1. Dlaczego integracja islamskich „uchodźców” miałaby w „nietolerancyjnej” i zarządzanej przez „cynicznego gnoma” Polsce przebiec prawidłowo, skoro we wszystkich bogatszych (i rzekomo lepiej zarządzanych) krajach Europy Zachodniej ten proces zakończył się spektakularną klapą?
 2. Dlaczego „uchodźcy” to głównie młodzi, silni mężczyźni, pochodzących z krajów nieobjętych konfliktem?
 3. Artyści i celebryci lewicowi (Janda, Stuhr, Owsiak) większość swoich wypowiedzi poświęcają polityce, czy słusznie? Artyści i celebryci prawicowi (Cezary Pazura, Kamil Stoch, Jerzy Zelnik, Janusz Rewiński) bardzo rzadko, ale niekiedy zdarzy im się wypowiedź się na tematy polityczne, czy słusznie? Jeżeli odpowiedzi na oba pytania różnią się – uzasadnij.
 4. Czy Przystanek Woodstock jest imprezą apolityczną, skoro pojawiają się na nim politycy Platformy Obywatelskiej, dziennikarze TVN i GW, a sam Jurek Owsiak większość swoich wypowiedzi poświęca polityce?
 5. Dlaczego ubój rytualny nie jest ani religijnym zabobonem, ani znęcaniem się nad zwierzętami?
 6. Dlaczego w Paryżu (stolicy rozwiniętego i tolerancyjnego państwa) podczas imprez sylwestrowych płonie przeciętnie 1000 samochodów?
 7. Czy zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach zasługują na podobne potępienie (film, książki, przeprosiny prezydenta, tysiące artykułów medialnych, pomniki, rocznice), co zbrodnia w Jedwabnem? Jeżeli nie, to dlaczego?
 8. Czy po zastrzeleniu murzyna przez białego policjanta w USA, inni murzyni mają prawo do zamieszek ulicznych i plądrowania sklepów?
 9. Czy kibol „Jimmy”, członek skrajnie lewicowej bojówki klubu Deportivo la Coruna, który (pomimo posiadania uzbrojenia „po zęby”) zginął w ustawce z kibolami Atletico Madryt zasłużył na śmierć? Czy jest on „bydłem”, „łysolem”, „dresem”, czy policja powinna do niego wcześniej strzelać? Jeżeli nie, to dlaczego?
 10. Czy po „seksaferze” w Krytyce Politycznej (gdzie Kinga Dunin molestowała Ignacego Karpowicza) pani Kinga powinna zostać aresztowana „z urzędu”? Jeżeli nie, to dlaczego?
 11. Czy napad na orszak weselny przez cyganów w Maszkowicach powinien zakończyć się aresztowaniami dla sprawców? Jeżeli nie, to dlaczego?
 12. Czy Żydzi w Unii Europejskiej powinni mieć ułatwiony dostęp do broni palnej?
 13. Dlaczego środowiska lewicowe akceptują w swoim zarządzie Ryszarda Kalisza, który porusza się „Jaguarem”, pławi się w luksusach, a jego żona jest o połowę młodsza od niego?
 14. Jeden z najważniejszych rabinów w Australii – Yosef Feldman zaapelował o wyrozumiałość dla pedofili. Co o tym sądzisz?
 15. Maciej Maleńczuk pobił działacza „pro-life” i pochwalił się swoim „sukcesem” na pejsbuku. Nie spotkała go za to żadna kara. Co o tym sądzisz? Jeżeli to popierasz, to czy ja również mogę bezkarnie pobić działacza obcej mi ideologii, a jeżeli nie, to dlaczego?
 16. Na Uniwersytecie w Poznaniu „antyfaszyści” przerwali wykład pewnego księdza (o ideologii gender). Na Uniwersytecie we Wrocławiu prawicowcy i antykomuniści przerwali wykład Zygmunta Baumana. Dużo więcej policyjnych zatrzymań miało miejsce w tym drugim przypadku. Czy sądzisz, że kara w obu przypadkach powinna być równa, jeżeli nie, to dlaczego?
 17. Dlaczego środowiska ekologiczne przez 5 lat prezydentury Bronisława Komorowskiego ani razu nie zaprotestowały przeciwko jego regularnym polowaniom na zwierzynę leśną? Czy Andrzej Duda w przypadku umiłowania do polowań mógłby liczyć na równie wielką wyrozumiałość ekologów?
 18. Na meczu siatkarskim w Niemczech polscy kibice wywiesili transparent: „Protect your women, not our democracy” (chrońcie swoje kobiety, a nie naszą demokrację). Czy uważasz, że treść była słuszna, a jeżeli nie, to dlaczego?
 19. Akta „agenta Bolka” ujawniła wdowa po Czesławie Kiszczaku (przyjacielu Adama Michnika). Czy uważasz, że pani Kiszczakowa to agentka Jarosława Kaczyńskiego, skoro rozpowszechnia rzekomo fałszywe oskarżenia?
 20. Dlaczego badania oglądalności telewizyjnej instytutu Nielsen (który używa kilku tysięcy aparatów do pomiaru z tajną metodologią ich rozlokowania) są bardziej wiarygodne, niż dane operatorów kablowych, operujących na próbie kilku milionów klientów?
 21. Czy uczestnicy marszu rocznicowego ONR w Białymstoku w 2016 roku popełnili jakieś przestępstwo, lub wykroczenie? Jeżeli tak, to jakie konkretnie i w którym momencie?
 22. Czy frekwencja na manifestacjach ulicznych ma znaczenie? Jeżeli nie, to gdy ja z 9 kumplami zorganizujemy 10 jednoosobowych manifestacji, to będzie to 10 razy większe wydarzenie, niż Marsz Równości? Jeżeli frekwencja ma znaczenie, to czy demonstracje przeciwników PiS są gówno warte, w porównaniu z Marszem Niepodległości, czy milionowymi protestami anty-macronowymi we Francji?
 23. Czy „młodszy filantrop” Filip Chajzer słusznie postąpił, wyrzucając owsiankę przez okno jadącego samochodu? Jeżeli tak, to czy wyrzucanie śmieci przez okno powinno być dozwolone?
 24. W niektórych pociągach niemieckiego przewoźnika „Regiobahn” uruchomiono przedziały „tylko dla kobiet”. Jakie mogły być tego powody? Czy jest to seksizm i dyskryminacja mężczyzn, którzy nie mają prawa do własnego przedziału?
 25. Dlaczego w wielu miastach Zachodniej Europy zrezygnowano z organizowania hucznych imprez sylwestrowych?
 26. Dlaczego polskojęzyczni działacze lewicowi nie organizują protestów pod najbogatszymi bankami i innymi instytucjami finansowymi?
 27. Jacek Żakowski napisał, że w przeciwnikach przyjmowania imigrantów zobaczył „Polską twarz”, czyli rzecz: „ksenofobiczną, rasistowską, islamofobiczną, egoistyczną, samolubną, okrutną, tchórzliwą, agresywną i paranoiczną. Złą w niemal każdym wyobrażalnym sensie”. Czy to samo można powiedzieć o Izraelu, który ma dużo ostrzejsze prawo imigranckie, niż Polska? Jeżeli nie, to dlaczego?
 28. Czy to wina Jarosława Kaczyńskiego, że Polacy obecnie są podzieleni na prawicę i lewicę? Jeżeli tak, to dlaczego podobne podziały występują we wszystkich krajach „zachodnich”, czyżby Jarosław Kaczyński miał wpływ na cały świat? Jeżeli nie, to dlaczego podobne podziały wszędzie nasiliły się w tym samym momencie, globalny zbieg okoliczności?
 29. Polscy uchodźcy po zakończeniu II Wojny Światowej wrócili do kraju, co było dla nich rzeczą oczywistą. Czy obecni „uchodźcy” również powinni wrócić do swoich krajów w przypadku, gdy nie będzie w nich wojny? Jeżeli nie, to dlaczego?
 30. Czy uprzywilejowanie niektórych grup (np. obcokrajowcy, kobiety, LGBT) nie jest jednocześnie zmniejszeniem praw pozostałej części społeczeństwa (np. białych mężczyzn), czyli „nierównością w imię równości”?
 31. Czy rurociąg Nord Stream łamie zasadę „europejskiej solidarności”?
 32. Czy garnizon amerykańskich żołnierzy, stacjonujących w Polsce jest na rękę Rosji? Jeżeli tak, to dlaczego? Jeżeli nie, to czy Antoni Macierewicz zmniejszył zagrożenie ataku ze strony Rosji?
 33. Czy kościół katolicki powinien mieć władzę polityczną? Jeżeli nie, to czy powinniśmy potępić papieża Franciszka za wtrącanie się do polityki imigracyjnej?
 34. Dlaczego Aylan Kurdi po śmierci (z winy ojca) stał się sławny, powstały murale na jego część, tysiące artykułów w mediach, strona w wikipedii przetłumaczona jest na 33 języki, a podobnej sławy nie uzyskała jego rówieśnica, która zginęła w zamachu bombowym w Manchesterze?
 35. Czy Rafał Gaweł (szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) jest malwersantem finansowym? Jeżeli nie, to dlaczego w sądzie jego główną linią obrony jest niepoczytalność (uprzedzając – od ostatnich wyborów nie zmienił się skład personalny orzeczników)
 36. Czy „hejt” w internecie jest dozwolony? Jeżeli nie, to czy powinno się karać także „dyskutantów” o poglądach lewicowych? (np. komentarze z GW u dołu Gazetoidów).
 37. Czy „fejk niusy” powinny być legalne? Jeżeli nie, to czy powinno się karać również media o charakterze lewicowym?
 38. Czy organizacja „Pink pistols” (różowe pistolety), złożona z osób homoseksualnych, sympatyków broni palnej, powinna zostać zdelegalizowana? Odpowiedź uzasadnij.
 39. Czy zgodziłbyś się na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Twoim mieście? Czy zgodziłbyś się na pomnik Władysława Bartoszewskiego, albo „Tęczę” w Twoim mieście? Jeżeli odpowiedzi są różne, to czy pomniki powinna posiadać tylko „jedyna słuszna” strona polityczna?
 40. Co sądzisz o Mateuszu Kijowskim (twórcy KOD) oraz głównym kapelmistrzu, Konradzie Maternie (skazanym za handel kobietami)? Dlaczego przez pierwszy (de facto jedyny) rok funkcjonowania KODu nie było żadnych wewnętrznych protestów w sprawie niezapłaconych alimentów Kijowskiego?
 41. Odkąd Ministrem Sprawiedliwości został Zbigniew Ziobro – ściągalność alimentów wzrosła o około 80%. Co o tym sądzisz?
 42. Czy symbole komunistyczne w przestrzeni publicznej powinny być represjonowane tak samo mocno, jak nazistowskie? Jeżeli nie, to dlaczego?
 43. Czy malowanie się na czarno, aby udawać murzyna (jak Jacek Hugo Bader) jest fajne? Jeżeli tak, to czy ja także mogę się wypastować, aby urządzić uliczną prowokację?
 44. Co sądzisz o Stefanie Michniku?
 45. Co sądzisz o odpowiedziach Adama Michnika (najczęściej: „ty skurwysynu”), na pytania o brata?
 46. Co sądzisz o banach na fejsbuku na strony prawicowe? Czy strony radykalnie lewicowe powinny być traktowane podobnie, a jeżeli nie, to dlaczego?
 47. Czy pani Gretkowska, która wszystkich ideologicznych przeciwników (i Polskę jako całość) tytułuje per „huj” jest odpowiednią osobą na stanowisku krzewicielki lewicowo-feministycznej kultury literackiej?
 48. Dlaczego w krajach, gdzie obowiązuje tzw. konwencja antyprzemocowa rośnie przemoc wobec kobiet?
 49. Czy skrajne wydarzenia kulturalne, jak „Klątwa„, „Golgota Picnic”, „Pokłosie” i „Ida” słusznie są dofinansowywane z pieniędzy publicznych, przy jednoczesnej zasadzie „nie krytykuj, bo się na tym nie znasz”? Jeżeli tak, to czy na dofinansowanie i zakaz krytyki może liczyć również festiwal „Orle Gniazdo”?
 50. Czy uważasz, że tzw. Fundusze Norweskie rozdzielane są prawidłowo (równomiernie) przez Fundację Batorego? Jeżeli tak, to wyjaśnij, co to za zrównoważony rozwój, skoro 50% tych pieniędzy wydawanych jest w Warszawie (stanowiącej tylko 5% populacji Polski, w dodatku najbogatszej).
 51. Na przykładzie referendum w Katalonii (demokratycznego, niekonstytucyjnego) wyjaśnij, czy ważniejsza jest demokracja czy konstytucja?
 52. Czy nielegalne blokowanie i zakłócanie legalnych zgromadzeń jest prawidłowe, czy nie? Jeżeli nie, to co sądzisz o kontrmiesięcznicach smoleńskich? Jeżeli tak, to co sądzisz o blokowaniu parad homoseksualistów przez narodowców?
 53. Czy modlitwa w miejscach publicznych (poza świątynią) jest OK? Jeżeli tak, co sądzisz o ostatniej ogólnopolskiej akcji różańcowej? Jeżeli nie, to co sądzisz o ulicznych modlitwach muzułmanów w zachodniej Europie?
 54. Czy uważasz, że Polska powinna zwiększać liczebność armii oraz modernizować jej wyposażenie? Jeżeli tak, to czy popierasz Antoniego Macierewicza, który to robi? Jeżeli uważasz, że jednak mamy ważniejsze wydatki, to co sądzisz o zerwaniu kontraktu na francuskie śmigłowce Caracal?
 55. Dlaczego Stowarzyszenie Nigdy Więcej nagle, bez uzasadnienia przestało przyznawać nagrodę „antyfaszysty roku”, która w lewackim środowisku cieszyła się dosyć dużą popularnością?
 56. Czy zakaz używania słowa „nigger” przez białych ludzi godzi w wolność słowa?
 57. Czy ludzie, którzy zmienili płeć (z mężczyzny na kobietę) lub przyjmują hormony męskie powinni startować w igrzyskach sportowych w kategoriach żeńskich? Jeżeli tak, to czy pogodzisz się z tym, że będą oni (one) stanowić większość zwycięzców (tak, jak np. Caster Semenya), a „urodzone” kobiety stracą szanse na medale?
 58. Czy chuligaństwo z powodów ideologicznych jest OK? Jeżeli nie, to co sądzisz o pobitych narodowcach, jadących na Marsz Niepodległości, pobitych w pociągu przez „antyfaszystów”, albo o Hiszpance, skopanej przez „antyfaszystów” za posiadanie bluzy w narodowych barwach? Powinni być tak samo surowo karani, jak w sytuacjach odwrotnych?
 59. Czy film „Pucz” jest obiektywny? Jeżeli nie, to dlaczego, skoro nie ma w nim żadnego lektora, a spora część materiałów pochodzi od samych „puczystów”?
 60. Czy Polsce należą się reparacje wojenne od Niemiec? Jeżeli nie, to czy kraje, które dostały odszkodowania powinny zwrócić pieniądze Niemcom?
 61. Pierwsze 3 miejsca pod względem liczby docierających do Europy „uchodźców” należą do Nigerii, Bangladeszu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Jakie w tych krajach toczą się obecnie wojny?
 62. Obecną politykę imigracyjną UE definiują tzw. Porozumienia Dublińskie, opisujące, że uchodźcą można być tylko w pierwszym bezpiecznym państwie, nieobjętym konfliktem zbrojnym. Ponad 99% „uchodźców” nie spełnia tej zasady. Co o tym sądzisz, czyżby prawo UE było łamane i naginane przez Angelę Merkel według własnego widzimisię?
 63. Ćwierćfinał Ligi Europy Olympique Lyon – Beşiktaş Stambuł został opóźniony o ponad godzinę z powodu wielkiej awantury i wtargnięcia tureckich kibiców na murawę. Co o tym sądzisz?
 64. Co sądzisz o zastrzeleniu polskiego żubra przez niemieckich myśliwych i usmażeniu go na grillu? Dlaczego ekolodzy i media lewicowe milczały na ten temat, a wcześniej poświęciły mnóstwo czasu wiewiórce z warszawskiego parku, która nie została zabita przez człowieka?
 65. Czy Beata Szydło w broszce i żółtym żakiecie to większy obciach, niż Adam Michnik, regularnie występujący w „crocsach”?
 66. Co jest większym skandalem – kilkadziesiąt miliardów złotych „luki VATowskiej” z czasów rządów PO/PSL, czy „smoleńska” komisja śledcza, która nic nie ustali, a jej koszt to niecały milion złotych?
 67. Premiera filmu „Wołyń” została skutecznie zablokowana na Ukrainie i w Niemczech. Jednocześnie z polskich pieniędzy publicznych dofinansowane zostały takie filmy, jak „Ida” czy „Pokłosie”. W którym z wymienionych krajów (Polska, Niemcy, Ukraina) mamy do czynienia z cenzurą filmową?
 68. Szwedzcy kibice na meczach nie mogą zakrywać twarzy, chyba, że akurat zmusza ich do tego religia. Co o tym sądzisz?
 69. Co sądzisz o tym, że byli funkcjonariusze komunistycznej bezpieki są obecnie sojusznikami ze środowiskami Lecha Wałęsy i Sewka Blumsztajna?
 70. Co sądzisz o potraktowaniu Władysława Frasyniuka na nielegalnej kontrmiesięcznicy smoleńskiej (policja przeniosła go kilka metrów dalej, nie dostał nawet mandatu), a co sądzisz o potraktowaniu radnej PiS na nielegalnej blokadzie parady homoseksualistów w Gdańsku (policja rzuciła ją na glebę, skuła w kajdanki, a prokuratura przedstawiła jej zarzuty). Czy Frasyniuk powinien zostać potraktowany tak samo, jak radna PiS? Jeżeli nie, to dlaczego?
 71. Co sądzisz o tym, że w USA 60 kobiet oskarżyło czarnoskórego komika Billa Cosby’ego o molestowanie seksualne, a sąd sprawę umorzył „z braku dowodów”?
 72. Kilka miesięcy temu, z powodu braku chętnych zlikwidowano centrum deradykalizacji islamskich ekstremistów we Francji. Dlaczego nie było chętnych?
 73. Legia Warszawa dostała wyższą karę za oprawę rocznicową Powstania Warszawskiego, niż niemieccy kibice za chóralne okrzyki „Sieg Heil” w Pradze. Czy uważasz, że federacja piłkarska nałożyła odpowiednie kary?
 74. Wymień 5 osób najbardziej zdyskryminowanych politycznie w czasie rządów PiS. Sądząc po licznych głosach, że teraz mamy gorzej, niż „stan wojenny”, „stalinizm”, „NSDAP”, „inkwizycja” – wymienienie nazwisk 5 takich osób z pewnością nie będzie żadnym problemem 😉
 75. Adam Michnik w niemieckiej gazecie Der Stürmer Der Spiegel powiedział, iż jego rodzice zginęli w holokauście (w rzeczywistości matka zmarła w 1969, a ojciec w 1982). Co o tym sądzisz?
 76. Jak nazwiesz osobę, która na murze napisze sprajem „Żołnierze wyklęci to mordercy”, a jak nazwiesz osobę, która napisze „Nie dla islamizacji”?
 77. Minister Szyszko został ostatnio obrzucony trocinami przez ekologów, sprawców nie spotkała żadna kara, chwalili się tym na pejsie, ku aprobacie lewicowych mediów. Nieco wcześniej Zygmunt Miernik rzucił tortem w sędzie sądu, która umorzyła sprawę odpowiedzialności Czesława Kiszczaka za zbrodnie stanu wojennego. Miernik spędził przez to wiele miesięcy w więzieniu. Czy uważasz, że funkcjonariuszy publicznych można obrzucać niegroźnymi przedmiotami, aby zrobić „performens”?
 78. Czy Dariusz Michalczewski jest fajny? Jest to „sojusznik osób LGBT”, bardzo pozytywnie opisywany przez to środowisko, który ostatnio usłyszał wyrok za znęcanie się nad żoną.
 79. Czy Roman Giertych jest fajny? Jest to koalicjant pierwszego rządu PiS, który wskrzesił „Młodzież Wszechpolską” i wprowadził mundurki do szkół, a obecnie bryluje w środowisku KOD, pisuje felietony do „Natemat” i GW oraz reprezentuje polityków Platformy Obywatelskiej w sprawach sądowych.
 80. Czy Milo Yiannopoulos jest fajny? Jest to Żyd, homoseksualista (jego partner jest murzynem), który promuje wartości konserwatywne, popiera Donalda Trumpa i krytykuje Antifę.
 81. Czy pisanie o PiS jako „PiSlam” świadczy o tym, że islam jest czymś negatywnym?
 82. Sąd w Wiedniu skazał na 18 miesięcy więzienia kibica piłki nożnej, który podczas meczu drużyny Rapid Wiedeń wykonał gest nazistowskiego salutu. W tym samym czasie w gazecie Der Spiegel pojawiła się taka ilustracja – gazeta nie poniosła żadnych konsekwencji. Dlaczego karę dostaje kibic, którego widziało z 20 osób (+ stadionowa kamera), a nie dostaje jej gazeta, którą czytają miliony?
 83. Dlaczego „zachodnie” feministki nie walczą o prawa kobiet w islamie?
 84. Dlaczego nie przyjmiesz uchodźców do własnego mieszkania?
 85. Czy rasizm istnieje wśród przedstawicieli innej rasy niż biała (jeżeli tak – podaj przykład).
 86. Kiedy (podaj konkretną datę, bo chcę wiedzieć, kiedy kupować baterie i konserwy) „nieudacznicy” i „fanatycy” z PiS spowodują zamknięcie granic, załamanie gospodarcze, wykluczenie Polski z UE, klęskę żywiołową i wysyp faszystowskich bojówek na ulicach? Dlaczego jeszcze tego nie ma, skoro PiS rządzi już 2 lata?

Źródło: z internetu