Cud! Krwawiąca Hostia w Meksyku. Tę samą grupę miała krew na Całunie Turyńskim - zdjęcie
10.03.21, 12:40

Cud! Krwawiąca Hostia w Meksyku. Tę samą grupę miała krew na Całunie Turyńskim

18

Cuda eucharystyczne są jednymi z najbardziej przemawiających do katolików. Chodzi w nich w końcu o Ciało Chrystusa. Zupełnie niezwykłym wśród wszystkich tego typu cudów jest ten, który wydarzył się w kościele parafialnym św. Marcina z Tours w Tixtli.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w 2009 roku w Meksyku. W czasie Mszy świętej odprawianej przez ks. proboszcza Leopoldo Roque, w pewnym momencie siostra zakonna pomagająca rozdzielać Komunię świętą zauważyła, że ta którą trzymała w palcach zaczęła obficie krwawić.

O fakcie proboszcz parafii poinformował ks. bpa ordynariusza, który podjął decyzję, aby przeprowadzono szczegółowe badania. Te trwały od października 2009 do października 2012 roku. Przeprowadzili je różni specjaliści, a wyniki stały się znane publicznie 25 maja 2013 roku w trakcie międzynarodowego sympozjum, które zorganizowała diecezja Chilpancingo. Jednogłośnie stwierdzono, że czerwona substancja na Hostii to prawdziwa ludzka krew. Co więcej, potwierdzono że wypłynęła ona z samej hostii, na dodatek była grupy AB – taka sama jak na Całunie Turyńskim. Odkryto w niej też tkankę mięśnia ludzkiego serca, która okazała się żywa. W zewnętrznej warstwie jest skrzepnięta, ale nie w warstwach wewnętrznych, wskutek czego Hostia nadal krwawi.

za:misyjne.pl

Komentarze (18):

Grupa ta sama, ale czynnik Rh różny.2021.03.10 21:39
Ale o tym nie dowiesz się z Frondy, bo misyjne.pl nie wiedzą czym jest czynnik Rh.
Ateista2021.03.10 19:43
Krwawiące hostie, figurki i obrazki - Bzdury, w które wierzy ciemnota i pospólstwo.
chłopka2021.03.10 18:03
Grupa krwi powinna mieć parametry O Rh (--- ) .
Lucifer Morningstar2021.03.10 15:24
Frondzie zabrakło bajeczek wiec przypomniała sobie tę opublikowaną bodajże w lutym - https://www.fronda.pl/a/niezwykly-cud-krwawiaca-hostia-w-meksyku-te-sama-grupe-miala-krew-na-calunie-turynskim,155417.html. Poprawili o tyle, że zamiast "Niezwykły cud" (bo są zapewne i zwykłe) zaczynają od "Cud". Zatem powtórzę i swoje ówczesne pytanie: A jak pojawi się pierdząca hostia, to smrodek do badania też zbiorą? Zapewne należy też zapytać o to, kiedy Jezuska sklonują i w ilu egzemplarzach.
?2021.03.11 8:28
Relikwie: Są dwa prawdziwe napletki Jezusa, było więcej, ale zweryfikowali. Drewna z krzyża Chrystusa nie przewiozło by 20 wagonów. Jest też dwadzieścia kilka czaszek Jana Chrzciciela, z czego tylko trzy prawdziwe. Kardynał Dziwisz już z 10 litrów krwi św JPII opędzlował.
Lucifer Morningstar2021.03.11 9:35
Miejmy nadzieję, że Dziwisz rozdaje sztuczna krew, a nie wyssaną z ministrantów.
Proroctwo św. Nila wypełnia się2021.03.10 14:02
- nadejdzie koniec./// Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania. Wygląd ludzi się zmieni tak, że nie można będzie odróżnić mężczyzn od kobiet, z powodu bezwstydności w ubiorze i uczesaniu. Ludzie ci będą okrutni i podobni do dzikich zwierząt z powodu pokus Antychrysta. Nie będzie żadnego szacunku dla rodziców i starszych ludzi, miłość będzie gasnąć, a katoliccy duchowni, biskupi i księża, będą stawać się próżnymi ludźmi, zupełnie nie odróżniającymi prawdy od fałszu. W tym czasie zmieni się moralność i tradycje chrześcijan i Kościoła. Ludzie porzucą skromność, i zapanuje rozwiązłość. Kłamstwo i chciwość przybierze wielkie rozmiary, a biada tym co gromadzą skarby. Żądza, cudzołóstwo, homoseksualizm, tajemne niegodziwości i zbrodnia zapanują w społeczności. W tym czasie, który nadejdzie, z powodu ogromu tych wielkich zbrodni i rozwiązłości, ludzie zostaną pozbawieni łaski Ducha Świętego, jaką otrzymali na Chrzcie świętym, a także wyrzutów sumienia. Domy Boże będą pozbawione bogobojnych i pobożnych duszpasterzy, i biada chrześcijanom jacy pozostaną na świecie w tym czasie. Wielu zupełnie straci Wiarę, ponieważ nie znajdą nikogo, kto by im pokazał światło prawdziwej wiedzy. Wtedy to będą się oni separować od świata w święte „okopy” w poszukiwaniu ulgi w ich duchowych cierpieniach, ale wszędzie będą napotykać przeszkody i ograniczenia. I wszystko to będzie wynikać z faktu, że Antychryst będzie chciał być panem ponad wszystkim i stanie się władcą całego świata, i będzie czynić „cuda” i znaki kłamliwe. Udzieli też nieszczęśliwemu człowiekowi zdeprawowanej inteligencji tak, że odkryje on sposób w jaki jeden człowiek będzie mógł prowadzić rozmowę z innym z jednego końca ziemi do drugiego. W tym czasie ludzie będą latać jak ptaki i docierać do dna morskiego jak ryby. I kiedy dokonają tego wszystkiego, ci nieszczęśliwi ludzie będą wieść życie w wygodach nie wiedząc, biedne dusze, że jest to oszustwo Antychrysta. I co jest świętokradztwem – Antychryst tak napełni naukę próżnością, że zboczy ona z prawdziwej drogi i spowoduje, że ludzie stracą wiarę w istnienie Boga i w tajemnicę Trójcy Przenajświętszej. Wtedy to dobry Bóg zobaczy upadek ludzkiego rodu i skróci te dni przez wzgląd na tych niewielu, którzy będą zbawieni, ponieważ nieprzyjaciel stara się wprowadzić w błąd (jeżeli to możliwe) nawet i wybranych (1)… Wtedy to miecz kary nagle się ukarze i zgładzi bezbożnika(2) i jego pachołków (3).
Cud! Krwawiąca Hostia w Meksyku.2021.03.10 14:03
Tę samą grupę miała krew na Całunie Turyńskim,.//// Cuda eucharystyczne są jednymi z najbardziej przemawiających do katolików. Chodzi w nich w końcu o Ciało Chrystusa. Zupełnie niezwykłym wśród wszystkich tego typu cudów jest ten, który wydarzył się w kościele parafialnym św. Marcina z Tours w Tixtli. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w 2009 roku w Meksyku. W czasie Mszy świętej odprawianej przez ks. proboszcza Leopoldo Roque, w pewnym momencie siostra zakonna pomagająca rozdzielać Komunię świętą zauważyła, że ta którą trzymała w palcach zaczęła obficie krwawić. O fakcie proboszcz parafii poinformował ks. bpa ordynariusza, który podjął decyzję, aby przeprowadzono szczegółowe badania. Te trwały od października 2009 do października 2012 roku. Przeprowadzili je różni specjaliści, a wyniki stały się znane publicznie 25 maja 2013 roku w trakcie międzynarodowego sympozjum, które zorganizowała diecezja Chilpancingo. Jednogłośnie stwierdzono, że czerwona substancja na Hostii to prawdziwa ludzka krew. Co więcej, potwierdzono że wypłynęła ona z samej hostii, na dodatek była grupy AB – taka sama jak na Całunie Turyńskim. Odkryto w niej też tkankę mięśnia ludzkiego serca, która okazała się żywa. W zewnętrznej warstwie jest skrzepnięta, ale nie w warstwach wewnętrznych, wskutek czego Hostia nadal krwawi.
MaxFiend2021.03.10 13:10
Jaką płeć miała ta krew? Może zacznijmy od tego? :-D
AAAtomek2021.03.10 13:02
Jak macie już tę próbkę krwi, to sprawdźcie na obecność COVID-19??
Pambuk2021.03.10 12:58
Sorki biedna 10-letnia dziewczynko z guzem mózgu, pambuk nie mógł ocalić Ci życia bo był zajęty objawieniem krwi w wafelku. Twoje życie może i było ważne, ale chyba rozumiesz że interes musi się kręcić.
ToJa2021.03.11 8:33
Życie ludzkie na ziemi nie jest wartością najwyższą, a życie wieczne, to też umierają również dzieci. Kariera, pieniądze, zdrowie, długie życie, to nie są cele chrześcijanina.
Po 11 ...2021.03.10 12:57
Tak tylko wspomnę, że to bluźnierstwo jest. Podczas transsubstancjacji Pan Jezus przemienia chleb w swoje Ciało, a wino w swoją Krew. Nie chleb w krew. Powtarzam NIE chleb w krew. Zanim ponownie napiszecie taką głupotę, zastanówcie się trochę, skonsultujcie z teologiem, bardzo proszę.
AAAtomek2021.03.10 13:03
Logika nie jest mocną stroną frondelków.
serce2021.03.10 14:57
@ AAAtomek: nie umiesz czytać, a zarzucasz komuś brak logiki :D pseudo - intelektualista - pieniacz < frondowcy
serce2021.03.10 14:55
@Po 11... poziom zidiocenia komentujących też wysoki. Ciało to nie tylko skóra, ale też np. serce. W tekście napisano że krew pochodzi z żywych tkanek serca, dlatego hostia krwawi... także niezła próba ziomuś, no ale nie umniejszysz w ten sposób cudu :)
Po 11 ...2021.03.10 16:17
Normalnie zdejmujesz gacie przez głowę. Na upartego nawet krew można podciągnąć pod "ciało", bo krew jest przecież szczególną odmianą tkanki łącznej, posiadającą płynną istotę międzykomórkową (osocze). To po pierwsze. Ponadto, jakby Jezus miał na myśli serce to by powiedział: Oto serce moje oto krew moja. A tak nie powiedział. Po trzecie hostie przede wszystkim nie zamieniają się w serce, ale częściej krwawią. Po ostatnie zamiana wina w krew, byłaby bardziej zgodna z magisterium kościoła. Nie musiałbyś zdejmować tych majtek przez głowę.
janka2021.03.10 20:17
poczytaj o innych przypadkach - Sokółka, Legnica to się dowiesz, może coś zrozumiesz... Obyś się nawrócił nim będzie za późno - z serca życzę!