tylko dlatego, że jakiemuś profesorowi w laboratorium dziecko się nie udało, jest chore czy źle się rozwija. To jest czysta eugenika, to jest zbrodnia — mówił bp. Dzięga.

Abp. Hoser o ustawie in vitro: "- Ustawa jest sprzeczna z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka, jej skutki są nieobliczalne a ci, którzy głosowali za nią w parlamencie – skompromitowali się – tłumaczył.- To nie będzie chwalebna data w historii Polski, bo ustawa, którą uchwalono jest, w mojej ocenie, najgorszą ustawą w dziejach parlamentaryzmu polskiego. Jest wyraźnie motywowana politycznie. W sposób niejawny i zawoalowany uderza w istotę człowieczeństwa, relatywizuje ludzkie życie, wprowadza chaos w zupełnie podstawowych, konstytucyjnych relacjach międzyludzkich.- dodał. (CZYTAJ WIĘCEJ)

Módlmy się o to, by Bronisław Komorowski posłuchał PRAWDY!

Philo

Komentarze (18):

anonim2015.07.13 9:36
Komorowski nie wierzy ani w niebo, ani w piekło. Boi się natomiast postawienia go przed (zlustrowanym) Trybunałem Stanu z oskarżenia o zdradę państwa. Tworzą się już oddolne (grass root) polityczne stowarzyszenia, domagające się przywrócenia uchwały z 1920 roku przewidującej karę śmierci nie tylko za zdradę państwa ale przyjęcie łapówki przez urzędnika państwowego. Nie dziwnego zatem, że blady strach pada na różne ministry muchy i im podobne. Za in vitro Komorowskiemu nic nie grozi, więc podrzuci Prezydentowi-Elektowi następne kukułcze jajo.
anonim2015.07.13 9:54
te tytuły artykułów -to tak żeby przeciętny czytelnik lepiej zrozumiał ? czy też bracia biskupi tak wam każą ?
anonim2015.07.13 10:10
Każdy kto przyłożył bezpośrednio rękę.do ustawy która jest de facto ustawą o innej formule.stosowania aborcji czyli zabijania poczetych dzieci, jest wg mojej wiedzy ekskomunikowany z KK na podstawie papieskiej ekskomuniki odnoszacej się do zabijania poczętego życia. Nakladana jest ona ipso fakto, czyli przez popelniony czyn. Tylko papież może tę ekskomunikę.zdjac, bodz.spowiedź generalna. Natomiast każdy członek PO , parti która wprowadzila tę ustawę ozabijaniu musi ,z tej partii wystąpić , albo świadomie pozostać - w ten.sposób popiera te ustawę co.jest grzechem.ciężkim wykluczajacym z KK. Jednak tu powrót jest możliwy przez "zwykłą" spowiedź św..
anonim2015.07.13 10:15
Jako że poza KK nie ma.zbawienia w sensie wyjasnionym przez BXVI w " Dominus Jesus", to wykluczeni z KK w obu ww przypadkach, jeśli umrą w takim stanie, potepiają.się sami! To znaczy skazują.się na życie wieczne poza Miłością Boga - to jest właśnie PIEKŁO
anonim2015.07.13 10:18
Komorowski to marionetka i samodzielnych decyzji nigdy nie podejmuje!!!!!
anonim2015.07.13 10:34
Panie Prezydencie Bronisławie Komorowski! : Ma Pan teraz ostatnią szansę aby pozostawić po sobie chociaż coś naprawdę dobrego!.Ma Pan ostatnią szansę, aby zapisać się jako obrońca poczętych dzieci i godności człowieka. Mimo, że całe 5 lat to ''niewypał'' totalny to dziś 13 lipca 2015 roku jest szansa aby to zmienić. Proszę zejść z pola walki jako prawdziwy Mąż Stanu!. Będe to dobrze wspominał, jeślli tak się stanie, że w ostatniej chwili Pan się nawrócił!. Módlmy się za obecnego Prezydenta RP.!
anonim2015.07.13 10:39
Komorowski nie przyjmuje do wiadomości istnienia piekła...i tyle, on jak każdy lewy myśli w kategoriach tu i teraz. Ale AircioWolfio dopiero daje wyraz ciemnoty i ignorancji - zawsze wdać po wpisach było, że to lewy i głupi, ale teraz w głupocie chyba przeszedł sam siebie...czy głupota u lewych intensywnie nasila się z czasem?
anonim2015.07.13 11:06
Kociemba Jestej.zwykłym.PO paranym trolem i nieczego nie bedę cin udowadnial. Niestety po śmierci ciala przy twojej postawie boleśnie będziesz wołał ale szanse na.naprawę obecnej postawy pychy już bedą żadne.
anonim2015.07.13 11:23
Kolejny wyraz lewego nieuctwa daje Covah - ciekawe czy lewy wie co w ogóle znaczy słowo "parafianin", które...znacznie bardziej do niego i innych lewych pasuje ;-)) również, a może zwłaszcza po tym w jakim kontekście go użył. oj te lewe, te lewe - używają słów, których znaczenia nie pojmują ha,ha,ha
anonim2015.07.13 11:26
@Jak.Szymon uważaj! bo zaraz Pyroslaw_Badziemba zacznie Cię agitować do swojego kościoła czersko-wiertniczego, jak kiedyś już mnie próbował agitować - ale się naciął... ha.ha.ha
anonim2015.07.13 12:15
No i Covahek odleciał - a tyle razy pisano - nie ćpaj tego paskudztwa...ale gdzie tam lewy posłucha...oi oto pierwsze skutki
anonim2015.07.13 13:30
Pyroslaw_Badziemba jesteś malutkim człowieczkiem, bez własnego światopoglądu. Stąd podpierasz się ideologią czersko-wiertniczą. Szkoda mi takich ludzi jak ty, ale na głupotę jeszcze lekarstwa nie wynaleziono. Pyroslawie_Badziembo głupolu ciebie ktoś prosił o zdanie? Nie potrafisz wymyślić nic oprócz tych kilku fraz które powtarzasz przy każdym wpisie. Zamknij się lepiej i nie udowadniaj codziennie swojego debilizmu.
anonim2015.07.13 13:56
Ja nie mam najmniejszych złudzeń. Bredzisław podpisze. Ale to już na szczęście jedna z ostatnich ustaw, które podpisze.
anonim2015.07.13 14:03
Covah, mirek i [email protected] Nie kompromitujcie się ...
anonim2015.07.13 14:05
Kociemba jak czytam co wypisujesz to włosy staja mi dęba.
anonim2015.07.13 15:46
Jak większość liderów PO pani Kidawa ma postawiony światopogłąd na głowie i stąd to pomieszanie pojęć! Jak można nazywać mądrością i rozsądkiem skrajną głupotę?
anonim2015.07.14 8:29
A skąd wiecie że za in vitro trafia się do piekła?mieliście jakies objawienie czy jak?
anonim2015.07.14 9:48
Bronek nie podpisuj. Uratujesz resztki honoru i zrobisz coś dobrego dla Polski na koniec kadencji.