Rok ciężkich robót za wyzywający taniec  - zdjęcie
29.06.15, 13:18fot. YouTube

Rok ciężkich robót za wyzywający taniec

9

Film trafił do sieci 18 maja i wywołał kontrowersje wśród części egipskich internautów. Widać na nim Redę w skąpym stroju. Dziewczyna potrząsa piersiami i wygina brzuch, a kamera zbliża się ku niej. Klip „o dziewczynie, która lubi być zaczepiana w kairskim metrze” obejrzało 1,8 mln ludzi. 

Gdy film zaczął budzić kontrowersje, Elsedeki wyjechał do Tunezji. Z kolei el-Fouly została zatrzymana w kairskiej kawiarni. Dziewczyna twierdziła, że była na castingu i nie wiedziała, że film trafi do sieci. Jej obrońca twierdził zaś, że materiał został zmontowany i przy zbliżeniach na części ciała widać inną kobietę. 

Reżyser zaprzeczył słowom kobiety i stwierdził, że od początku wiedziała ona, że nagranie ma trafić na YT. Zapewnił też, że wróci do Egiptu, aby odbyć karę. 

 

MT/tvp.info.pl 

Komentarze (9):

anonim2015.06.29 18:05
Ta Reda jest OKROPNA. W życiu bym takiego kaszalota nie zaczepił, nawet w metrze.
anonim2015.06.29 19:39
Bardzo dobre prawo - rządowi Egiptu należy pogratulować.
anonim2015.06.29 22:47
Rok w ulu to przesada. Chłosta lepsza. Może liberalnie zostawić wolny wybór? 10 batów za każdy jeden miesiąc odsiadki. Tylko skóra może się popsuć i będą blizny.
anonim2015.06.30 0:38
krzysztofo masz w pewnym sensie rację każda cywilizacja, nawet tak niska jak ciemnego plebsu z Pakistanu, lepsza jest i inna od przed-cywilizacyjnej dziczy lgbt. Ich społeczności są nieźle zorganizowanymi przed-narodowościowymi plemionami. genderyzm to luźna horda, tabor maruderów z jedną tylko zasadą - nie ma zasad. Wy nie jesteście żadną *uciśnioną mniejszością*. Wy jesteście radykalnym ruchem antycywilizacyjnym.
anonim2015.06.30 1:47
@zerro A Wy jestescie smetna garstka oszolomow, ktorych nikt, poza nimi samymi nie slucha. Albo jesli slucha, to zeby sie obsmiac. Wspolczuje, ze rozneglizowana babka wprowadza Was w takie emocjonalne stany. A naprawde nie musisz ogladac. Mozesz poczytac w tym czasie np. Stary/nowy Testament. Lepiej ten nowy, bo okrucienstwo Starego moze Cie niezdrowo podekscytowac i bedziesz jeszcze bardziej grzal sie w swoich komentarzach, a juz teraz rzucasz sie jak nie przymierzajac wsza na grzebieniu.
anonim2015.06.30 16:27
aniaszu aniaszu zbastuj bo dostaniesz wylewu jakie emocjonalne stany? Szpetne toto z twarzy, spasłe jak nie-halal daj spokój. Krzysztofo, nie dyktuj kto ma gdzie wypxxxx, ja ci nie dyktuję zauważ. Polska to brzmi dumnie, czyż nie? A że Wy, genderowcy, usiłujecie cofnąć naszą (wspólną?) Ojczyznę do stanu sprzed wspólnoty pierwotnej, sprzed matriarchatu, to nie oczekujcie że będziemy stali i tolerowali. Nie uda się wam cofnąć narodów do stanu dzikiej hordy. Nie ma mowy! Ps. Oj coś widzę że trafiłem w punkt Gie hasta la vista, ladies
anonim2015.06.30 17:42
Krzysztofo ty nas nie rozumiesz więcej sadła na ekranie to mniej zabaw na sianie powinieneś znać odwieczne przekleństwo antykatolskie, że katolicy jak królicy. kobiety muszą być trudno dostępne, acz nie za trudno. dzięki temu występuje optymalne napięcie seksualne co po pewnym czasie objawia się większą liczbą chrztów.
anonim2015.06.30 23:53
krzysztofo rok to przesada, ale kwartalik byłby okej trzeba ostro oddzielać Ludzi Luźnych
anonim2015.07.1 8:51
krzysztofo, my nie chcemy aby różne ździry, wywłoki i tancerki za pieniądze wgrywały w głowy ludu zachowania właściwe dla ździr, wywłok i fordanserek. To propaganda xurestwa i propaganda chamskiego wyrywania lasek, bo przecież *One wszystkie takie są, przecież widzimy w TV*. 300 takich scen rocznie i mamy 300 gwałtów więcej. 60 razów biczem było by w sam raz.