Czekali z seksem do ślubu. Ciara i Russell Wilson: Zrobiliśmy tak, jak uczy Jezus - zdjęcie
08.07.16, 19:40

Czekali z seksem do ślubu. Ciara i Russell Wilson: Zrobiliśmy tak, jak uczy Jezus

Ta wyróżniająca się para celebrytów, publicznie zobowiązała się do życia w czystości aż do ślubu. W tym tygodniu pobrali się, a ich wesele było bajeczne!

Jak donosi E News, piosenkarka Ciara i Russell Wilson pobrali się w zamku Peckforton w Anglii, otoczeni rodziną, przyjaciółmi i kolegami - celebrytami. Para podzieliła się radosną nowiną, publikując zdjęcie na Instagramie. Fotografię podpisali: "Nazywamy się Wilsons!"

W ubiegłym roku Wilson mówił w wywiadzie dla ESPN o swojej relacji:

- Ona jest wszystkim, co mógłbym chcieć. Najśmieszniejsze jest to, że powiedziałem komuś, że to jest dziewczyna, z którą chciałbym być, zanim się w ogóle poznaliśmy - opowiadał

W 2015 roku para zadeklarowała, że zobowiązuje się do życia w czystości aż do ślubu. To naprawdę rzadka postawa w Hollywood.

Wilson mówił w The Rock Church, że postanowił powstrzymać się od seksu przed ślubem.

- Nigdy tego nie zapomnę. Była w trasie koncertowej. Podróżowała, a ja patrzyłem na jej odbicie w lustrze. Siedziałem w szatni, a ona przygotowywała się na koncert. Bóg przemówił do mnie i powiedział: "Chcę, żebyś ją prowadził". "Naprawdę? Teraz?" - pomyślałem.

- Powiedziałem wtedy, co by było, gdybyśmy zrobili tak, jak chce Jezus? - zwierzał się, dodając, że rozmawiali na temat czekania z seksem do ślubu.

- Powiedziałem to jej i ona się zupełnie ze mną zgodziła. Czy możemy się kochać bez współżycia? Jeśli kochasz kogoś bez "tego", wtedy naprawdę kochasz - mówił Wilson.

Oczywiście para spotkała się z krytyką. Krytykowano również ich świadectwo wiary. Zarówno Ciara, jak i Wilson opowiadali o tym, jak wiara wpływa na ich życie.

Na początku roku Ciara opowiadała, że szukała dla siebie głęboko wierzącego mężczyzny. Znalazła Wilsona

- Nie mogłam się doczekać, by zostać żoną. Wierzę w rodzinę. Dwie osoby, które planują razem spędzić resztę swojego życia - to piękne! - mówiła piosenkarka

bg/lifenews.com