Rocznica katastrofy smoleńskiej. Poruszający film KPRM - zdjęcie
10.04.21, 07:05Screenshot Twitter

Rocznica katastrofy smoleńskiej. Poruszający film KPRM

6

Dziś mija dokładnie 11 lat od katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym para prezydencka Lech i Maria Kaczyński. Kancelaria Premiera opublikowała poruszające wideo, w którym wspomina wszystkie ofiary katastrofy.

W tej tragicznej katastrofie, z którą do dziś nie potrafimy się pogodzić, zginęli także ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, a także parlamentarzyści, przedstawiciele rodzin katyńskich czy członkowie rządu Donalda Tuska.

Poruszające wspomnienie można zobaczyć w filmie, który KPRM publikuje na twitterze:

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (6):

ala2021.05.5 13:56
Putin nie oddając wraku i skrzynek, który jest własnością Polski i Polaków sam przyznał się do udziału w zamachu bardzo utrudniając śledztwo polskiej stronie. Pozostaje tylko ustalenie kto i kiedy zainstalował ładunki i jaki był udział w tym zaplanowanym w detalach zamachu z polskiej strony. Poza tym praw fizyki się nie oszuka, żaden samolot nigdy nie rozbije się na tysiące kawałków rozrzuconych na bardzo dużej powierzchni schodząc do lądowania po linii stycznej do powierzchni ziemi, która w dodatku była zabagniona. Każdemu, kto nie wierzy w zamach, gratuluję kompletnej niewiedzy podstawowych praw fizyki z zakresu szkoły podstawowej i braku logicznego myślenia. Poza tym wokół tej sprawy zgromadziło się zbyt wiele dziwnych zbiegów okoliczności, kłamstw, matactw i manipulacji, aby wierzyć, że to był zwykły wypadek czy katastrofa. Była to dokładnie przygotowana akcja wielu ludzi po obu stronach, tak po stronie polskiej jak i rosyjskiej.
Anonim2021.04.11 7:27
Tusk prawdę powiedział !!!!
Prawda2021.04.10 8:49
Satelity Szpiegowskie mają dokładne dane --rozmowy jak sie rozlatuje w powietrzu Samolot w Smolensku == po Wybuchu ===to sa państwa Izrael --USA --Niemcy --Kanada --Anglia ---
Anonim2021.04.10 9:01
A ty je widziałeś prawda? Bo to żaden problem żeby te dane zobaczyć dokładnie. Udostępniają każdemu. To proszę udostępnij i mnie. Ja też chcę zobaczyć.
Anonim2021.04.10 7:25
Ten film, którego wykonanie trwało nie dłużej niż 30 minut, pozwoli jego "twórcom" na długie wakacje. Ciekawe kto dostał zlecenie...
Po 11 ...2021.04.10 7:13
Poruszające wideo ... lista nazwisk i patetyczna muzyka.