Warszawski Protest Rodziców przeciw Deklaracji LGBT+ - zdjęcie
12.03.19, 12:24

Warszawski Protest Rodziców przeciw Deklaracji LGBT+

27

Powiedzmy "Nie" Deklaracji LGBT+ podpisanej przez przydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i weźmy udział w proteście przeciwko seksedukacji, która ma zostać wprowadzona do warszawskich szkół. Manifestacja niezgody na deklarację LGBT+ i jej zgubne skutki, rozpocznie się o godzinie 16.00, 18 marca (poniedziałek) 2019 r. na Placu Bankowym (Plac przed Ratuszem miasta stołecznego Warszawy przy ul. Bankowej 3/5).

Zaproszony jest każdy (a zwłaszcza rodzice dzieci w wieku szkolnym), kto nie zgadza się na:

 1. indoktrynację dzieci i młodzieży przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów,

 2. deptanie prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (art. 48 Konstytucji RP),

 3. finansowanie organizacji LGBTQ ze środków publicznych,

 

Przyjdźmy w dużej liczbie, aby powiedzieć jasne "Nie" Deklaracji LGBT+ i jej następstwom

erl/facebook

Komentarze (27):

Luka1232019.03.16 0:33
Tęczowy latarnik LGBT+ wprowadzi nieliczne potomstwo lemingów warszawskich w krainę seksu :)
Tęczowy POlityk2019.03.12 19:21
Lekcje masturbacji prowadzone w szkołach przez Tęczowych Latarników POwinny być zapisane i zagwarantowane w Konstytucji !
Tęczowy Rafał2019.03.12 19:16
Najwyższy czas wprowadzić maturę LGBT z obowiązkowym egzaminem z masturbacji !
słowiczek poznański2019.03.12 13:56
hear ye hear ye ! Wszem wobec i kazdemu z osobna ! The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
M.2019.03.12 14:52
Link do tej publikacji na Pubmedzie moge sie w koñcu doprosic? Czy nadal to sa "dzikie spekulacje"? No podaj ten link, poczytam sobie.
denaturat artystyczny2019.03.12 13:44
Warszawska Platforma postanowiła się pobawić w doktora z małymi lemingami. Rodzice zdrowego rozsądku dadzą Rabiejowi et cosortes kopa w d...ę
Baba2019.03.12 13:15
Napiszę to jeszcze raz ODWALCIE SIĘ OD NASZYCH DZIECI.
denaturat artystyczny2019.03.12 13:46
Dający łapkę w dół to chyba pederaści.
henio2019.03.12 13:51
Nie ma ich aż tak dużo. To te 3 etatowe pedały same sobie klikają łapki. To widać gołym okiem.
www2019.03.12 13:05
Jeśli jakiś pederasta doznaje aktu przemocy, to powinien zadzwonić na policję. Policja w takim wypadku unieszkodliwia agresora pederasty i sprawa załatwiona. Jeżeli policja interweniuje mało skutecznie, co czasem może się zdarzyć, to ma to taką samą przyczynę, jak mała skuteczność policji w innych przypadkach, czyli zbyt mała ilość policjantów, brak funduszy na samochody i wyposażenie policji itd. Zatem jedyny problem jaki Rabiej i Trzaskowski mają do zlikwidowania w przypadku problemów biednych pederastów, jest tego samego rodzaju, jak problemy wszystkich innych obywateli, czyli natury ogólnej i organizacyjnej sił porządkowych. Jeśli Rabiej chce budować hotele dla rzekomo pokrzywdzonych pederastów, to widać że nie trzyma się to kupy, bo problemem jest istnienie jakiegoś agresora. Cóż z tego, że pederasta ukryje się w hotelu, jeśli agresor będzie czekał na niego przed wyjściem? Wiadomo, że kiedyś wyjść będzie musiał. Na przykład w przypadku żon bitych przez mężów, działa się nie w ten sposób, że buduje się hotele dla żon, a agresywnych mężów pozostawia na wolności, ale wsadza się agresywnych mężów za kraty i załatwione. Dlatego jeśli problem agresji wobec pederastów byłby realny, to Rabiej skoncentrowałby się na eliminowaniu agresorów, bo to jest źródłem problemu. Natomiast Rabiej żadnych agresorów eliminować nie ma w planie, a to z tej prostej przyczyny, że oni po prostu nie istnieją. Rabiej chce po prostu budować dla swoich pederastów domy schadzek, gdzie mogliby się spotykać, wpadać na szybkie numerki, czy na orgie, albo może przyjeżdżać na kilkudniowe wycieczki i poużywać sobie do woli i za darmo, bo płacić za to wszystko będziemy... my. Całe pochlipywanie Rabieja płaczliwym tonem jest tylko po to, żeby wzbudzić współczucie dla rzekomych ofiar i z publicznych środków wyłożyć kasę na jego homo-burdel.
Maria Błaszczyk2019.03.12 14:18
Np. policja zamyka całą klasę 14-latków... A nie, widzisz, jest problem - 14-latków się nie zamyka... Zresztą, jakby wszytkie osoby dopuszczające się przemocy wobec osób LGBT, nawet tylko te dorosłe pozamykać, musielibyśmy mieć 5 razy więcej miejsc w więzieniach. A hostel już funkcjonował. Rozumiem, że się kwestią nie interesowałeś, więc Ci w skrócie opowiem. Otóż sprawca nie czekał przed wejściem, bo nie wiedział gdzie jest. Adresu tego hostelu nie było w internecie ani w ogóle nigdzie. Nie wolno było tam nikogo zapraszać. A to właśnie dlatego, by coś takiego nie miało miejsca - mówimy tu o ludziach uciekających przed skrajną zupełnie premocą... reszta na ogół próbuje się jakoś dogadać.. Twoje kłamstwa sa odrażające (tamten hostel funkcjonował chyba ponad roki pomógł blisko 70 osobom) https://natemat.pl/136491,hostel-lgbt-w-warszawie-to-nie-burdel-tylko-ostatnia-szansa-wielu-wykluczonych
ZERR02019.03.12 15:25
Główna przyczyną "przemocy wobec LGBTowców" jest to, że wy ciągle o nich przypominacie, ciągle stawiacie ich na widoku, wyciągacie za uszy z szafy i ciągle żądacie przywilejów. A przy tym zrobiliście wszystko, aby nowe pokolenie nie zostało wychowane w Cnotach. Ograniczaliście pod debilnymi pretekstami Władzę Rodzicielską. Zakazaliście stosowania dyscypliny wobec dziatwy, no to dziatwa hula. Zrobiliście wszystko, aby ludzie byli wychowani bez świadomości "Boga, który wszystko widzi", a każdy wie, że "Policja niczego nie widzi". Zasialiście wiatr, zbierzemy burzę. A to dopiero początek. Agresja LGBT skończy sie pogromami jakich świat nie widział, a my ich nie będziemy bronić. Nikt ich nie będzie chował w piwnicach nauczony czarną niewdzięcznością żydowską. Niech nas Bóg ma w opiece, bo sprowadziliście na świat Kali Yuga.
www2019.03.12 17:11
Po pierwsze, co z rzeczy które powiedziałem było kłamstwem? Po drugie, co jest niezwykłego w interwencji policji dla klasy 14-latków? Nic. Interweniuje się i interwencję się nagłaśnia, żeby miała charakter przestrogi społecznej i tyle. Przecież ten hostel i tak nie rozwiąże problemu, bo niby jak? Ten niby gej-uczeń i tak musi chodzić do jakiejś szkoły, a chyba Rabiej nie ma w planach budowy specjalnych szkół dla pederastów, co? A potem może jeszcze przydałyby się miejsca pracy dla pederastów, komunikacja publiczna, całe miasta? Niech poślą go do tej szkoły, gdzie poloneza tańczyli w homo-parach, to będzie tam miał jak u mamy. Media pokazywały przecież, jak bardzo nasz młodzież jest sympatyzująca z gejostwem. Otoczą tam geja wianuszkiem miłości, aż miło :)
anonim2019.03.12 12:40
Zaproszony jest każdy (a zwłaszcza rodzice dzieci w wieku szkolnym), kto nie zgadza się na: 1. indoktrynację dzieci i młodzieży przez aktywistów katolickich tzw.katechetów 2. deptanie prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (art. 48 Konstytucji RP), 3. finansowanie organizacji religijno-katolickich ze środków publicznych, Przyjdźmy w dużej liczbie, aby powiedzieć jasne "Nie" indoktrynacji przez KK!
M.2019.03.12 12:39
Oczywiscie jestescie swiadomi tego, ze w przypadku kolejnego ataku na osoby LGBT, morderstwa czy samobojstwa (odpukac), cala szczujnia: 1) Fronda i inne frondoidy z Terlikowskim, Bodakowskim i Salwowskim na czele oraz jej forumowi szczekacze, 2) PiS, KK i przystawki, 3) TVP i pokrewne, …bedziecie za to wspolodpowiedzialni , analogicznie do morderstwa Prezydenta Adamowicza? To to badzcie tego swiadomi
anonim2019.03.12 13:05
Ciemniaku, homosie robią jazgot, jak stado ratlerków. Kto ci każe się zbić, a żyj sobie mendo.
Agnieszka2019.03.12 13:58
Jak analogicznie do Adamowicza, to znaczy, że ani trochę, bo PiS, fronda, TVP, KK i w/w wymienieni nie mają z tą śmiercią absolutnie nic wspólnego. Ale że pozbawiona umiejętności logicznego rozumowani lewacka szczujnia z radością przyjęłaby taką ofiarę deprawacji, żeby się na w/w instytucje rzucić, to oczywiste. Oni wręcz chyba cierpią, że mają takiej krwi za mało, żeby jej do takich insynuacji używać.
Maria Błaszczyk2019.03.12 14:21
Serio, setka materiałów w "Wiadomościach" szczujących na niego w ciągu roku przed jego śmiercią to nic... A Twoje uwagi na temat czyichś dzieci, zaszczutych przez homofobów, są odrażające. No cóz, człowieczeństwo nie jest obowiązkowe...
M.2019.03.12 14:51
Maria, nie tylko czlowieczeñstwo, ale posiadanie mózgu tez widocznie nie jest obowiazkowe. Pani Agnieszka wlasnie tego dowiodla
ZERR02019.03.12 15:31
Zrobiliście z LGBT sprawę polityczną, więc muszą być traktowani jak polityczna ekstrema. Ale to wasza wina. Nie pozwalacie im żyć w pokoju, na skraju społeczeństwa, tylko siłą wyciągacie ich na środek placu. Nie było żadnych "materiałów w Wiadomościach szczujących". Narobił tyle gnoju, ze każdy normalny człowiek siedziałby latami w Areszcie Wydobywczym. No, ale to też w istocie wasza wina, ponieważ bronicie istnienia tej Lepszej Kasty, tej zdegenerowanej "szlachty hołoty" zyjącej z pasozytowania na społeczeństwie.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.12 12:35
To słodki pomysł: "Zaproszone są zwłaszcza rodzice dzieci w wieku szkolnym" Już widzę dzieciaki skandujące: "Nie chcemy seksindoktrynacji !!!!" "Seks nas nie interesuje" "O złym dotyku księdza chcę się dowiedzieć tylko od taty !!!" "Homoseksualizm nie istnieje, to wymysł homopropagandy" itp itd Jaka szkoda, że tego nie zobaczę... mam za daleko do Wawy :((((
anonim2019.03.12 13:03
Oj wsiowy głupku, słoma z gumowców, a ty taki postępowy.
ZERR02019.03.12 16:24
Seks nas interesuje, no ale bez udziału osób trzecich, szczególnie latarników. Wiemy też doskonale, że homo istnieje, ale wiemy też, że homo-aktywiści polityczni to niebezpieczni ludzie. Wredna polityczna ekstrema.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.12 12:31
Ojeeeeeeej garstka prawaków przyszła protestować przeciwko setkom tysięcy Warszawiaków, którzy głosowali na Trzaskowskiego właśnie po to, by robił to co prawackiej garstce nie w smak :)))))))
denaturat artystyczny2019.03.12 13:48
Chyba Rabiej i Trzaskowski rzucili pół magistratu na to forum Frondy. Tylu tu zwolenników hodowania narybku dla gejowych
Milka2019.03.12 18:32
Głosowali geje, którzy chcą deprawować dzieci w szkole, nie rodzice uczniów. Nie wyciągajcie macek do szkół.
Stachu2019.03.12 12:25
Wszystkich trzech rodziców?