,,Ratusz nie działa. Kampania wyborcza...''. Posłowie PiS chcieli rozmawiać z Trzaskowskim, zastali zamknięte drzwi - zdjęcie
22.05.20, 10:40Screenshot Twitter - Paweł Lisiecki / Youtube - Platforma Obywatelska

,,Ratusz nie działa. Kampania wyborcza...''. Posłowie PiS chcieli rozmawiać z Trzaskowskim, zastali zamknięte drzwi

10

Przedsiębiorcy czekają na pieniądze, a pana prezydenta nie ma, sekretariatu nie ma. Jak ci przedsiębiorcy mają uzyskać te mikropożyczki?” - pyta poseł Przemysław Czarnek na nagraniu, jakie Paweł Lisiecki zamieścił na twitterze. Politycy Prawa i Sprawiedliwości w takcie interwencji poselskiej nie zastali Rafała Trzaskowskiego w warszawskim Ratuszu.

Dalej poseł PiS kontynuuje:

Chcieliśmy o to zapytać, ale jak widać ratusz nie działa. Kampania wyborcza”.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel dodał na twitterze:

O której zaczyna pracę prezydent Trzaskowski? Nasi posłowie nie zastali go w ratuszu”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (10):

Walter2020.05.23 9:22
Jarosław Kaczyński przejął Trybunał Konstytucyjny, a teraz przejmuje Sąd Najwyższy. Jeśli np. Rafał Trzaskowski wygra w drugiej turze wybory prezydenckie, to Sąd Najwyższy podporządkowany PiS-wi znajdzie pretekst żeby je unieważnić. Teraz politycy z PiS-u chcą ustalić taki termin wyborów, żeby Rafał Trzaskowski nie zdążył zebrać 100 tys podpisów. Austriak Gerard Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawą. Piosenka Kazika jest tym samym, czym za rządów Władysława Gomułki było wystawienie "Dziadów". Takiego bezprawia nie było nawet w PRL-u. Prawo i Sprawiedliwość powinno zmienić nazwę na Bezprawie i Niesprawiedliwość. Ewentualne zwycięstwo w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy, będzie oznaczało kontynuację tego bezprawia na jeszcze większą skalę. Jeden poseł z PiS-u powiedział powołując się na Włodzimierza Czarzastego cytuję: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli".
Jestem z B2020.05.23 12:04
Gdyby było jak mówisz że jakaś pojedyncza osoba przejmuje sąd to wolę żeby ten sąd przejął ktoś kto jak to powiedziała była wasza kandydatka na prezydenta Kidawa o Kaczyńskim, że jemu zależy tylko na Posce, a nie na UE. U wladzy trzeba nam właśnie takich a nie takich jak Trzask któremu zależy w sumie to nie wiadomo na czym bo programu nie ma, Biedroń , któremu zależy tylko na promocji zboczrń, czy Kamysz który wie że nie wygra ale jakiś tam w miare dobry wynik pomorze przetrwać Psl i Kukiz i załapać się do sejmu w następnej kadencji. Można tak wymieniać innych Hołowniów, Bosaków itp.
Gość2020.05.22 17:43
Uważam, że największą karą dla samych Polaków będzie wybór lovelaska Trzaskowskiego. Jeśli Polacy nie potrafią docenić tych, ktorzy chronią życie najslabszych. Będzie jak w Szwecji stare dziady i baby, chorzy na różne choroby, grubasy i inni głosujący na lovelaska zapamiętajcie przetrwają zdrowi.Szkoa mi tylko do Ja nie jestem stary ani chory , a kondycje mam super i dobrze się odżywiam. Po co Duda, Szumowski, Morawiecki i ica wspierać najlabszych. Olać ich i niech Trzaskowski sie nimi zajmie. A te kundelki jak już ktos napisał dopiero bedą skamleć, bo na niczym innym się nie znają. Szkoda tylko dobrych i uczciwych ludzi.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.22 11:44
no i jak PiSdzielce? cholernie trudno jest zdobyć przynajmniej 51% głosów mając 39% poparcia! zaczynajcie powoli pakować piżamki, szczoteczki do zębów, bieliznę i wazelinę bo pod celą może was szczypać doopsko i to nie od siedzenia!
Suweren2020.05.22 13:07
Ja tam myślę, że od tych wszystkich stołków już ich nieźle tyłki bolą.
dać mu spoko, nie zdjął jeszcze szlachmycy z glacy2020.05.22 11:12
cysorz to ma klawe życie
muła tyż, etrendżer kak mawiał Srożek Mrożek2020.05.22 11:10
ćwiczy służbowo dialekt francuski starogermański Zula Gula , bo przygotowuje się , oczywizda służbowo, do kampanii wyborczej
o zgrozo Zagozdo2020.05.22 11:08
pojechał do Soka z Buraka i będzie służbowo na Twiterze
Dam2020.05.22 11:08
Poseł Czarnek poszedł do ratusza pytać się o mikropożyczki. Tyle, że mokropożyczki przyznawane są przez Powiatowy Urząd Pracy i to tam są wszystkie dane. Trochę pomylił budynki. Może mu się skojarzyło, że w Polsce wg PIS o wszystkim decyduje jedna osoba i myślał, że w Warszawie też Trzaskowski osobiście każdą mikropożyczkę przyznaje? A fronda jak zwykle przyklaskuje głupocie.
Stasiek2020.05.22 11:07
PSL będzie zbierał głosy dla Trzaskowskiego.... Dlaczego to taka istotna informacja? Przypominam jedną z wypowiedzi na frondzie gdzie była mowa o tym że Soros i masoneria mają w tych wyborach trzech swoich kandydatów. Lista wsparcia Hołowni wprost poraża to ewidentny dowód, szczególnie sponsorowanie przez PS - Project Syndicate związany z Sorosem. Czaskoski wprost chwali się tym, że jest stypendystą Sorosa i że należy do Bildelberga (masońskiego charakteru tej organizacji nie trzeba chyba tłumaczyć). Niespodzianką jest odkrycie się przez PSL, woleli się ujawnić i okazać pomoc Czaskowskiemu bo doszli do wniosku i ten może przegrać przed wyborami. A wiadomo że ta partia ma najwięcej opinii mówiących o powiązaniach z wolnomularstwem. Proszę o wnikliwe przestudiowanie wszelkich materiałów żeby każdy mógł się upewnić - to ważny moment w historii Polski, masoneria chyba nigdy jeszcze tak ostro nie walczyła. Dlaczego? Bo tracą wpływy w naszym sądownictwie - dlatego ta walka jest taka ostra.