Pani Prezydent Waltz przymuszona do odpowiedzi w sprawie prof. Chazana ! - zdjęcie
16.01.15, 12:59Fot. Archiwum Autora

Pani Prezydent Waltz przymuszona do odpowiedzi w sprawie prof. Chazana !

6

Michał Kondrat, rady m.st Warszawy, powiadomił o tym na swoim profilu facebookowym:

„Mandat radnego m.st. Warszawy to jednak fajna sprawa. Uprawnia do złożenia interpelacji, na którą Pani Prezydent zobowiązana jest udzielić odpowiedzi. Dziś w jedenastej godzinie trwania Sesji Rady Warszawy, wypełniłem obietnicę, którą 6 grudnia 2014 r złożyłem publicznie w kinie Praha na spotkaniu z prof. Chazanem, które odbyło się po projekcji "Matteo". Moja interpelacja, zawiera pytania, na które dotąd Pani Prezydent Waltz nie zechciała odpowiedzieć opinii publicznej, ale teraz przymuszona § 34 Statutu m.st. Warszawy będzie zmuszona uczynić max. w ciągu 21 dni. A treść złożonej przeze mnie interpelacji brzmi następująco:

Szanowna Pani Prezydent,
Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie, dlaczego na konferencji prasowej ogłosiła Pani, że wyniki kontroli będą stanowić podstawę rozwiązania stosunku pracy z prof. Chazanem, podczas gdy kontrola była jeszcze w toku i Miasto nie powiadomiło Szpitala o swoim stanowisku w odpowiedzi na uwagi Szpitala do wstępnego protokołu kontroli.

Ponadto proszę o informację, czy jest Pani gotowa przystąpić osobiście do rozmów ugodowych z prof. Chazanem, a nie zasłaniać się w toku procesu teoretyczną odrębnością podmiotową szpitala.

z poważaniem

Michał Kondrat

MP/www.facebook.com/kondratm

Komentarze (6):

anonim2015.01.16 13:31
janko74ver2 To znaczy, że nie ma prawa się zmienić bo w przeszłości zabijał? Bogu dziękować za to, że się nawrócił, tak jak św Paweł, który prześladował wyznawców Chrystusa, a bufetowa po śmierci zapłaci wysoki rachunek za to, że zwolniła tego człowieka.
anonim2015.01.16 13:56
[email protected] Nie kompromituje się i to publicznie.
anonim2015.01.16 13:59
Zapał[email protected] maja główki, ale to nie znaczy, że myślą. Jest taka zasada, że nim coś się napisze trzeba przemyśleć czy jest prawdziwe, dobre i konieczne. Zapałki tego nie rozumieją.
anonim2015.01.16 14:07
Hazan udowodnił że woli dać się zwolnić z pracy niż ułatwić dokonanie aborcji, dlatego że dokładnie wie czym ona jest, a podstawą chrześcijaństwa jest nawrócenie, dlatego celnik Mateusz najpierw był pogardzany za oszustwa i kolaborację z okupantem a później, po nawróceniu, został Apostołem, autorem jednej z ewangelii i w końcu świętym. Nieważne co kto mówi, vide HGW, ważne co robi - Hazan właśnie. Notabene założyciel pierwszego szpitala położniczego (zdaje się) w Kenii. Poczytajcie sobie też opinie o nim jako położniku - mniej ważne co mówi, ważniejsze co robi
anonim2015.01.16 15:56
charlo droga chazan nie złamał żadnego "prawa" żadnej "pacjęutki" prawo złamały waaadze... elementarna analiza prawna wykazuje, że w istocie przestępstwem jest "wskazanie" zastępcy - i to na bazie obecnego prawa. Co swego czasu przyznała kopaczka, ale jakoś niemrawo. Wybacz, ale NIE ISTNIEJE żadna oficjalne lista "skrobaczy", więc nie wolno żadnemu urzędasowi nikogo wskazywać. Chazan nie miał podstawy prawnej aby kogokolwiek wskazywać, nie miał tez obowiązku wiedzieć - funkcjonariusz publiczny działa tylko w granicach prawa. Nie wolno mu nawet tworzyc własnych "list". Kolejny paragraf od GIODO, barany. To bardzo podobny przypadek jak wskazanie kierowcy pojazdu - jak masz pecha to sąd za to wskazanie wlepi ci wyrok (były takie przypadki) PS. powoływanie sie na "prawo" i rozkazy nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak wykazano na procesie norymberskim. Jest to bliżej niż śni ci się w nocnych koszmarach.
anonim2015.01.16 21:22
janko74ver2 a słyszałeś kiedyś o nawróceniu? i miłosierdziu?