(Wideo) Tylko u nas! Żaneta Majcher: Pizzeria przyjazna LGBT w Tel Avivie. Na ścianach dziecko z dwiema głowami, odwrócone krzyże … Byłam przerażona! - zdjęcie
31.08.20, 17:30fot. fb/żaneta majcher

(Wideo) Tylko u nas! Żaneta Majcher: Pizzeria przyjazna LGBT w Tel Avivie. Na ścianach dziecko z dwiema głowami, odwrócone krzyże … Byłam przerażona!

64

Żaneta Majcher to utalentowana tancerka, która swoją karierę rozpoczęła od programu „You can dance” w telewizji TVN. Od dziecka taniec był dla niej bardzo ważny i chciała tańczyć główne role na światowych scenach. Osiągnęła to, ale czegoś jej brakowało.

Po udziale w dwóch próbach do sztuki w duchu gender powiedziała dość. Sztuka, w której proponowano jest występy miała być wystawiana w szkołach, a jej tematyką była wolność w zmianie związków i luźny seks kobiety z kobietą, mężczyzny z mężczyzną, częsta zmiana partnerów w relacjach zarówno homoseksualnych jak i heteroseksualnych, a nawet seks grupowy. Zachowania te były oczywiście odgrywane przez tancerzy w sposób sceniczny bez uprawiania seksu na scenie, ale ich gesty mówią same za siebie. Po tym jak odmówiła występowania w tym projekcie wróciła do kraju. Tu miało być lepiej, ale czy było?

W wywiadzie opowiada o swojej przygodzie z tańcem, osobami ze środowisk LGBT, homoseksualistach, satanizmie i swoim nawróceniu.

W rozmowie ze mną mówi też, że swoje nawrócenie zawdzięcza modlitwom swojej mamy.

 Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania wywiadu.

Mariusz Paszko

Komentarze (64):

Witt2020.09.3 6:54
Super dziewczyna - pełna energii, radości i Ducha
czekista2020.09.3 6:05
Nie dyskutowac, napdalac. I tyle w temacie
czekista2020.09.3 6:08
...... w przeciwnym wypadku, oni beda napdalac.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.1 16:38
Jestem gejem, ale chcę się z tej chorej przypadłości leczyć. Ile razy wspomniałem to w środowisku zostałem wyśmiany i natychmiast sprowadzony do poziomu przekonania że homoseksualizm jest ok. Ci co propagują tę odmienność, w wielu przypadkach z homoseksualizmem nie mają nic wspólnego, jak Grodzki z byciem kobietą. To ideologia narzucana zdalnie mająca na celu zdemoralizowanie i wywrócenie społeczeństwa, zniszczenie rodziny, norm moralnych a przede wszystkim katolicyzmu - to wojna ideologiczna
edi2020.09.1 12:29
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD IDEOLOGII LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!
Religia ogłupia człowieka2020.09.1 11:46
:/
kali2020.09.1 15:26
Np; Kopernika .
MK2020.09.3 9:34
i Pascala, Mendla, Bacona.... :)
odzimierz2020.09.12 12:32
A szczegolnie ogłupiają ludzi przykazania typu nie kradnij, nie zabijaj, nie cudzołóż. To staroświeckie pojmowanie religijnej moralności zamiast kradnij, morduj i cudzołóż. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Pozostaje pytanie do tych lewackich żółwi intelektu - czemu tak zajadle atakujecie grzeszników w kościele - przeciez oni wszyscy są po waszej stronie. Co wam przeszkadzają homoseksulaiści pedofile w sutannach - homo bez sutanny jest lepszy - a niby z której strony?
Daniel2020.09.1 9:28
Gratuluję odwagi, zazdroszczę wiary, dziękuję za piękne świadectwo i diagnozę tzw tolerancji niestety jednostronnej pozdrawiam i życzę dużo radosnych dni w zdrowiu Tobie jak i Wszystkim tolerujmy się ale nie narzucajmy niegodnych człowieka zachowań.
Apateista2020.09.1 8:41
Pojęcie genderyzmu czy ideologii LGBT na forum publiczne wprowadziła przede wszystkim ideologia chrześcijańska. Te wymyślone przez nią sztuczne zagrożenia miały się stać i stały się świetną zasłoną na chrześcijańskie dążenie do zawładnięcia umysłami oraz krycia własnych niegodziwości jawnie łamiących tzw. wartości. Ideologia chreściańska po przykrywka „boskiej” miłości bezkompromisowo tworzy człowieka niewolnika, który ma służyć wybranej grupce kapłanów i polityków. Ten głęboko przemyślany i sprawnie realizowany program ma na celu wyłącznie osiągniecie absolutnej władzy, która zapewni jego twórcom dostanie i bezkarne życie we współczesnym społeczeństwie. Takie cele wymuszają konkretne działania, a są nimi: skłócanie społeczeństwa poprzez polaryzacje ideologiczną, legitymizacja własnych działań siłami nadprzyrodzonymi, zakłamanie historii, fałszowanie i ukrywanie faktów, budzenie leków społecznych, przerzucanie odpowiedzialności na ideologicznie niewygodnych wrogów, generowanie uprzedzeń, stygmatyzowanie, negowanie prawdy, a przede wszystkim indoktrynacja człowieka poprzez permanentne, systematyczne zakłamanie rzeczywistości mitologią i kwietyzmem. Chrześcijaństwo niszczy człowieka niemal od samego początku jego istnienia, zabierając mu wolna wolę, własny ogląd świata, tłumi inwencje i ciekawość, zabiera marzenia, czyni go bezmyślnym wykonawcą niegodziwości, które jakoby legitymizuje boskość jego ideologów. Ideologie chrześcijańską trzeba wyraźnie odróżnić od samej religii, wyrosła na niej, ale jak pasożyt, czerpie z niej jedynie pożywkę nie dając nic w zamian. Wypełniła religie i zrobiła z niej instrument, za pomocą którego realizuje swoje cele.
Roman2020.09.1 9:53
Czy jest to cytat z podręcznika dla członków PZPR ?
Agata2020.09.1 11:52
Och, Roman, Roman, w czym lepsza była ona? Czy cię zauroczyła jej noga gipsem obłożona?
Anonim2020.09.1 10:13
To co napisałeś to czysty krystaliczny język nienawiści , który kieruje homofob do Chrześcijan!!!
Apateista2020.09.1 15:18
To tylko niewinna parafraza poglądów chrześcijańskich działaczy wobec ludzi LGBT.
parafrazując znaną frazę2020.09.1 16:27
raz sierpem raz młotem zboczoną hołotę
Corrector2020.09.1 23:01
Do Apateista: Zupełnie nie rozumiesz czym jest chrześcijaństwo, oceniasz patrząc przez pryzmat ludzkiej słabości. Tym co odróżnia chrześcijaństwo od innych jest Krzyż który jest naiwnym głupstwem dla niewierzących i gorszącą hańbą dla żydów ale dla wierzących jest Mocą i zbawieniem. Spróbuj to pojąć.
Michał Kalinowski2020.09.2 1:26
Idź precz szatanie! Twój wywód jest pozornie piękny i logiczny, ale i piekielnie pokrętny. Szatan już dawno posiadł doktorat z psychologii człowieka i doskonale potrafi grać na emocjach pobudzając do braku wiary.
judeWON2020.09.1 8:24
Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
moly2020.09.1 4:57
Pani Zaneta; jakze wrazliwa. Dzieci z dwoma glowami... Cieakwe jak Pani Zaneta spi wiedzac ze dzieci i mlodziesz wiszaja sie na sznurowkach lub elektrycznych sznurkach bo kazdego dnia sa wyzywani, wyszudzani, nazywani zaraza. Opluwani i szturchani. To sa fakty p. Zaneto. Prawdziwe dzieci. Nie wymalowane na scianach. Prawdziwe dzieci. Niech Pani Zaneta wyobrazi sobie diecko dyndajace na sznurku ktorego rodzic znajduje. Nie wymalowane na scianie. Prawdziwe , cieple dziecko.
Anonim2020.09.1 7:37
Podaj konkretne przykłady w Polsce - KONKRETNE !!!! A nie wyssane z palca jakiegoś pismaka. !!!!!
Bożena2020.09.1 8:44
Można sobie stworzyć emocjonalnego upiora straszyć nim na ulicach i siać nienawiść - tylko, po co? Czy agresja komukolwiek pomogła? Czy na kłamstwie zbuduje się cokolwiek dobrego? Czy wychodzący na ulicę poprzebierani za dziwadła, wzbudzają szacunek dla gejów i lesbijek ? A może ryki, kwiki i obsceniczne zachowania to pokaz nowoczesności dla zacofanych? Moim zdaniem działacze LGBT wykorzystują i zohydzają to środowisko. W czyim interesie jest wykorzystywanie ludzi o innej orientacji i czy faktycznie ci ludzie wychodzą obnażać się na ulicach?
Polak2020.09.1 2:04
Pojeździj glapo po Polskich pubach i pooglądaj. Ja clubersem nie jestem a i tak widziałem więcej niż bym się spodziewał
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.1 0:06
Przepraszam wszystkich, proszę o wybaczenie
Zygfryd2020.08.31 23:19
Jedynie normalna Polska pozostaje ? chyba tak ? znaki czasu ? Czas pora żniw Boże miłosierny przyjdź .
PanKRK2020.08.31 23:00
Zidiocenie i kołtuneria level hard
Apel2020.08.31 22:44
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
comic2020.09.1 8:11
dowcip Frondy; niech wyrobnicy diabła tu się wypsztykają,
Natalja Siwiec2020.09.1 9:28
I znów zapomniałeś o mnie, może powinieneś zacząć notować?
AntySzwab2020.08.31 22:43
Co nas obchodzi izrael?
Aaron2020.08.31 22:12
Powoli chyba staje się jasne, że nazizm walczący z bolszewizmem i judaizmem powinien zostać zrehabilitowany. W obecnej sytuacji chyba jest to jedyny rozsądny ustrój jaki może mieć nasz kraj.
rychu2020.08.31 22:01
Synagoga szatana
Jacek2020.08.31 20:10
Ta mądra, piękna młoda kobieta powinna odwiedzić każdą szkolę, ba, nawet przedszkole w Polsce i opowiadać o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi. W swym świadectwie porusza zagadnienie tolerancji, jest to tolerancja represywna a'la Marcuse, gdzie my Katolicy mamy tolerować wszystko co związane z lewactwem, lewactwo zaś, nas nie toleruje w ogóle. Najgorsze w tym jest to, że ten genderyzm wchodzi szybko do Polski (jeszcze 10 lat temu mało kto o tym słyszał) a ludzie albo mówią że "takie mamy czasy" albo sobie to bagatelizują i mówią, że w Polsce to nie ma racji bytu i szkoda sobie tym głowę zaprzątać. A ideologia lgbt+ to jest zagrożenie niczym Sowieci w 1920. Z tą różnicą że w 1920 bolszewicy przyszli ze wschodu z naganem, batem i gwałtem, a lgbt/gender przychodzi z zachodu i w myśl "wolności, równości, braterstwa" (vide; rewolucja francuska) do ataku nie wykorzystuje siły i przemocy, tylko "doopę", rózne jej zastosowania i prymitywnie pojmowaną wolność, w której wszystko można, oprócz mówienie prawdy, np. że zboczenie jest zboczeniem - czyli w zasadzie nie można niczego. To nie świat jest zły i zepsuty, tylko dobrzy ludzie nic nie robią żeby taki nie był
Sticky Notes2020.09.1 1:34
Ta diagnoza jest zbyt łagodna. Do ataku ta "nowoczesność" wykorzystuje niestety siłę. Wejdź na dowolny artykuł "religijny", przeczytaj wpisy poniżej. Prowokacje, zohydzenia - to zwykła przemoc. My (Katolicy) mamy być zniszczeni. Zniwelowani do poziomu co najwyżej "wioski" najlepiej w jakiś katakumbach. Celowe wulgarne wpisy które mają jeden cel - aby ludzie o konserwatywnych poglądach nie wymieniali się ideami, pomysłami itd. A co robić ? Hmm, pokazywać naukową PRAWDĘ o wpływie "nowoczesności" na społeczeństwo. Np długość życia, choroby. Powoływanie się na religię - nie tędy droga. Badania naukowe i publikacje, udokumentowane źródła. Tego nie mogą kwestionować. A nic tak nie przemawia do ludzi, jak informacja o zdrowiu poparta badaniami :) Dzięki za wpis.
ceramik2020.08.31 19:51
Jahwe rozkazuje, aby żydzi podbijali sąsiednie ludy w krwawych wojnach zabijając mieszkańców i zajmując ich terytorium.
Pokaż Woleński, Hartman, Passent, Urban2020.08.31 19:04
jakim jesteś żydowskim bohaterem a nie żydowskim gajowym. Pisz o żydach w taki sposób w jaki piszesz o Polakach, katolikach o naszych obrządkach. Pośmiej się, wydrwij kaziroctwo wasze, kretyńską kabałę, tysiąc waszych "10 przykazań", idiotyczne zakazy, nakazy szabesowe, obrządki imbecyla z pejsami do ziemi, itp. itd. ... Parchy jak Hertrich-Woleński, Hartman, Passent, Urban dosłownie srrają w nieprane gacie na samą myśl aby w podobny sposób wyrazić się o żydach i ich żydowskim hokus-pokus, ich "wierze", o niespotykanej nigdzie i ich parchatym "prawem" usankcjonowana pedofilia. Naczelny rabin Polinu natychmiast by zadzwonił i OPIE*DOLIŁ, amabasada Wysraela poprzez swego "attaché" do spraw Polinu by zadzwoniła i OPIE*DOLIŁA, Anti-Defamation League, filia na Polin wysłała by kogoś z Mossadu i zyebała takich jak bure suki, Pravda Wyborcza dostałaby biegunki koszernej, żadnych wyjazdów frajerskich Wysraela, itp., itd. BYCIE skorvvysynem, korvvą wobec Polaków, katolików jest dla tych parchów bardzo bezpieczne "zajęcie".
Dziadzio znowu zapomniał o lekach?2020.08.31 19:21
j.w.
Dziadzio2020.08.31 20:06
Ależ pamiętam Wnusiu: Weź swoje leki i idź ajci, bo już po 19.00
Michał2020.08.31 20:51
Ty nie dziadzio, tylko troll. Żaden katolik nie wypowiada się drwiąco o tradycji innych religii.
Dziadzio2020.09.1 1:26
Spadaj. Nie kłaniam się obcym bożkom.
AZ2020.08.31 20:23
to prawda, zydokomuna, która mimo "strasznych represji" w najbardziej antysemickim kraju świata - Polsce...., ma się tu dobrze, są milionerami (patrz Josek Urbach) i dopiero teraz zaczynają się szarogęsić. Wiadomo, jak zdaje się mawiał inny żyd - Lenin - w miarę narastania rewolucji walka klas się nasila. Ale teraz historia powtórzy się jako farsa, gdyż bolszewicy są dziś mienszewikami (mniejszość), słychać ich tylko bo mocno te same mordy drą ryja i latają z tyłkiem na wierzchu. A zgubi ich to że, większość (bolszewicy) są tak zaorani, że mają na wszystko wyj**** i uczestniczyć w żadnej rewolucji ani myślą
Po 11 ...2020.08.31 18:31
Tez mi afera. Ktoś sobie w knajpie powiesił zdjęcie młodych Kaczyńskich, a ta już ucieka.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 18:17
Każda religia jest zabójstwem na logice i rozumie. Każda ma zbiór zasad, których złamanie wyklucza z grupy. Weźmy wiarę katolicką. Mowa w niej o miłości, o szacunku do bliźniego, o odpuszczeniu grzechów a potem się okazuje, ze jak bliźni jest inny lub inaczej myśli, to trzeba go zgnoić,potępić i chüj wie co jeszcze zrobić i to wszystko z bogiem na ustach. Głupota, agresja, ciemniactwo to podstawa polskiego zaściankowego katolstwa w Polsce!
Anonim2020.08.31 19:40
Zupełnie jakbym słyszał Judasza kiedy wyrażał troskę o ubogich.
jasko2020.09.1 8:47
Ateizm to religia która jest zabójstwem na logice i rozumie. Ma zbiór zasad, których złamanie wyklucza z grupy. Weźmy LGBT . Mowa o miłości, o szacunku do bliźniego, o o tolerancji ,a potem się okazuje, ze jak bliźni jest inny lub inaczej myśli, to trzeba go zgnoić,potępić i pobić i to wszystko z tolerancją na ustach. Głupota, agresja, ciemniactwo to podstawa polskiego zaściankowego ateizmu w Polsce!
kool2020.08.31 18:05
przecież dzieci z dwiema głowami się rodzą...Bóg je lepi w łonach, dawca życia
Anonim2020.08.31 18:12
Dokładnie. Wszystko w zgodzie z wolą bożą i "prawem naturalnym". Tylko bóg jest dawcą życia dwugłowych dzieci i tylko bóg ma prawo to życie dwugłowym dzieciom odbierać. Czy jakoś tak.
Anonim2020.08.31 20:09
Jeden łeb można wtedy odciąć. Najlepiej ten głupszy.
"o swojej przygodzie z tańcem"2020.08.31 17:54
Sądzę też, iż trudno jest normalnemu mężczyźnie oglądać zawody sportowe, w których biorą udział (głównie lub wyłącznie) młode i ładne niewiasty (np. kobieca piłka plażowa, kobiecy tenis, gimnastyka artystyczna) bez "podziwiania piękna" owych kobiet (tym bardziej, że delikatnie mówiąc strój używany do tych sportów pozostawia dużo do życzenia jeśli chodzi o jego wstydliwość i skromność). Ktoś może powiedzieć, że cytowane wyżej Boże przykazanie jest niemożliwe do spełnienia, gdyż żyjąc na tym świecie nie jesteśmy w stanie nie widzieć pięknych niewiast. Na to zastrzeżenie możemy jednak dać odpowiedź, iż czym innym jest mimowolne, krótkie albo niezamierzone spostrzeganie pięknych kobiet, którego rzeczywiście, gdybyśmy chcieli unikać musielibyśmy albo się oślepić albo zaszyć się gdzieś na pustyni. Syrach w imieniu Boga przestrzega jednak nie tyle przed samym widzeniem czy dostrzeganiem pięknych kobiet, ale raczej przed "wpatrywaniem się", "przyglądaniem się" im, a więc czymś co nie jest kwestią przypadkowego spojrzenia, ale stanowi bardziej długotrwałą i poniekąd przemyślaną czynność (przemyślaną, w tym sensie, iż np. przy drugim czy trzecim spojrzeniu mogliśmy podjąć bardziej świadomą decyzję co do tego czy patrzeć dalej czy nie). Owszem, żyjąc zwyczajnie w społeczeństwie, możemy nie mieć wielkiego wyboru, by nie widzieć kobiecej piękności, ale zasadniczo mamy wybór, czy spojrzymy na ową piękność drugi lub trzeci raz, a tym bardziej możemy przecież zdecydować czy obejrzymy dany film lub program, w którym eksponuje się nie tylko piękne niewiasty, ale jeszcze przy tym owe piękno odziane jest w nieskromny, bezwstydny i nieprzyzwoity sposób. https://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-salwowski/jakich-tresci-nalezy-strzec-sie-w-popkulturze,43065.html
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.31 17:49
Synagoga Szatana, o której pisał św. Jan Apostoł w Apokalipsie.
Co św. Jan Apostoł pisał o zażywaniu leków?2020.08.31 17:56
j.w.
Anonim2020.08.31 18:40
Św. Jan nic o tym nie pisał,ale powinieneś lekarza słuchać i brać regularnie leki,bo widać ,że jeszcze nie działają ,piluj tego i regularnie zażywaj .
A w Hamburgu jaka dziś pogoda?2020.08.31 19:03
j.w.
haha2020.08.31 20:10
spójrz se w "google" leniu patentowany
haha2020.08.31 20:27
przeczytaj se leniu patentowany
nie ślepy2020.08.31 20:29
Ciebie przygłupie żadne leki nie pomogą!
Brawo2020.08.31 17:47
Kiedyś muszę jechać do Jerozolimy. Najpierw pójdę do Bazyliki Grobu Świetego, zeby splunąć na podłogę a następnie udam się tam na genderowa pizzę.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.31 17:52
Komunisci sa dumni ze swojej rosyjskiej kultury,i braku zwiazkow z Polska.
katolik2020.08.31 17:57
nie martw się, nigdy do GRobu Panskiego nie będzie ci dane dotrzeć, natomiast do swojego grobu będzie dane ci dotrzeć. Nie obrazaj Boga, bo szatan odwróci twoje życie i będziesz na kolanach załował słow, które teraz wypowiedzialeś !!
Anonim2020.08.31 18:44
I komu chcesz zrobić na złość . Tylko sobie zrobisz . No i smacznego.
"w obrazoburczych sztukach w duchu gender"2020.08.31 17:46
Będzie teraz deprawowała pobożnych polskich katolików propagowaniem pozamałżeńskich tańców damsko-męskich? https://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-salwowski/tance-damsko-meskie-kilka-prostych-powodow-dla-ktorych-nalezy-ich-unikac,36959.html
katolik2020.08.31 17:45
masoni wszędzie ! Chcą zniszczyć ludzi i ich życie, a zafundować nowe, w postaci człowieka - śmiecia !
Kosmitów nie widziała?2020.08.31 17:38
j.w.
zamieść swoje zdjęcie to zobaczy pierwszego.2020.08.31 20:09
j.w