Tak dzieci ,,rodzą się w parach jednopłciowych’’. Homoseksualiści zostali ,,ojcami’’ bliźniaczek  - zdjęcie
13.01.21, 16:10Fot. via: Pixabay

Tak dzieci ,,rodzą się w parach jednopłciowych’’. Homoseksualiści zostali ,,ojcami’’ bliźniaczek

89

Słynne twierdzenie prof. Moniki Płatek o tym, że w „związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych” ma w sobie więcej sensu, niż mogłoby się wydawać. Homoseksualiści coraz częściej nie tylko wychowują dzieci ze swoich wcześniejszych, heteroseksualnych związków, ale również szukają pomocy surogatek. Tak właśnie zrobili Kyran Trodden i Ryan Morgan, homoseksualna para z Londynu, której „urodziły się” bliźniaczki.

Media obiega zdjęcie bliźniaczek, które przyszły na świat pod koniec listopada. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęciem w mediach społecznościowych pochwaliła się homoseksualna para, informując o spełnieniu swoich marzeń. Chcąc powiększyć swoją „rodzinę”, skorzystali z pomocy surogatki. Teraz, jak przekonują, czują się naprawdę „pobłogosławieni”, ponieważ spodziewali się, że na świat przyjdzie jedno dziecko, a urodziły się bliźniaczki.

- „Byliśmy zaniepokojeni i przestraszeni, ale personel szpitala był absolutnie niesamowity” – mówi Kyran Trodden.

Jak przekonują mężczyźni, zdjęcie w mediach społecznościowych udostępnili po to, aby zachęcić inne pary homoseksualne do zdecydowania się na taką formę rodzicielstwa.

Na świecie ma miejsce prawdziwy „gejowski baby boom”. Za sprawą sukcesów ruchu LGBT w wielu krajach coraz więcej par homoseksualnych chce zostać rodzicami za każdą cenę, decydując się m.in. na adopcję czy skorzystanie z usług surogatki. Choć w Polsce wciąż nie ma akceptacji dla tego typu modelu „rodziny”, siła z jaką w ostatnim czasie dociera do nas rewolucja obyczajowa pokazuje, że wkrótce może się to zmienić. Lewicowa propaganda, bombardująca nas każdego dnia choćby za pośrednictwem zachodnich filmów i seriali, robi co może, aby również do nas dotarł „postęp”, najpierw w postaci „małżeństw” jednopłciowych, a później umożliwienia takim parom wychowywania dzieci.

kak/dailymail.co.uk, wprost.pl

Komentarze (89):

NON2021.01.14 8:01
Biedne bliźniaczki, będą pytać o mamę ....
czekista2021.01.20 1:33
..... a na ojcow beda wolac pedaly.
leszczyna2021.01.13 21:10
To są dzieci jednego mężczyzny, który praktykuje homoseksualizm z partnerem, i jednej kobiety, surogatki. Te osoby są rodzicami, a nie żadna męska para.
Maria Błaszczyk2021.01.13 21:23
Aha. Czyli, dla przykładu: coś takiego jak rodzice adopcyjni nie istnieje?
leszczyna2021.01.13 22:06
Rodzice adopcyjni to ojciec i matka, a nie dwóch facetów. Czyli ojciec i matka to mężczyzna i kobieta, jakby ktoś nie wiedział, kogo oznaczają te wyrazy.
Maria Błaszczyk2021.01.13 22:09
No dobrze, a co jeśli rodzic adopcyjny jest jeden? I do tego jest interseksem? Czy fakt, że adoptował-, kocha, dba, wychowuje nic zupełnie nie znaczy, bo nie jest kobietą ani mężczyzną?
leszczyna2021.01.13 22:31
Kochać, dbać, opiekowac się mogą różne osoby, jak starszy brat, ciotka czy stryj, a także ktoś spoza rodziny, np. sąsiad przygarniający osierocone dzieci. Nikt z nich nie jest jednak rodzicem. Rodzicielstwo to stan zarówno biologiczny, jak prawny. Dziecko rodzi się ze związku kobiety i mężczyzny, więc tylko taki "zestaw" może mieć status rodziców. Owszem, zdarza się, że opiekę sprawuje jeden rodzic - ojciec lub matka, z różnych powodów. Osoba samotna może adoptować dziecko, ale jako ojciec lub matka, nie jako ktoś nie wiadomo kto. W razie niemożności ustalenia, kto kim jest/może/ma być, a dobro dziecka wskazuje na potrzebę powierzenia jego wychowania akurat przytoczonej przez Ciebie osobie o powikłanym rozwoju osobniczym, ta osoba może przyjąć dziecko do pieczy zastępczej.
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:32
No nie. Bynajmniej. Dość często ludzie adoptują dzieci, bo są bezpłodni. Przyczyn tego może być wiele, ale również, wcale często, jest nim bycie interseksem. A w trakcie procedury adopcyjnej absolutnie nikt Cię o to nie spyta. To, czy zostaniesz wpisana jako ojciec czy matka wynika tylko i wyłącznie z tego, co masz w dokumentach. Stan faktyczny nikogo nie obchodzi. Nie jest żadnym przeciwskazaniem do adopcji. I rozumiem, że w tej sytuacji nie jesteś rodzicem. To taki wyjątek. Wynikający z tego, że pani leszczyna tak uważa, zupełnie bez żadnego uzasadnienia prawnego czy jakiegokolwiek innego. A co do tego, czy jest to zaburzenie - no cóż, obecnie jeszcze tak się to klasyfikuje. Ale sądzę, że już niedługo, bo kompletnie nie ma powodu, by to robić. Jak pisał Augustyn z Hippony - „Inni znów mają własności obojej płci (…), łącząc się płciowo raz po męsku, raz po kobiecemu (…). Widzi Bóg, że jedne rzeczy na świecie podobne do siebie, przeplatane być mają odmiennymi, aby piękną uczynić tkaninę wszechstworzenia (…). Bóg wie, co czyni. I dzieł Jego nikt rozumny ganić nie może”. A jeśli nie rozumiesz różnicy jaką jest miłość i troska ze strony brata czy sąsiada, a ze strony rodzica, który bierze PEŁNĄ odpowiedzialność za dziecko... no cóż... ja na to nic nie poradzę, ale jest to zupełnie co innego. Zarówno na gruncie moralnym, jak prawnym, jak i pod względem tego, jakie konsekwencje ma ewentualny brak odpowiedzialności.
leszczyna2021.01.14 0:56
Nie wykręcaj się św. Augustynem, a jeśli już, to cytuj go bez skrótów gazeto-wyborczych. I nie, miłość i pełna odpowiedzialność opiekuna zastępczego, np. babci, nie jest mniej warta od miłości i odpowiedzialności rodzica. Brat czy sąsiad może być rodzicem zastępczym. Odpowiedzialność za dziecko bierze każdy opiekun prawny. I niezależnie od motywów adopcji, którymi wg Ciebie nie interesują się ośrodki adopcyjne, rodzice to ojciec i matka, nie dwóch facetów ani trzy babki. Po prostu. Prawnie można ustanowić, co się chce, ale "praw natury pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb", jak głosił Kabaret Dudek.
Maria Błaszczyk2021.01.14 2:42
Ja się nie wykręcam, ja się zgadzam. Z nim, a także z wnioskiem płynącym z biologii ewolucyjnej, że róznorodność zwiększa szanse ewolucyjne. A opiekun prawny jest zobowiązany tylko do nadzoru nad kimś i jego majątkiem. Co jest malutką częścią odpowiedzialności rodzica. Opiekun podlega sądowi i sąd podejmuje większość decyzji. Rodzic nie, nawet jeśli jest interpłciowy.
leszczyna2021.01.14 11:14
Art. 155 kodeksu rodzinnego: "§ 1. Opiekun sprawuje pieczę nad osobą i majątkiem pozostającego pod opieką; podlega przy tym nadzorowi sądu opiekuńczego. § 2. Do sprawowania opieki stosuje się odpowiednio przepisy o władzy rodzicielskiej z zachowaniem przepisów poniższych." Piecza nad osobą to nie tylko nadzór, ale dbałość o jej dobro szeroko rozumiane, nieograniczone wyłącznie do kontroli np. zachowania i zarzadzania jej majątkiem. I jak stanowi kodeks, opiekun prawny ma uprawnienia rodzica wg zasad władzy rodzicielskiej, więc jego kompetencje to nie "malutka część" władzy rodzica, ale równowartość tej władzy. Natomiast co do św. Augustyna, zachęcam do analizy porównawczej pełnych cytatów z "Państwa Bożego" z rozdziałem V "O Trójcy Świętej", gdzie w podrozdziale 8 czytamy: "czemu w takim razie Pismo podając: „Stworzył Bóg człowieka na obraz Boży” dodaje zaraz: „Stworzył go Bóg, mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im” (Rdz l, 27—28*)? A może tak należałoby podzielić to zdanie: „Stworzył Bóg człowieka”, następnie: „na obraz Boży stworzył go”, a w końcu na trzecim miejscu: „mężczyzną i niewiastą stworzył ich”? Niektórzy lękali się dodania wzmianki o tym, że ich stworzył mężczyzną i niewiastą, by nie podsuwać myśli o potworach w rodzaju tych, które zwiemy hermafrodytami." Jeszcze raz zdanie św. Augustyna: "potwory, które zwiemy hermafrodytami". Nie widzę tu żadnego zachwytu nad "tkaniną wszechstworzenia", co sugeruje Twój powyższy post.
Maria Błaszczyk2021.01.14 16:06
No więc nadzór sądu zmienia wszystko i opieka prawna nie jest rodzicielstwem, podczas gdy osoba interpłciowa może być rodzicem - bo żadne prawo tego nie zabrania. I tyle. Co do Augustyna - no cóż, czuję sie rozczarowana. Miałam nadzieję, że raz napisał coś nie nienawistnego i zakompleksionego - a tu proszę... No nic, pozostanie dla mnie szwarccharakterem, a ja nadal będę sobie cenić różnrorodność. A ten fragment z Księgi rodzaju to ja uwielbiam. Bo tam zaraz dalej stoi, że bóg stworzył ludzi jako wegan. Ja jestem wielką orędowniczką weganizmu - mam nadzieję, że Ty też. Bo co do mężczyzn i kobiet, oczywiste jest, że to się nie udało. Po prostu nie wyszło. Ale weganizm jest kwestią wyboru w naszych czasach.
hehehe2021.01.14 7:10
"interseks" to tylko wymysł waszych po*ebanych elgiebetowskich móżdżków. Jest kobieta lub mężczyzna, co najwyżej z zaburzeniami osobowości, najczęściej na tle psychicznym. I takie osoby nie powinny mieć prawa adopcji dzieci.
Anonim2021.01.14 8:52
A o obojnakach słyszałeś?
pytajnik2021.01.13 19:12
Ale dlaczego we Frondzie nie mogę znaleźć nic o polskich rozwiązaniach: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Czy brak informacji o realizacji nauczania biskupów nie jest ich sabotażem?
matis892021.01.13 19:06
Na zachodzie gdzie odbywa się legalizacja pedofilii poprzez adopcję dzieci dla sodomitów, masowo odbierane są dzieci z rodzin pod pretekstem biedy itp.. Bo jest zapotrzebowanie dla pedofilów sodomskich którzy mogą zawierać tam małżeństwa.
Święty Hilary z Poitiers,2021.01.13 19:01
biskup i doktor Kościołacomment1 Hilary urodził się ok. 310 r. w Poitiers (Francja) jako syn pogańskich notabli. Zdobył bardzo dobre wykształcenie i został retorem. Z wielkim zaangażowaniem studiował Pismo Święte, w którym zachwycił go sposób objawiania się Boga. Szczególnie zafascynowało go boskie imię ze Starego Testamentu: "Jestem, Który Jestem". Pod wpływem długotrwałej i głębokiej lektury Ewangelii św. Mateusza i św. Jana nawrócił się i przyjął chrzest w 345 roku już jako żonaty mężczyzna (jego córką była św. Abra). Był na tyle gorliwym wyznawcą, iż w 350 roku (podawane są też daty 353 i 354) obrano go biskupem rodzinnego miasta (nazywanego wtedy Pictavium). Zgodnie z ówczesną praktyką żonaci mężczyźni mogli być podnoszeni do takiej godności. Celibat nie był jeszcze wówczas w Kościele powszechnym zwyczajem. Ponieważ w sporze ariańskim odmówił potępienia św. Atanazego z Aleksandrii, który bronił prawdy o bóstwie Chrystusa, cesarz Konstancjusz skazał go w 356 r. na wygnanie do Frygii w Azji Mniejszej (obecnie Turcja). Kilka lat pobytu na wygnaniu wykorzystał na dokładne zapoznanie się z teologią Wschodu, której bogactwo, subtelność i precyzję pojęć starał się po powrocie z wygnania rozpowszechnić w Kościele łacińskim. Czerpiąc ze wschodnich inspiracji, wzbogacał też zachodnią liturgię. Chcąc pogłębić wiedzę teologiczną swoich wiernych, komponował hymny liturgiczne. Ze względu na intensywną działalność na rzecz porozumienia między Wschodem a Zachodem bywa czasami nazywany pierwszym ekumenistą. Prowadził czynne życie jako pasterz i teolog, wpływając na charakter Kościoła Galii. Nieustraszony, pisał z wygnania listy do wiernych, by ich utwierdzić w wierze. Napisał też kilka rozpraw na tematy, które były poruszane przez arian. Otrzymał piękny przydomek "obrońcy Galii", gdyż właśnie przez swoją postawę, kazania i pisma uchronił swoją ojczyznę od herezji. Po powrocie z wygnania czynił, co tylko było w jego mocy, by zabliźnić rany, zadane Kościołowi przez Ariusza i jego protektorów. Jego zasługą było zwołanie synodu do Paryża (360), na którym biskupi Galii przyjęli wyznanie wiary, ułożone na soborze w Nicei. Żył w wielkiej przyjaźni ze św. Marcinem, biskupem Tours. Ochrzcił go i był jego kierownikiem duchowym.
c.d2021.01.13 19:02
Hilary nie umiał mówić "w stylu ludowym", dlatego też nie zasłynął jako kaznodzieja, ale był bardzo wybitnym teologiem. Niektórzy patrologowie uważają, że jego wielkość przyćmił dopiero św. Augustyn. Hilary wniósł ogromny wkład w rozwój chrystologii i nauki o Trójcy Świętej, dlatego też został 13 maja 1851 r. zaliczony do grona doktorów Kościoła przez bł. Piusa IX. Zmarł w 367 roku. Pozostawił po sobie sporą spuściznę literacką, z której najcenniejszym jest traktat De Trinitate (O Trójcy Świętej). Jego śmiertelne szczątki złożono w bazylice cmentarnej w Poitiers, noszącej obecnie jego imię. Niestety, fanatyczni kalwini dużą ich część zniszczyli (w 1562 r.). Ocalała tylko ta ich część, która przedtem została umieszczona w kościele św. Dionizego w Paryżu, i druga znaczna część podarowana dla kościoła św. Jerzego w Le Puy. Te ostatnie relikwie sprowadzono w roku 1698 do Poitiers, gdzie doznają szczególnej czci. Św. Hilary należy do pierwszych wyznawców, którym Kościół na Zachodzie zaczął oddawać publicznie liturgiczną cześć. Wcześniej było to niemal wyłącznym przywilejem męczenników. Jest patronem Poitiers i La Roche. Modlą się do niego ukąszeni przez węże. W ikonografii św. Hilary przedstawiany jest w stroju biskupim. Jego atrybutami są: księga, laska pasterska, mitra, pióro pisarskie, piorun; smok lub wąż - symbolizujące arian.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:31
Wstrząsającą historię opisuje „Gazeta Pomorska”. Małżonkowie z Olsztyna mają sześcioro dzieci – najstarsze skończyło 16 lat, najmłodsze 4. Kobieta nie pracowała, bo była zajęta wychowywaniem niemowlaków, to mąż odpowiadał za dowożenie starszych dzieci do szkół. Wszystkie mył i układał do snu. Ale zanim szedł do ich sypialni, podawał żonie herbatkę, do której dolewał jakieś krople albo dosypywał jakiś proszek. Ona zapadała w głęboki sen. Nie obudziła się żadnej nocy przez te 16 lat. Z zeznań świadków wynika, że mężczyzna obnażał się przed swoimi dziećmi i instruował, co mają robić. Dotykał je, pobudzał intymne części ich ciał, zmuszał do dotykania swoich. Kazał, żeby powtarzały to między sobą. Filmował wszystko. To było codziennością!
***** ***2021.01.13 18:30
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko katopropagandzie. Klechy dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy katoideologia TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE katopropagandzie. Czytaj więcej na https://wolnoscodreligii.pl/
Styki2021.01.13 18:27
Parze gejów po dwóch latach odebrano adoptowane dziecko. Powod? Bylo gwalcone. Dziecko, adoptowane dwa lata temu na Ukrainie przez parę belgijskich gejów, trafiło do swoich nowych opiekunów.
abcd2021.01.13 18:26
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:24
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ojciec-pedofil-z-olsztyna-przez-16-lat-usypial-zone-i-gwalcil-dzieci/fdbsjxn
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2021.01.13 18:24
Szokująca historia z Olsztyna! Szanowany ojciec, mąż, praktykujący katolik usypiał żonę i chodził nocami do dziecięcej sypialni, gdzie krzywdził dzieci. Przez 16 lat.
violencja2021.01.13 23:08
Obciąć mu narzędzie zbrodni chociaż mógł być to tylko pozorny katolik taki, co idzie raz do roku z koszyczkiem, albo psychol.Ale pedały więcej grzeszą , więcej krzywdzą dzieci, kupują i uprowadzają dzieci i niszczą je fizycznie i psychicznie .Nie franzol o niewinnych dzieciach poczętych w grzechu i niegodnie!Każde dziecko ma prawo do zdrowej rodziny , nie do zboczonej.Nie przedstawiaj tutaj chorej wizji o surogatkach.Dziecko w łonie matki już słyszy jej głos , już zaczyna w ten sposób poznawać świat kochać matkę...po czym jest w rękach zboczeńców.Mężczyzna nie potrafi się dobrze zaopiekować niemowlęciem.Normalni mężczyżni podziwiają kobiety , że to potrafią , znam z wypowiedzi mojego ojca , braci i innych normalnych.Kobieta ma osobowość stworzoną do tego , a mężczyzna jest opiekunem , wojownikiem.Klika lat temu czytałam , że jeden z pedałów bił i w końcu zabił maleńką adoptowana dziewczynkę, bo ....za dużo płakała.W tyłkach zboczeńcom się przewraca.
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:56
"Każde dziecko ma prawo do zdrowej rodziny"? A w jaki sposób zamierzasz im to zapewnić? I kto tu "franzoli". W tej chwili na świecie jest jakieś 153 miliony sierot. W znacznej mierze w sierocińcach i na ulicach krajów rozwijających się. Często walczących o jakieś ochłapy z bezdomnymi psami. To jest problem. A nie to, że jacyś panowie stworzą kochającą rodzinę dla bliźniaczek. Aha, i nie mam pojęcia, jakich znasz mężczyzn. Ojciec moich dzieci potrafił się świetnie opiekować niemowlętami. Podobnie jak mój brat, mój ojciec i wielu mężczyzn w moim otoczeniu. Ja Ci bardzo współczuję, że masz takiego pecha do mężczyzn, fajnie jest mieć fajnych ludzi wokół.
Styki2021.01.13 18:20
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/para-australijskich-gejow-adoptowala-chlopca-z-rosji-zeby-go-gwalcic/fz1e7p0
Styki2021.01.13 18:21
Para pedofilów zapłaciła 8 tys. dol. za chłopczyka, którego adoptowała i wykorzystywała seksualnie, a nawet oddawała innym pedofilom
violencja2021.01.13 22:56
Obciąć im narzędzia zbrodni.
Maria Błaszczyk2021.01.13 18:00
Tymczasem według najnowszego raportu w Irlandii w domach opieki prowadzonych przez Kościół śmierć poniosło ok. 15% dzieci, które tam trafiły. Kurtyna. https://www.dw.com/en/ireland-9000-children-deaths-in-church-run-homes-report-finds/a-56207605?fbclid=IwAR1okS_j76-NGWi4PpWN1u2kUNbk3LweSwrVGclVD2lAUdx5bEOAow11b4U
Styki2021.01.13 18:05
a koń bez głowy siedem kilometrów biegł
Maria Błaszczyk2021.01.13 18:19
Ale jakoś abp Eamon Martin przeprasza za śmierć tych dzieci, a nie za konia: https://www.france24.com/en/europe/20210113-irish-catholic-church-apologises-to-victims-of-church-run-homes
Maryśka you DUMB CUNT!2021.01.13 18:29
You don't speak a fuckin' word of English! - - - Ask nicely, you fat old cow, and I may, out of my sheer kindness, consider the translation for those who like you DO NOT speak ONE FUCKIN" word of English. Or prove me otherwise.
Maria Błaszczyk2021.01.13 19:40
Ale co mam Ci udowodnić? Że cudzysłów ni z gruszki ni z pietruszki pomiędzy spacjami nie ma sensu? Czy że obsesja na moim punkcie Ci szkodzi?
violencja2021.01.13 23:12
To Ty masz obsesję na temat spacji,w piśmie ręcznym inaczej do wygląda, wykształcenie żech zdobyłam:)Jak nie masz argumentów , to czepiasz się spacji.Raczej mamy uczulenie na Ciebie , nie obsesję.
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:34
Że co? W piśmie ręcznym stawianie w przypadkowych miejscach cudzysłowów jest rzeczą właściwą? Niesamowite...
violencja2021.01.13 23:43
Powtarzam : jak nie masz argumentów , to czepiasz się spacji.Raczej mamy uczulenie na Ciebie , nie obsesję.Dobranoc , Kochanie.
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:45
Ale na co mam mieć argumenty? Na to, że ktoś mnie wyzywa od głupich cip? I twierdzi, wbrew faktom, że nie znam słowa po angielsku?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 17:47
Pytanie do katoprawactwa: czy gdyby nie wspólna decyzja pary jednopłciowej o założeniu rodziny to te dzieci urodziłyby się, czy by się nie urodziły?
matis892021.01.13 18:01
Mieli kał na twarzach który urodzili dwaj gej sodomici.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:02
Nie pytałem o twoje fantazje seksualne. Może chciałbyś wytłumaczyć ich dzieciom, że wogóle nie zostałyby spłodzone i urodzone, gdyby nie wspólna decyzja par homo o wychowywaniu potomstwa? Byś im wytłumaczył zgodnie z katoprawacką "logiką", że brak pojawienia się na świecie brak życia to coś lepszego :)
matis892021.01.13 18:07
Jak powiedziałem związek gej sodomitów może urodzić tylko kał. Do dziecka potrzebują decyzji i zaangażowania innych ludzi. Sami rodzą tylko kał.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:11
Nikt nie napisał, że mężczyźni rodzą dzieci. Natomiast gdyby nie decyzja o wychowywaniu dzieci w parze homo to tych dzieci w ogóle nie byłoby na świecie. Nie urodziłyby się, nie żyłyby. Jak widać zafscynowany kałem matis89 uważa, że dla dzieci byłoby to dobre, czyli, że by ich nie było na świecie. To właśnie przez taką "logikę" prawactwa ludzie na szczęście odwracają się od waszej ideologii :)
matis892021.01.13 18:17
Geje sami podejmują decyzje o kale na twarzy. Tylko to mogą urodzić ich związki samodzielnie, czyli kał. Do urodzenia dziecka potrzebują decyzji i zaangażowania innych ludzi.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:22
Potrzebują umowy z kobietą, a jak widać jest wiele chętnych na świadczenie usług surogatki, zresztą nie tylko dla gejów, bo wiele par hetero też z tego korzysta. Natomiast decyzja inicjowana jest w parze gejowskiej i gdyby nie ich decyzja nie byłoby umowy z surogatką, a w konsekwencji nie byłoby tych wszystkich dzieci, które dzięki temu mogły się urodzić. Kałowy matis89 jest zły, bo chciałby, żeby tych dzieci na świecie nie było.
matis892021.01.13 18:36
A w Sodomie gej podjął decyzję o oddaniu kału w łaźni, w konsekwencji szef musiał podjąć decyzję o posprzątaniu, a sprzątaczka musiała to zrobić. Ważniejsze decyzje były szefa i sprzątaczki, ale to gej decyzję podjął pierwszy.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:38
Już ci pisałem, że moje pytanie nie dotyczyło twoich fantazji seksualnych :)
violencja2021.01.13 20:26
Pedały nie wychowają dziecka jak ojciec i matka.
leszczyna2021.01.13 21:08
Nie jest dobrze spłodzić potomstwo niegodnie, ale jeszcze gorzej jest zrobić aborcję, co ruch LGBT jak najbardziej popiera. Tylko w przypadku aborcji można mówić o braku urodzenia się dziecka, które istnieje i którego życie komuś zawadza.
Maria Błaszczyk2021.01.13 21:27
A gdzie i kiedy ruch LGBT popierał robienie aborcji???
leszczyna2021.01.13 22:10
A choćby na pochodach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Prominentni LGBT-owcy, jak panowie Biedron i Śmiszek, orędują za aborcją na życzenie zgodnie z żądaniem pani Lempart.
Maria Błaszczyk2021.01.13 22:17
Nie ma czegoś takiego jak aborcja "na życzenie". Życzenia to można mieć co do kawy. Bycie za prawem do aborcji na żądanie z kolei jest ZUPEŁNIE czymś innym niż "popieranie robienia aborcji". Otóż ludzie, którzy są za takim prawem chcą, by aborcji było jak najmniej. Wiem to po sobie. Z kilku powodów. Takie prawo nie zwiększa liczby aborcji. A nawet wiele wskazuje na to, że tę liczbę zmniejsza. A przede wszystkim udowodnioną skuteczność w zmniejszaniu liczby aborcji osiąga się za pomocą zapewnienia kobietom praw, edukacji seksualnej oraz dostępu do antykoncepcji. Tych dwóch ostatnich oczywiście wszystkim, nie tylko kobietom.
leszczyna2021.01.13 22:39
Niezależnie od finezji sofizmatów stosowanych w agitowaniu za prawem do aborcji na życzenie, ostatecznie chodzi o to, by płód w łonie matki można było zabić w warunkach dogodnych dla delikwentki zainteresowanej pozbyciem się ciąży bez podawania powodów tej decyzji.
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:43
To nie sofizmat. Sofizmat to jak się nie odróżnia żądania prawa do czegoś od "popierania tego czegoś". To, że popieram - a popieram - prawo do wyrywania zębów zupełnie nie oznacza, że popieram ich wyrywanie. To, że popieram prawo do histeroktomii - nie oznacza, że popieram robienie histeroktomii. Oznacza tyle, że pozostawiam zainteresowanej decyzję. Np. pan redaktor Terlikowski słysząc, że Angelina Jolie dokonała histeroktomii, bo miała podwyższone markery nowotworowe, a było to najprawdopodobniejsze miejsce lokalizacji nieuleczalnego nowotworu, uważał, że ma prawo jej decyzję krytykować i oceniać. Ja tak nie uważam. Co nie znaczy, że bym chciała, by jak najwięcej osób robiło histeroktomię. Albo sobie zęby rwało.
leszczyna2021.01.14 1:05
Na temat: Angelina Jolie dokonała prewencyjnej mastektomii, a nie histeroktomii. Niech kobieta robi ze sobą i swoimi organami, co chce, na ile jej np. polskie prawo pozwala, tzn. niech nie przymusza do tego lekarzy, ale dziecko w jej łonie nie jest jej częścią i nie ma prawa pozbawiać go życia. Zrównywanie swojego ciała z cudzym w celu dążenia do uprawnienia rozporządzania życiem tego cudzego to jest dopiero sofizmat!
Maria Błaszczyk2021.01.14 3:01
Jej "łono" zwane przez większość macicą, należy do niej. Jakby się dało wyjąć to "dziecko", które jednakowoż jest zarodkiem, nie powodując jego śmierci i ktoś by je chciał - to można by to zrobić. Nikomu nie zależy na jego obumarciu. Ale póki co masz prawo zarządzać swoim ciałem w sposób, który spowoduje śmierć innych osób, np. nie pozwalając sobie pobrać krwi. Póki nie ma obowiązku udostępniania swoich narządów w innych przypadkach, gdy ktoś umrze, jeśli tego nie zrobimy, jest to jakiś kuriozalny wyjątek, biorąc pod uwagę konsekwencje - a te, w przeciwieństwie np. do śmierci Angeliny Jolie są żadne. Ani zarodkowi nie zrobi to różnicy - a zapewne pani Jolie nie chce umierać, ani nikomu innemu - a w przypadku pani Jolie to będą jej dzieci czy inni bliscy... Aha, a Angelina Jolie dokonała dwóch operacji, mastektomii w 2013, usuniecia narządów rozrodczych w 2015. Pan Terlikowski grzecznie i nad wyraz sensownie zapytywał "Kiedy Angelina Jolie amputuje sobie mózg?" w nawiązaniu do tej drugiej operacji, dodając "Ciekawe też, czy aktorka ma świadomość, że jajniki nie są jedynym organem, jaki może zaatakować ta paskudna choroba (z którą trzeba walczyć choćby regularnie się badając)..." - bo ona tam też usunęła jajniki i jajowody. https://www.fronda.pl/a/terlikowski-kiedy-angelina-jolie-amputuje-sobie-mozg,49109.html
leszczyna2021.01.14 11:27
No widzisz, wg Ciebie "zarodkowi nie zrobi to różnicy" - śmierć zarodka nic nie znaczy. A to przecież śmierć człowieka na tym etapie rozwoju, na którym ten człowiek w chwili zabijania jest. Na obumarciu płodu jednak komuś zależy: zabija się go w macicy dlatego, bo zabijanie poza macicą jest zabronione jako dzieciobójstwo. Pani pozbywająca się potomka, bo miała za małe mieszkanie, właśnie dążyła do jego śmierci, zadanej w macicy, bo poza macicą byłoby prawnie ryzykowne, i nie chciała urodzić i oddać do adopcji, by dziecko żyło, a ona nie miała go w za małym mieszkaniu. Chodziło tej pani o śmierć swojej dziecka, o nic innego.
Maria Błaszczyk2021.01.14 15:53
No nie wiem. Ja przeczytałam ten wywiad i był on o kobiecie, która nie chciała być w ciąży. A to, czy zarodkowi zrobi to różnicę, jest kwestią zasadniczą. Aha, a zarodki po prostu umierają. Taka ich uroda, duża część nie przeżyje. Sam fakt śmierci człowieka nie ma znaczenia. Znaczenie ma co najwyżej śmierć osoby. Serio, ja nie jestem istotą krwiożerczą, nie jem zwierząt, a slimaki pożerające mi sałatę łapię i wywożę za miasto, żeby nie musieć ich truć. Ale nie jestem dżinnistką i nie zmiatam mrówek ze swojej drogi, używam też domestosa i octu, kończąc tym życie różnych stworzonek bożych. Nie każde życie należy chronić za wszelką cenę. Wręcz przeciwnie, trzeba rozważać skutki swoich działań. Sprowadzanie kobiet do roli rzeczy służących do inkubowania zarodków jest gorsze, niż pozostawianie decyzji w ich rękach, zwłaszcza jesli uwzględnimy fakt, że nie zmniejszy to liczby aborcji.
leszczyna2021.01.14 19:25
Ludzie w ogóle po prostu umierają. Wydaje mi się, że jesteś przykładem "wrażliwości zastępczej": dbasz o życie ślimaka, a odmawiasz prawnej ochrony ludzkiemu dziecku w łonie matki. Widziałam to za granicą: niejedzenie jajka, czy w ogóle mięsa, bo można zjeść zarodek kurczaka, i jednoczesne popieranie prawa do aborcji. Aborcji człowieka, bo już aborcja kurczaka jest dla takiej osoby niedopuszczalna.
Maria Błaszczyk2021.01.15 14:34
A skąd pogląd, że odmawiam ochrony prawnej "ludzkiemu dziecku"? Nigdy w życiu nic takiego nie napisałam. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie pisałam, ze uważam, że zarodki mają wartość, a nawet porównywałam je chociażby do Mona Lizy - twierdzisz, że uważam, że nie należy chronić zabytków klasy Mona Lizy tylko dlatego, że nie ignoruję faktu istnienia innych rzeczy, którym należy się "prawna ochrona"? Co do ślimaków - wolę nie zabijać ich, jeśli nie muszę, bo po co? I nigdzie nie napisałam, że uważam zjedzenie jajka za niedopuszczalne, napisałam, że sama tego nie robię. Podobnie zresztą, jak aborcji. A aborcji nawet bardziej, zjadłam w życiu sporo jajek, a nigdy nie zrobiłam aborcji. Aha, i nikt, przy zdrowych zmysłach, nie twierdzi, że jest to "aborcja", przecież zasadniczo na rynku dostępne są tylko niezpłodnione jajka. W niejedzeniu jajek chodzi o co innego. O koszty środowiskowe farm kur-niosek, o cierpienie tych zwierząt, w tym mielenie żywcem w młynkach kogucików, zagrożenia np. epidemiologiczne związane z przemysłową hodowlą kur itd.
matis892021.01.13 22:52
Oczywiście że lewactwo chce jak najwięcej aborcji, chce aby można było zabić dziecko do samego porodu i bez powodu, czyli aborcji jeszcze więcej i oficjalnie też mówi o potrzebie depopulacji planety. Lewactwo wręcz reklamuje aborcję bo to też doskonały lewacki biznes. Do tego służy im właśnie aborcyjny masowy mord na dzieciach już w miliardach. Aborcja idzie w parze z antykoncepcją, pedofilskim gender i pedofilską edukacją w wersji lewackiej. Z tymi wszystkimi lewackimi bełkotami oczywiście jest też związana historyczna plaga rozwodów i rozwalonych rodzin. Oczywiście porno biznes jako że jest czysto lewacki też popiera aborcję, rozwody, antykoncepcję, lewacką seks edukację, pedofilskie gender i LZPKNTB+.
violencja2021.01.13 23:23
Mati , gwoli uzupełnienia.To już historia , a teraz liczby idą w miliardy.Jaka będzie kara? https://www.pch24.pl/krew-bedzie-plynela-rynsztokami,24585,i.html
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:36
Póki co krew płynęła rynsztokami dlatego, że Deus vult... Np. w takiej Jerozolimie. Albo innym Breziers czy Konstantynopolu.
violencja2021.01.13 23:44
Pisałam do Mateusza , po co się odzywasz?
Maria Błaszczyk2021.01.13 23:47
Pisałaś na publicznym forum. Może się zdarzyć, że ktoś Ci odpisze. Chcesz mieć prywatną rozmowę - pisz na priv. Proste.
leszczyna2021.01.14 1:17
Ta krew płynęła nie dlatego, że Deus vult, ale dlatego, że np. Enrico Dandolo volebat. Dandolo to nie Deus. Oraz raptores volebant, nullus Deus. Nie odróżniasz Boga od ludzi?
Maria Błaszczyk2021.01.14 3:08
Sama broniłaś nie tak dawno krucjat. Że niby były słuszne, bo papież prosił itd. To jednak chrześcijański bóg ich nie chciał? Czyli one były uzasadnione, a bóg jednak był przeciw? Czuję się zagubiona.
leszczyna2021.01.14 11:32
Jesteś nieźle zagubiona, to widać. Nie tylko w rzeczywistości aktualnej, ale i tej niedawnej forumowej, nie mówiąc już o treściach historycznych sprzed wieków.
Maria Błaszczyk2021.01.14 18:54
Zaraz, to nie było tak, ze jak podałam przykład krucjat jako wyjątkowej degeneracji kościoła katolickiego, to Ty podawałaś argumenty za jej zasadnością? Skądinąd w dość absurdalny sposób, bo odnosząc się tylko do pierwszej krucjaty i tylko jej rycerskiego odłamu, ignorując fakt, że mówimy o zjawisku trwającym kilkaset lat? Nic takiego się nie zdarzyło? Niestety, nie pamiętam, gdzie to było - jeśli pamiętasz, to zalinkuj, chętnie sprawdzę.
Seneka2021.01.14 2:12
Oby te dzieci kiedyś nie przeklinały dnia w którym się urodziły.
Cool2021.01.13 17:27
Te dzieci odpłacą się swoim "rodzicom" kiedy zrozumieją, że są maskotką w rekach zboczeńców!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 17:49
Będą się mścić za to, że gdyby nie decyzja pary homo, wogóle nie byłoby ich na świecie? :)
Styki2021.01.13 17:53
tak, tak a koń bez głowy siedem kilometrów biegł
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 17:57
Czego nie rozumiesz? Może chciałbyś wytłumaczyć ich dzieciom, że wogóle nie zostałyby spłodzone i urodzone, gdyby nie wspólna decyzja par homo o wychowywaniu potomstwa? Byś im wytłumaczył zgodnie z katoprawacką "logiką", że brak pojawienia się na świecie brak życia to coś lepszego :)
Styki2021.01.13 18:01
chcesz powiedziec, ze 20 kilometrow biegl?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:03
czego nadal nie rozumiesz?
Styki2021.01.13 18:08
Nie rozumie ,ze z tego powodu ci bardz faktycznie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:18
A po polsku? Wprawdzie to portal obcej agentury watykańskiej, jednak polskojęzyczny :)
Styki2021.01.13 18:30
a stan wody dzisiaj sprawdziles?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.01.13 18:32
lepiej sprawdź czego jeszcze nie rozumiesz?
matis892021.01.13 17:13
,,Lewicowa propaganda, bombardująca nas każdego dnia choćby za pośrednictwem zachodnich filmów i seriali, robi co może, aby również do nas dotarł „postęp”, najpierw w postaci „małżeństw” jednopłciowych..............................................................'' Przypominam więc Frondzie że lewacki PIS każdego dnia w TVP bombarduje nas propagandą rozwodów, patologicznych modeli rodziny w tym także propagandą gej sodomii, to lewacki PIS w swoim programie Rządu Światowego NWO ,,Voice of Poland'' promuje obleśnego pedzia Michała Szpaka epatującego swoim gejowskim zachowaniem oraz pedzia Piaska który to swoje urodziny obchodzi u szatanisty Nergala, zwycięzcą ostatniej edycji TVPPIS ogłosił masoński i szatanistyczny hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''...itd.. To lewacki PIS wspiera LZPKNTB+.
jou2021.01.13 17:08
"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Jak bowiem za tych dni przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do tego dnia, w którym Noe wszedł do arki. I nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i zabrał wszystkich – tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego." Mt 24:37-39 Jesteśmy w przededniu spalenia Eurosodomy symbolizującej w tym kontekście resztę świata również, a dla tych, którzy nie są ślepi znaki czasu są ewidentne, a myślę tu nie tylko o rzeczonej kwestii.
Anonim2021.01.13 16:56
Para gejowska z Londynu milion razy lepsza niż para pijaków z Radomia. Taka jest prawda i ona was boli!!!
matis892021.01.13 17:01
Sodomscy pedofile wychowujący dzieci to najgorsze co może być. Lewakoateistom nie uda się wybielić pedofili i jej legalizacji poprzez adopcję dzieci przez sodomitów.
matis892021.01.13 16:41
Oto lewackoateistyczna legalizacja pedofili. Lewkoateiści mówią że zostali pobłogosławieni. Koniec świata wielkimi krokami.
Golfstrom2021.01.13 16:32
Matka wyrzekająca się własnego dziecka, z wysokim prawdopodobieństwem zostanie w przyszłości pacjentką szpitala psychiatrycznego. Jeżeli sama będzie musiała płacić za leczenie - sprawiedliwa kara. Przy polskim systemie służby zdrowia nie mam zamiaru dokładać się do leczenia dewiantów i zwyrodnialców, dlatego surogacja musi być ścigana prawem.
Maria Błaszczyk2021.01.13 21:47
Z jak wysokim?
marianl2021.01.13 16:25
Pedały na księżyc a nie wychowywać dzieci!
Anonim2021.01.13 16:51
Nie obrażaj księży.