Kategoria

Wiadomości

Sekcja: Wiadomości

Dr Jerzy Bukowski:Nauka w służbie niepodległej Rzeczypospolitej

Wiadomości

Dr Jerzy Bukowski:Nauka w służbie niepodległej Rzeczypospolitej

Po każdym jubileuszu powinny zostać trwałe ślady w pamięci narodu. Nie wystarczy urządzić wiele pięknych uroczystości, zbudować szereg pomników, nadać sporo odznaczeń, zorganizować mnóstwo imprez o różnym charakterze, chociaż są to niewątpliwie działania potrzebne i budujące ducha wspólnoty. Ale to jeszcze nie wszystko

Zdj. European People's Party CC BY SA 2.0, via Flickr

Wiadomości

Merkel:Polska przyjmie azylantów. MSZ dementuje

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel napisała w liście do koalicjantów, że czternaście państw Unii Europejskiej- w tym m.in. Czechy, Węgry, a także Polska- przyjmie imigrantów, którzy złożyli wcześniej wniosek o azyl w innym państwie członkowskim.

Patryk Jaki to dla lewicy bardzo groźny przeciwnik

Wiadomości

Patryk Jaki to dla lewicy bardzo groźny przeciwnik

Problem lewicy z PiS polega na tym, że pro socjalna i prospołeczna postawa PiS wytrąca z rąk lewicy argumenty atrakcyjne dla większości Polaków, a pozostawia tylko takie, które większości Polaków absolutnie nie obchodzą, albo są sprzeczne z powszechnymi oczekiwaniami mieszkańców Polski – choć lewica się do tego nie przyzna Polacy nie są zainteresowani realizacją postulatów gejów, nie ekscytując się aborcją, i na pewno nie chcą w Polsce jakichkolwiek islamskich imigrantów.

Zdj. Gage Skidmore, CC BY SA 2.0, Flickr, edytowane, Kremlinru, CC BY SA 4.0, edytowane

Wiadomości

Znamy datę spotkania Trumpa i Putina

Spotkanie prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem z przywódcą Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem na odbyć sie 16 lipca w Helsinkach. Jako pierwsza informację o dacie podała amerykańska stacja Fox News.

Niemiecki truciciel. Co za perfidia...

Wiadomości

Niemiecki truciciel. Co za perfidia...

Nie ufajcie kolegom z pracy... 56-letni Niemiec jest podejrzany o otrucie 21 pracowników zakładu pracy od roku 2000. Nagrania monitoringu pokazują, jak posypuje drugie śniadanie kolegi drobinkami ołowiu. Prawdopodobnie mógł robić to już wcześniej.

fot. EPP via Flickr, lic. CC BY-SA 2.0

Wiadomości

Donald Tusk: Przygotujcie się na najgorsze!!!

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk ostrzega na łamach magazynu ,,Politico'' przed ,,najgorszym''. Chodzi o relacje Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi, które w ocenie byłego polskiego premiera wyglądają zgoła fatalnie.