Czarzasty: Gronkiewicz-Waltz „robi z siebie debila” - zdjęcie
16.04.15, 07:46Włodzimierz Czarzasty (fot. A. Grycuk/Wikipedia)

Czarzasty: Gronkiewicz-Waltz „robi z siebie debila”

6

Związany z SLD szef stowarzyszenia „Ordynacka” był gościem Bogdana Rymanowskiego. Poproszony o podsumowanie jednym słowem prezydentury Bronisława Komorowskiego, odpowiedział:

- Marna.

I wyliczył:

- Służba zdrowia, pakiety antykolejkowe - fatalne, polityka mieszkaniowa, śmieciówki – fatalne; skłócone społeczeństwo, polityka zagraniczna – brzydkie słowo; afery, podniesienie wieku emerytalnego, podniesienie VAT, zamrożenie płac w sferze budżetowej, obniżka zasiłku pogrzebowego.

Dodał, że w drugiej turze nie poprze Komorowskiego, bo „nie głosuje na obłudników”, a kandydat PO jest „obłudnikiem totalnym”.

Szef „Ordynackiej” odniósł się też do wypowiedzi prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, która porównała pomysł uczczenia ofiar katastrofy Smoleńskiej pomnikiem światła do zachowań faszystów.

- Cisną się na usta dwie odpowiedzi – jedna niecenzuralna, druga miła i delikatna, tak jak Sojusz Lewicy Demokratycznej: niezręczna wypowiedź. To była totalnie głupia wypowiedź! Jak pan pójdzie np. na bulwary nad Wisłą to są te światła. Jeżeli pan pojedzie do Waszyngtonu, gdzie samoloty zrobiły wielkie bum, to są te światła. Jak trzeba nie mieć wyczucia - mówię o pani Gronkiewicz-Waltz, wiceprzewodniczącej Platformy – żeby porównywać coś takiego z faszyzmem? Wie pan czego trzeba nie mieć? Rozumu trzeba nie mieć! - mówił Czarzasty.

I podsumował:

- W ramach kampanii wyborczej nie można z siebie robić debila.

Czarzasty zapewniał też, że kampania wyborcza kandydatki SLD Magdaleny Ogórek idzie dobrze. Jego zdaniem doniesienia „Gazety Wyborczej” na temat możliwego poparcia przez SLD Komorowskiego to tylko gra gazety, która „nienawidzi SLD”.

- Czy „Gazeta Wyborcza” jest ortodoksyjnie związana z byłymi politykami Unii Wolności, którzy są wokół prezydenta Komorowskiego? - pytał retorycznie Czarzasty.

KJ/Tvn24.pl

Komentarze (6):

anonim2015.04.16 8:22
Dobre. Czasem mu się coś wymsknie... xD ceterum censeo że tego wybrać takiego szmaciarza na Prezydenta, tj. takiego Rezydenta to potrafią tylko wytrzebieni przez układ Polacy
anonim2015.04.16 9:28
Bufetowa, najgorszy prezydent miasta w historii Warszawy, czego się nie dotknie, to spartoli. Znajdzie każda okazję by pokazać bydłu (to znaczy nam), kto tu rządzi i wymówkę, by zbrukać pamięć poległych w Smoleńsku. Na wszelki wypadek otoczyła się ekspertami głupszymi od niej samej i pochodzącymi z kręgu jej rodziny i psiapsiółek. Umie dbać tylko o swojej prywatne interesy.
anonim2015.04.16 10:45
Cały dowcip w tym, że ona nie musi robić z siebie...
anonim2015.04.16 11:57
To ciekawe, co mówi ten jegomość, jedna z kluczowych osobistości postpeerelowskiego Salonu, bo w radio dzisiaj głosili, że los blondi Ogórek w SLD wisi na włosku, ponieważ mocno odchodzi ona w kampanijnej retoryce od ideałów Sojuszu, a za bardzo wprowadza elementy liberalizmu gospodarczego.
anonim2015.04.16 12:00
@man.of.Stagira - nie bój żaby. Kruk krukowi oka nie wykole. Od tego, co powiedział nic układowi nie grozi, a Bufetowa się nie obrazi. Takie tam klituś-bajduś dla łowców taniej sensacji.
anonim2015.04.18 18:04
co to za brutalny atak na Bufetową