Chińska szczepionka dla Polski? Będą rozmowy - zdjęcie
02.03.21, 10:25Fot. via Pixabay

Chińska szczepionka dla Polski? Będą rozmowy

9

Szef MON Mariusz Błaszczak zadeklarował, że rząd usilnie poszukuje możliwości jak najszybszego zaszczepienia jak największej ilości Polaków. Już jutro na posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego omawiana będzie możliwość sprowadzenia do Polski szczepionki z Chin.

Na antenie Programu I Polskiego Radia Błaszczak zapowiedział, że nasz przemysł farmaceutyczny posiada potencjał uzdalniający go do produkcji antycovidowych szczepionek na bazie zagranicznych licencji i jest gotów do podjęcia takiego wyzwania. A to mogłoby wydatnie zwiększyć możliwości przeprowadzenia szerokiej fali szczepień wśród Polaków.

Szukamy najlepszego rozwiązania” – przekonywał minister Błaszczak, deklarując, że kluczowe w tym momencie jest skoncentrowanie się na zatrzymaniu trzeciej fali pandemii. Zapewnił też, że rząd kontroluje sytuację, choć ocenił obecny przyrost zakażeń w naszym kraju jako niepokojący. Zaapelował również o oddawanie krwi na osocze przez ozdrowieńców, bo może ono uratować życie i zdrowie wielu chorującym na koronawirusa.

ren/PAP,PR1

Komentarze (9):

marian2021.03.4 11:41
Najpierw perfidnie zatruli świat, a teraz niby mają leczyć? A szczepta sie sami.
Ewa2021.03.2 16:26
Jak można nawet tylko myśleć o szczepionkach z Chin? Ktoś, kto snuje takie plany jest po prostu wyzuty z honoru. Ojciec pewnego bardzo znanego polityka, dr inż. walczył z totalitaryzmem, a jego syn coś "kombinuje". Przypominam elitom władzy, że: 1. Chiny to państwo totalitarne, które "prowadzi" mnóstwo łagrów. 2. W tych łagrach na więźniach, raczej na niewolnikach, są testowane szczepionki, były testowane szczepionki na SARS-2 Wuhan, i chyba są testowane nadal na następne wersje koronawirusa. 3. To właśnie Chiny stworzyły SARS-COV-2, aby uderzyć w kraje Zachodu. 4. Chinom papędzać pieniądze za szczepionki na pandemię, którą wywołali? Jeżeli ktoś nie chce o tych sprawach wiedzieć, to kim jest, czy ma zdolność logicznego myślenia?
warto wiedziec2021.03.2 12:21
Przemysl szczepionkowy zostal dokladnie przemyslany i opracowany przez Gatesa, Pfizer i inne firmy farmaceutyczne. W porozumieniu oczywiscie z prawnikami sa przygotowani nawet na bardzo duza liczbe pozwow. Te pozwy nie uszczupla ich KASY za bardzo - a oblowi sie dodatkowo multum prawnikow. POdobnie bylo przy tzw, aferze PPI w Anglii. Bankierzy dogadali sie z prawnikami i oszukiwali na kontach (zabierali fee za konto) i na kartach kredytowych. PO kilku latach w ' ich mediach' mamy oczywiscie news - jest zwrot za oszustwa bankowe - zadzwon do prawnika. Oczywiscie ci ludzie ktorym ukradziono do 300 funtow nie mogli nic odebrac. Ci, ktorym odebrano wiecej musieli zaplacic prawnikom za sprawe ( ok 200 -250 funtow za zlozenie aplikacji ) wiec czesciowy zwrot otrzymaly tylko te osoby, ktorym ukradziono ponad 600 - 700 funtow.
Tomek2021.03.2 10:53
W Chinach w kwestii badań medycznych jest "wolna amerykanka". Wobec tego przyjmowanie chińskich szczepionek jest jeszcze bardziej moralnie naganne. Prawdziwy katolik nawet za cenę życia nie przyjmie szczepionek, do których wytworzenia mordowano dzieci. Dowiecie się wszystkiego na ten temat ze strony LIFE SITE - tłumaczenie : https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.lifesitenews.com/
Tomek2021.03.2 11:12
Znalazłem ten artykuł jak się robi szczepionki. Każdy kto ma Boga w sercu niech to sobie przeczyta zanim postanowi w tym uczestniczyć: https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.lifesitenews.com/
Tomek2021.03.2 11:15
Nie mogę wkleić linka do tlumaczenia, sami sobie przetłumaczcie, tutaj oryginalny link https://www.lifesitenews.com/opinion/vaccine-expert-answers-critics-exposes-horrific-nature-of-abortion-tainted-vaccine-research
Anonim2021.03.2 10:44
skoro blaszczak się tym zajmuje, to nie musimy się obawiać, ze coś mu się uda sprowadzić
Anonim, AAAtomek i reszta klonów z tej bandy2021.03.2 10:37
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.
Anonim2021.03.2 10:50
Skocz mi brudna pało, wiesz gdzie.