Prezes PiS: Kto rozbija koalicję, dla własnych interesów rozbija Polskę!  - zdjęcie
26.02.21, 07:21Fot. screenshot - YouTube (wPolsce)

Prezes PiS: Kto rozbija koalicję, dla własnych interesów rozbija Polskę!

137

Prezes PiS Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu Polskiej Agencji Prasowej, w którym odniósł się do pojawiających się w Zjednoczonej Prawicy sporów. Wicepremier podkreślił, że jedność Zjednoczonej Prawicy jest dziś warunkiem sukcesu Polski. Dlatego każdy, kto tę jedność podważa, działa przeciwko Polsce.

Zarówno Porozumienie Jarosława Gowina jak i Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry coraz częściej zajmują w różnych kwestiach inne od Prawa i Sprawiedliwości stanowiska. Była to m.in. kwestia terminu wyborów prezydenckich czy tzw. Piątki dla zwierząt, dziś jest to ratyfikacja unijnego Funduszu Odbudowy, polityka energetyczna czy też wybory na prezydenta Rzeszowa. Prezes PiS nie ukrywa, że postawa koalicjantów w pewnych aspektach rodzi smutek.

- „Polska jest dzisiaj w sytuacji bardzo trudnej ze względu na pandemię. Jednocześnie jest w sytuacji, która daje ogromne szanse. Te szanse można wykorzystać, ale warunkiem tego jest jedność. Tutaj okazuje się, że zwyciężają motywy czysto partykularne, a często - to jest mój domysł - po prostu osobiste. Natomiast chodzi o przyszłość naszego kraju, i w wymiarze kilkuletnim, ma to oczywiście związek z kolejnymi wyborami, ale także w wymiarze, który odnosi się do uniknięcia nieszczęścia”

- mówi Jarosław Kaczyński w rozmowie z PAP.

Nieszczęściem dla Polski, jak zaznacza, byłoby przejęcie władzy przez obecną opozycję, która miała już okazję udowodnić swoją nieudolność w rządzeniu Polską. Wicepremier zwraca uwagę, że opozycja nie prezentuje żadnego programu poza nienawiścią do partii rządzącej i prowadzeniem swoistej wojny domowej. W ocenie wicepremiera, opozycja dąży do kompletnego zdemolowania Polski w imię różnych, również zewnętrznych interesów.

- „Te interesy to także narzucenie Polsce rewolucji obyczajowej niszczącej rodzinę, tradycję narodową, wszystko co stanowi o naszej tożsamości, ale niszczącą także zdrowy rozsądek i najbardziej elementarne reguły stosunków międzyludzkich, które pozwalają normalnie funkcjonować społeczeństwu”

- podkreśla.

Jarosław Kaczyński przekonuje, że przed tą rewolucją można się długie lata bronić, ale potrzeba do tego jedności w obozie władzy. Dlatego osoby, które dla własnych interesów tę jedność rozbijają, „wystawiają sobie świadectwo najgorsze z możliwych”. Wskazuje, że tego typu postawy w dziejach Polski wielokrotnie już zaprzepaściły polskie szanse na zbudowanie silnego i znaczącego państwa.

Prezes partii rządzącej podkreśla przy tym, że zapewniania niektórych polityków o tym, iż bronią oni prawicowych wartości, to jedynie zabiegi służące walce o własne, źle rozumiane interesy.

- „Jeżeli ktoś chce dobrze dla Polski i dobrze dla polskich rodzin i chce, aby te wartości się nie rozpadły, aby ta ofensywa kulturowa z zewnątrz nas nie rozniosła, to musi po prostu robić wszystko, nawet za cenę jakichś daleko idących samoograniczeń - wszyscy musimy im podlegać, nawet i ja - żeby zachować jedność i wykorzystać tę szansę jaką w tej chwili istnieje”

- mówi rozmówca PAP.

Tą szansą dla Polski jest dobre wyjście z kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Wicepremier zapewnia, że wykorzystując ogromne środki przyznane Polsce przez UE, możemy zdecydowanie pójść do przodu. To ma się dokonać przez zapowiadany Nowy Polski Ład.

- „Jako szef obozu Zjednoczonej Prawicy mam obowiązek jasno i jednoznacznie powiedzieć: każdy kto rozbija dzisiaj prawicę - ale rozbijaniem jest także odmowa głosowania - bo myśmy się umówili na wspólne głosowania - działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom. Trzeba się zjednoczyć, a kto tego nie rozumie, kto tego nie robi, po prostu jest kimś kto szkodzi”

- powiedział stanowczo.

Zaznacza, że PiS chętnie będzie kontynuować wspólne rządy wraz z Porozumieniem i Solidarną Polską, ale musi to być współpraca oparta na interesie Polski.

- „Możemy o wszystkim dyskutować, możemy się nie zgadzać w czterech ścianach, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, szczególnie tych najważniejszych, to musimy iść razem”

- wskazał.

- „My idziemy tą drogą, a jeśli ktoś chce brać odpowiedzialność za to, że się to nie uda, to bardzo źle zapisze się w historii Polski”

- dodał.

kak/PAP

Komentarze (137):

Expert2021.02.28 10:00
Powiedział co wiedział.Pierdnął i poszedł spać.
gumowa kaczka2021.02.26 17:51
kurduplu wyklęty pis to nie Polska
XD2021.02.26 14:06
Oczywiście! Bo wtedy PiSiury nie będą mieli większości w sejmie i Jedyna Słuszna Partia Bezprawia i Niesprawiedliwości wreszcie nie będzie mogła przepychać najdurniejszych pomysłów po nocach.
gregor2021.02.26 13:16
a kto oglupia polakow jest wiekszym szkodnikiem
KLAUS2021.02.26 13:01
Polska jest najważniejsza.
ŻałosnyDziadNaWypierdzianymFoteluPrzedKurwizją2021.02.26 12:41
Kaczyzbaw z Żoliborza, obłąkany staruch - satrapa odizolowany od normalnego społeczeństwa kordonem mundurowych i ekranem Kurwizji. Życiowy nieudacznik zakochany w Gomułce na czele państwa - oto jest miara śmieszności dzisiejszej Polski.
deratyzacja katolicka Polski2021.02.26 13:51
Azjatyckie wulgarnosci Komuny najwiekszym atutem PIS-u.
man.of.Stagira2021.02.26 12:36
I TAK od 1980 roku. // UJADANIE na Kaczyńskich zawsze ze strony lewactwa. Zawsze żydostwo nie zadowolone. // NIKT tak nie dokopał tępym dzidom i ogłupiałym anty-POlakom. // Dlatego tak 'kochają' Jarosława RABINI w Konfederacji Rosji ..
matis892021.02.26 12:32
Lewak Kaczyński i jego lewacki PIS oficjalnie wspierają szatanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.26 13:52
Konfederacja osmiesza sie swoja rosyjska inteligencja,i zydowskim sprytem oszusta.
Polak2021.02.26 11:51
LUBIĘ Adama Bielana!
man.of.Stagira2021.02.26 11:48
I TAK od 1980 roku. // UJADANIE na Kaczyńskich zawsze ze strony lewactwa. Zawsze żydostwo nie zadowolone. // NIKT tak nie dokopał tępym dzidom i ogłupiałym anty-POlakom. // Dlatego tak 'kochają' Jarosława RABINI w Konfederacji Rosji ..
matis892021.02.26 11:29
Kaczor lewaku, skończyły się czasy gdy oszukiwałeś wszystkich grając i udając katolika, prawicowca i konserwatystę. Teraz lewusie twój szatanistyczny, lewacki PIS zrzucił maski. Oficjalnie służycie masonerii, Rządowi Światowemu NWO i Antychrystowi. Więc jesteście wrogami Polski tak jak PO i reszta lewactwa. Dlatego się rozpadniecie.
Walter2021.02.26 11:24
Dokonania brylanta.:) "1.Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Jarosław Kaczyński wprowadził w błąd społeczeństwo, podając nieprawdę o przeznaczeniu dla ITI przez władze Warszawy 460 mln zł na przebudowę stadionu Legii" 2 Jarosław Kaczyński wyrokiem sądu ma przeprosić Ludwika Dorna za insynuacje jakoby nie płacił alimentów na dzieci z poprzednich małżeństw. 3. Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że prezes PiS Jarosław Kaczyński ma przeprosić za nazwanie SLD organizacją przestępczą'. Sąd postanowił, że Kaczyński ma też wpłacić 10 tys. zł. na Polski Czerwony Krzyż 4. Sąd Najwyższy uznał że Jarosław Kaczyński ma przeprosić Agorę za insynuacje w sprawie finansowania Agory przez komunistycznych oligarchów. 5. Warszawski Sąd Okręgowy orzekł, że Jarosław Kaczyński musi na własny koszt opublikować sprostowanie podanej przez siebie w audycji "Rozmowy niedokończone" na antenie Radiu Maryja informacji, jakoby Declan Ganley, lider i założyciel partii Libertas, popierał Traktat Lizboński i twierdził, że jest on dobry. Sprostowanie ma zostać opublikowane w TV Trwam i Radiu Maryja. 6. "Prezes PiS Jarosław Kaczyński wyrokiem I instancji ma przeprosić byłego ministra spraw wewnętrznych Janusza Kaczmarka i wpłacić 10 tys. zł na cel dobroczynny za to, że nazwał go "agentem-śpiochem" 7. Zgodnie z wyrokiem sądu Prezes PiS Jarosław Kaczyński przeprosił Agorę SA za porównanie wydawanej przez nią "Gazety Wyborczej" do "Trybuny Ludu z 1953 r.". 8. Zgodnie z wyrokiem sądu Prezes PiS Jarosław Kaczyński musi przeprosić PSL za stwierdzenie, że posłowie tej partii "opowiedzieli się za legalizacją miękkich narkotyków". 9. We wrześniu 2002 roku Sąd Rejonowy skazał Kaczyńskiego na 3 tysiące złotych grzywny, uznając, że w 2001 roku umyślnie zniesławił Aleksandra Gudzowatego słowami, jego firma Bartimpex w większym stopniu reprezentuje interesy Rosji niż Polski. Według sądu Kaczyński popełnił przestępstwo umyślne."
Anonim2021.02.26 11:15
PIS != Polska
Maciej Piwowar2021.02.26 11:11
PREZESIE DEKLARACJA WSPANIAŁA,ale WYKONANIE DO ODBYTU.CIEKAWE JAKI PROCENT OBYWATELI POPRZE .
Anonim2021.02.26 11:03
Tak,tak,tylka JA Kaczyński mam monopol na prawicę i Ja decyduję.Idiota.
Maciej Piwowar2021.02.26 11:17
@ Anonim Wymienię PRAWICE: Prawica-KONSERWATYWNO--Narodowa ( ENDECJA) ,PRAWICA TZW.KONSERWATYWNO--Socjalistyczno--Narodowa ( PiS),Prawica KONSERWATYWNO--KATOLICKA ( Radio Maria),oraz PRAWICA NACJONALISTYCZNO--NARODOWA ( Narodowe Odrodzenie Polski ,Obóz Narodowo Radykalny)WYBIERAJ,która tobie Odpowiada.
jle_ffm2021.02.26 10:43
A jeszcze tak niedawno, gala u Karnosi, człowiek roku, przemowy i zachwyty pisowskiej wierchuszki , laudacje na cześć Obajtka, wylane wiadra wazeliny. I teraz co? Pamietajcie kaczyśći: pycha kroczy przed upadkiem. Waszym upadkiem.
tak jak tusek nie jesteś Polakiem2021.02.26 9:58
Za gesty będziemy karać utratą stanowiska, podczas gdy realne zbrodnie często były zupełnie bezkarne. Współpraca z systemem komunistycznym też nie przeszkadza w honorowaniu i to mnóstwa osób. Przypomnę - Kuroń,Geremek,Szymborska,Mazowiecki,Miłosz mają swoje ulice,Szymborska nawet Nobla. Oni nie wykonywali gestów,ale czynnie wspierali komunizm. Jakże ceniony w Polsce i na świecie jest Z. Bauman! W internecie można było znaleźć filmik przedstawiający pochód pierwszomajowy z czasów PRL, w którym z uśmiechami na buźkach uczestniczą znani polscy aktorzy. To też nikomu nie przeszkadza. Albo np. Salomon Morel oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości,którego Izrael nie wydał polskim władzom. Stefana Michnika Szwecja też nie wydała Polsce mimo,że odpowiada on za sądowe zbrodnie komunistyczne. Niedawno pojawiła się informacja - "Mieszkający poza granicami RFN niemieccy kolaboranci oraz byli członkowie Waffen-SS wciąż otrzymują wsparcie od niemieckiego rządu. Świadczenia w całej Europie pobiera ponad dwa tysiące osób." Takich przykładów można znaleźć mnóstwo. Ktoś rozgrywa znowu jakąś parszywą grę,a nikt nie ma odwagi żeby się temu przeciwstawić. https://www.salon24.pl/newsroom/1115361,szarek-zwolnil-greniucha-z-ipn
Jarek2021.02.26 10:10
Żyjący na świecie SS-mani. Podziękuj za to biskupom z Watykanu i papieżowi Piusowi. Zaraz po IIWŚ przez Watykan był największy kanał przerzutowy tychże do Argentyny. Nadal funkcjonuje założona przez SS organizacja ODESSA, w Meksyku jest bank o takiej nazwie. Ale najwięcej SS-manów przerzucił Watykan.
matis892021.02.26 11:34
Bergoglio, ksywka argentyńczyk akurat najbardziej ze wszystkich religii czczą lewakoateiści i całe lewactwo. To i pan i przywódca religijny.
Jarosław pull up!2021.02.26 9:50
Terrain ahead!
Anonim2021.02.26 9:57
śmiało się zmieścisz!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.26 9:48
Ten mały zaszczany troll smoleński mówi: kto nie chce sie zjednoczyć - szkodzi. A naprawdę myśli: kto nie chce się poddać mej woli - jest wrogiem, ch*jem i brudną pałą!
Emeryt2021.02.26 9:41
Dzisiaj Senator Jackowski ( człowiek, którego uważam za uczciwego w swoich wypowiedziach i postępowaniu i który wielokrotnie to udowodnił) wypowiada się o sprawie Pana Obajtka a unas na łamach Frondy ani słowa na temat tej informacji dnia. Dlaczego? co sie z Wami Panowie dzieje?
Anonim2021.02.26 9:42
jeszcze nie przetłumaczyli z rosyjskiego....
jle_ffm2021.02.26 9:46
Czekają na przekaz dnia z centrali.
Grizzly2021.02.26 9:48
Kotojebca lubi spać do południa, wiec jeszcze nie wiedza co powiedzieć.
Grizzly2021.02.26 14:14
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Anonim2021.02.26 9:32
Powstaje nowa partia na prawicy. W tle byli politycy Prawa i Sprawiedliwości. Ugrupowanie ma nosić nazwę Przyszłość 5.0. ................... https://www.stefczyk.info/2021/02/25/powstaje-nowa-partia-na-prawicy-w-tle-byli-politycy-prawa-i-sprawiedliwosci/
Anonim2021.02.26 9:36
Jakaś literówka w nazie, powinno być Przeszłość
katolik2021.02.26 10:25
bardzo trafne spostrzeżenie
Anonim2021.02.26 9:28
Kurduplowaty hodowca zwierzęcia futerkowego juz całkiem po staremu " Program Partii programem narodu!" Komuna wraca, tylko w wersji krzyżykowej.
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.02.26 9:27
Mniam, mniam... ummm... hmmm... jaki słodki jest anus Pana Kaczyńskiego! lubię go ssać jednocześnie delikatnie tarmosząc brodą jego orzeszki! Mówię Wam, niebo w gębie.
Anonim2021.02.26 9:25
Kaczyński o starym, socjalistycznym, utopijnym planie jako Nowym Ładzie. Wizja prezesa śmieszy i przeraża .................... https://nczas.com/2021/02/26/kaczynski-o-starym-socjalistycznym-utopijnym-planie-jako-nowym-ladzie-wizja-prezesa-smieszy-i-przeraza/
PO cwana kupa g..2021.02.26 9:23
prezes mówi że "opozycja dąży do kompletnego zdemolowania Polski w " i ma rację. Niby czemu PO w dużej mierze wbrew własnemu elektoratowi popiera od wiosny lockdowny i co chwile wrzeszczą że rząd nic nie robi? Bo chcą dewastacji państwa a na trupach które są wynikiem zamrażania państwa i umysłów chcą wygrać wybory
Anonim2021.02.26 9:20
Nic o Napoleonie Biznesu z Pcimia, widać wytyczne jeszcze nie przetłumaczone z rosyjskiego...
Polak2021.02.26 9:17
Bratobójca traci kontrolę nad swoją mafią, to i kwiczy.
Anonim2021.02.26 9:00
Grzegorz Braun OSTRO! „60 tysięcy ludzi nie zabił koronawirus. Zabił Morawiecki, Niedzielski, Szumowski” [VIDEO] ........................... https://nczas.com/2021/02/18/grzegorz-braun-ostro-60-tysiecy-ludzi-nie-zabil-koronawirus-zabil-morawiecki-niedzielski-szumowski-video/
michal2021.02.26 9:02
a kiedy icek ten wirus zabije ciebie
katolicka deratyzacja Polski2021.02.26 13:54
Braunsztajn to przyjazn z hitlerowska Alternatywa Dla Niemiec i Rozbiory Polski,
Anonim2021.02.26 8:57
lejby?
Anonim2021.02.26 8:56
Braun pyta po co Kaczyński pisał do Żydów. Interpelacja trafiła do szefa polskiej dyplomacji ............................ https://nczas.com/2021/02/24/braun-pyta-po-co-kaczynski-pisal-do-zydow-interpelacja-trafila-do-szefa-polskiej-dyplomacji/
Koroner2021.02.26 9:01
PiS to pachołki żydowskie, więc nic dziwnego.
ola2021.02.26 9:05
Pacholki zydokomunistyczne i zdrajcy Polski to cala opozycja
katolicka deratyzacja Polski2021.02.26 13:56
Zydowska Konfederacja morduje katolickich Polakow za szekle.
Tadeusz z Torunia2021.02.26 8:55
Ze wszystkich sił moich danych mi przez Pana i pieniędzy danych mi przez idiotów,zamierzam rozbijać koalicję nadal.Chyba że rocznie dadzą mi więcej niż te skromne 300 milionów PLN....
Japa2021.02.26 9:09
Taką masz moc nadprzyrodzoną panie Tadeuszu ?. Feler w tej mocy jest jednak taki ,że bez kasy jej Ci brak. A przy okazji . Skoro jesteś z Torunia , to poproś O.Rydzyka , tez Tadeusza aby Ci udzielił lekcji jak za tą kasę zbudował takie imperium , i żadna władza nie udowodniła mu jakiejkolwiek niezgodności z prawem. A dzięki temu może On bez obawy wytykać machloje swoim wrogom nie cierpiących prawdy.
ksiądz Jerzy Przybylski2021.02.26 8:55
Zawsze bede księdzem
Grizzly2021.02.26 9:06
nie wstyd Ci?
Grizzly2021.02.26 14:16
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Uczeń2021.02.26 8:54
#OTWORZYĆSZKOŁY!!!
katolik2021.02.26 11:06
To jest patriotyzm, ale niestety wielu idiotów wśród nauczycieli chce byc nadal oszukiwanych przez zdrajcow Narodu
PZPR2021.02.26 8:49
Naród z partią. Partia z narodem! Kto podnosi rękę na władzę, może być pewien że władza mu tę rękę odrąbie! Przy samej d.. hehehe PiS to PZPR w szczytowym okresie lat 60:)
każdy kto rozbija jedność totalnej opozycji2021.02.26 8:46
jest lewacką cipką
Grizzly2021.02.26 9:00
... ale, ale, łopozycja to lewactwo!
ladychapel2021.02.26 8:44
Czy o taśmach, na których zarejestrowane zostały rozmowy ówczesnego burmistrza Pcimia - Daniela Wszystkomogę Obajtka - Frendzel odważy się wspomnieć? W porównaniu z knajackim (jak to określił Kaczyński) językiem polityków PO nagranych w restauracji Sowa, język jakiego używa Obajtek, to język bandyterki na najniższym poziomie. Poza tym okazuje się, że pan Obajtek składał w sądzie fałszywe zeznania, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Daniel Obajtek kontaktuje się z pracownikiem firmy TT Plast o imieniu Szymon. Wójt Pcimia zleca na nich zadania tak, by TT Plast mógł zdobyć jak największy rynek i by zaszkodzić firmie wuja. Mówiąc o nim samym, nie przebiera w słowach: - Sk .. ur .. wysyn. Ten c ..h .. uj pie .. rdol .. ony, brudna pa ..ła
Michał Jan2021.02.26 9:01
Zdumiewa mnie Twoje zdumienie. Jak mógłby zostać prezesem Orlenu, a niedługo premierem, gdyby nic na niego nie było? Geniusz Górki Lelewela "bezhakowców" na gońców nie przyjmuje.
toWarzysz Piwo ???? w radiu Erewan2021.02.26 8:39
... obywatele ... rolnicy ... kupujcie na Pudy ... Kalkstein ... a pejsy wam same POrosna ... i plusy u kibucowego ... kota ...
konrad2021.02.26 8:34
mówiąc o rozbijaniu jedności miał na myśli Bielana czy siebie.
franek2021.02.26 8:39
Icek mial na mysli was totalna zydokomunistyczna v kolumne opozycyjna.
hahahaha2021.02.26 8:31
Jedno jest pewne. Prezes przydepnął Gowina i Gowin nie jest już taki trzpion jak był. Dodatkowo Gowin okazał się agentem zagranicy broniąc podatki złodziejskich, zagranicznych mediów. Gowin może dotrwać lub poświęcić karierę dla opozycji, gdzie tego drugiego nie zrobi.
Agnieszka2021.02.26 8:42
Gowin spadnie na cztery łapy i będzie nadal wszystkimi rządził a oni mu się będą podlizywać, żeby ich nie zostawił. To Ziobrę chcą wypchnąć za burtę, bo ich obnaża i nie pozwala do reszty zdradzić Polski. Nigdy nie zapomnę jak "strasznie im zależało" na koalicji, gdy była sprawa "5 dla zwierząt". Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska w imieniu prezesa wyszła i razem z Suskim judziła z radością, żeby Ziobro z SP sobie poszedł z koalicji. To jest ich myślenie o Polsce. Wygryźć mądrzejszego, porządniejszego, żeby zyskać lepszą osobistą pozycję dla siebie i swojego zafajdanego układziku. Jakby pan Kaczyński był uczciwy w tym, co mówi i zależało mu na koalicji i Polsce, to zwolniłby po tamtych podłych wystąpieniach Czerwińską z Suskim, którzy cieszyli się z możliwości rozpadu koalicji i dokopania Ziobrze, który obnaża ich hipokryzję tym, że po prostu jest i stara się być wierny deklaracjom politycznym
Agnieszka2021.02.26 8:30
Dla czyich interesów M. Morawiecki i prezes J,Kaczyński zdradził Polskę 10.12,2020 rezygnując z polskiej niepodległości (uzależnienie wypłaty świadczeń unijnych od poddaństwa rządom UE i dekarbonizacja) za miskę niepewnego ryżu zwanego Funduszem Odbudowy? Piątka dla zwierząt była po to, żeby odepchnąć do PSLu elektorat PiS i po wywaleniu Ziobry zrobić z nimi koalicję, którą Gowin już klecił. Co tu nam pan Kaczyński za ciemnoty wciska. Ludzie widzą zdrady elektorat i Polski i zapłacicie za tona ziemi, co najmniej historyczną hańbą jak Tusk i Komorowski, z którymi się ułożyliście skoro jeszcze nie siedzą
ola2021.02.26 8:36
dziecko czy ty wiesz o czym piszesz
Alojzy Cedzidło2021.02.26 9:36
Szanowna Pani " Agnieszko " .Przyznaję ,jako nie polityk . że Pani , argumenty , a i ocena naszej sytuacji (polskiej) brzmi dla mnie bardzo przekonywująco . Czuj jednak niedosyt wiedzy .Skoro jest jak jest , czyli nie cudownie to jak powinno by abyśmy wszyscy bili brawo rządzącym , nie koniecznie z PiS -u . Pan Kaczyński dośc jasno wyłożył problem . Ja zrozumiałem to tak . KOALICJA W KTÓREJ KAŻDY KOALICJANT CHCE ZREALIZOAĆ SWOJĘ CELE , CZY OBIECANKI ,to nie koalicja . To walka o stołki , lub ukryte inne cele .Podstawowym warunkiem dobrej Koalicji , jest zdolnoścć , umiejętność prwadzynia kompromisu . Kompromisu w którym jdynym celem jest dobro państwa .
itd2021.02.26 8:28
Ta łajza nie ma żadnych zahamowań moralnych. To co zrobił ze Smoleńskiem to totalne zbydlęcenie natury ludzkiej,
OLA2021.02.26 8:44
POLSKA KARAWANA IDZIE NAPRZOD I TAK TRZYMAC PANIE KACZYNSKI A PSY ZYDOKOMUNISTYCZNE SZCZEKAJA Z ZA PLOTU.
Japa2021.02.26 9:44
A co zrobił ."itd " ? Co zrobił ? I napisz wyrażnie jak .A ta łajza to kto i dlaczego.
TęsknięZaTygodniemJegoUroczystościPogrzebowych2021.02.26 8:26
W sprawach normalnego funkcjonowania w społeczeństwie i rodzinie ten socjopatyczny staruch Kaczyzbaw z żoliborskiej nory jest tak wiarygodny, jak ochlaj Głódź pouczający ciemnotę katolicką o trzeźwości.
gumowa kaczka2021.02.26 17:52
bardzo zgrabnie napisane
Po 11 ...2021.02.26 8:24
Jakim trzeba być łajdakiem, aby utożsamiać mniejszościową (jakieś max 30%) PARTIĘ POLITYCZNĄ z Polską. Za chwilę ten szczerbaty, posypany tłustym łupieżem obłąkaniec ogłosi, że sam jest Polską, a jak nie pójdzie na leczenie, to ogłosi się Jezusem. Bezczelny typ.
jle_ffm2021.02.26 8:22
Jakbym czytał przemówienia partyjnych notabli z PZPR w PRL: "kto podnosi rękę na władzę"..., "kto podważa przewodnią rolę partii...", itp, itd. NO i oczywiście zawsze to utożsamianie partii z narodem i Polską. Panie Kaczyńskie, PiS to tylko jedna z partii a nie cała Polska !
gracz2021.02.26 8:32
Identycznie, brakuje tylko "rękę podniesioną na władzę odrąbiemy".
Alojzy Cedzidło2021.02.26 8:56
To przecież nie zostawiajcie mnie W takiej niepewności panowie "P11" i "Jle-ffm . Co to jest ta Polska , moja Ojczyzna . Nie PiS , nie Zjednoczona Prawica To co ? Pozostały tylko przewodnia siła narodu Platforma Obywatelska ,bo przecież nie wyobrażam sobie samej Holowni , samej Razem czy PSL .S:LD , Wiosny czy Konfederacji. .A nawet gdyby , to tylko idiota ślepy i głuchy nie wie ,że wszyscy wsypani do wora zwanego koalicją i tak muszą jeść z ręki PO . Oświećcie mnie geniusze Frondy co to jest ta Polska . Jeśli nie Porozumienie ze swoimi wyborcami to kto ? Tylko błagam , jeśli by to miało być na takim poziomie kultury ,to raczej zreygnuję . Bo tq "kultura " mówi więcej niż WASZE OPOWIEŚCI.
jle_ffm2021.02.26 9:51
Jeśli nie wiesz czym jest nasza Ojczyzna, Polska i że nie jest ona niczyją własnością tylko Rzeczypospolitą dla wszystkich jej obywateli, niezależnie od barw partyjnych, czy wyznawanych poglądów, to wróć do podręcznika z klasy I SP.
Alojzy Cedzidło2021.02.26 12:30
No i PO staremu , panie 'jle_ffm". Chcesz wiedzieć sam się ucz . Przyznał by się Pan do niewiedzy .
ryszard2021.02.26 8:21
Faktem jest, że nieszczęściem byłoby przejęcie władzy przez obecną opozycję, bo to opcja rozbiorowa. Faktem jest, że w obecnych stanie rzeczy tylko prawica (w pełnym swoim przekroju) zapewnia ochronę interesów Polski, bo to opcja budująca na tradycji polskich historycznych sukcesów i reformowaniu tego co się nie sprawdziło. Ale prawdą a nawet koniecznością jest aby to była prawica szeroko pojmowana otwarta dla wszystkich nurtów prawicowych w ramach Wielkiej Koalicji Prawicowej a nie w ramach jednej partii.
Anonim2021.02.26 8:30
Prawica, to ludzie z Konfederacji, Solidarnej Polski? i prawdopodobnie nowy byt na scenie politycznej Przyszłość 2050? Jarosław Kaczyński konsekwentnie niszczy wszystko, co jest prawicowe?
gracz2021.02.26 8:16
Nie wycieraj sobie zdradzieckiej mordy Polską łajdaku.
Polak Dumny nie gej2021.02.26 8:17
morda żydzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ola2021.02.26 8:30
Icek w 2015 r Polacy podziekowali wam za zlodziejskie osmioletnie rzady i co wam teraz zostalo totalnie krytykowac Polakow i Polske na arenie miedzynarodowej.Panie jaroslawie kaczynski wiekszosc polakow jest z toba
gracz2021.02.26 8:47
Gdyby głupota potrafiła fruwać, fruwała byś jak gołębica.
OLA2021.02.26 8:49
TO SIE CHWALI SAM SIEBIE ICEK KRYTYKUJESZ ZA TE GLUPOTY ,KTORE WYPISUJESZ.
gracz2021.02.26 8:57
Widzę, że mam do czynienia z przypadkiem nieuleczalnym. Żegnam.
OLA2021.02.26 9:09
CZY NADAJESZ Z PSYCHIATRYKA
Dziennikarz TVN2021.02.26 8:13
A my nie płaciliśmy podatków, nie płacimy podatków i nie będziemy płacić podatków. HAHAHAHA
katolik2021.02.26 8:16
Nie musicie, rządzacy zdrajcy Narodu mają dość kasy, rozdają na prawo i lewo, bo przecież pseudopandemia, Holocaust i zamordyzm jest opłacany przez moordercę Billa Gatessa i sorosa, przez masonów.
Anonim2021.02.26 8:07
KACZOR! Ta wasza kryptopedalska koalicja to NIE jest POLSKA!!!
franek2021.02.26 8:11
kultury zboczony buraku koszerny
....2021.02.26 8:21
To wynocha z tej kryptopedalskej polski jak ci się to nie podoba. Lepsza była lewacka i do tego cię ciagnie samowola , chulaj dusza piekła nie ma po prostu jesteś miernotą .?
Po 11 ...2021.02.26 8:06
"Prezes PiS: Kto rozbija koalicję, dla własnych interesów rozbija Polskę!" Polskę??? Nie tylko Polskę. Supergromada Lokalna się trzęsie i pęka.
RobotniczaKrew2021.02.26 8:09
Przez takich rozbijaczy to Król Wszechświata płacze w niebie!
ola2021.02.26 8:15
Wasz icek krol wszechswiata to oczywiscie szatan, ktorego prosicie o pomoc w niszczeniu katolickiej Polski.
Anonim2021.02.26 8:27
Bluźnisz przeciwko Jezusowi? DO PIEKŁA!!
NaziBarbi2021.02.26 8:06
Adam Bielan z brodą ostatnio bardzo męsko wygląda. Ponadto godny zaufania Polak i twardziel.
Anonim2021.02.26 8:10
Oficerowie WATu twierdzą, że poleruje gałe po mistrzowsku ;)
Anonim2021.02.26 8:15
Szczególnie Bielanowi do twarzy z jarmułką na głowie? powinien ją nosić na co dzień? a nie tylko na kolacje do sierżanta Danielsa?
katolicka deratyzacja Polski.2021.02.26 14:02
Jarmulki nosza do posilkow Korwin i Braun.
Bożena2021.02.26 8:01
Czy panowie Gowin i Ziobro zastanawiają się, że my, którzy obserwujemy scenę polityczną widzimy to, czego oni chyba nie zakładają, czyli patrzymy krytycznie na wasze działania.. Panowie Gowoin i Ziobro. Czy uważacie, że KO i wszyscy wrogowie Polski, za mało nam dokopują? Czy naprawdę nie możecie się powstrzymać od tworzenia wewnętrznych ataków na to, co uważamy za dobre i słuszne? Kto będzie na was głosował jak teraz zburzycie ład i normalność, zamiast ją tworzyć i współtworzyć dla nas i dla własnej satysfakcji coraz większe dobro. Przecież jak widać z różnych statystyk stać nas na więcej. Nie przechodźcie do historii jako ci, którzy szukając siebie postawili swoje dobro nad dobrem kraju. Dajcie nam żyć w spokoju i przyczyniajcie się do budowania a nie rozbijania.
Anonim2021.02.26 8:10
Jak można łączyć w jedno to, co robi Gowin, z tym, co robi min. Ziobro?
Noooo2021.02.26 8:18
No, można, jak widać. Tylko pisdzielstwo to potrafi.
OLA2021.02.26 9:14
KULTURY CZERWONY BURAKU CZERWONY
Po 11 ...2021.02.26 8:20
To typowe u katoprawactwa, oni ją zero/jedynkowi. Albo diabeł, albo Jezus. Albo dobro, albo zło. Albo PiS albo diabeł. Tylko jeden kościół ma rację itp, itd. To takie dziecinne uproszczenie świadczące o płytkości intelektualnej, moralnej i estetycznej.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.26 14:01
Komuna ,niestety,nudzi...
katolik2021.02.26 8:00
Przyganiał kocioł garnkowi. Wytłumaczcie zdrajcy Polakom co znaczy Nowy Porządek. wszyscy w sejmie i rządzie zdradziliscie Polaków dokonując na rozkaz mordercy Billa Gatessa i Sorosa morderczej zabawy w pseudowirusa, w Holocaust i zamordyzm. Was już nie ma!
Anonim2021.02.26 8:05
Katolik i idź i poproś o egzorcyzmy .
katolik2021.02.26 8:10
nie wzrusza mnie co mówisz, wytłumacz Polakom co znaczy Nowy Porządek, bez lania wody.
katolicka deratyzacja Polski2021.02.26 14:01
Pseudo-katolik to zydowsko-putinowska Konfederacja.
ola2021.02.26 9:00
Waszym przewodnikiem icek jest szatan i tak za kilka srebrnikow piszesz bzdury.
Anonim2021.02.26 8:00
Od dawna Gowin i Ziobro przebierają nogami , aby "rządzić"( np. marszałek Sejmu , Premier?). Tylko z czym Gowin ma 2% poparcia ,a Ziobro ma raptem 3-4% poparcia. Jeden i drugi mają zbyt wybujałe ego jak na swoje możliwości , a to jest zabójcze w polityce. Nie potrafią pohamować swoich wybujałych ambicji.
Anonim2021.02.26 8:22
Gowin ma duuuże ambicje? i aby je realizować, być na świeczniku, gotów jest wymiatać z każdego komina? Ziobro to polityk innej klasy? To prawicowiec w sidłach socjalistów z PiS-u? Rola niewdzięczna? a czas ucieka, i do wyborów coraz bliżej?
ceramik2021.02.26 7:55
Trywialnie to zabrzmi, ale póki rządzi Mały Wielki Wojownik, mamy uwalnianą Polskę i Polskę w odbudowie. Nawet nie chcę myśleć co, jeżeli... Niech pan Kaczyński żyje 100 lat, aż wymrą wszyscy pejsaci dywersanci.
Skurwysyn.Ten chuj pierdolony,brudna pała...2021.02.26 7:46
Powiedział Obajtek o Kaczyńskim...
przy okazji2021.02.26 8:07
marna prowokacja....
Michał Jan2021.02.26 7:44
L'etat c'est moi...
AAAtomek2021.02.26 7:47
"La Pologne c'est moi..."
kastolicka deratyzacja Polski2021.02.26 13:59
Putin est putin.
Izydor2021.02.26 7:42
Pełna wypowiedź żoliborskiego socjopaty. Możemy o wszystkim dyskutować, możemy się nie zgadzać w czterech ścianach, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, szczególnie tych najważniejszych, ile będzie można ukraść, gdzie będą pracować nasze dzieci i kochanki, kogo będziemy chronić przed odpowiedzialnością karną to musimy iść razem. Razem lepiej się kradnie. Teraz K my.
AAAtomek2021.02.26 7:45
Tak postępowali komuniści w Polsce w 1944 i wcześniej bolszewicy w Rosji w 1918 roku.
franek2021.02.26 8:56
ICEK DZIADEK UBOWIEC COS CI NIEDOKLADNIE TLUMACZYL JAK KATOWAL PLAKOW W WIEZIENIACH.
AAAtomek2021.02.26 9:26
Wybacz, ale nie chodziłem do twojego dziadka UBowca na korepetycje? ps. Jak tam twój dom przejęty po żydach? Sprzedałeś?
Anonim2021.02.26 7:50
Izydor - twoja wściekłość zaburza tobie normalne pozytywne myślenie.
Własne interesy vs sprawa polska2021.02.26 7:41
Szumowski - maseczki od instruktora, respiratory od handlarza bronią; Morawiecki - ziemia od KK za bezcen; Księża na etatach w firmach państwowych z pensją powyżej 6 tys. - gwarancja agitacji wiernych w wyborach; itd, itp. Kaczor zejdź na ziemię
Anonim2021.02.26 8:03
Nasłuchałeś się TVN i powtarzasz. Posłuchaj TVP.INFO tam się wszystkiego dowiesz.
Prubuję2021.02.26 10:06
ale maks 5 minut wytrzymuję.
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.02.26 7:41
Uwielbiem Adama Bielana... Tego co kopnął kreta.
Michał Jan2021.02.26 7:43
Jeden kopnął, drugi go do tego podpuścił. I teraz jojczy o rozbijaniu ZP. Pelikaneria to łyka.
Polak2021.02.26 8:05
Adam Bielan Polak i bohater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak2021.02.26 7:40
brawo Adam Bielan!
Józef Cyrankiewicz, 19562021.02.26 7:38
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, W INTERESIE NASZEJ OJCZYZNY
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.26 7:37
Towarzysz naszczalnik mówi o trudnej sytuacji... czy on nie ogląda TVP przecież tam sukces goni sukces i cały świat nam tego zazdrości! chyba oni tam nie kłamią!?
AAAtomek2021.02.26 7:37
Kto rozbija PiS i Zjednoczoną w korycie Prawicę - ten ratuję POLSKĘ! NAZIZM=KOMUNIZM=KACZYZM
franek2021.02.26 8:52
JEDZ BURAKU SKARZYC SIE DO BRUKSELI, ZE PIS DAL WAM POLSKIEGO KOPA.
AAAtomek2021.02.26 9:28
Lubię jeść buraki, czerwone, na parze! Ci też polecam, na samej nienawiści długo nie pociągniesz?
katolicja deratyzacja Polski2021.02.26 13:57
Komuna Konfederacja Ruska Racja