Papież do Polaków: Módlcie się do Najświętszej Matki! - zdjęcie
26.08.20, 11:30Screenshot Youtube

Papież do Polaków: Módlcie się do Najświętszej Matki!

8

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Polaków. Drodzy bracia i siostry, dziś Kościół w Polsce obchodzi uroczystość Czarnej Madonny z Częstochowy” – mówił papież Franciszek przypominając swoją wizytę w sanktuarium na Jasnej Górze.

W trakcie dzisiejszej audiencji transmitowanej przez watykańskie media z biblioteki Pałacu Apostolskiego Ojciec Święty dodawał:

Nosząc w sercu żywe wspomnienie mojej wizyty w tym sanktuarium, cztery lata temu, przy okazji Światowego Dnia Młodzieży, jednoczę się dziś z tysiącami pielgrzymów, którzy gromadzą się tam razem z episkopatem Polski, aby zawierzać siebie samych, rodziny, naród i całą ludzkość Jej matczynej opiece”.

Zwrócił się też do Polaków z apelem:

Módlcie się do Najświętszej Matki, aby wstawiała się za nami wszystkimi, a zwłaszcza za tymi, którzy na różne sposoby cierpią z powodu pandemii, i niech przyniesie im pocieszenie. Proszę, módlcie się także za mnie. Niech Bóg wam błogosławi!”.

vaticannews.va/pl

Komentarze (8):

Ojciec Święty dodawał:2020.08.26 15:48
„ Nosząc w sercu żywe wspomnienie mojej wizyty w tym sanktuarium, cztery lata temu, przy okazji Światowego Dnia Młodzieży, jednoczę się dziś z tysiącami pielgrzymów, którzy gromadzą się tam razem z episkopatem Polski, aby zawierzać siebie samych, rodziny, naród i całą ludzkość Jej matczynej opiece”. ..... Zwrócił się też do Polaków z apelem: „Módlcie się do Najświętszej Matki, aby wstawiała się za nami wszystkimi, a zwłaszcza za tymi, którzy na różne sposoby cierpią z powodu pandemii, i niech przyniesie im pocieszenie. Proszę, módlcie się także za mnie. Niech Bóg wam błogosławi!”.
Anonim2020.08.26 14:19
BOSKI GNIEW ZA BAŁWOCHWALSTWO NA SYNODZIE AMAZOŃSKIM .... "Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini Pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła." ...................... "Błagajmy więc biskupów i Papieża, aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonej łaskawości Boga - może ujrzeć swoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okazali skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest obrażany." ........................ źródło: https://www.churchmilitant.com/news/article/divine-wrath-for-amazon-synod-idolatry
Anonim2020.08.26 12:46
To nie "wirus" jest sprawdzeniem naszej wiary ale ŻYCIE jakie prowadzimy. Zarzut w stosunku do świeckich , którzy maja odwagę wypowiadać publicznie swoje odmienne opinnie w stosunku do powszechnie OBOWIĄZUJĄCYCH o brak RACJONALNOŚCI jest nie tylko hybiony ale ujawnia PYCHĘ tego, który tak uważa. Ks. Prof. Kobyliński NIE JEST JUŻ ze swoja modernistyczną wiedzą i OŚWIECONYM posłannictwem OSOBA WIARYGODNĄ nie tylko w tematach świeckich ale co gorsza religii i K.K. Może jedynie być jaskrawym przykładem zindoktrynowanego MODERNISTY i źródłem wiedzy o wprowadzanych REFORMACH. Zabiera publicznie GŁOS nie reflektując , że SAM UCZESTNICZY w budowie "JAKIEJŚ" EWOLUUJĄCEJ w niewiadomo jakim kierunku wspólnoty religijnej . Jak sam powiedział TO NIE JEST JUŻ TEN SAM KOŚCIÓŁ KATOLICKI . Jak NIE TEN SAM ? To jaki ? PODMIENIONY ?ZMANIPULOWANY ? sprotestantyzowany . Dlatego pouczanie i upominanie się Profesora x.Kobylińskiego o mądrość w debacie publicznej jest jak "belka" w oku wytykającego błędy bliźniemu. Mądrośc Boża jest ZAWARTA w niezmiennej NAUCE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO i TRADYCJI i NIE PODLEGA DEBATOM , do których tak wielkie ma upodobanie x. Kobyliński biorący udział powszechnym ZAMIESZANIU.
matis892020.08.26 12:41
Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik co nie uklęknął na Jasnej Górze tylko został powalony i się przewrócił. Pewnie Bergoglio miał na myśli modlitwy do jego bogini demona Pachamamy, którego wprowadził do KK, a później przepraszał demona za wrzucenie go do rzeki i na nowi ściągnął go do KK.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.26 11:52
"Czarna Madonna z Częstochowy" autorem obrazu jest św. Łukasz Ewangelista. Na prośbę wiernych wymalował wizerunek Maryi z Dzieciątkiem na blacie stołu! katolskie debile modlą się do pomalowanego blatu stołu i oddają mu cześć równą boskiej! Ja pyerdolę! idiotyzm katolów jest porażający... gdyby przetrwała deska z wychodka na którym siadała maryja i syrała to też pewnie byłaby to kultowa relikwia o wielkich mocach...
Zagadka2020.08.26 13:46
czuć siarką.
stanpio2020.08.26 19:17
Pomyśl jak podziękuje Ci Belzebub. Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w macierzyńską niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna, i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko Wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.
NAJMOCNIEJSZY2020.08.28 2:16
BYŁBY MARYJNY STOLEC