Być jak Czubaszek - zdjęcie
04.12.14, 10:47Maria Czubaszek (fot. Polsat News/YouTube)

Być jak Czubaszek

7

Z czym kojarzą się nam święta? Opłatek, rodzinna atmosfera, kolędy, pasterka. Roześmiane twarze dzieci, które z zachwytem odpakowują prezenty, które przyniósł im ten tajemniczy św. Mikołaj.

A jaki model spędzania świat można dostrzec w spotach reklamowych Empiku z Marią Czubaszek - kobietą, która przyznaje, że dopuściła do zabicia dwójki swoich nienarodzonych dzieci? Święta według Czubaszek nie zbyt rodzinne, co sama jednym tchem przyznaje w ostatnim wywiadzie dla Wprost :"nie jestem rodzinna", "nie cierpię rodziny", "moja rodzona siostra, której nie lubię i żadnych kontaktów nie utrzymujemy". W jej domu nie ujrzymy tym bardziej roześmianych twarzy dzieci, bo twarze jej dzieci wylądowały najprawdopodobniej w szpitalnym śmietniku...

Z tego co mówi o sobie Maria Czubaszek wynika, że jej życie jest puste i smutne, pełne zaciętości i conajmniej niechęci wobec rodziny. Wszystko co jest dobre poznaje się po dobrych owocach, nic więc dziwnego, że zabijanie własnych dzieci nie przyniosło w jej życiu pokoju, radości i miłości.

Czubaszek występuje w świątecznych spotach reklamowych Empiku. Czy więc Empik pragnie dla swoich klientów śmierci dzieci, niechęci wobec rodziny i smutnego życia?

Aleksandra Musiał/Stopaborcji.pl 

Komentarze (7):

anonim2014.12.4 11:01
Dość już tej Czubaszek! Adwent jest! A Wy jak byście chcieli ciągle brzydotę i grzech reklamować...
anonim2014.12.4 11:02
Czubaszek to,Czubaszek tamto,czyżby Fronda brała udział w kryptoreklamie opartej na zasadzie: nieważne co byleby mówili o Czubaszek.Chora kobieta ,czy trzeba nią epatować?
anonim2014.12.4 11:05
W tefałenie i w empiku na choince bombki wiszą,zazwyczaj te tęczowe,różnokolorowe.Co jakiś czas przylatuje ptaszek,co ćwierka,że jest czubaszek.Skąd ty ptaszku przyleciałeś ? - z ciepłych,czy z zimnych krajów ?Gdzie są twoje dzieci pochowane ?Dlaczego nie opłakane ?
anonim2014.12.4 11:28
Jednych cieszą rodzinne Święta, a innych święty spokój. Nikomu nic do tego.
anonim2014.12.4 12:27
Uśmiech na twarzy skutecznie skoryguje na święta ,niejedna klinika medycyny estetycznej.Adresy na stronie...W parówki zaopatrzy bez wychodzenia z domu sieć sklepów z dowozem....Aborcję ,dyskretnie , jako prezent pod choinkę ,dla ukochanego bądź dla siebie tu i tu...
anonim2014.12.4 16:31
Z katolickiego punktu widzenia jej dzieci są już w niebie, a Pani dzieci, pani Aleksandro?
anonim2014.12.5 12:37
Omijamy Empik z daleka, nie szanują naszej wrażliwości na chrześcijański charakter Bożego Narodzenia, to niech zapomną o naszych pieniądzach. Ich wybór.