PO:Transfuzja świeżej krwi z politycznych trupów  - zdjęcie
02.09.15, 16:35(fot. twitter)

PO:Transfuzja świeżej krwi z politycznych trupów

9

Jak dowiedziały się "Fakty" TVN Ludwik Dorn ma być kandydatem PO w wyborach do Sejmu, a Grzegorz Napieralski ma wystartować z ramienia tej partii do Senatu.

7 sierpnia po trwających ponad dziewięć godzin obradach zarządu zatwierdzono propozycję Ewy Kopacz.

Zgodnie z ustaleniami, "jedynkami" PO będą m.in. premier Ewa Kopacz - w Warszawie, minister obrony Tomasz Siemoniak - w Wałbrzychu, szef MSZ Grzegorz Schetyna - w Kielcach, wiceszef MSZ ds. europejskich Rafał Trzaskowski - w Krakowie, minister zdrowia prof. Marian Zembala - w Katowicach.

Listy ostatecznie zatwierdzić ma Rada Krajowa PO w środę.

Jak dowiedziały się "Fakty" TVN z listy PO ma wystartować w wyborach do Sejmu Ludwik Dorn. Grzegorz Napieralski ma być natomiast kandydatem partii do Senatu.

Ludwik Dorn był m.in. marszałkiem Sejmu, wicepremierem i ministrem spraw wewnętrznych i administracji w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego.

Dorn był jedną z osób współtworzących Prawo i Sprawiedliwość. Grzegorz Napieralski był związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Wraz z Andrzejem Rozenkiem założył ugrupowanie Biało-Czerwoni.

Tag/Tvn24.pl

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Komentarze (9):

anonim2015.09.2 16:54
Nie ma znaczenia kto z kim, byle przy żłobie.
anonim2015.09.2 17:22
bravo co teraz zrobi biedny niesioł, prawdziwie pełowcy toną i brzydko się chwytają
anonim2015.09.2 17:25
Do koryta tęskno.
anonim2015.09.2 17:38
konkretny A jakie to ma znaczenie ? Żłób pozostaje ten sam więc trzeba się do niego dopchać, aby nadal mieć pysk zamoczony w melasie, a czy to w PO czy w PiS ..... bez znaczenia.
anonim2015.09.2 21:56
@konkretny Jak się teraz powiada: LOL. Przecież, w gruncie rzeczy, jeśli idzie o korzyści i wszelkie dobrotliwości, jakie to ma znaczenie, czy jest się tym pierwszym, czy tym drugim?? PiS był tym "drugim" przez kilka ostatnich lat i jakoś formacja ta nie narzekała, a śmiem twierdzić, że była bardzo zadowolona. Do tego stopnia, że wyraźnie NIE chciała wygrywać kolejnych wyborów. A objawiało się to tym, że kiedy tylko notowania wzrastały, to natychmiast uaktywniał się Pan Macierewicz i znów można było cieszyć się, bezpieczną "dwójką". Dlaczego?? Ano z bardzo prostego powodu - korzyści wypływające z władzy praktycznie te same, do "żłobu" i tak blisko, a nie trzeba przyjmować na siebie brzemienia odpowiedzialności za rządy. Można sobie korzystać, wyżywać i krytykować... Dlatego nie przejmuj się, mój Drogi, Twoja krystaliczna niczym dziecięca łza Platforma, krzywdy nie dozna jako druga, opozycyjna siła polskiego parlamentu, a swoje miejsce przy "żłobku" znajdzie. ;))
anonim2015.09.3 10:56
@konkretny Wiesz jak nazywa się to co zrobił Dorn? To jest po prostu polityczne kurewstwo!
anonim2015.09.3 14:31
No cóż. W PIS-ie ,,mosty" ma spalone, Piechociński go nie chciał, komuchy z ,,TRUP-a" nie dają gwarancji wybrania, a platfusy jak to platfusy przyjmą każdego, kto będzie najeżdżał na PIS, a że do emeryturki jeszcze parę lat brakuje, to co miał ,,bidulek" zrobić? A jeszcze niedawno mówił, że premier Kopacz jest ,,zerem". Jednym słowem wstyd panie Ludwiku. @Konkretny- Z drugiego miejsca w Radomiu raczej się dostanie do sejmu pomimo prawdopodobnej porażki PO, a poselska pensja spokojnie mu wystarczy.
anonim2015.09.3 14:42
@konkretny "Obawiam się izolacji, pogłębienia podziałów, ideologizacji i socjalizmu". A ja, w jednakim stopniu, obawiam się pogłębiającego się rozkładu mojej Ojczyzny, targanej rządami obecnej, nieudolnej koalicji. Dlatego też, od dłuższego już czasu, usilnie apeluję do moich rodaków, ażeby wreszcie skruszyli ten skostniały, skrajnie szkodliwy dla Polski, polityczny BETON POPiS-u... Na razie - brak odzewu. :(
anonim2015.09.3 19:54
Platforma pogrąża się w tempie ekspresowym. Niezmiernie mnie to cieszy. Już nawet najtwardsze lemingi widzą, że są rznięte w tyłek przez swoją ulubioną "partię pełnego koryta dla swoich".