Ustalenia brytyjskiego wywiadu ws. wybuchu pandemii: ,,Chińczycy będą kłamać'' - zdjęcie
30.05.21, 17:28Fot. screenshot - YouTube (CNBC Television)/ Пресс-служба Президента Российской Федерации via: Wikipedia CC 4.0

Ustalenia brytyjskiego wywiadu ws. wybuchu pandemii: ,,Chińczycy będą kłamać''

12

Jak dowiadujemy się z tekstu w "The Sunday Times" wywiady krajów Zachodu przez okres ostatnich 16 miesięcy nie brały pod uwagę, że istnieje jakieś większe prawdopodobieństwo, że do wycieku patogenu Covid-19 doszło z chińskiego laboratorium w Wuhan, gdzie mają być także testowane różne odmiany broni biologicznej.

Obecnie brytyjski wywiad – a wcześniej informowały o tym także wywiady francuski i amerykański – uważa za"możliwe", iż początku pandemii Covid-19 należy szukać w wydostaniu się koronawirusa SARS-CoV-02 z laboratorium badawczego w Wuhan w Chinach.

"The Sunday Times" pisze także, że kilka dni temu także „prezydent USA Joe Biden nakazał amerykańskim agencjom wywiadowczym zbadać teorię o laboratoryjnej genezie pandemii - oraz inne możliwe źródła wirusa - i przedstawić mu raport w ciągu 90 dni” - czytamy na portalu tysol.pl.

Na bazie współpracy wywiadów amerykańskiego i brytyjskiego, amerykańskie źródła dyplomatyczne informują, że istnieją uzasadnione już obawy, że brak sukcesu w ustaleniu źródeł pochodzenia wirusa może spowodować powtórzenie się epidemii.

Jak zaznacza "The Sunday Times", polecenie prezydenta Bidena zostało wydane po tym, jak pojawiły się nowe informacji „o trzech badaczach z instytutu w Wuhan, którzy zachorowali w listopadzie 2019 roku - mniej więcej w czasie, gdy - jak się uważa - koronawirus po raz pierwszy się pojawił - i musieli być hospitalizowani”. To bardzo istotny szczegół, który zwiększył zainteresowanie oraz presję opinii publicznej na polityków w Stanach Zjednoczonych, a także w innych krajach, aby wyjaśnić rzeczywiste przyczyny i źródła pandemii.

– "Mogą istnieć dowody, które poprowadzą nas w jedną stronę i dowody, które poprowadzą nas w inną stronę. Chińczycy będą kłamać w którąkolwiek z nich pójdziemy. Nie sądzę, że kiedykolwiek się dowiemy" – taką wypowiedź zachodniego źródła wywiadowczego przytacza gazeta. Osoba tak jest zaznajomiona z brytyjskim udziałem w wyjaśnianiu źródeł pandemii.

- "Cisza dochodząca z Wuhan jest niepokojąca. Musimy otworzyć kryptę i zobaczyć, co się naprawdę stało, by móc chronić się w przyszłości. Oznacza to rozpoczęcie dochodzenia wraz z partnerami na całym świecie i z WHO" – powiedział z kolei „The Sunday Times” konserwatywny brytyjski poseł Tom Tugendhat, przewodniczący komisji spraw zagranicznych.

mp/pap/tysol.pl

Komentarze (12):

???2021.05.30 20:29
Co z odszkodowaniami ?
Ant2021.05.30 21:35
Co to są odszkodowania? Chińczyki wypuścili ztworzony za pieniądze swoje i Gatesa wirus. Rząd nadwiślański wprowadził restrykcje, aby odebrać nam wolność jednocześnie zwalniając firmy farmaceutyczna z odpowiedzialności za eksperyment medyczny w stylu Mengele z Oświęcimia. Sami wycenili życie Polaka na 100 000 PLN. Jedno co możemy zrobić to posłać do diabła całą tą kastę polityczną!
Jazzz2021.05.30 19:37
Starsze pokolenie wie, że OD KOMUCHÓW NIKT PRAWDY SIĘ NIE DOWIE. Tam ma wygrać marksistowska rewolucja. Absolutnie wszystko, jest temu celowi podporządkowane. Ani prawda nie jest ważna, ani liczba ofiar.
Żyd Messing i matis89-katolik to rodzina!2021.05.30 19:18
Ten gudłaj matis89-katolik też ustawicznie pyerdoli o nadchodzącym katakliźmie szczepionkowym.To żydowskie genetyczne poyebanie. KAZIRODZTWO!
Anonim2021.05.30 18:46
Od poczatku epidemii w szpitalach bylo mniej niz zwykle ponad 2 mln mniej pacjentow. O POZ lepiej nie wspominac a lekarze placza ze nie wyrabiaja. Malo smieszna komedia bo liczby pacjentow covida to nawet nie procent doroslych. Ten cyrk szybko sie nie skonczy bo za duzo ludzi czerpie z tego zyski. Ksiaze Szwecji po przeszczepie byl zakazony i co wiecej chorowal , a nie slychac bylo ze umarl. To nie jest tak ze ktos ma szczescie. Niektorzy maja pecha. Dr Bodnar przyjmuje pacjentow be maski.
Anonim2021.05.30 19:16
𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
matis892021.05.30 18:20
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Już niedługo w każdym domu2021.05.30 18:19
jędrna Azjatka do przytulania: https://www.youtube.com/watch?v=8QsnffAPvrs
hrabia Potocki2021.05.30 18:18
Wydaje mi sie po wielu artykulach ze sprawa moze miec szerszy zakres
Anonim2021.05.30 18:01
Nie wyszedl nowy porzadek swiata na 1% dewiantow to wyjdzie na 1‰ nieodpornych nieszczesnikow. I argumenty jak z Misia - a jakby to byla wasza matka? Zamknac zaglodzic zniszczyc zdewastowac to jest dzisiejsza nowoczesna medycyna. Mengelemu by sie nie przysnilo jak sie dzisiaj leczy grype. Ponadto zakazane jest promowac tanie lekarstwa. Czy jakiekolwiek lekarstwa.
Taka prawda.2021.05.30 17:42
Przecież prace nad koron wirusami były w Usa już za Obamy ale zakazał i wywalił ich to przenieśli się do Chin dogadali z nimi i razem cos kombinowali a zanim wybuchła obecna pandemia w ściekach Katalonii-Hiszpania był już wykryty i we Włoszech oraz w próbkach krwi w Usa wcześniej niz oficjalnie w Chinach więc coś jest nie tak albo był od zawsze z nami albo wcześniej już coś prysło , chyba ze kontrolowanie by koncerny uni i usa zarobiły , prawdy się nie dowiemy tak jak z wtc.
Obiektywny2021.05.30 17:36
Cały świat kłamie angole chinole szwaby ruski amerykańce żydy francuzi polacy wszyscy , pokażcie tych którzy nie kłamią ???