Tusk wrócił w formie? Ziemkiewicz: To cień samego siebie! - zdjęcie
06.07.21, 17:16Fot. screenshot - YouTube (Rafał Ziemkiewicz, TVP Info)

Tusk wrócił w formie? Ziemkiewicz: To cień samego siebie!

78

„Tusk 2021 jest cieniem samego siebie sprzed lat. Dawniej do plucia posyłał Palikotów i Niesiołowskich, a sam odstawiał świętoszka i opowiadał o miłości. Teraz nie ma już nawet Nitrasa, bo ten knuje przeciwko niemu” – pisze na Twitterze Rafał Ziemkiewicz, komentując dzisiejsze zachowanie Donalda Tuska wobec dziennikarzy TVP.

Wczoraj na spotkaniu z Donaldem Tuskiem zaatakowano nieprzychylną mu kobietę (Tusk twierdzi, że to on został zaatakowany), dziś z kolei doszło do kolejnego incydentu na sejmowym korytarzu. Dziennikarz TVP Info pytał byłego premiera o Sławomira Nowaka, zwracając uwagę, że radykalnie zmienił on swoją postawę i nie nazywa już byłego ministra „więźniem politycznym”. Nowy p.o. przewodniczącego PO uciekał jednak od odpowiedzi.

Donaldowi Tuskowi nie spodobało się też pytanie dziennikarki dot. wyjaśnień jego syna ws. Amber Gold. Postanowił więc zaatakować Telewizję Polską, oskarżając ją o „szczucie”.

- „Jestem o tym przekonany, że się źle skończy, ja mam tego każdego dnia przykłady i moja rodzina przede wszystkim. Także gratuluję pani. Muszę powiedzieć, że pani będzie również moralnie odpowiedzialna za to, co się musi zdarzyć, po tym co robicie w przestrzeni publicznej”

- mówił polityk w czasie spotkania z dziennikarzami.

Sprawę skomentował na Twitterze publicysta tygodnika „Do Rzeczy” Rafał Ziemkiewicz, który zwraca uwagę na słabość powracającego Tuska.

- „Swoją drogą, zważywszy, że mówi tak promotor Palikota i Niesiołowskiego, trudno o większą bezczelność i hipokryzję”

- napisał.

- „Ale też widać w tym, że Tusk 2021 jest cieniem samego siebie sprzed lat. Dawniej do plucia posyłał Palikotów i Niesiołowskich, a sam odstawiał świętoszka i opowiadał o miłości. Teraz nie ma już nawet Nitrasa, bo ten knuje przeciwko niemu, więc musi chamówę odwalać osobiście”

- dodał w następnym wpisie.

kak/Twitter, DoRzeczy.pl

Komentarze (78):

Oficiall JPII pedophille Psyho Hooligans 😍2021.07.7 12:29
Następny... no serrio za darmo głupoty pisze bo idiota, czy za pieniądze 🤔
katolicka deratyzacja Polski2021.07.7 12:16
Tusk i Korwin to bliscy przyjaciele Putina.
Bożena2021.07.7 7:38
Tusk wrócił w formie - a gdzie byt?
"JESTEM KATOLIKIEK" A I SLUB DRUGI RAZ PLANUJE.2021.07.7 7:50
Przed wojna byl naczelnik panstwa polskiego, bohater narodowy marszalek J.Pilsudski.Natomiast teraz mamy naczelnego oszusta brukselskiego.
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.07.7 7:24
To ostatnia i już bardzo rozpaczliwa szarża Tuska przerażonego wraz z pełowskim motłochem tym co wydarzy się w śledztwie Nowaka. Jego przyjazd miał być swoistym zapewnieniem ferajny "jestem, czuwam nad wszystkim, spokojnie". Po to przyjechał do Polski ale już widać, że zupełnie nie wypaliło i teraz Tusk leci na oparach. Gęba wykrzywiona złością, na niej piana wściekłości i kłamstwa. Strofowanie dziennikarzy o czym maja pisać i jakie pytania zadawać rozpaczliwe. Nie witają go tu oczekiwane szpalery ludzi z kwiatami. Za to wszędzie gdzie się pojawi zwykli ludzie od razu spontanicznie wytykają mu patologię lat jego rządów. Naród pamięta i OFE, i podwyższanie wieku emerytalnego, i drożyznę, likwidację stoczni, i tylko ciepłą wodę w kranach dla zwykłych Polaków etc. I zapewnienia Kopacz, że bratersko wraz z sowietami przekopuje ziemię w poszukiwaniu szczątków ofiar na miejscu katastrofy w Smoleńsku a potem jej zdjęcia z kieliszkiem szampana w kostnicy z sowieckim wytatuowanym lumpem. I to, że jego czołowy finansista Rostowski uważał, że "piniendzy ni ma i nie bedzie" a wszyscy wiedzieli, że ich [podatki są rozkradane. A teraz okazuje się, że jest odwrotnie i wystarczyło jedynie nie kraść. Tak więc to się dla bandy z PO w końcu bardzo źle skończy i widać to na każdym kroku. Dowody w sprawie Nowaka od skrytek na pieniądze w nogach od stołów - jak widać w kolejnych konferencjach - nie tyle twarde co wręcz stalowe. Czeka nas interesujący spektakl z pogrzebem PO włącznie. Tusk zresztą już wygląda jak potencjalny nieboszczyk, ślepia wytrzeszczone, grymas na pysku. Tak na pewno nie wygląda człowiek mający cokolwiek ożywić. Tak jedynie wygląda zwiastun pogrzebu. I po hucznych latach rozwrzeszczanej PO teraz pora na jeszcze bardziej huczny jej pogrzeb.
ateusz2021.07.7 7:37
Całe szczęście, że teraz za pisu nie ma drożyzny i inflacji, a stocznie prosperują jak za Gierka, co nie?
Anonim2021.07.7 6:23
PIS=złodziejstwo,obłuda,zakłamanie.Sobolewski to klasyczny przykład !!!!!!!!
Ala2021.07.7 7:55
Konkrety icek czy jest w pisie zegarmistrz a czy jest kolekcjoner mieszkan az siedmiu a moze jest mafia wspomagajaca Amber Gold .
zaciekawiony2021.07.7 6:13
No Ziemkiewicz za to w wybitnej formie intelektualnej... [podpowiedź: to jest sarkazm]
kefas2021.07.7 6:13
Ziemkiewicz zaklina rzeczywistość. Widać powrót Tuska wywołał w obozie pisowiecki ogromny strach, stąd wszystkie ręce na pokład celem spuszczania hejtu.
Filip2021.07.7 5:37
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
miki2021.07.7 6:43
filip nie nadawaj głupot ? Blok "C" ? PO podpisała pakiet klimatyczny na CO2 i "pozamiatane" ponadto to nie do końca była fizyczna gotówka ino straty księgowe.. nie mniej jakaś strata to jest bo węgla mamy na 600 lat z okładem, Stocznie ? zabroniona jest państwowa pomoc publiczna ..inżyniery i spawacze się rozjechali po ościennych krajach nad Bałtykiem ..to nie takie proste wskrzesić duża stocznie i 600 zakładów kooperujących .. Cegielski ostatni wyprodukowany silnik okrętowy oddał na złom... nie mniej przyznaje wstęp przy "stępce" był głupi.. wybory ? tyle milinów kosztowało podmiana Kidawy-2% poczytaj roczniki statystyczne za PiS średni deficyty zmalały o połowę w stosunku do PO (pomimo 500+) na 2020 deficyt był zaplanowany na zero gdyby nie pandemia tak by było ... PO jest w plecy 300 mld w stosunku do RP , VAT na samym paliwie 15 mld rocznie PiS pozamiatał w 1,5 miesiąca... PO ukradło drugi Filar 150 mld... kadra ? Rozstowski, ? Kopacz ? Kidawa ? Sikorski ? to najgorsze dno... to i Donald nie lepszy ....taką kadrę se dobrał... tak więc zakładając że nawet się doliczysz te 2 mld strat za PiS to PO ma strat od 300 mld do 450 mld zależy jak liczyć tylko że za PO gdyby nie ukradli drugiego filaru to RP by weszła w przekroczenie konstytucyjnej granicy długu (powyżej 60%) wobec PKB a za PiS procentowo dług spadł do chyba 45 % (mogę się nico mylić) i gdyby nie pandemia to od 2020 r. zaczął by spadać i bezwzględnie ten swój bełkotliwy Kit to możesz co najwyżej wciskać niesprawnym umysłowo wyborcom PO takim nap jak minister finansów (nie doszły) Żąńca z PO co to wieszczył że jak wejdzie 500 + to deficyt wyniesie -80 mld założony był -30 mld a wyszedł -10 mld ledwie i ostatni Popis Donalda 3 D dług daniny drożyzna .. ta ma takich jełopów z ekonomii gdyby nie pandemia dług (deficyt) za 2020 był by zero ..podatki obniżono zwłaszcza CiT i dochodówkę , a drożyzna jest po pandemii ...ale fakt ze przy gwałtownym wzroście gospodarki inflacja zawsze występuje.. nie męcz już czytelników swoim bełkotem bo szkoda klawiatury .. A Donald się ledwie nadaje do kreskówki z myszką Miki.. co nie jest to nawet takie pewne bo nikogo nie rozśmiesza ..a z powodu swoich kłamstw i obłudy wszystkich denerwuje ...nie mniej przyszłość ma kiepska skończy jak Kidawa 2% a potem czeka go proces o zdradę dyplomatyczną.. bo faktycznie nie wiadomo (oddając śledztwo i dowody i nie wzywając oferowanej pomocy międzynarodowej) czy tylko zezwolił na zamach w Smoleńsku ? czy go nawet zlecił ? bo Rotch twierdzi że to drugie..
Anonim2021.07.7 5:29
Wiadomo, Tusek to zagrożenie dla miejsc przy korytach dla pisowców, bo Tusek ma swoich wygłodniałych chętnych. Ale Tusek to nie jest zagrożenie utraty władzy przez Bandę Czworga, toprzeciez członek układu. Nie będzie przecież żadnych pozwów, prób pozamykania złodziei do kryminałów. Ot "zero" będzie ględził o nowych dowodach na Nowaka, Pinokio będzie ględził o miliardach strat za PO, Tusek będzie nawijał o pisowskich złodziejach, gawiedź będzie się podniecać, a w kryminałach będzie siedział jakiś Stefan za alimenty, Geniu za pobicie, Antek za jazdę po pijanemu i Jadwiga za sprzedaż warzyw bez koncesji, próbę oszukania urzędu skarbowego! Złodzieje z Bandy Czworga zaś będą odpoczywać w basenach przed swoimi willami.
harry2021.07.7 6:59
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.7 4:51
Wszyscy pisowcy złodzieje utożsamiają Tuska z końcem Eldorado. Stąd ta furia nienawiści.
harry2021.07.7 7:00
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
opty2021.07.7 3:18
POwróciło Słońce Peru - Mistrz Bajeru!!!
Tadek2021.07.7 3:10
Prosze przedstawic te sukcesy Tuska. Bluzgi i haratanie w gale to jego sukcesy. Pan Rafal tez ma sukcesy osobiste tak jak kazdy czlowiek w tym Tusk.
/\ \/ /\2021.07.7 1:28
Ziemkiewicz, zazdrość przez ciebie przemawia. Czy ty kiedyś coś pozytywnego zauważyłeś u ludzi sukcesu? Ogarnij się, bo twoje kompleksy cię za-dołują.
Mark2021.07.7 1:34
Ziemkiewicz to cham i prostak.
abc2021.07.7 5:50
A czego można zazdrościć koledze Sławka N. i Arabskiego?
pytanie2021.07.6 23:06
Kiedy chudy rój będzie wąchać kwiatki?
Anonim2021.07.6 22:32
Sodomita Ziemkiewicz nadal autorytetem dla katolików. Dlaczego katolicy lubią i cenią sodomitów? Ktoś zapyta dlaczego Ziemkiewicz czy Sakiewicz to sodomici. Odpowiedź: zobaczcie punkt 3 na Frondzie.---------------------------------------------------------------------- https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
Po 11 ... pilne2021.07.7 0:03
Anonim , ty jesteś poprostu kretyn , 24 godziny na służbie dla ukochanego wodza i leczysz swoje fustracje , ale to wszystko wróci do ciebie , podwójnie .Powodzenia .
jle_ffm2021.07.6 21:17
Za to prezes jest w wyśmienitej formie, wręcz kwitnie.
Foster2021.07.7 7:19
Nie jest tak źle, kolano go przestalo boleć, wlosy się przyfarbuje, odpowiedni zarost, wąsik, trochę sterydów i będzie dobrze. Starość nie radość, ale poddawać się nie wolno. Jeszcze może przejść do historii. Polska musi byc wielka. Polsce wszystkie narody będą się kłaniały. Z drugiej strony z tym Tuskiem coś jest nie tak. Jest niewiele mlodszy, nie choruje, wyjątkowo sprawny fizycznie, nie osiwiał, plodoba się Polakom, biegle włada kilkoma językami, Za tym musi ktoś stać - chyba, że klimat morski mu tak pomaga.
anonim2021.07.6 21:08
Ziemkiewicz a widziałeś kaczora w różnych butach? Co o tym powiesz?
oluś2021.07.6 21:21
a, widziałeś ryżego chooja w różnych butach?
Tego waszego od "wkładania lodu do majtek" ?2021.07.6 22:04
Mam gdzieś jego zdjęcie bez butów.
gumowa kaczka2021.07.6 20:37
kolejne mądrości zimkiewicza
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.6 19:43
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM niekumatym"CIURĄ OBOZOWĄ". ............. WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Józef2021.07.6 21:47
Puknij się w głowę i zmień lekarza, bo ten cię okłamuje.
Jazzz2021.07.6 19:21
Problemem Tuska jest też drobny fakt, że teraz nikt się go nie boi, pokazał w Unii swoją niemoc, swoją niudolność i żadnych sukcesów. Kiedyś w Polsce Tusk, to było panisko, wszystkich traktował z góry, a PiSowców, mocherów uważał za podludzi. Teraz to strzęp człowieka, znerwicowany, roztrzęsiony. A jedyny pomysł nad którym myślał 7 lat, i który miał wszystkich rzucić na kolana, jest taki, że 500+ wymyśliła już dawno ... pani Kopacz. Ja cię nie mogę.
Grabarz2021.07.6 19:44
Jak pani? Kopacz wymyśliła dinozaurów i kopanie metr w głąb bez ruszania ziemi..
Józef2021.07.6 19:21
Ale panika w PiS - ie, wszystkie ręce na pokład, teraz to czekam na Cejrowskiego i Rydzyka.
Böno2021.07.6 19:12
Ziemkiewicz (na każdy temat) : - to taki Zenek Martyniuk polskiej publicystyki...
x2021.07.6 19:07
Się namacha tymi rączkami.
Redaktor Naczelny NYT2021.07.6 19:42
A jak machał przy Bieńkowskiej to dostał w papę aż się zakręcił. Żona z drugiej mańki przywaliła.
walenberg2021.07.6 19:06
Szczepienia chronią przed zgonem – mówią Amerykanie i pokazują dane. 99,2 procent osób, które zmarły w czerwcu z powodu COVID-19 nie było zaszczepionych na tę chorobę. Jak sytuacja wygląda w Polsce? Niemal identycznie, wynika z danych, do których dotarła Interia. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-z-powodu-covid-19-umieraja-glownie-osoby-niezaszczepione-pok,nId,5342393#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Anonim2021.07.6 19:05
Jestem przekonany, że taczka, którą wywieziemy herr Tuska na śmietnik historii jest już gotowa i czeka na swoja dziejową misję...!
to nie tak miało być! jak żyć? jak żyć?! :(2021.07.6 19:00
Po Tusku nie należy się spodziewać jakiegoś wielkiego entuzjazmu w działaniu, ponieważ liczył zapewne, że JEGO NIEMIECCY ZWIERZCHNICY POZWOLĄ MU JUŻ ODPOCZĄĆ I SPOKOJNIE KORZYSTAĆ Z UROKÓW LUKSUSOWEGO ŻYCIA oraz PEŁNEJ KABZY NABITEJ NIEMIECKIMI SREBRNIKAMI - hm...... to nie tak miało być, myśli sobie Her Tusk i zaciskając zęby znowu staje na baczność, stuka obcasami i na wydany rozkaz odpowiada: Ja wohl!!. No cóż, służba nie drużba :(
waldeberg2021.07.6 18:59
Ach, jak mi szkoda tej Holeckiej z nogą w gipsie.
waldeberg2021.07.6 19:07
Dlaczego się pluskwo podszywasz pod czyjś nick ?? Odpowiedź w pytaniu!
waldberg2021.07.6 19:46
A znasz Holeckom? To mój nick. Won od mojego nicka.
Jawny2021.07.6 18:55
Wszędzie Tusk,Tusk...no bo...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...pamiętajcie...my się Tuska nie boimy...!!!
dla kogo autorytetem jest sodomita?2021.07.6 18:53
https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
waldeberg2021.07.6 18:53
Niemcy prowadza wojnę z Polską za pomocą BANKÓW, BRUKSELI I TUSKA...
waldberg2021.07.6 19:47
Dobrze piszesz, masz piwko u mnie.
Anonim2021.07.6 22:31
I bankstera Morawieckiego, wielkiego przyjaciela Tuska i pedofila Gulbinowicza.
waldeberg2021.07.6 18:45
Tam gdzie pada cień Tuska, tam kwitnie korupcja, zaprzaństwo i giną ludzie!
GoldenBrown2021.07.6 18:45
Widać że Rafałek damski bokser wciąż pije.
Wicio Bełkot vel Urbach2021.07.6 18:43
why nie lubię Tuska Kluska
waldeberg2021.07.6 18:43
Coś mi się wydaje, że Tusk nie miał wcale ochoty na wchodzenie w stare kamasze, ale został zadaniowany przez BND, która planuje operację obalenia legalnej władzy i obsadzenie Donalda w roli Namiestnika w naszym bantustanie. No cóż Tusk musi się odwdzięczać swoim mocodawcom za konfitury jakie pałaszował w Brukseli!
na POlemiela do gabinetu cieniasów POplatfy2021.07.6 18:42
będzie jedynym, który rzuca cień draculescu
Pokręć2021.07.6 18:41
Tonący Tuska się chwyta.
??2021.07.6 18:43
Niemcy toną?
z sieci:2021.07.6 18:39
"Powrót Tuska do polskiej polityki nie niesie ze sobą  zagrożenia dla obozu patriotycznego, ponieważ ten jego powrót, TO akt wielkiej desperacji i rozpaczy Berlina, któremu mimo licznych prób i zaprzęgnięcia całej agentury wpływów oraz działających w Polsce niemieckich mediów oraz fundacji nie udało się wystrugać następcy, który poprowadziłby opozycję do zwycięstwa. "
harry2021.07.6 19:52
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
Rafał A. Ciemkiewicz2021.07.6 18:23
He, he. Ktoś napisał na ćwiekaczu, że #Kaczyński w czasie przemówienia był mniej żwawy niż Adropow i Czernienko (I sekretarze KPZR po Breżniewie).
harry2021.07.6 19:04
Kaczyński się “niedobrze” zestarzał i jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Nie ma pojęcia o tym, co się naprawdę dzieje i gdzie obecnie są prawdziwe problemy, którymi żyją ludzie. Kaczyński zamknął się w wąskim światku swojej najbliżej kamaryli, wszelkie bieżące informacje dostarczają mu tacy “współpracownicy”, jak Morawiecki, Fogiel, Moskal, Terlecki, Kurski oraz im podobni. Oni oczywiście stosują odwieczną zasadę “żeby babci nie denerwować”, więc Kaczyński dowiaduje się tylko o tym, co jest dla niego wiadomością miłą. Sam po prostu nie umie sobie niczego sprawdzić. Jedna z podstawowych słabości Kaczyńskiego to nieumiejętność korzystania z możliwości stwarzanych przez cywilizację cyfrową, oraz kompletny brak zrozumienia zmian, jakie ta cywilizacja wywołała na świecie i wśród ludzi. A skoro wszyscy przydupnicy bez przerwy kadzą Kaczyńskiemu jaki to on jest genialny i niezwyciężony, to trudno się dziwić, że Kaczyński w to święcie wierzy.
harry2021.07.6 19:50
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.6 19:51
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.6 19:51
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
Dlaczego Konfederacja lubi i ceni sodomitów?2021.07.6 18:18
Kowin ! Kowin ! Kowin ! Kowin ! ..............Huuraaa!
Anonim2021.07.6 18:44
Nie oczekuj od prorosyjskiej Konfederacji katolickiej postawy. Co innego katolicka Fronda,tu katolicy powinni swiecić przykładem.
uśmiany2021.07.6 18:12
tusk miał wrócić na białym koniu a wrócił w jakiejś formie :) na dokładkę kiepskiej
Anonim2021.07.6 18:08
Sodomita Ziemkiewicz nadal autorytetem dla katolików. Dlaczego katolicy lubią i cenią sodomitów? Ktoś zapyta dlaczego Ziemkiewicz czy Sakiewicz to sodomici. Odpowiedź: zobaczcie punkt 3 na Frondzie.---------------------------------------------------------------------- https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
sisi z WSI2021.07.6 18:01
Jaki ten Tusk musiał być boski skoro w takiej kondycji fizycznej i intelektualnej,tryskający humorem powalający o kilka klas swoich konkurentów jest według Ziemkiewicza swoim cieniem z przed lat.
Anonim2021.07.6 17:59
Tak, Tusk to cień który nie daje spać spokojnie PiSiorkom.
strach jak przed każdym fuhrerem2021.07.6 18:33
bo ten, to cień swojego dziadka z Wermahtu!
MACIEJ2021.07.6 17:46
Platforma sie sypie i Tusk razem z nia. Firanki powiesic i do muzeum oddac.
JM2021.07.6 17:51
Co oni sobie myślą, że naród jest głupi? Ludzie nie zapomnieli panie ryży Tusku jak pan niszczył Polskę! Puknij się najpierw w pusty szwabski łeb zanim coś powiesz Polakom!!! Nie licz na cuda chamie jeden.
jle_ffm2021.07.6 17:55
Zniszczył Polskę, a co takiego konkretnie złego zrobił?
Anonim2021.07.6 17:39
Przez marginalizacje Trzaskowskiego, doprowadzenie do jeszcze wiekszej ideowej dezorientacji partii, przywolywaniem zlych wspomnien i skojarzenia z dziaderstwem, plusow Tuska moze byc mniej niz minusow. AAAtomek cieszy sie z kontrewolucji w PO.
harry2021.07.6 17:34
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.6 17:33
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
Trener Jarząbek2021.07.6 17:31
Musi więcej trenować biegi, a zwłaszcza ucieczkę przed dziennikarzami.
kapral CBA2021.07.6 19:51
I boks bo dostał w mordę od Bieńkowskiej a żona bije raz na tydzień i wyzywa od i d i o t o w.