Roman Giertych, Mateusz Piskorski i inni na liście adresowej Dugina? - zdjęcie
02.12.14, 17:55Aleksander Dugin (fot. YouTube)

Roman Giertych, Mateusz Piskorski i inni na liście adresowej Dugina?

5

Anonimowy hakerzy z grupy Humpty Boltay włamali się do skrzynki pocztowej Aleksandra Dugina. Dugin to neoimperialny ideolog Kremla, który forsuje koncepcję Eurazji, państwa totalitarnego i czerpiącego garściami z pogaństwa, rozciągającego się na całą Europę – pod rosyjskim butem.

Osoby, których dane ujawnili hakerzy, spotykały się z Duginem osobiście albo prowadziły z nim prywatną korespondencję. Nie brakuje wśród nich Polaków. Są to:

Roman Giertych; Mateusz Piskorski (były poseł Samoobrony), Leszek Sykulski (założyciel Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego i wydawca dziennika internetowego Geopolityka.net), Przemysław Sieradzan (Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych) oraz działacze radykalnej „prawicy”: Ronald Lasecki i Jarosław Tomasiewicz (- Uprzejmie informuję, że nie jestem prorosyjski, nie jest działaczem politycznym żadnego ugrupowania, nigdy nie korespondowałem z Duginem. Mój adres w jego bazie adresowej mógł znaleźć się, gdy zbierałem informacje na temat eurazjatyzmu. Zajmuję się bowiem naukowo badaniem skrajnychruchów i ideologii (w tej roli występowałem na łamach "Nowego Państwa", "Naszego Dziennika" i "Frondy") - podkreśla w nadesłanym do nas oświadczeniu Jarosław Tomasiewicz)

Wiele jest także znanych postaci z zagranicy: to między innymi lider węgierskiej radykalnej partii Jobbik, współpracującej blisko z polskim Ruchem Narodowym; premier Węgier Wiktor Orban; były premier Rumunii Adrian Năstase, były prezydent tego kraju Ion Iliescu – i wielu innych zarówno postkomunistów, jak i działaczy radykalnej prawicy.

Bardzo znamienny jest dobór ludzi, z jakimi kontaktuje się Dugin: albo są to osoby, które otwarcie wspierały sowiecką władzę, jak postkomuniści, albo radykalni „prawicowcy”. 

Cała lista ujawniona przez hakerów dostępna po rosyjsku TUTAJ.

bjad/niezalezna.pl/cia.media.pl/maidanua.org

Komentarze (5):

anonim2014.12.2 20:02
przeciek kontrolowany, Putin gra w kulki z hakerami...
anonim2014.12.2 20:13
Od dawna wiadomo, że część środowiska tak zwanych narodowców jest uwikłana w neopogaństwo i oni nie wierzą ani w Chrystusa ani w Polskę tylko w słowiaństwo i obrzędy i bożki słowiańskie, a ich kraj to wielka rosja jako ich mamusia słowiańska, neopogańska:). Jeśli youtube nie podkręca ilości wyświetleń i to jest prawda to warto sobie porównać ilość słuchanych patriotycznych melodii, pieśni, piosenek, a tego dziadostwa antychrześcijańskiego i antypolskiego grup faszystowsko-komunistyczno-pogańskich
anonim2014.12.2 23:03
A ja odkryłem, że Tusk i Komorowski (ten prezydent) i ta szuja Niesiołowski kontaktują się telepatycznie z kotem Jarosława Kaczyńskiego, który współpracuje z wywiadem Burkina Paso...
anonim2014.12.3 1:46
Ah, gdyby tylko na tej liście pojawił się ktoś związany z Frondą, dopiero nasi "dziennikarze" przypominieliby sobie ile warte są niepotwierdzone informacje wyciągnięte z "czterech liter" przez bliżej nieokreślonych anonimów. Co za czasy, żeby portal który twierdzi iż jest katolicki, publikował anonimowe donosy! Ale żeby nie było, zaskoczony nie jestem. O podłych, niekatolickich wybrykach Frondy nie raz i nie dwa już tutaj komentowałem. Tyle tylko że wciąż nie mogę odżałować tej Frondy, która kilka lat temu była czyś zupełnie innym, a stała się zupełnym plugastwem.
anonim2014.12.3 10:55
ależ lipa.. od razu widać że to ma być cios w Orbana.. niby giertych.. niby jakiś tomasiewicz.. ci ludzie w Polsce sa przeciez dawno już spaleni, idą w zaparte no ale trzeba u Polaków zmienić myślenie na temat Orbana.. co czyni ten artykuł podający bezrefleksyjnie takie 'donosy' Czy jeśli ja wyślę list do prezydenta komoruskiego ( co sprawia że się on w skrzynce automatycznie ładuje ) znaczy ze mam jakieś kontakty z tymże ?.. ruscy hakerzy..ehh