Trwa konwencja PiS w Opolu [NA ŻYWO] - zdjęcie
28.09.19, 11:10Fot. PiS via Flickr

Trwa konwencja PiS w Opolu [NA ŻYWO]

4

Dziś o godzinie 11:00 rozpoczęła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Opolu. Uczestniczy w niej również prezes PiS Jarosław Kaczyński Poniżej można obejrzeć transmisję z konwencji na żywo. Zapraszamy:

Komentarze (4):

KATOLIK2019.09.28 14:04
Prawdziwy Polak, patriota i katolik głosuje na KONFEDERACJĘ.
Cogito ergo sum2019.09.28 12:57
Jak zwykle profesjonalni i pogodni. Nie widać zaciśniętych ust i pięści. Może taki klimat udzieli się opozycji i przestaną pisić tylko przedstawią swój program.
Urszula2019.09.28 12:22
Takich głosów z Opola jest więcej: "Pewien pan dostał w prezencie dom w Krakowie od jakiegoś byłego żołnierza AK, który już nie żyje, po to by stworzyć Dom Pielgrzyma. Na co dostał pieniądze z Unii, po czym zamiast tego domu pielgrzyma wynajął ten dom za 1/5 cen rynkowych jakiejś grupie przestępców, którzy tam zrobili hotel na godziny, o czym oczywiście ten pan nic nie wiedział, ale za to jego syn, który właścicielem domu nie był, zastawił ten dom i wziął pożyczkę na ponad 2.5 mln tyle, że nie na siebie a na swoją firmę, która nie ma siedziby, ale ten pan (czyli ojciec tego od pożyczki) nie zgłosił tego kredytu, bo to nie był jego, ale za to sprzedał ten dom bo był jego, a bank (państwowy) nie miał nic przeciwko temu. I to się nazywa kryształowo czysta sytuacja. A innemu panu rodzina kupiła zegarek za 30 tysięcy i to jest dowód na złodziejstwo. Dobrze rozumiem obecną sytuacje w Polsce?" PiS traktuje Polskę jak swoją prywatną własność. Prawo ma za nic. I kto im co zrobi.
JS2019.09.28 11:55
Tydzień przed wyborami PiS zapewni każdemu "prawdziwemu" Polakowi rządową limuzynę z szoferem, loty na daczę rządowym samolotem i ochronę służb, godzinę darmowego ruchanka na pokojach u Banasia i 500+ na dziadka, babcię, kota i psa...