USA poddane demonicznej opresji? Mocne słowa egzorcysty! - zdjęcie
07.07.20, 13:15Fot. via Pixabay - PublicDomainPictures / Comfreak [edytowane]

USA poddane demonicznej opresji? Mocne słowa egzorcysty!

31

Gdyby zastosować kryteria, jakie egzorcyści stosują wobec osób podejrzanych o opętanie demoniczne, do oceny sytuacji w USA, to „istnieją silne sygnały, że nasz kraj jest poddany demonicznej opresji” – twierdzi doświadczony amerykański egzorcysta ks. Stephen Rossetti.

Zastanawiając się nad przyczynami takiego stanu rzeczy, amerykański duchowny twierdzi, że demony mają w Ameryce sporo możliwości do demonicznych działań, otwartych drzwi, przez które ludzie je wpuszczają. Przede wszystkim przyczyną jest „znaczący spadek praktykowania wiary”, który przyczynia się do tego, że pozbawiony łaski uświęcającej człowiek jest wystawiony na działanie złych duchów. „Ponadto dużo więcej ludzi stosuje czary, wicca, tabliczkę ouija i inne praktyki okultystyczne, które otwierają drzwi siłom demonicznym”.

Ks. Rossetti wskazuje na tragedię, jaką jest mordowanie w USA co roku niemal miliona nienarodzonych dzieci. Aborcja to „olbrzymia demoniczna brama”. Inne grzechy, które zwiększają wstęp demonów w życie Amerykanów, to coraz częstsze korzystanie z internetowej pornografii, używanie narkotyków, uzależnienia seksualne oraz wiele innych.

Jedną z pierwszych typowych oznak opresji demonicznej jest niezgoda. „Poziom niezgody w tym kraju jest niebotyczny” – zauważa ks. Rossetti. Potwierdzeniem wydaje się być fala rozruchów, zamieszek, rabowania sklepów, niszczenia pomników, jaka się przetoczyła w ostatnich czasach przez Stany Zjednoczone. „Rosnący poziom niezadowolenia, beznadziei i samobójstw to także typowe oznaki demoniczne: wskaźniki samobójstw rosną w USA od kilkunastu lat” – dodaje amerykański egzorcysta.

Działalności demonicznej towarzyszą „wybuchy wściekłości, gniewu i przemocy” – twierdzi ks. Rossetti, a „jedną z oznak (...) jest stały wzrost terroryzmu” w Ameryce. Co ciekawe, według duchownego „Szatan i jego pomagierzy myślą o sobie jako ofiarach i ta mentalność staje się coraz bardziej wszechobecna w USA”.

Choć zdaniem amerykańskiego egzorcysty Stany Zjednoczone nie są w pełni opętane przez demony, to jednak są ofiarami coraz większej demonicznej opresji. Aby odwrócić ten trend należy po prostu „zamknąć drzwi przed demonami”, czyli przestać grzeszyć i powrócić do praktykowania wiary. Taki rozwój wypadków jest jednak zdaniem ks. Rossettiego mało prawdopodobny, „z wyjątkiem ogólnonarodowego nawrócenia i/albo nadzwyczajnej Bożej interwencji”.

Ks. Rossetti uważa, że mimo to „wszystko nie jest stracone”, gdyż „zawsze jest tak, iż mała łódź Piotra z małą grupą wiernych może odwrócić Boży sąd i namówić Wszechmogącego do obdarzenia ludu nadzwyczajnymi łaskami”. Stąd nie należy nikogo osądzać, ale „kochać Boga i ludzi ... całkowicie. (...) Nieustannie się modlić”. Gdyż „Bóg nie porzuci USA”. Duchowny wyraził też nadzieję, że Bóg ma dla Stanów Zjednoczonych specjalny plan.

jjf/catholicexorcism.org, ChurchMilitant.com

Komentarze (31):

Modlitwa do św. Michala Archanioła2020.07.8 12:08
Znasz lepsze tłumaczenie? To popraw. Wysyłajmy w Świat i do USA! "Saint Michael, Archangel, support us in the fight, and against the wickedness and ambushes of the evil spirit or our defense, may God defeat him, let us humbly ask for it. And you, the leader of the angelic host of Satan and other evil spirits who, by the destruction of human souls, revolve to hell in this world. Amen
Tomasz2020.07.8 23:52
Ta modlitwa istnieje po angielsku. Tłumaczenie: St. Michael the Archangel, defend us in battle, be our protection against the wickedness and snares of the devil. May God rebuke him we humbly pray; and do thou, O Prince of the Heavenly host, by the power of God, cast into hell Satan and all the evil spirits who prowl about the world seeking the ruin of souls. Amen. Jest napisana perfekcyjnie, ale Twoje tłumaczenie jest jasne, trochę problemu pojawia się, gdy dochodziśz do Satan, to brzmi tak jakby Św Michał był wodzem szatana i wojsk anielskich:) Ale duzo dobrej roboty. Próbowałem zmienić, ale zrezygnowałem i znalazłem ją. Wpisałem w google St Michael the Archangel prayer i w końcu znalazłem kościół w Atlancie Rzymsko katolicki, Św Michała Archanioła i tę modlitwę. jestem anglistą, więc mozesz mi zaufać. w tekscie pojawia się słówo 'thou' zamiast 'you' to zwrot z okresu średniowiecznego, uzywany w renesansie i w tekstach koscielnych. Zwrot czesto odnoszony do króla, Pana,itp
tymczasem w prawdziwym świecie2020.07.7 23:02
50 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości dla fundacji byłego egzorcysty. Opowiadał, jak wypędzał demony salcesonem.
kior2020.07.8 3:36
Weź się walnij w tę głupią pałę i zamknij się !
Ale to już było2020.07.8 8:49
To są pomówienia wszystkich egzorcystów razem wziętych. A gdzie fakty? Wyssane z palca?
abcd2020.07.7 20:37
Wszystko wyjaśnia eksperyment Calhouna https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna
Ale to już było2020.07.8 8:51
Wyjaśniać, trochę wyjaśnia. Ale nadzieję daje Jezus, i wiarę, i miłość.
Seks kamerki2020.07.7 18:33
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
tymczasem w prawdziwym świecie2020.07.7 17:49
USA: https://www.dobreprogramy.pl/Nieistniejacy-dziennikarze-i-eksperci-w-sluzbie-prawicowych-serwisow,News,108800.html
edi2020.07.7 15:40
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
robaczek 2.02020.07.8 9:48
michal!!!!!! wez no tupni nogą bo te pisiurki to juz nawet Jezusa od żydków wyzywaja!!! prezes czci kota a reszta prezesa!! toz on gorszy od tego zlotego cielca!!!!!! MICHAAAAAAŁ!!!!!!! slyszy ty nas tam na tej chmurce!!!!!!!! michaaaaallllll!!!!! ....................................halo!!!! MICHAAAAAŁŁŁŁŁ! no juzwa nic, chyba nie slyszy!
***2020.07.8 9:59
Leki zażyłeś kretynie???
Anonim2020.07.7 14:45
Na ile przypomnienie Fultona Sheena może pomóc nie wiem. Na te problemy immunizuje sakrament pojednania, ale kto z niego korzysta?
Jasiu OBOJETNY, nie pękaj się!2020.07.7 14:17
masz 80 lat, byłeś "celebryta naukowym" w PRL-u mając karierę zapewniona legitymacją PZPR-u, teraz zalatujesz sosnową jesionką i zupełnie straciłeś poczucie własnej godności produkując się tu. Pozostaje ci tylko przedstawić się. Ale się pękasz m.in. o kolegów redakcyjnych z "polityki". Adaś Szostkiewicz obciągnie każdego druta za free trip do duchowej ojczyzny, Izraela, a w doope weźmie za wyjazd do USA, Jasiu Hartman, wyjątkowa koorva żydowska, jest podobnie jak ty. Więc nie pękaj się i się przedstaw!
robaczek 2.02020.07.7 14:12
DEMONY CHCA WAM ZJESC JEDYNEGO SOJUSZNIKA!!! trumpka ;] czyli co? po wyborach w usa w listopadzie zostaniemy calkowicie sami ? ;] świetnie to obmysliliscie ! ;] szacun ;]
ja nowaczek-robaczek2020.07.7 14:18
ŁYKAMY, OBCIĄGAMY I ŁYKAMY, jak każdy urodzony na staten ajlend z dyplomem z kembrydż... TAK TAK OBCIĄGAMY I ŁYKAMY! hahaha 🏳️‍🌈
robczek 2.02020.07.8 9:50
te dziadek! bo ie teraz martwie! ja zartowalem z tym lykaniem! nie musisz tego robic! ale jezeli robisz, to prosze....... upewnij sie ze druga strona wyraza zgode ;] nie tak jak ci proboszcz robil ;] to nie jest milość ;] i zobacz jaki traumy to moze pozostawic. do dzisiaj sie nie podniosles ;] ksiadz probosz juz sie zblizaaaa!!!1 juz puka do twych drzwi!!! zdejmuj pidzamke i idz mu otworzyc!!!! on swieta pałka poblogoslawi ci!!!!! oooooo prooooobbbioooooszzzzczzzz juz sie zblizaaaaa!!!! ,,,, itd itd ;]
Ala2020.07.7 14:01
Chyba nie istnieje drugi taki kraj jak USA gdzie tyle jest posągów postawionych szatanom. Tylko na samym ejściu do portu stoi wielka statua tzw. wolności, a w zamyśle autora pomnik lucyfera. Na terenie USA oficjalnie działają kościoły i sygagogi szatana. Nie licząc wielu klubów, lóż masonów, stowarzyszeń gnozy i magii.
robaczek 2.02020.07.7 14:11
tak jest Alu, tak włąśnie jest! szatany po ulicach chodzą! do sklepów zaglądają!! i sami se te pomniki stawiaja jak trump nie [patrzy!! zgroza!
Po 11 ...2020.07.7 14:14
A wiesz Ala, że twoje imię to tak naprawdę akronim od: Abalam Leraje Andromalius Nooo niezły zestaw .... Ala, niezły.
Albert2020.07.7 13:55
Srogie te piguły Rossetti wciąga. Typowy niewykształcony katolicki debil.
Albert extra VERGIN oil - dowdoopny2020.07.7 14:00
- "Mogę też napisać do ciebie po hiszpańsku, włosku lub duńsku." - Czekam i czekam !
HGW...2020.07.8 3:42
Nie "Albert " jesteś, a Lech Keller, tchórzu jeden! W dodatku stary pedzio!'
Albert2020.07.8 10:43
Wy katolicy wszyscy tacy niepełnosprytni jesteście, czy to ty się szczególnie z tego ścierwa wybijasz "intelektem"?
Jasiu OBOJETNY,2020.07.7 13:45
masz 80 lat, byłeś "celebryta naukowym" w PRL-u mając karierę zapewniona legitymacją PZPR-u, teraz zalatujesz sosnową jesionką i zupełnie straciłeś poczucie własnej godności produkując się tu. Pozostaje ci tylko przedstawić się. Ale się pękasz m.in. o kolegów redakcyjnych z "polityki". Adaś Szostkiewicz obciągnie każdego druta za free trip do duchowej ojczyzny, Izraela, a w doope weźmie za wyjazd do USA, Jasiu Hartman, wyjątkowa koorva żydowska, jest podobnie jak ty. Więc nie pękaj się i się przedstaw!
edi2020.07.7 13:35
JESTEM POLAKIEM - UFAM PiS i GŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ !!!!!!!!!!!! - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!
edi2020.07.7 13:34
Lewackie LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!
robaczek 2.02020.07.7 13:28
NO NIE MOGE Z WAMI!!! trumpka wam chca demony zjesc!!!! jak juz ostatniego sojusznika wladza traci...... to MUSZA BYC DEMONY!!! przeciez nie jest mozliwe ze to zwykly debilizm pis ;] drodzy wyborcy pis: FAJNI JESTESCIE! tacy nie za bystrzy .... tacy w sam raz . Jak Adrian;]
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.7 13:27
o kurvva 😂 🤣 co te klesze c h u j e ćpają że mają takie jazdy! jprdolę XXI wiek...
Halina Stopa2020.07.7 14:11
taki stały tu, taki klozeciarz
hitman2020.07.8 10:40
U kkp widzę że zainteresował się grzybkami halucynogennymi?Trzeba mieć zainteresowania