Rosja. Deputowani żądają od Putina dopuszczenia do Nawalnego lekarza. Jego stan jest krytyczny - zdjęcie
18.04.21, 13:28Fot. via Pixabay - DimitroSevastopol / Screenshot Youtube - Алексей Навальный

Rosja. Deputowani żądają od Putina dopuszczenia do Nawalnego lekarza. Jego stan jest krytyczny

12

Deputowani z różnych ugrupowań politycznych Rosji podpisali apel do prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina, w którym domagają się oni natychmiastowego dopuszczenia do przebywającego w kolonii karnej Aleksieja Nawalnego, który – jak informują media – znajduje się w stanie krytycznym, bezpośrednio zagrażającym jego życiu.

Jak podkreślają sygnatariusze apelu, pomimo tak ciężkiego stanu opozycjonisty nie jest do niego dopuszczany lekarz.

Dodali również, że w ich opinii jest to próba zamachu na polityka. Jej motywem jest nienawiść w stosunku do osoby i poglądów politycznych Nawalnego – czytamy na portalu wp.pl.

Autorzy listy - jak podaje niezależny serwis Meduza – domagają się także uwolnienia wszystkich więźniów politycznych przetrzymywanych obecnie w rosyjskich więzieniach. W apelu zostało także zamieszczone żądanie ponownego rozpatrzenia wyroków, które miały podłoże polityczne.

O dopuszczenie do do Aleksieja Nawalnego prosiła także jego córka – Daria, co przekazała w mediach społecznościowych.

Wcześniejsze żądania samego Nawalnego o dopuszczenie do niego lekarza zostały odrzucone. Opozycjonista uskarżał się na pogarszający się stan jego zdrowia, silne bóle pleców oraz problem z prawą nogą.

- „Zamiast pomocy medycznej jestem torturowany brakiem snu, budzą mnie 8 razy w nocy – przekazał Nawalny.

Administracja kolonii ma też namawiać przeciwko niemu innych osadzonych.

W tej sprawie interweniowali już Angela Merkel - kanclerz Niemiec i Emmanuel Macron - prezydent Francji, którzy osobiście rozmawiali z Władimirem Putinem.

 

mp/wp.pl

Komentarze (12):

Mirek2021.04.18 15:22
Na głupotę jeszcze nikt lekarstwa nie wymyślił . Ledwo uciekł z życiem , Nawalny oczywiście , i dobrowolnie wepchnął się znowu w łapy zbrodniarzy . To ja zastanawiam się czy ten Nawalny nie powinien leczyć się w psychiatryku .
nie ślepy2021.04.18 15:06
No niestety był tak naiwny, jak Kaczyński wysyłając pełny samolot ważnych ludzi do Smoleńska, że się nic nie stanie...bo świat patrzy!
matis89 - Radziszewski - Walter2021.04.18 14:46
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
matis89 - Radziszewski - Walter2021.04.18 14:46
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
matis89 - Radziszewski - Walter2021.04.18 14:47
Ich "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Ich "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
matis892021.04.18 14:44
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
yhy,doktryna Palikota - kłamać,kłamać,kłamać....2021.04.18 14:39
"jak podaje niezależny serwis Meduza" - w Polsce też mamy takie "niezależne" serwisy z Onetem i Sokiem z buraka na czele.
Foster2021.04.18 14:24
Już po raz drugi go nie wypuszczą z Rosji. Jest niebezpieczny.
prawy2021.04.18 14:12
lewaki NIGDY NIE PRZEBACZAJA,kagiebowiec ma metody wykanczania ludzi prawych,to sie nazywa u takich sprawiedliwosc, prawo ,władze!!! to dziala tylko w jedna strone!!!! naszych wybierajacych lewactwo do władzy i POpieranie ludzi ktorzy rozumieja tak samo jak kagiebowiec prawo,sprawiedliwosc,dobro,prawdę wola o POMSTĘ do NIEBIOS !!!!! ktora dokonuje sie na naszych oczach a moze byc jeszcze gorzej jak chociaz ci co mienią sie za chrzescian nie nawroca sie beda cierpiec wszyscy !!!! wara lewaku od ludzi uczciwych!!!
Mikolaj Kensky2021.04.18 14:12
Prośba do Frondy!! Zamknijcie możliwość komentowania bo nierzadko przekaz troli z Wyborczej i PO dominuje! Większość mimowolnie 'przelatuje' przez komentarze szukając dodatkowych informacji i uzupełnienia i tonie po szyje w lewackim, demonicznym szambie. Diabeł się cieszy i pęka ze śmiechu. Mozna otworzyć np. Klub Frondy gdzie po jakimś czasie, np.3 miesiące można zamieszczać komentarze. W pierwszym miesiącu 5 tylko, w drugim 20 w trzecim nieograniczoną liczbę. TO WASZ OBOWIĄZEK odcinaniać się od blużnierstwa, kłamstwa, wulgarności. Albo moderator 24h/dobe albo Klub albo czysty materiał dziennikarski.
Jakub2021.04.18 22:43
Patrz Jakub z 18.04.21r. 20:46____ https://www.fronda.pl/a/kom,160285.html
x2021.04.18 13:48
Tylko Duda z Kaczyńskim siedzą cicho?