,,Wku*w na maxa!!!''. Dziesięć dni z życia postępowej nastolatki - zdjęcie
30.10.20, 12:00Fot. Silar via Wikipedia, CC 4.0 [kadrowane]

,,Wku*w na maxa!!!''. Dziesięć dni z życia postępowej nastolatki

285

Dziesięć dni z życia postępowej nastolatki

dzień pierwszy

Czad normalnie! Trwa Strajk Kobiet i walczymy o swoje prawa bo jesteśmy wk***wione na maxa. Chociaż dzisiaj to więcej facetów przyszło. Poszliśmy protestować do kościoła a tam ludzie są no to my przed nich i stoimy z napisami że aborcja jest OK i że katole wy***alać no i kulturalnie wyrażamy swoje poglądy. No a tam ludzie w kościele i msza no i w ogóle to nie wiem co te katole tam robią bo przecież jest koronawirus i mogą się pozarażać. Więc po ch***a tu są? Jak żeśmy darli japy trochę, to potem przyjechała policja no i mnie spisali. Ku*wa nierozumiem, to są przecież prześladowania przecież człowiek jest wolny i może chodzić gdzie chce, i mówić co chce. Skończyłam już k*wa szesnaście i dorosła jestem! A tu psy yebane chcą mnie spisywać. Posłanka lewicy która z nami była i jest mądra, powiedziała że jest to przemoc, opresja, tortury i nieludzkie traktowanie i trwa holokaust. I ona tego tak nie zostawi i że w Unii Europejskiej zrobi jazdę na maxa o przemoc i państwo policyjne. Nie jesteśmy same! Wyp***alać!

dzień drugi

Dzisiaj było nas na Strajku Kobiet chyba milion i wołałyśmy że PiS wy**dalać. Muza techno była, trochę tańczyliśmy, ktoś w ogóle się lekko zjarał ziołem i rzygał. Yebana policja chciała mi dać mandat za brak maseczki ale na szczęście obok była pani posłanka z lewicy i zgasiła faszystę szybko i zyebała go że "zamknij mordę psie" a ja się schowałam. No ale musiałam się wcześniej urwać z manify bo starzy kazali mi babci zakupy zrobić i lekarstwa zawieść bo jest teraz pademia. No to pojechałam do babci i jej mówię żeby nie szła sama na zakupy i nie chodziła do kościoła bo tam kornawirus jest no i zarażają się mohery. Żenada z tymi starymi ludźmi. Ale mam na to wy***bane!

dzień trzeci

Nie no k**wa nie!!! Wku*w na maxa!!!

Mam gorszy wk**rw normalnie niż przez pis i katofaszystów. Starzy kazali mi pokój posprzątać! Piekło kobiet! Niee no ku*wa samobója strzelę. Eutanazja powinna być zalegalizowana. Stresują mnie ku***wa. Nie chcę k**wa żyć i doła mam!!! Nie będę dzisiaj nic pisać. Pier**olę to!!!

dzień czwarty

Do kumpeli z klasy wpadłam wczoraj, a ona katolka jest. A ja do niej poszłam żeby mi z matematyki pomogła no bo ja nie wiem o co biega w tej matmie bo ja humanistka jestem i na socjologię albo na inne humanistyczne studia chcę pójść. No i ona jak mówiłam katoliczka jest i na religię chodzi a ja się z religii wypisałam dawno no i ja się jej pytam czy się nie boi księży i czy jej nie molestowali. Na ale ch*j ja tam tolerancyjna jestem i się nie będę z nią polemizowała. No a w ogóle to niezły czad bo kiedyś z ciekawości sobie u niej poczytałam Biblię no bo mówię że ona katoliczka jest co nie. No to czytam, a tam czad niezły bo trafiłam na jakieś opowieści dziwnej treści o gościu Mojżeszu co po pustyni i morzu chodził i niezłe jazdy i inne maniany odstawiał dla fejmu chyba a najlepsze schizy to że jakieś zwierzęta są nieczyste! Średniowiecze katolickie jakieś! Na pewno nie będę katoliczką jestem teraz ateistką a jak będe chciała wybrac religię to się do żydów albo do muzułmanów zapiszę.

dzień piąty

Nuda na tej pandemii i gdyby nie Strajk Kobiet to bym ocipiała. Yebana baba na lekcjach on line kazała nam napisać wypracowanie o źródłach kultury europejskiej. Mój brat studiuje i w ogóle jest aktywistą Kampanii Przeciw Homofobicznej Przemocy Faszystów i mi trochę pomógł i podpowiedział mi że Europa była nawet wtedy jak nie było Unii Europejskiej no więc napisałam o epoce Oświetlenia gdzie loodzie przeciwko religii zrobili racjonalizm i ateizm i napisałam o walce o prawa gejów w Stonewall w Nowym Jorku przeciw faszystom no bo brat zna historię i mi to opowiedział. Dlatego dobrze że mamy Europę, bo gdyby jej nie było, to byłaby ch**nia totalna i brak wyboru. Przepisałam też trochę z wybitnej noblistki i wielkiej pisarki Olgi Tokarczuk która napisała, że byli wcześniej w Polsce "kolonizatorzy, właściciele niewolników i mordercy Żydów". Wstydzę się Polski, że Polacy takie rzeczy robili, zanim weszli do Unii Europejskiej i że nie jesteśmy tak cywilizowani jak tacy Niemcy. Masakra w ogóle co było wtedy jak nie było Europy jak rządził Kościół katolicki i naziści prześladowali gejów w polskich obozach i k***a średniowiecze było. Ale teraz jesteśmy w Europie i jestem z tego dumna.

dzień szósty

Jak były lekcje online z biologii, to baba zaczęła gadać coś o budowie "narządów rodnych". No to jedna ziomalka która powtarza klasę i też chodzi ze mną na Strajk Kobiet i jest bardzo bystra to wk**wiła się na maxa i do nauczycielki wyskoczyła że nie ma czegoś takiego jak narządy rodne bo przecież prywatna sprawa kobiety czy chce rodzić, co nie? Logiczne chyba co nie bo co to k**wa kobieta inkubator? Łapy precz od mojej macicy. Pi**olę nie rodzę. No i mówimy babie, że jest Strajk kobiet no i żeby w ogóle wyp**alała! No i jeszcze dwie kumpele podchwyciły, podarłyśmy ryja no i koniec lekcji i spox.

dzień siódmy

Na demonstracji krzyczeliśmy do yebanej policji CHWDP no i znowu chcieliśmy wejść do kościoła żeby tam dym zrobić, ale stali tam naziole i jak zobaczyliśmy ich to musieliśmy uciekać. Gdzie w ogóle jest policja? Jak wróciłam do domu, brat mi pokazywał że Wyborcza pisała o nas, jak agresywni kibole zastraszają Polki. Jestem z siebie dumna! Naziole idziemy po was! Kościół w**alać! PiS wyp**alać!

A w ogóle to pożarłam się z kumpelą tą katoliczką no bo ona też pisała to wypracowanie o tym skąd się wzięła ta cała kultura europejska. No bo ja mówię jej normalnie o gejach w Nowym Jorku a ona mi pier***li o jakichś swoich bajkach z Biblii, tych całych Mojżeszach i dekalogach i o jakichś normalnie Grekach i Rzymianach. Ja coś tam pamiętam bo w podstawówce na historii było, oni jakieś chyba piramidy budowali czy coś takiego no i mieliśmy jechać tam na wakacje, ale pandemię wprowadzili. No ale k**wa ch**j z Grekami, ja jestem Europejka!

dzień ósmy

Wieczór impreza była, zioło jaraliśmy i trochę wypiliśmy i się trochę zayebałam. Ale czad w ogóle bo gostek się do mnie kleił i mówi mi że w ogóle to jest niebinarny i że on się czuje trochę kobietą. No i ja mu mówię że OK bo to spox jest bo jak on jest niebinarny LGBT to ja w sumie też jestem LGBT więc chyba jak jeśmy dwiema kobietami to nawet w ciążę nie da się zajść więc jest bezpieczny sex normalnie.

dzień dziewiąty

Smartfon mi sie zyebał więc się zgubiłam i się spóźniłam na Strajk Kobiet. Blokujemy rondo a tu normalnie jakich yebany faszysta i homofob normalnie ch***j bez empatii się dop**ala drze na nas ryja żeby karetkę przepuścić. *uj mnie to obchodzi, bo jesteśmy wku**wione i wyp***dalać! Nie przepuszczamy nikogo. J**bać pis!

Oglądałam w necie jak Ameryce na takich samych demonstracjach walczą z rasizmem i niesprawiedliwością i przemocą policji. I robią to bardziej ostro i nie nie pie***olą tylko nap***ają w faszystów. U nas też musimy się zradykalizować tak samo walczyć z Kaczyńskim, który morduje kobiety i je torturuje bo normalnie jak jest PiS to Polska za jakimiś afrykańskimi dzikusami z buszu jest. BLM to znaczy w ogóle że życie czarnych się liczy i życie kobiet się liczy!

dzień dziesiąty

Na Fejsie zaprosił mnie chłopak starszy jest ode mnie i mieszka w Paryżu i nawet coś tam się dało dogadać z nim a on jest w ogóle muzułmaninem. Ja mu napiałam że jestem tolerancyjna i że się zastanawiałam kiedyś czy nie zostać muzułmanką bo mam dość faszystów i katoli. Napisał mi że jest uchodźcą niepamiętam z jakiego kraju no i tam nie mieszka chociaż tam jeździ na wakacje i że w ogóle to podoba mu się Państwo Islamskie. Chyba ja mu się podobam i mnie kocha i mamy poglądy polityczne takie same bo on też mówi że wrogów muzułmanów to w ogóle wyyebać w powietrze i głowy im trzeba ucinać normalnie. Brat mi mówił że to super że się otwieram na różne kultury bo u nas faszysta Kaczyński nie chce wpuszczać uchodźców. Musimy zrobić demonstrację tolerancji dla uchodźców, jutro powiem dziewuchom ze Strajku Kobiet! Je**ać PiS! J**ać cały świat!!

Julka aktywistka

Bohaterscy manifestanci idą po katofaszystów:

Komentarze (285):

ola d2020.11.3 16:52
omg, a później słyszy się o braku szacunku dla starszych. Przykład idzie z góry i od starszych właśnie. Jeśli starsi tak nie szanują młodych, ośmieszają i oczerniają, za grosz nie cenią to trudno oczekiwać ze młodsi się im nie odwdzięczą w ten sam sposób. Młodzież to nie istoty bez świadomości, podstawowej wiedzy, poczucia wartości i przyzwoitości. Młodzież to nie wyobcowane byty, to są córki i synowie, a także wnuczki i wnukowie, uczniowie i studenci, mieszkańcy społeczności. Młodzież jest jak plon oddaje to co się w nią zainwestuje. Autorze tego "dzieła" wstydź się, myślący ludzie pogardzą tą prowokacją
anonim2020.11.3 13:46
FRONDA - przodujący dostawca lolkontentu w Polsce
ala2020.11.3 10:47
Problem praw kobiet względem aborcji jest bardzo ważny i wymaga pilnego uregulowania ustawowego , ale nie metodą burd , zadym i anarchią w Kraju . W istocie rzeczy te pseudo protesty rzekomo w interesie kobiet inspirowane przez lewactwo PO-miotów bolszewickich mają na celu destabilizację Kraju a kierowane przez LEMPART współzałożycielkę z KIJOWSKIM kodrastów która jednocześnie była instruktorką szkoleń uczestników Przystanku Woodstock OWSIAKA z zakresu sposobu przeprowadzenia protestów antyrządowych w Polsce. Ten pseudo-protest przebiega pod znakiem nie tylko deptania wartości chrześcijańskich, kulturowych i narodowych Polski ale nacechowany jest wulgaryzmami, deprawacją i i demoralizacją dzieci i młodzieży pod HASŁEM - Wyp----lać i Je--ć z niemieckim nazistowskim symbolem pioruna mordu i zabijania .
Wierzący2020.11.3 10:19
Obejrzyjcie to wszyscy Polacy i uderzcie się w pierś.. https://youtu.be/ZWTJj6-TU2c
Wpolityce2020.11.3 9:44
Smoleńsk
interere2020.11.3 9:11
piękna opowieść abstrakcyjna, nie wiem jaki 50 letni pracownik tego gówna, frondy, chce nam mówić że to pisał ktoś młody hah debile i tyle
Amadeusz2020.11.3 8:51
Powyżej, można przeczytać wysrywy redaktora frondy. Jak ci nie wstyd, antypolska dziwko?
hmm2020.11.3 8:39
Gdyby zbadać IQ tłumu, który protestuje to niestety ale poziom przebiłby podłogę. Daliście się zmanipulować dziewczyny jak dzieci w piaskownicy..... smartfon, netflix, fb, insta, mówi wam gdzie iść, co myśleć, .... bez tv i telefonu na żadne strajki byście nie wpadły
rrr2020.11.3 8:32
Nigga, what r u smokin'?
Johan2020.11.3 8:13
Odejście z tej pedofilskiej sekty to była najlepsza decyzja mojego życia. Z każdym takim artykułem pluje na was katole jeszcze bardziej.
ks. Robak2020.11.3 7:23
Autor tego artykułu ma pulitzera w kieszeni ;)
Shok2020.11.3 6:58
Złote pióra rozdane rozumiem? XD
xD2020.11.3 6:51
Poważne dziennikarstwo xDDD.
Rodzic2020.11.3 6:30
Autorem tego tekstu jest siostra katechetka ?
Piter2020.11.3 6:20
Typowy obraz młodej nazifenimistki- ciekawe z czego będą takie żyły jak rodziców zabraknie. Widzę dla nich tylko jeden zawód- przy drodze na świeżym powietrzu.
ss2020.11.3 6:00
Autor dostał po 60 groszy za dzień wpisu więc czego tu wymagać?
heniekk2020.11.3 5:27
Żenujące jak katolicyzm
julka2020.11.3 5:11
Dzień 11 znowu atakujemy no to idę i ja ,Idę a tu prawdziwy murzyn tfu afrocostamnin aż mnie swędzi na dole on chyba się domyśla i uśmiecha zalotnie co mi tam pasi no to idziemy w pobliską bramę bo blm i takie tam a protest nie zając nie ucieknie .Rozochocona oddaje się mu bez gumy bo jestem tolerancyjna co będę go stresować a i doznania inne a jak zajdę to i tak wyskrobie oto walczę od kilku dni i będzie git
weeder4202020.11.2 23:36
fronda pls staph morda w ucho samoloty
mariola fasola2020.11.2 23:22
ȧ̷̛͓͊̍͗̌̈ ̴̿̐̋̉̾ͅt̸̘̖̙͌̂̉́͊̎ḩ̷̜͊̋̉̂̐̐i̷̻̣̋̇̽̚c̵̨̳͚̩͙̠̅c̸̭̃̏͝ỷ̵̘̱̃
Gran Torino2020.11.2 22:39
Pro PiSowskie kundle, wiedzcie, że wspieracie upadek Polski. Aborcja to był tylko zapalnik, prawdziwy cel to odsunięcie PiSiorstwa od władzy. Kasy już nie ma, kryzys postępuje, a wy wspieracie tych matołów i ich propagandę. Wstyd. Jesteście współodpowiedzialni za zniszczenie naszej ojczyzny.
Pan Pepik2020.11.3 19:32
A srasz?
Anna2020.11.2 21:50
Nastolatkowie tak nie mówią, a to coś jest po prostu żenujące. Już fanfiki 10-latek są lepsze.
Arn2020.11.2 21:40
Dobre, życiowe, uśmiałem się!
Ronnie2020.11.2 20:52
pozdrawiam marksistowską neoanarchokomunę :D
Quantum2020.11.2 20:47
Poziom tego artykułu pokazuje jak społeczeństwo Polske się stoczyło. Jest żenujący, niemerytoryczny i wątpię by ktoś dał by radę się na niego nabrać. Ale przynajmniej przypomniał mi, że pora wyłączyć internet i poczytać książkę.
Mediator2020.11.2 20:41
Chciałbym poprosić autora, by na następny raz zrobił minimalny research (już nie mówię o tym, jak niski poziom osiągnął ten "artykuł"), bo jak karetka jechała w miejscu strajku, ludzie ekspresowo się rozstąpili.
Łukasz2020.11.2 20:36
Jestem zażenowany jak osoba reprezentująca mój system wierzeń napisała taki gniot. Uważam ,że stawianie chochołów z drugiej strony światopoglądowej a takie osoby które napisały to coś powinna powinna się wstydzić za pisanie takich głupot , a takie coś to nic ciekawego tylko głaskanie osób z tej samej grupy a antagonizowanie drugiej.
lolz2020.11.2 20:35
matko żal XXDDD
...2020.11.2 20:34
Nie wierzę w to co właśnie przeczytałam...
Oliwia2020.11.2 20:34
nie no fajnie XDDD
ZENADA2020.11.2 20:33
ogólnie nie polecam tego fanfiku. gdzie jest romans taco i quebo?!
Co2020.11.2 20:33
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
OK, BOOMER2020.11.2 20:33
Upadek kościoła jest bliski, jak musicie pisać coś tak żenującego
Kaja Godek2020.11.2 20:33
Aż płoda usunęłam
JF2020.11.2 20:32
JF
Anna2020.11.2 20:32
Myślałam, że to portal katolicki, a nie forum amatorów pisania fantastyki
XDXDXDXDXDDDDDDDX2020.11.2 20:32
XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
lol2020.11.2 20:31
trzymaj się tam Reptylu :D
Zatroskany Obywatel2020.11.2 20:30
Pozdrawiam Holenderskiego/Aryjskiego Fuck boya co to czyta
beka z was XD2020.11.2 20:29
XD XD XD
Ronnie2020.11.2 20:29
ok, boomer
Z2020.11.2 20:28
Czegoś tak żenującego jeszcze nigdy nie czytałem. I wy chcecie zachęcić do siebie młodych? Powinniście się wstydzić
XDDDD2020.11.2 20:27
Dno totalne, żenada. Widać że autor/autorka nie ma pojęcia o życiu nastolatków. Takich zjazdów to nawet po kresce nie ma. XDDDDDD
Anonim2020.11.2 20:25
To wygląda jak typowy troll 12 letniej dziewczynki, która ma za dużo czasu. Tylko to piszą dorośli ludzie. Wy naprawdę myślicie, że ktoś w to uwierzy?
Kaja2020.11.2 20:18
Srogie dropsy brał autor tego, bo po ziole takich jazd nie ma.
Asia2020.11.2 11:43
Ale musi być dumny z siebie ktoś kto wysrał ten cringefest xD
XDxdXD2020.11.2 11:06
ok fronda
co tu sie dzieje2020.11.2 10:56
XDDDDDDDDDDDDDDD
bartlomiej2020.11.1 11:48
Ten artykuł to żenada na maxa, sami się ośmieszacie. Piszę to jako Katolik. Artykuł maksymalnie prymitywistyczny i kipiący nienawiścią do ludzi protestujących oraz chamsko prześmiewczy. Zastanówcie się lepiej co Jezus powiedziałby protestującym. Nawet jeśli tym grzeszą, to wy grzeszycie jeszcze bardziej, potępieniem i swoim nieludzkim, nie-Jezusowym radykalizmem. JEZUS NIGDY NIE POTĘPIAŁ! Kipi od was nienawiścią wobec tych ludzi... Przepraszam, chyba zapomnieliście, że to ludzie. Podpisano Katolik z polski, dla was pewnie zwykły szatan. Bo uwielbiacie ludzi do jednego wora wsadzać i segregować, jak dokumenty do szufladki. Nazywajcie mnie jak chcecie i tak Jezus jest ze mną.
przemyśl-72020.10.31 16:57
I tak to chyba wygląda .Pokolenie gimbazy w czasie zarazy
zgredek2020.11.3 7:55
jest pan świadomy że gimnazjów już nie ma? :^)
Joanna Widmoser2020.10.31 16:21
Wstyd byłoby mi sygnować się mianem portalu poświęconego i zamieszczać takie kpiny. Kto jest autorem artykułu? Wstydzi się swojej, złośliwości? A język na poświęconym portalu? Czy wygwiazdkowanie już zmienia wulgaryzmy w nieobelżywe słowa? Młodzież nie znosi takiej obłudy. Gorszycie mnie. Gdzie podziała się miłość? Weźcie przykład od ojców Dominikanów z Łodzi, ks. Kramera czy siostry Chmielewskiej a przede wszystkim od Bożej Mądrości.
Lublinianka2020.10.31 13:21
Jutro rusza wielka modlitwa przebłagalna za Polskę - różaniec do granic Nieba. Módlcie się za naszą Ojczyznę i przekazujcie tę informację innym, aby jak najwięcej osób podjęło tę intencję https://www.youtube.com/watch?v=Sp8le1yUCPo&ab_channel=KuBogu
obywatel2020.10.31 9:39
na zachodzie koscoly bezczescza islamisci z afryki a w polsce bolszewicy
MT(*)2020.10.31 13:06
No właśnie, absolutna racja. Ale islamistów zachód sam sobie sprowadził, a my, w Polsce, za żadną cenę nie chcemy neo - komuny występującej tym razem pod tęczową szmatą. I teraz ta neo - komuna jeszcze nie wie z kim zadarła. Milczący dotąd Polak nie powiedział ostatniego słowa. Polska to nie zidiociały zachód upadającej Europy. My, Polacy, dobrze wiemy, że każdą komuną trzeba walczyć. Tak było po 1945 roku, tak było podczas pół wieku rządów komuny PRL. Paradoksem jest tylko to, że ta obecna lewacko - tęczowa neo - komuna ma w swoich szeregach starych komunistów takich jak Miller, Cimoszewicz, Rosati, Borowski, Święcicki, Urban, Ciosek. Gdyby żyli Jaruzelski czy Kiszczak też uczestniczyliby w tych ulicznych burdach teczowo - lewackiego obłędu. Może zresztą wyjmą ich truchła z grobów i wzorem padliny Lenina oddawać im będą hołdy. Tęczowa neo - komuna uczyniła tych starych komunistów europarlamentarzystami, parlamentarzystami, doradcami. To wskazuje na zero moralności tych niby - oburzonych idiotek wspieranych przez starą komunę, UB-ecję i SB-ecję. To wszystko to czarci sabat pogrobowców twardej, totalitarnej i bolszewickiej komuny strojącej się w tęczowe szatki. czym się to skończy? Po pierwsze, masową śmiercią idiotów ulegających podczas ulicznych burd zakażeniu i zakażających innych. Niebawem to będzie około dwóch tysięcy ofiar śmiertelnych dobowo przez co najmniej dwa - trzy miesiące. Po drugie, Polacy nigdy już nie ulegną kolejnemu totalitaryzmowi. To jest odczuwalne na poziomie ulicy, relacji sąsiedzkich. Ogromna większość Polaków zachowuje dotąd milczenie. To oni przy wyborczych urnach decydować będą o porządkach w Polsce a nie rozwrzeszczania lewacko - tęczowa hołota na ulicach. Po trzecie, zachód Europy zaczyna mieć gigantyczne problemy własne. Trup ściele się tam coraz częściej i więcej, a przodują kraje lewacko - tęczowego dotąd Eldorado; Belgia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania etc. Z nich niewiele zostanie, tylko idioci mogą przypuszczać, że pandemia wkrótce się skończy i znowu będzie jak dotąd było. Tak już nigdy nie będzie. I to jest zespół tych okoliczności, które jasno wskazują - na razie tylko myślącym - że trwa właśnie ostatnie tango na przeciekającym śmiertelnie statku pod lewacko - tęczową szmatą.
Pazuzu2020.11.2 22:44
No chyba nie wiemy, bo z PiSowską komuną nie walczyliśmy w ogóle. Dopiero teraz się zaczęło i kobiety sprowokowane orzeczeniem TK odważyły się wystąpić przeciwko PiSokomunie.
Olo2020.10.31 9:26
Dlaczego zdziry nie rozumieją jednej zasady, że nie będą się musiały skrobać jak nie będą rozkładały nóg!
Żadna z tych "ździr" nie chciała zrobić2020.10.31 11:38
wyjątku dla ciebie?
pl2020.10.31 7:22
dobre, poziom intelektualny tej choloty jest rpmniejszy niz zero
opty2020.10.31 4:45
,,Wku*w na maxa!!!''. "Jeszce dać doooopy na schodach i jestem wyluzowana!!!!!!
Kaja2020.11.2 20:24
Ok, boomer, może w twoich czasach był taki język i taka moda.
GIZD2020.10.30 21:56
Ten tekst strzał w 10 .
kosiar2020.10.30 20:46
Zaj...sty tekst, ubawiłem się na maxa ale to...prawda.
wcale nie Rydzyk2020.11.2 20:36
Pod jakim kątem jest to prawda, bo nie rozumiem? Jest to po prostu karykatura, która niczemu nie służy. Ewentualnie obrażaniu wielu grup społecznych naraz.
abc2020.10.30 19:28
a czego można spodziewać się po gluciarstwie kiedy mają wolne od szkoły i trzeba gdzieś wypełnic wony czas a u lampartowej jest okazja
Uwierzyłeś że to prawda?2020.10.30 19:47
Na linkach do "wygrania ajfona bez folii" na FB też klikasz, a później płaczesz że "masz zawirusowane konto" ?
Autorem tego wysrywu nie jest Bodakowski2020.10.30 19:19
ani Patynowska. Za mało błędów stylistycznych. Google nie zindeksowało tego tekstu poza Frondą. Czy to z wykopu?
opty2020.10.30 18:47
"Róbta co chceta!!!!"........
Benny Benassi2020.10.30 18:15
Mała poprawka. Lewacy nie wołają HWDP bo to dla dresiarzy i pewnie nawet nie słyszeli. Oni mają modne ACAB z Ameryki
ortograficzny nazista2020.10.30 19:01
czy wy na prawdę nie możecie pisać poprawnie "c h u j" ?
Benny Benassi2020.10.30 19:57
Jestem świadomy niepoprawnej ortografii ale to w tej formie ten akronim był z reguły używany
Anonim2020.10.30 20:23
C h u j nie jest poprawnie, ponieważ obyczaj lat 70-80-90 urobił formę przez "H".
ortograficzny nazista2020.10.30 20:46
Nie! nie! nie! poprawnie jest "c h u j ". To jest bezdźwięczne "ch", proszę jakichś Słowian wschodnich np. Ukraińców zapytać.
o pisowskich "mordercach", cd.2020.10.30 17:56
Polska znalazła się na honorowym 56, słownie PIĘĆDZIESIĄTYM SZÓSTYM miejscu w śmiertelności COVID. Europę prowadzą takie potęgi jak Belgia (2), Włochy, Francja, Szwecja, Czesi ... itp. itd. Życzę Belgii, Francji, itp. "takich morderców."
Anonim2020.10.30 21:54
Tylko dlatego, że pisie katołackie kürwy łżą w statystykach.
krzysztof2020.10.30 17:03
debilne wypowiedzi
Anonim2020.10.30 17:34
Debilny ,ale to poziom większości nastolatek wkęconych w Strajk Kobiet.
lewak2020.10.30 17:03
Poprańcy z Lewactwem poprzez wzniecanie protestów chcą aby skutki zdrowotne wymusiły (już wymusili) lock down... powiedzą że to wina rządu i prawaków co jest bzdurą biorąc pod uwagę liczby stłoczonych manifestantów - zakażenia wyjdą za klika dni i gdzie przykłądem są manifestację w Hiszpanii, gdzie nastąpiła po nich tragedia. Widać, że obostrzenia w utrzymaniu odległości i maseczki dają efekt... Lewactwo po trupach do celu, zresztą trupy to ich CEL.
Anonim2020.10.30 17:06
lock down prawie juz jest - pis zamknal lokale ktore i tak swiecily pustkami a prawie 600 tys zdrowych ludzi na kwarantannie .. i tak od wiosny -leczenie przez wiezienie
lewak2020.10.30 17:11
to co proponujesz? jaką wersję walki: szwedzką, niemiecką, francuską, włoską... przypominam, że lock down we francji już jest, a w niemczech niedługo będzie...
Anonim2020.10.30 17:16
teraz wszystko za pozno, wirus jest w kazdej rodzinie
lewak2020.10.30 17:29
najlepiej się wymigać lub zwalić winę na innego
Anonim2020.10.30 17:35
najlepsza stategia bialoruska - lukaszenka powiedzial ze jak lekarze nie bede leczyc to w tydzien bedzie zmieni rzad, to bylo na wiosne zanim pojawily astronomiczne cyfry... do masek bialorusinow nikt nie zmuszal i nosza do tej pory
lewak2020.10.30 17:41
nie zmuszał... po prostu widzą co się dzieję na świecie i jakie kroki są podejmowane przez inne rządy np. polski... można powiedzieć myślą i wyciągają wnioski, czego nie da się powiedzieć o lewactwie&company... tak, rząd mógł lepiej, szybciej zareagować, ale chwała mu, że jest, bo gdyby to był rząd PO czy lewactwa to była by tragedia... wystarczy spojrzeć co teraz wyprawiają i wyprawiali wiele lat temu...
Anonim2020.10.30 17:46
jesli bylo by jak za kopacz przy epidemii ptasiej grypy jak mowila "cieszcie sie wiosną" to przynajmniej bysmy przechorowali w lato a nie umierali w zime... lekarze nie byli by zastrzeszeni i leczyli - podkreslmy kazdego
lewak2020.10.30 17:50
Kopacz nie miała kasy... :)
Anonim2020.10.30 17:53
moze i masz 100% racji, albo panstwo pis jest zbyt rozrzutne
lewak2020.10.30 18:23
czasami tak
lewak2020.10.30 18:29
przechorowali lato? tak bez powikłań zdrowotno-gospodarczych? Przecież, można powiedzieć, że "przechorowaliśmy" lato... Było poluzowanie obostrzeń. Zastraszanie lekarzy?
Anonim2020.10.30 17:44
poczytaj kto robil wiecej testow, my czy bialorus, kto pierwszy wykryl sars cov 2... pamietasz jak kidawa mowila ze pis ukrywa zakazenia bo nawet na bialorusi maja juz kilka zakazen?
lewak2020.10.30 17:52
jedź na Białoruś :)
Anonim2020.10.30 18:02
znam kogos co ma tam znajomych i powiem ci ze chwali te spoleczenstwo, lukaszenke nie
lewak2020.10.30 18:26
brak słów
Anonim2020.10.30 17:09
nie wymigacie sie . odpowedzialnosci za smierci niecovidowcow,,, czytam regularnie gus.. morze krwi niewinnych ludzi w imie pisowskiej ideologii covid
lewak2020.10.30 17:12
co za tępa propaganda... dla debili
o pisowskich mordercach2020.10.30 17:18
Łącznie w całej Polsce we wrześniu 2020 roku zmarło 34 066 osób. To o 2,3 tys. więcej niż we wrześniu 2019 roku - i najwięcej, jeśli chodzi o statystyki wrześniowe w ostatnich pięciu latach. Podobnie było w sierpniu: w Polsce zmarło 34 656 osób, o 2,7 tys. więcej niż rok wcześniej. To najwyższy wskaźnik dla sierpnia od 2015 roku...... to było zanim wystrzeliły w kosmos wskaźniki covidowe ..... We wrześniu łącznie odnotowano 24 142 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Rekordowy wynik – 1587 – padł 25 września. Najwięcej zgonów z powodu COVID-19 było 29 września – 36. Ogółem we wrześniu z powodu COVID-19 zmarło 474 osoby. Większość z nich miała choroby współistniejące....Jak to można się pomylić. Nie po nowym roku a już teraz liczba zgonów na koronawirus jest mniejsza od zmarłych wskutek nieleczenia innych chorób. Średni wiek zmarłych z powodu koronawirus w Polsce. (od 12.03 do 9.10). mężczyźni. 74. kobiety. 78.... PiS nie dba o ludzi ale o swój umierający elektorat, potrzebny tylko na wybory. Dlatego od wiosny leczy się tylko covid. Niemłody Mikke wiele lat temu mówił że w przyszłości na czas wyborów będzie się wybudzać ze śpiączki szpitale pełne starszych ludzi.
lewak2020.10.30 17:28
Podziękuj za to rządom Po&Company
lewak2020.10.30 17:32
i tak przy okazji: który kanał TVN oglądasz?
Anonim2020.10.30 23:46
Oczywiście że liczba zmarłych rośnie - ponieważ właśnie zaczyna umierać ze starości bardzo liczne pokolenie powojennego wyżu demograficznego.
Anonim2020.10.30 17:19
Prof Kuna oszacował skalę epidemii przez rok na 10 tys. Wg moich statystyk będzie to 15 tys, przy średniej wieku zmarłych zbliżonei do średniej krajowej. Strach myśleć ile umrze przez obstrukcję służby zdrowia, gospodarki i zaburzeń psychicznych. A stracone kilkaset miliardów? Pieniądze są już rzeczą drugorzędną.
lewak2020.10.30 17:30
i kto temu jest winien?
Anonim2020.10.30 17:36
a kto rządzi? kto wprowadzil lock down? lock down byl najwieksza pomylką
lewak2020.10.30 17:49
Na pewno? Co byś powiedział na o rządzie gdyby nie wprowadził lock downu i powtórzyłby się scenariusz np. włoski? Jeśli chodzi o zachorowania. Przypomni sobie jakie były tragiczne info. z Włoch i Hiszpanii w czasie pierwszej fali? Kto wiedział na 100% jak się zachować? TY? Jeszcze jedno, dlaczego opozycja utrudnia wprowadzenie pakietów pomocowych dla firm? Bo chce krwi i chce żeby tacy jak ty wyli na rząd!!! Oczywiście, rząd nie jest idealny i jak masz inny lepszy to z chęcią go wymienie, ale teraz uchowaj nas Boże od rządów PO, Lewactwa i konfederacji!
Anonim2020.10.30 17:52
mam ten fart ze moja rodzina przechorowala w istatni dni ciepla, fala zakazen na zachodzie rozwijala sie przed nam miesiac, robic lock down przy 20 zakazeniach dziennie przed latem to trzeba byc pisowcem.. byly tez informacje ze zelazna kurtyna szczepiona na gruzlice ma zwiekszona odpornosc na zapalenia pluc jak OD DAWNA murzyny w afryce
Anonim2020.10.30 17:55
mialem dusznosci po zazyciu paracetamolu i musialem przechorowac na sucho, calutka rodzina chorowala momentalnie na tajemnice przeziebienie zwleczone z placowek oswiatowych, kojarzy mi sie to z jednym
lewak2020.10.30 18:06
i też tak myślałem, że tak odpowiesz... Ile istnień ten pierwszy uchronił? ten 1 lock down kiedy mieli wprowadzić przy 20 osobach czy przy 20 tys.? Pamiętasz, że opozycja chciała wprowadzić stan wyjątkowy? tak, źle i tak nie dobrze... i teraz też tak będzie... lock down niedobry bo upadają firmy, "aresztowani" są ludzie- kwarantanna, dzieci do szkoły nie chodzą , nie mają ze sobą kontaktu, klaustrofobia, zmęczenie itd... ( i to prawda, ale czy znasz inny sposób na walkę z covidem?) Ale puszczenie wszystkiego luzem, to już nie będę się powtarzał, wystarczy spojrzeć na Szwecje, Anglie... podsumowując co by nie zrobił rząd nie może liczyć na obiektywizm wśród was...
Anonim2020.10.30 18:15
nic nie uchronil bo jestes gluchy na fakty - srednia wieku zmarlych zblizona do sredniej krajowej a 90% to byli ciezko chorzy ludzie , druga sprawa efekty w szwecji, gdzie ostatnio dziadkom kazali wychodzic z domu, duzo choruje w szwecji nadal ale juz nie umieraja i nie potrzebuja oiom-ów, nie rozumiesz ze i tak zachorujesz na 75% jak nie teraz to gora za pol roku, chyba ze sie zabunkrujesz na amen.. gdybym byl przewlekle chory popieral bym totalna swawole by na wiosne spokojnie wyjsc z domu a nie wiecznie sie bac bo trwa wyplaszczanie. Prace nad szczepionka zawsze trwaly kilka lat, druga sprawa na mutujace wirusy przeziebieniowe one beda tylko w teorii jak te na grype
Anonim2020.10.30 18:22
wpisz w google koronawirus statystyki bialorus a pozniej szwecja, wejdz w statystyki zgonow i popatrz na sinusoidy
lewak2020.10.30 18:42
czyli potwierdzasz moje wcześniejsze słowa...
stary Gajowy mieszka w Szwecji2020.10.30 18:44
Opierające się na oficjalnych danych badania przeprowadzone przez Public Health England pokazują, że globalna liczba zachorowań na grypę w 2020 roku spadła o 98 procent, w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Eksperci na całym świecie zachodzą w głowę – jak to możliwe i czy to oznacza, że grypa znika? W Australii w kwietniu odnotowano zaledwie 14 przypadków grypy, w porównaniu z 367 w tym samym miesiącu w 2019 r. (spadek o 96 proc.). W czerwcu, zwykle w szczycie sezonu grypowego, nie odnotowano żadnych przypadków.
lewak2020.10.30 19:13
I rozumiem, że ty wiesz najlepiej i OD TERAZ ty będziesz zarządzał walką z epidemią. Ty bierzesz wszystko na siebie ??!!
Anonim2020.10.30 20:37
pisalem ze teraz jest za pozno na wszystko bo chorujemy wszyscy dookola, pis zabil nas w szerszej rozciaglosci lock downem a pozniej szkolami, cala reszta psu na bude, za loc down mam nadzieje ze odpowiedza przez sadem, ja pamietam swietnie wzorce matematyczne szumowskiego jakimi straszyl i o jakich teraz mozesz sobie pomarzyc, zamelduje prezesowi wykonanie zadania przez walke z nowym przeziebieniem umrze dodatkowo 40 tys ludzi, ktorych srednia zycia znacznie bedzie nizsza od krajowej w przeciwienstwie do covidziarzy
Anonim2020.10.30 20:44
dla mnie nie bylo pojete czy na wiosne czy teraz zamykanie gospodarki.. nikt nie ma nikomu odbierac prawa do chleba, rozumiem wyzsze klasy w szkolach czy koscioly ale nie zaklady pracy... bandyci z pis nadaja sie prosto do norymbergii za calkokstalt, szumowski swietnie wiedzial ze zarazimy sie wszyscy ale nawet raz nie powiedzial jak ludzie maja podnosci odpornosc a nawet zniechal poczatkowo do masek choc wg badan japonskich ich skutecznosc wynosi 17% +70%... mielismy tylko w nieskonczosnosc siedziec w zamknieciu i umierac z glodu- to pis potrafi najlepiej.. niech jeszcze dadza 500plus dla kazdego za niewychodzenie z domu
lewak2020.10.30 21:08
i gdzie byś sprzedał te swoje "wyroby" jak cała Europa w lock downie? włącz jakieś logiczne myślenie i nie szczuj
Anonim2020.10.30 22:04
galerie handlowe sprzedawaly produkty polakom, podobnie sklepy budowlane, zaklady fryzjerskie, kosmetyczne, silownie, hotele itd... nawet nie bylo podzialu na zolote i czerwone strefy.. wiosną mowilem o holocauscie na polakach i on trwa nadal... PIS nawet nie powiedzial slowa przepraszam
Anonim2020.10.30 22:05
rynki uratowal osobiscie przez interwencje w sanepidzie minister ardanowski, tylko on zdal egzamin i to wielokrotnie dlatego zostal wyrzucony z rzadu
Anonim2020.10.30 20:47
sluchaj madrzejszych od siebie, oni polecaja jedzenie kiszonej kapusty oraz witaminy D gdy brakuje slonca.. to jest lepsza ochrona zdrowia niz sluchanie pisowskich mordercow by nie wychodzic z domu... albo chociaz regularnie jedz miod...
lewak2020.10.30 19:07
Zobacz co się działo w lato, w wakacje... Pomimo obostrzeń, zaleceń: mycie rąk, maseczki... co ludzie robili? może tacy jak ty, którzy teraz biadolą w nosie mieli te drobne niedogodności!!!!
Anonim2020.10.30 18:17
jako facet z covidem pozyjesz dluzej niz bez covida, u kobiet jest na odwrot
Brawo kibice!2020.10.30 16:58
Wystarczy się pokazać, lewactwo robi pod siebie!
Kaja2020.11.2 20:28
Ale co, mówisz o tych, którzy bronieni przez żandarmerię bronili kościoła, którym nikt się nie interesował, czy o tych, którzy dostali bęcki od kobiet?
Anonim2020.10.30 16:49
pisdzielce poprzez wzniecanie protestów chcą sie od skutków zdrowotnych lock downu na wiosne i otwarcia szkół na jesien.. powiedzą że to wina protestów co jest bzdurą biorąc pod uwagę liczby stadionowe - brak zakażeń u kibiców na otwartej przestrzeni i lawina zakażeń u piłkarzy którzy najczesciej są rodzicami
Anonim2020.10.30 16:50
*chcą się wymigać
lewak2020.10.30 17:03
nie czekaj
AAAtomek2020.10.30 16:51
Każdy w Polsce wie, czyja to jest wina i kto jest odpowiedzialny. Tylko prawicy przez gardło nie przejdzie, że dali du*y w tym temacie.
Anonim2020.10.30 17:00
a jak sie skończy te ciągłe szarpanie sterem poza wypłaszczaniem poziomu wody w titanicu? przyznam ze nie wiem
Film jest bezcenny. Kibice szacun2020.10.30 16:48
Strajk Kobiet zobaczył grupę kibiców i to wystarczyło. I było tak nie tylko w jednym miejscu w Poznaniu. Nawet kibice krzyczeli za lewakami że nic im nie zrobią, a jednak lewacy w popłochu gubili buty.
AAAtomek2020.10.30 16:50
Jak widzę gówno na chodniku, to też omijam. Brawo dziewczyny, omijajcie prawicowe tituszki!
lewak2020.10.30 16:51
Brawo kibice gońcie faszystów - lewaków
AAAtomek2020.10.30 16:54
Prawicowe faszystowsko-nazistowskie tituszki narodowe gonią "faszystowskich" lewaków? Coś ci się poj...ło faszysto narodowy! Lewak is lewak, prawak is faszysta or nazi.
lewak2020.10.30 17:05
faszyzm jest lewacki
Anonim2020.10.30 17:36
Faszyzm to narodowy socjalizm. Lewactwo nie jest narodowe, idioto.
Anonim2020.10.30 23:49
Przede wszystkim lewactwo jest socjalistyczne. Nacjonalizm zaś jak najbardziej może być lewacki, czego przykładem Rewolucja Francuska przeprowadzana pod hasłami nacjonalistycznymi. Zawołaniem prawicowych powstańców z Wandei było "precz z narodem".
Prawak2020.10.30 17:11
Dołączysz masturbancie
lewak2020.10.30 17:17
twoja wola, jeśli no to cie tylko stać
do RZ2020.10.30 17:27
Wbicie ludziom do głowy poglądu, że ideologia III Rzeszy była „skrajnie prawicowa”, a sam Hitler był „prawicowcem”, to jeden z największych sukcesów lewicowej propagandy. Gdyby sam Führer tysiącletniej Rzeszy dowiedział się, jak będzie określany kilkadziesiąt lat po swojej śmierci, byłby pewnie szczerze zdumiony i rozbawiony. Hitler był bowiem zatwardziałym lewakiem. Postępowcem, socjalistą, radykałem i fanatycznym rewolucjonistą burzącym z nienawiścią stary konserwatywny ład oraz porządek.
wesoły romek2020.10.30 16:40
Włączcie sobie teraz Al-Dżazirę czyli TVPinfo -odlot.Pomyśleć ,że na ten ściek poszło 2 mld zł
AAAtomek2020.10.30 16:49
Poszło na TVP, a mogło na Szpitale, lekarzy, szczepionki....
LGBT2020.10.30 16:50
Brawo TVP! DO ścieku z GW i TVN!
wesoły romek2020.10.30 17:01
samo gęste tam idzie ,aż się pasek od pompy szambiarki grzeje
wesoły tomek2020.10.30 17:15
jak bym widział TVN. cała prawda całą dobę: agresywne hasło Bóg, Honor, Ojczyzna...
Wojtek Polak2020.10.30 16:31
lewackie cioty najpierw ryje drą a potem spier... ą po obsrywani. Brawo Kolejorz
jan kowalski2020.10.30 16:42
kolejorz (po co tak seplenicie pisze się kolejarz) przynajmniej z kobietami wygrywają bo w LE to średnio idzie,ale tak brawo tępaki
Wojtek Polak2020.10.31 9:53
jasiu ub-cki "bohaterze" czerwonej zarazy po obniżce emerytury myślałem że tak ci tu będzie źle że wyjedziesz to swoich za Ural a ty dalej tu siedzisz i zatruwasz życie normalnym ludziom. żaden bolszewicki kołtun nie będzie nam mówił jak mamy pisać czy mówić w naszym Ojczystym języku- on ponyal!
euroweeeek :)2020.10.30 16:30
https://twitter.com/i/status/1073230660922429440
Rodryg2020.10.30 16:26
Nastolatki nie używają takiego słownictwa. Osoba która to pisała, była nastolatką prawdopodobnie 30 lat temu,
Beno2020.10.30 16:53
A w jakiej zapadłej dziurze żyjesz, że nie kumasz jak się zachowuje lewacka łobuzeria, ćpuny i jakie ma wzorce, kto ich nauczył wulgaryzmów, które używają na co dzień. Ostatnio pisali i pokazywali filmik z bijatyki dwóch takich, co to jedna z nich siedziała na drugiej i wołała: "przeproś kur.... że żyjesz". Lewacka młodzież z liceum tak się zachowuje. A dwie studentki medycy, zdziry opowiadały jak to będą cierpienia zadawać tym kobietom, które będą chciały urodzić dzieci. A gdy sprawa wyszła na jaw i zrobiła się afera, i groziło im wyrzucenie z uczelni, to strasznie przepraszały. Taka to jest lewacka, wulgarna i chamska młodzież.
Rodryg2020.10.30 17:09
Nawet jeśli to była by prawda, nie zmienia to faktu że osoba która pisała ten art nastolatką była może 30 lat temu.
Anonim2020.11.2 20:54
Naprawdę nikt tak wielu wulgaryzmów nie używa, a szczególnie w języku pisanym I pisanie, że tylko "lewackie" nastolatki tak piszą jest jeszcze gorsze. Mam znajomych ministrantów, którzy generalnie na każdym kroku krzyczą "HWDP", rzucają wulgaryzmami i generalnie nie są aniołami. Natomiast znajome chodzące na strajki umożliwiają mi rozmowę na dobrym poziomie. PS mam 16 lat.
Anonim2020.10.30 17:39
Posłuchaj te ze stajku ,ten sam język ,moze się cofnęły w rozwoju. One słownictwo mają ubogie bardzo.
Anonim2020.10.30 23:52
Masz rację, nastolatki nie używają tak bogatego słownictwa. Ich zasób słów ogranicza się do max 700, najczęściej bliżej 300. Są jak tresowane szympansy.
lewak2020.10.30 16:26
Polska, wieki walki o to aby utrzymać wolność i niepodległość. Najazdy Hunów, Awarów, Mongołów, Tatarów, Arabów, Turków, walka o wolność, o to aby kobiety nie były porywane do burdeli, mężczyźni nie gnili na galerach... Teraz młode dziewczyny same się pchają do burdeli, a młodzi "mężczyźni" do niewoli ( pracownic sezonowy itd.)
mateuszjegliński2020.10.30 16:13
Teściu zawsze powtarzał: baba, długie włosy krótki rozum.
gumowa kaczka2020.10.30 16:43
np.Ogórek
lewak2020.10.30 16:54
Lempart Marta - totalny odlot -1 miejsce
Sebastian2020.10.30 16:08
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu. Wszystkie informacje podane wyżej stanowią streszczenie raportu Siostry Maury O'Donohue, która była na misjach w 23 krajach. Papież Franciszek potwierdził publicznie liczne fakty gwałtów dokonanych przez katolickich duchownych na zakonnicach. Podanie powyższych faktów nie ma na celu zwalczanie kościoła, a jedynie jego oczyszczenie. Nigdy nie umieściłbym nieprawdziwych informacji.
lewak2020.10.30 16:17
Jeśli to prawda to powstaje pytanie: Czy ci księżą to jeszcze księża czy już lewacka swołocz?
lewak2020.10.30 16:07
Ale to jest wielce prawdopodobne. Pamiętacie skandal z EURoWeek, gdzie dziewczyna(nastolatka) broniła masturbowania się dorosłego faceta przed dzieckiem(nastolatką)...
Karol2020.10.30 15:53
Kto je wyprodukował ,podać do publicznej wiadomości ojca i matkę z nazwiska .
stop lewackiemu zidioceniu2020.10.30 15:49
Satyra jest satyrą, a jeżeli ktoś się dał nabrać, to też o czymś to świadczy. Przecież te dzieciaki, które robią za żywe tarcze dla totalno-lewackiej "elity", dokładnie właśnie tak rozumują.
🎃Jaceniacka2020.10.30 15:29
Dzienniczek podrobiony, że można pawia póścić. Propaganda przy której bolszewik by się zawstydził
no i co, że tekst satyryczny?2020.10.30 15:44
dokładnie oddaje to, co myśli połowa tej biednej młodzieży podpuszczanej przez poślice z SLD
lewak2020.10.30 16:09
to nie propaganda, to wielce prawdopodobne... Przypominam skandal z euroweek, gdzie dziewczynki zadawały się z dorosłymi facetami w ramach integracji z "uchodzcami"!!!!!
Vi2020.10.30 15:14
One tak dokładnie mówią, do niedawna jeździłam autobusem podmiejskim to wiem.
Anna2020.10.30 14:55
Nieźle. Musicie tam srogo ćpać w redakcji xD
diagnosta :2020.10.30 14:50
Niestety , z tego zapisu wyłania się obraz dziewczyny - debila . Takie właśnie uczestniczą w tzw. strajku kobiet . Debile .
man.of.Stagira2020.10.30 14:46
TYM SPOSOBEM dojechaliśmy tam gdzie intelektualnie zamieszkała najbardziej europejska część naszego narodu -na skraj niewolnictwa względem nowego typu ludzi: TRANSLUDZI. cyt. "Hej, junacy - hej, chłopcy, dziewczęta, Na roboty! Na roboty!"..to NIE przypadek...to ZNAK!
karolina karolajn2020.10.30 14:45
bardziej bym się śmiała z tego pamiętnika gdyby nie świadomość że tak jest NAPRAWDE i dziewczyny dokładnie tak mówią,piszą i myślą
Suweren2020.10.30 14:43
Z cyklu (muc)humor katolicki...
man.of.Stagira2020.10.30 14:40
No proszę bardzo...MAMY TO... polskie Wannsee oraz polskie 'Endlösung'. BRAWO WY! Żołnierze Mrs Lempart Jugend Battalion! HEIL!
man.of.Stagira2020.10.30 14:39
HEIL Lempart!..
woda brzozowa2020.10.30 16:45
urodziny hitlera dopiero 20 kwietnia ,poczekaj pójdziesz do lasu i pohajlujesz
MT(*)2020.10.30 14:30
Myślicie, że jak napiszecie tekst bez interpunkcji, to weźmiemy go za tekst nastolatki? Śmieszni jesteście :-D
MT(*)2020.10.30 14:34
To oczywiście jeden z dotkniętych paranoją tęczowych lewaków podszywa się prymitywnie pode mnie. na tyle stać umysł obciążony chorobą psychiczną. Taki jednak uważa, że jest niezwykle inteligentny i dowcipny. Chorzy na paranoję zawsze uważają, że są kimś innym i podziwianym. To istota tej choroby.
MT(*)2020.10.30 14:38
W szeregach wulgarnie wrzeszczących na polskich ulicach hord tęczowo - lewackich obłąkańców zdecydowaną przewagę mają paranoicy. Popierają ich inni paranoicy. Opozycja niby - totalna to zjawisko psychiatryczne, nie polityczne.
man.of.Stagira2020.10.30 14:23
HEIL Lempart!..
JanP2020.10.30 14:16
Słabe, bo takiego języka nie używa młodzież. Bodakowski lepiej się przygotuj.
An.2020.10.30 14:27
Młodzież używa takiego języka.
Anonim2020.10.30 14:33
Chyba na katołackiej oazie
stop zarazie tęczowej2020.10.30 14:52
Swołocz wulgarna nie przychodzi na Oazę !
vv2020.10.30 15:19
DOKŁADNIE takiego języka używają. Jeśli chwilowo nie słychać bluzgów to dlatego że siedzą w smartfonach. Co za radość że już nie muszę dojeżdżać autobusem w godzinach "szkolnych".
Polak2020.10.30 14:15
W jakim wymiarze siedzi kretyn który to pisał? Ewentualnie co przedawkowuje? Ale piszcie więcej takich bzdur, ośmieszajcie się dalej :)
Anonim2020.10.30 17:46
Sam się ośmieszasz,udając,że nie wiesz jak ta młodzież się wyraża. Twoje dzieci zapewne też .
AAAtomek2020.10.30 14:09
Autor Bodakowski????
MT(*)2020.10.30 14:04
Podejrzewam wobec tych niby - pań co innego. Sprawa nie ma w ogóle natury politycznej, lecz psychiatryczną. One zapatrzyły się bezkrytycznie, a w zasadzie patologicznie, w Cichonauską i faktyczną rolę kobiet w protestach na wskroś politycznych na Białorusi. W obłędzie psychicznym, które je opanował, one same wobec siebie zaczęły funkcjonować jako "ostatnie liderki, które mają moc pokonania reżimu," W fazie obłędu paranoi Polskę dnia dzisiejszego potraktowały jako Białoruś. Już samo to zestawienie dowodzi rozwoju poważnych symptomów choroby psychicznej. Utwierdzają je głosy wsparcia ludzi, którzy stosują zasadę: skoro nie możemy rządzić my, to niech ta Polska upadnie i rozszarpią ją inni. I to się dzieje naprawdę. A cała wrzeszcząca pod ich dyktando na ulicach reszta, to jedynie anty - PIS z każdego powodu. Nie bez przyczyny niektórzy dotąd anty - PISowcy zaczynają się budzić i być tym przerażeni. Vide Rzepliński. Nie każdy bowiem jest chętny uczestniczyć w demontażu państwa, na dodatek pogrążonego w pandemii, w którym niebawem będzie kilka tysięcy ofiar śmiertelnych na dobę, jako naturalny wynik głupich, bezmyślnych i samobójczych ulicznych burd. Nie każdy też ma zamiar stawać w przyszłości przed współodpowiedzialnością za te ofiary przed tymi, którzy o to je oskarżą. A oskarżą na pewno, choćby rodzice nastolatek i dzieci zapędzonych obłędem dorosłych do ulicznego demonstrowania w sprawach, o których jeszcze nie mają pojęcia, a na pewno nie mają wyrobionego i ugruntowanego własnego punktu widzenia. I ten aspekt psychiatryczny dominuje w napędzaniu bezrozumnych do operacji pt. "obalić rząd PIS-u". Nie bez powodu wspomniany Rzepliński określił tych ludzi jako "hołotę". Bo wszystkie mechanizmy, którymi tych bezrozumnych ludzi te niby - kobiety uwiodły, to mechanizmy na wskroś dotyczące zachowań ulicznej hołoty. Taka hołota była siłą każdej ludobójczej rewolucji. I tej obecnej rewolucji psychicznych również.
Bebe2020.10.30 14:04
Muslim wybije jej z głowy durnotę.
Ada2020.10.30 14:02
Chcesz, gówniaro, zobaczyć wk*** ludzi? Nie życzę ci tego, patologio.
Anonim2020.10.30 14:00
Wapniaki, bądźcie grzeczni i wyrozumiali dla nowego pokolenia, bo to oni będą wam wyposażać domy starców.
Anonim2020.10.30 13:57
FEMINISTKI LEWACTWO LGBT CHCĄ WOJNY ZNISZCZYĆ KOŚCIÓŁ ŁUDZĄC SIĘ ŻE W MIEJSCU CHRZEŚCIJAŃSTWA BĘDZIE PUSTKA Nic bardziej mylnego w fizyce próżnia nie istnieje w miejsce chrześcijaństwa wejdzie islam upragniona wojna oczekiwana przez feministki itp. ale tam kobiety są pozbawione wszelkich praw. Kilka przykładów. "Wszystkie dzieci Mahometa mają wypełnić swój obowiązek, zabić wszystkich Ormian i splądrować oraz spalić ich mieszkania. Nikogo nie należy oszczędzać - to rozkaz sułtana. Wszyscy, którzy nie zastosują się do tego manifestu, będą uważani za Ormian i zostaną zabici. Każdy muzułmanin dowiedzie swego posłuszeństwa poleceniom rządu, zabijając natychmiast chrześcijan, z którymi żył w przyjaźni. Islamiści propagują pogląd, że dżihad oznacza „dążenie do stania się lepszym człowiekiem, reformowania społeczeństwa i wyrównania niesprawiedliwości”. Jednak muzułmanie rozumieją te słowa zupełnie inaczej niż wolni ludzie Zachodu: w islamie zabijanie “złych ludzi” jak np. apostatów czy homoseksualistów to sposób na „naprawianie niesprawiedliwości”, a obalenie ustanowionych przez człowieka opartych na konstytucji ustrojów i zastąpienie ich szariatem, ustawienie kobiet i niemuzułmanów niżej w hierarchii to sposoby na „reformę społeczną. 50 batów za spódnicę do kolan w Sudanie.http://kobiet(...)ie.html Na karę 25 lat więzienia za dotknięcie Koranu nieczystymi rękoma skazał chrześcijańskie małżeństwo sąd w Kasur w dystrykcie Pendżab w północnej części Pakistanu. SUDAN - Studenci islamskiego uniwersytetu są pouczani, że mogą zachować wszystko, co tylko będą w stanie zrabować, jeśli przyłączą się do wojny przeciwko niemuzułmanom. Wskutek ludobójstwa od 1985 roku zginęło ok. 2 miliony ludzi, z powodu głodu ok. 500 tys. Rodziny na południu są terroryzowane, ojcowie zabijani, matki gwałcone, dzieci i kobiety sprzedawane jako niewolnicy. Oddziały rządowe, wspierane przez grupy paramilitarne i bojówki muzułmańskie, dewastują całe wsie, rabują bydło, niszczą plony na polach, mordują losowo wybrane osoby. Blokuje się dostęp do pomocy humanitarnej przysyłanej z całego świata. Żywność oferowana jest tym, którzy nawrócą się na islam. Mimo to wielu sudańskich wierzących trwa w swej wierze. Mauretania stała się kolejnym krajem muzułmańskim, który przewiduje karę śmierci ( oderżnięcie głowy ) za bluźnierstwo bądź znieważenie Koranu czy Mahometa.
Anonim2020.10.30 14:19
Katol, muslim - dwa bratanki
Klejnot Nilu2020.10.30 13:55
Ja w dalszym ciągu nie mogę wyjść z podziwu, że tylu komentujących bierze ten tekst na serio.
An.2020.10.30 14:34
Nawet, jeśli ktoś chciał zażartować, to niestety wyszło na poważnie. Ale to wina rzeczywistości. "Nie bój się mała trzódko".
Olej2020.10.30 13:54
Stan klęski wychowawczo - oświatowej. Natychmiastowa weryfikacja programów szkolnych i wychowawczych. Weryfikacja ludzi pracujących w szkołach, pod względem merytorycznym, światopoglądowym, -/marksizm, anarchizm, nazizm i inne izmy, won !/ Weryfikacja nauczycieli pod względem kultury jako takiej, oraz etyczno moralnej. Na przykładzie szczecińskiej ,,pani profesor'' dla której powinna być panie, ministrze Czarnek, natychmiastowa adnotacja z wymówieniem pracy na państwowych uczelniach.
Anonim2020.10.30 14:20
Hehe, macie skutki katołackiej indoktrynacji religijnej w szkołach od 30 lat.
An.2020.10.30 14:36
Byłoby to skuteczne, gdyby miało miejsce ze 30 lat temu.
Olej2020.10.30 14:41
Mamy skutki ,,reformy'' Handkego, nierozliczenia bolszewii w Polsce i nie pogonienia jej w - słowami gen Pattona !!!! p............du !!!!! Mamy też skutki zastąpienia wychowania chowem, świńskim chowem kiedy daje się żreć i, nie wymaga niczego ponad wzrost masy mięśniowo tłuszczowej. I później ta świńska masa nie wiedząca skąd się bierze chleb, skąd ona w ogóle się sama wzięła pośród niezrozumiałego dla niej świata. Skutki jak widać.
Anonim2020.10.30 13:53
Od 30 lat Pawian w Czerwonych Portkach mieli mózgi małolatów. Pod pretekstem "dobroczynności" wstrzykuje im lewactwo, no i dzisiaj "dzieci Ooo! Pawiana!" pokazują na co je stać - a stać je na wiele - na publiczną defekację bez zbędnego wstydu, przekleństwa, bełkot, a gdy ktoś normalny odpowie na ich bezczelność, gwałtowną ucieczkę.
Anonim2020.10.30 14:22
Twój ksiądz katecheta był małpą z rodzaju Papio (hmm... ciekawy zbieg okoliczności) i nosił czerwone spodnie?
An.2020.10.30 14:38
Uwaga, Anonim to inteligentny troll.
Anonim2020.10.30 13:53
Orędzia przekazywane przez zmarłych, za pośrednictwem Natuzzy, ludziom żyjącym na ziemi często dotyczyły także małżonków oraz wychowania dzieci. I tak na przykład 5 października 1947 r. Maria Mesiano zapisała następujące słowa zmarłej kobiety: „Mówię najpierw do matek: troszczcie się o wychowywanie swoich dzieci; będą takimi, jakimi ich wychowacie. Biada matkom, które przez antykoncepcję sprzeciwiają się poczęciu, a przez zbrodnię aborcji narodzinom dzieci. Jeżeli się nie nawrócą, grozi im wieczne potępienie w przerażających cierpieniach. Dlaczego chcecie niszczyć życie najbardziej niewinnych i bezbronnych ludzkich istot? Czy nie wiecie, że Bóg powołuje je do wspólnoty życia ze sobą, aby stały się aniołami w niebie i świętymi?”. Zmarli apelowali o regularne korzystanie z sakramentu pokuty, aby natychmiast podnosić się z każdego śmiertelnego grzechu i trwać w łasce uświęcającej: „Może ktoś sobie pomyśli: dlaczego mam spowiadać się u księdza, który może być większym grzesznikiem ode mnie? – mówiła jedna z dusz czyśćcowych Odpowiedź jest prosta: ponieważ każdy kapłan w tajemnicy spowiedzi reprezentuje samego Boga i jest Jego narzędziem. Poprzez sakrament kapłaństwa działa sam Chrystus i dokonuje cudu odpuszczenia wszystkich grzechów. Proście Pana Boga o przebaczenie wszystkich śmiertelnych grzechów, żałując i postanawiając poprawę. Po popełnieniu grzechu śmiertelnego natychmiast idźcie do spowiedzi. Prosząc Boga o przebaczenie grzechów, zostajemy uchronieni od wiecznego potępienia. Natomiast wszystkie konsekwencje grzechów trzeba będzie odpokutować w czyśćcu, doświadczając różnorakich, nieraz bardzo wielkich cierpień, ale już w pewności zbawienia”. https://www.youtube.com/watch?v=ZrB6eovap6k&ab_channel=modlitwaSERCA
Wartościowy Człowiek2020.10.30 13:51
Ludzie szanujmy nawzajem siebie.
Anonim2020.10.30 13:50
Jest piątek - jest LoLcontent
Olej2020.10.30 13:47
Powątpiewam, że można być aż takim durniem. Albo ktoś zrobił kompilację ,,myśli'' powszechnej hołoty, albo ? Jest to tragedia zupełna i kompromitacja polskiej szkoły, wraz z tzw. nauczycielstwem ze związku nauczycielstwa. Nie piszę polskiego gdyż urąga to Polsce. Katastrofa !!!!!!
Klejnot Nilu2020.10.30 13:50
Jest to typowy tekst ze strony ze śmiesznymi tekstami, celowo przerysowany i nasycony wulgaryzmami, aby wyśmiać jakieś zjawisko, lub grupę społeczną (w tym przypadku protestujące tzw. Julki). Nie ma w tym nic złego, ja tam trochę śmiechłem nawet. Problem w tym, że Fronda nieco przeceniła możliwości intelektualne swojej grupy docelowej, i wielu z poniższych komentujących wzięło ten tekst na serio. A to jeszcze śmieszniejsze od samego artykułu.
Olej2020.10.30 14:04
Żebym nie widział i nie słyszał to bym uwierzył w konfabulację. Ja słyszałem i widziałem ów wykwit kwiecistości ,,myśli'' Gdy się czyta historię i analizuje przebieg i początek Rewolucji Francuskiej, bolszewickiej, Czerwonych Khmerów, lub innych maoistowskich szaleństw. Scenariusz ,,ideowy'' mechaniczno-instrumentalne posłużenie się motłochem, pasują jak ulał. W książce Antoniego Ossendowskiego pt; ,,Lenin'' jest ów mechanizm opisany z dokładnością myśli Lenina i jego inspiracji. Gilotyna raz wprawiona w ruch będzie ścinać wszystkich, włącznie z tą hołotą idącą na barykady wszystkich rewolucji. Będziecie najpierw obalać a później żreć kamienie i bruk, którym rzuciliście w społeczeństwo i ład cywilizacyjny. Ten szał zmiecie was pośród skamlenia o litość. To nie żarty tylko nadciągająca groza.
Marek Błaszczyk2020.10.30 13:40
Jakiś rok temu TVP wysłała do KPH swoją agentkę. Dziewczę miało zdemaskować lewaków -dewiantów i nakręcić wszystko ukrytą kamerą. Ludzie w biurze KPH zdemaskowali ją szybko. Po prostu, mówiła, tak, jak Frondopodobni uważają, że lewacy-dewianci powinni mówić. Typowo prawicowa agresja i seksualne skojarzenia tak typowe dla prawicowych autorów i komentatorów są w tym środowisku marginalne. Tekst o rozwydrzonej nastolatce nie opowiada o typowej demonstrantce. opowiada o tym, jak Frondopodobni muszą w swoich rozumkach zohydzić przeciwnika, żeby pokazać swoją wyższość. I tyle.
Anonim2020.10.30 13:48
Przeciwnik jest wystarczająco ohydny, wulgarny, jak zwierzę. Poza tym lewacy są intelektualnymi dewiantami niejako z definicji. Absolutnie wszystkie ich żądania, cele i postulatu są precyzyjnym zaprzeczeniem kultury i cywilizacji normalnych ludzi. Spełnienie lewackich pomysłów oznacza ni mniej ni więcej, jak przywrócenie "wspólnoty pierwotnej", przywrócenie poligamii, odebranie połowie mężczyzn prawa do posiadania rodziny, no i oczywiście - zniszczenie cywilizacji naukowo-technicznej.
Anonim2020.10.30 13:51
Jak będziesz tak składnie pisał to ci jeszcze rentę zabiorą.
Anonim2020.10.30 14:07
Jak na ten moment, to z lewackiej Europy spierxxxolił prawie cały przemysł. Zostaje zielony ład, a w Polsce wygaszono ostatnie huty. Wracacie na drzewa, lewaki.
Anonim2020.10.30 14:26
Spiërdolił pewnie do jakiegoś katołackiego raju, zgadłem?
Anonim2020.10.30 14:25
Kulturę i cywilizację normalnych ludzi zawdzięczasz właśnie "lewakom", katołaku. Przez stulecia panowała kultura i cywilizacja katołacka i świat był strasznie chüjowym miejscem do życia. Chrześcijaństwo, a katołactwo w szczególności, jest zaprzeczeniem normalności.
Anonim2020.10.30 13:22
ktoś dzisiaj nie wziął swoich tabletek :D
JonB2020.10.30 13:19
To jest tak wlasnie ze przegralismy te sprawe. Wlasnie przez szkoly.
Hanys, ein waschechter Schlesier2020.10.30 13:13
Dlaczego zaburzanscy dresiarze z wroclawia maja na ubraniach napisy Silesia i Wielki Śląsk i bija kobiety?.?
Agnie2020.10.30 13:08
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Rick Sanchez2020.10.30 13:08
Oj frondelek. Już wiemy dlaczego jesteście przeciwko aborcji umysłowo chorych. Większości z Was po prostu już by nie było.
"Ricky, Ricky ..."2020.10.30 13:12
Izydor, eres un pendejo!
Izydor2020.10.30 12:58
Wiadomo piąteczek. A jak piąteczek to co? Lolkonternt na frondelku. Dzisiaj nadwyraz zacny. Chyba przebiliście nawet Strzemeckiego a to niełatwa sztuka. Pięknie pokazaliście swoje oderwanie od świata, piękny pokaz mitologii katoprawackiej na temat czym żyje dzisiejsza młodzież.
Czytelnicy, "dziennikarze" i czyściciele2020.10.30 13:01
kibli w Agorze tudzież w GW są tu, jak każdy, niekoniecznie mile widziany, ale bez cenzury "publikowani". Z ciekawości, skoro GW jest taka obszerna i pełna wiadomości jakich my tutaj nie mamy, dlaczego sobie głowę nami zawracacie. Krypto-katol czy katolfob?
Anonim2020.10.30 13:03
Wejście na Frondę to jak wizyta w Zoo ;)
[email protected]2020.10.30 13:21
A na GW?
Anonim2020.10.30 13:25
Nie wiem. Idź, sprawdź i mi powiedz :)
Witamy,2020.10.30 13:26
klatki z AAAtomek, Hue, Izydor, Natalja, Albert, kretynizacja, itp. wymagają sprzątnięcia göwnien.
Anonim2020.10.30 13:28
No to do dzieła, bierz szmatę, samo się nie zrobi!
Anonim2020.10.30 12:53
Kończ Waść, wstydu oszczędź!
Gość2020.10.30 12:54
A to do kogo?
21372020.10.30 12:48
Fronda wstawia śmieszny tekst z jakiejś gównostronki dla gimbów, a przekumate frondziaki-prawaki łykają wszystko jak młody ministrant wojtyłową śmietanę i myślą że to prawdziwe xD
Anonim2020.10.30 12:59
Co dopiekło Ciebie do żywego - prawda boli , oj boli - ten artykuł to strzał w 10 -kę.
21372020.10.30 13:01
Oczywiście, że strzał w 10, nawet w 100! Fronda chciała ośmieszyć protest, a zrobiła debili ze swoich własnych czytelników :)
[email protected]2020.10.30 13:19
Z protestujących nie trzeba robić debili... sami to już zrobili. Niestety.
val2020.10.30 12:47
nawet nie chce się czytać tych wypocin, ale to jeszcze dziecko; biedne, bo nikt chyba nie nauczył go używać rozumnych i logicznych argumentów i poprawnego wyrażania się. Gorzej jeśli tak prezentuje się osoba teoretycznie dorosła , wtedy współczucie dla otoczenia
Anonim2020.10.30 12:56
Gościu, przecież to wszystko jest wymyślone xD
Anonim2020.10.30 12:45
Dobre, kürwa, grzyby tam żrecie, w tej frądzi.
val2020.10.30 12:51
Chrum, bzdzia kłi kłu pici pąci!
Anonim2020.10.30 13:43
To jakaś nowa katołacka modlitwa?
astm.2020.10.30 12:41
Kto tego prymitywa wyhodował. Czyż by resortowy bolszewik?
Pytanie do katoli i pisioli2020.10.30 12:41
Czy poddanie etanazji Żyda jest grzechem skoro nauka Jezusa mówi Żydzi są przeklęci i odrzuceni przez Boga, a w wyniku tego powinno się ich prześladować lub dać im do wyboru: nawrócenie na chrześcijaństwo, albo śmierć.
[email protected]2020.10.30 13:18
Doucz się. Potem zadawaj pytania.
ladychapel2020.10.30 12:38
wy stare pryki - bójcie się, bo młodzi się wnerwili
Anonim2020.10.30 12:40
Jacy młodzi to dzieci jeszcze po 12-14 lat.
Anonim2020.10.30 12:38
Fronda wzięła się za kolportowanie wysrywów inceli z wykopu. Śmiechu warte.
piorun protestujących to podróba Bowiego2020.10.30 12:35
http://rockmetalnews.pl/david-bowie-bedzie-mial-nowy-pomnik-zbiorka-trwa/
Anonim2020.10.30 12:39
Błyskawica - to znak runiczny ( sig) symbol Hitlerjugend - nie wprowadzaj ludzi w błąd z jakimś tam spiewakiem
fan Davida2020.10.30 12:45
Szczerze to jestem wkurzony że bliski mi symbol został zawłaszczony politycznie, niezależnie od tego że popieram kobiety.. Katolickie imbecyle niech se dalej bredzą o Hitlerze a inni mówią o szarych szeregach. Katolicy maja obrzezane mózgi.
Anonim2020.10.30 12:47
Lepsze Hitlerjugend niż Kościół Katołacki z obrzydliwym zmasakrowanym trupkiem w logo.
fan Davida2020.10.30 12:50
Będę opowiadał długo jakimi kretynami są katolicy a feministki złodziejami.
Precz z 🌈 zarazą!2020.10.30 12:35
Czy to jest prawdziwe? Jest. Czy to jest typowe? Niestety, nie. Są jeszcze gorsze idiotki.
Obok "Julki" to ty stary p*****2020.10.30 12:35
w życiu nawet nie stałeś.
PSALMISTA2020.10.30 12:33
MUSISZ POSŁUCHAĆ TEGO PSALMU: https://youtu.be/dJen3vZbHbU
Fronda2020.10.30 12:31
powinna zmienić nazwę na Gimba.
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.30 12:31
Wyobrażacie sobie tę idiotkę za 20-30 lat? Strzęp człowieka, żałosna, sfrustrowana karykatura. I o to szatanowi chodzi, już zaciera swe łapska.
Anonim2020.10.30 12:34
Ale wiesz, że to pseudośmieszna, satyryczna pasta, nie?
Anonim2020.10.30 12:36
To nie satyra - to samo życie - PRAWDZIWE !!!!
ladychapel2020.10.30 12:37
Karawana idzie jak biblijne świnie w przepaść
Anonim2020.10.30 12:43
celnie to ująłeś o tych manifestantkach ( w świniach były ukryte demony - całe legiony )- świetne porównanie - gratulacje.
MaxFiend2020.10.30 12:30
Autorka tego propagandowego bełkotu musiała chyba wziąć bardzo długi rozbieg przed ścianą, z którą się boleśnie "zetknęła" :-D
Przeklęci na własne życzenie.2020.10.30 12:32
Sam to wymyśliłeś czy w Wyborczej napisali? Chyba to drugie, bo twój mózg zbyt robaczywy.
Anonim2020.10.30 12:35
To sama prawda i co teraz wam się głupio zrobiło młodzi ludzie jak się was obnażyło , co ???
Anonim2020.10.30 12:48
Autorka? Przecież to wymyślił na siłę jakiś katołacki zjeb. To ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co Ewangelia.
Cierpliwy2020.10.30 12:29
Trzeba być bezmózgowcem, by artykuł potraktować jako rzeczywistość z życia Julki. Nachalne przegięcie.
Anonim2020.10.30 12:33
Nie masz racji - idź na te manifestacje , wtop się w tłum i posłuchaj jak mówią te dziewczyny .
Ania2020.11.2 20:48
Nie wydaje mi się, żeby ten tekst był jakkolwiek oddający rzeczywistość. Mam 14 lat i mnie ten "artykuł" po prostu obraża. To tak, jakby napisać, że wszyscy po 65 roku życia to już stare, niesprawne dziady, a wszyscy rodzice biją i siłą zmuszają do chodzenia do kościoła. Tak samo, że wszystkie nastolatki, które chodzą na te strajki nie znają ortografii, mają wszystkich gdzieś i generalnie, to nawet nie wiedzą, po co tam chodzą.
ladychapel2020.10.30 12:28
Mówiąc słowami prezesa prezesów - Słońca Nardu - fronda może sobie wrzeszczYć A a młodzież i tak będzie protestować bo to ich czas wy stare pryki. A prezesa nauczcie mówić, bo matka polonistką była a Jarosław jak mówił tak i mówi_ bendOM, wezmOM, przyjdOM, wrzesczYć, przede wszystkiEM
olo2020.10.30 12:25
Widać fronda na poziomie TVpis :) Kto to tworzy tak niskiej jakości propagandę ??
jula2020.10.30 12:24
Fikcja literacka ale osadzona w rzeczywistości. Jak Masłowska, wtedy boleliśmy nad prawdą literacką, teraz wstyd i żenada nad młodziankami rodem z Polski. A oni z piekła rodem.
pat2020.10.30 12:19
Nie wolno ojcu, matce- dać klapsa, telefony zaufania na ścianach szkół, tata zakazuje- dzwoń, że przemoc w rodzinie. WSZYSCY odpowiadamy za to pokolenie dzikich kocic i kocurków w rurkach. Posyłaliście swoje małolaty na żebry dla żyda-Owsiaka, a potem jechały na taplanie w błocie, narkotykach i wszelaką swawolę? A co mówiliście przy tych nieopierzonych małolatach o księdzu, o wymagającym nauczycielu? Jeszcze trochę, a powiedzą WAM: wypierd...j na cmentarz, albo do domu opieki, albo na eutanazję....Chodzicie do kościoła, a czcicie szatana i jego daliście dzieciom...Jezus 2000 lat temu widział podobne rzeczy i mówił :" nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi!"
Anonim2020.10.30 12:20
Piłeś, nie pisz.
Anonim2020.10.30 12:30
pat - masz 100% RACJI !!!!
Jarek2020.10.30 12:17
Ej, fronda, to Wam chyba Bodakowski napisał
Anonim2020.10.30 12:10
Ktoś ma wene, gratuluję :D ale zalatuje manipulacją.
Anonim2020.10.30 12:10
Po prostu Świetne - Nic dodać nic ująć to sama prawda o współczesnej Młodzieży. A tak a propo często przechodzę koło budynku liceum w moim mieście i widzę te dziewczyny ( licealne ) poubierane jak prostytutki, słownictwo takie jak wyżej przeczytałem , i tak sobie myślę - to już jest stracone pokolenie młodzieży - która ma być kiedyś " przyszłością narodu - TRAGEDIA!. Ale to wszystko to winna nauczycieli którzy popłynęli z nurtem lewactwa.
Jarek2020.10.30 12:30
Młodzież jest lustrem pokolenia, które ją wychowuje. Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Deprawujcie dalej rodziców kolejnymi 500+ a będzie "lepiej"
Anonim2020.10.30 13:45
Stary, to liceum to jeszcze nic. Ja przypadkiem zaszedłem kiedyś do kościoła. Takiej bandy zjebów nigdy wcześniej ani później nie widziałem.
Anonim2020.10.30 23:50
Chodzi ci o bydło lewackie które wdarło się na Mszę i darło ryja, biło wiernych i rzucało siekierą w księdza?
Kaja2020.11.2 20:22
To jakieś zawody? Gdzie można się zapisać na rzut siekierą w księdza?
Klejnot Nilu2020.10.30 12:10