Szukasz polisy? Nie decyduj się na przypadkową ofertę! Sprawdź, jak działa porównywarka - zdjęcie
10.04.20, 07:10

Szukasz polisy? Nie decyduj się na przypadkową ofertę! Sprawdź, jak działa porównywarka

0

Artykuł sponsorowany

Masz auto i stoisz przed koniecznością zakupu polisy? Nie decyduj się na przypadkową ofertę, lecz porównaj dostępne możliwości. Sprawdź, jak działa porównywarka ubezpieczeń samochodu i poznaj najważniejsze korzyści wynikające z korzystania z niej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, polisa OC jest obligatoryjną – każdy właściciel pojazdu powinien ją wykupić. Natomiast pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne są dobrowolne. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj polisy się decydujesz, nie warto przepłacać. Poświęcając zaledwie kilkanaście minut na analizę ofertową, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Porównywarka ubezpieczeń samochodu – co to?

Porównywarka ubezpieczeń samochodu to internetowe narzędzie, za pomocą którego szybko i prosto poznasz cenę poszczególnych polis oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. 

To świetna alternatywa dla samodzielnego zbierania informacji. Dzięki narzędziu nie musisz docierać do ofert ubezpieczycieli we własnym zakresie ani też korzystać z pośrednictwa brokera. Oszczędzasz więc mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Jednym z takich narzędzi jest serwis dostępny pod adresem https://porownywarka-ubezpieczen.pl/

Jak działa narzędzie?

Zasada działania porównywarki ubezpieczeń jest prosta i sprowadza się do zaledwie kilku kroków. Oto, co musisz tylko zrobić:

  • wypełnić formularz, podając dane swoje i samochodu

  • zaakceptować zgody

  • zatwierdzić wniosek.

W kilka sekund otrzymujesz informację zwrotną na temat ofert ubezpieczeniowych w poszczególnych firmach. Kalkulacja jest spersonalizowana – uwzględnia indywidualne ryzyko ubezpieczeniowe, dlatego jest wiarygodna (pod warunkiem, że podasz faktyczne dane). 

Dlaczego warto korzystać z serwisu porównywarkowego?

Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń samochodu niesie za sobą wiele korzyści. To rozwiązanie, dzięki któremu:

  • oszczędzasz nawet do 50% - tyle może wynieść różnica między najdroższą a najtańszą ofertą

  • oszczędzasz czas – nie musisz tracić go na samodzielne poszukiwanie ubezpieczeń

  • możesz na spokojnie się zastanowić nad najlepszym rozwiązaniem – możesz wszystkie oferty dokładnie przeanalizować i wybrać tę faktycznie najkorzystniejszą

  • o wycenę możesz poprosić w dowolnym momencie – nawet w środku nocy lub z samego rana, np. wtedy, gdy agencje ubezpieczeniowe jeszcze nie funkcjonują

  • możesz podpisać umowę bez wychodzenia z domu – wszelkie formalności dopełniane są przez internet.

Sprawdź, jak działa porównywarka ubezpieczeń – szybko przekonasz się, jak wiele możesz dzięki niej zyskać.