,,Od lat pieprzy głupoty w TVN’’. Śpiewak bezlitośnie o Rusin - zdjęcie
05.05.21, 15:52Fot. screenshot - YouTube (Magazyn Gala, Jan Śpiewak)

,,Od lat pieprzy głupoty w TVN’’. Śpiewak bezlitośnie o Rusin

38

Po odejściu z TVN Kinga Rusin postanowiła pójść śladem Donalda Tuska i zając się komentowaniem polskiej polityki w mediach społecznościowych. Celebrytka robi to obecnie z ciepłych krajów, opatrując swoje komentarze zdjęciami z plaż i basenów. Wczoraj postanowiła zabrać głos ws. głosowania nad ratyfikacją Funduszu Odbudowy. W ostrych słowach celebrytce postanowił odpowiedzieć Jan Śpiewak.

Kinga Rusin kolejny raz zabrała wczoraj głos ws. polskiego życia politycznego. Była prezenterka TVN opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle lazurowego morza trzymając w dłoniach polską konstytucję. Swoje zdjęcie opatrzyła komentarzem dot. Funduszu Odbudowy Unii Europejskiej.

- „Tańce na grobie Konstutucji i Krajowy Program Odbudowy (KPO) czyli nie dajmy się oszukać PIS-owi!”

- napisała celebrytka.

Odpowiada jej na Facebooku Jan Śpiewak.

- „Celebrytka milionerka Kinga Rusin poucza nas jak żyć z wygnania na Malediwach. To stały mechanizm na Instagramie. Oderwani od rzeczywistości celebryci bogacze uczą nas robaków co mamy myśleć i jak mamy żyć”

- pisze aktywista.

Przy okazji postanowił szerzej odnieść się do kwestii próbujących kształtować nasze życie influencerów.

- „Dlaczego jakiś pusty typ i laska, którzy w życiu nic nie przeżyli, nic nie zaryzykowali, zawsze płynęli z prądem, mają pozycje, żeby czegoś nas nauczać? Badania pokazują, że Instagram to najbardziej przemocowe medium społecznościowe, które prowadzi czasem do zaburzeń samooceny i stanów lekowych. Cały mechanizm opiera się na przemocy bogatych nad biednymi. Jesteśmy wrzuceni w wir ciągłego porównywania się z bajecznym życiem garstki bogaczy. Ich cały mandat do pouczania nas bierze się z ich udawanego lub prawdziwego wysokiego statusu materialnego”

- zauważa.

- „Kinga Rusin uczy nas jak żyć i co myśleć, bo jest bogata i od lat pieprzy głupoty w TVN. Tysiące domorosłych psychologów pokazują nam jak łatwo zdobyć kasę. Idź na psychoterapię! Ułóż sobie w glowie! Myśl pozytywnie to będziesz więcej zarabiać”

- dodaje.

kak/Facebook, DoRzeczy.pl

Komentarze (38):

Aga2021.05.29 21:22
Miernota jest ciagle pokazywana. Kto za tym stoi?
Nie znam2021.05.27 16:22
Kinga Rusin Celebrytka? A kto to w ogóle jest? Czym się zajmuje na codzień? Robi coś dobrego albo pożytecznego? Powinniśmy ją znać albo chociaż o niej słyszeć?
Hamer2021.05.24 21:58
Coś Wam powiem. Zjeździłem pół świata i byłem w wielu egzotycznym miejscach i to czasem dosyć długo. Wiecie jak ta ściera się naprawdę teraz czuje??? Zdycha z nudów i to tak, że z własnego nosa baby zjada:):) Mam znajomych Kanadoli w Belize. Tam ich jest pełno.....przeprowadzają się na emeryturze. Jest pięknie....ale mija tydzień za tygodniem i z czasem jest.....nudno. Najczęstszą rozrywką moich znajomych jest wypływanie na ryby. Swój dom w Kanadzie wynajęli i wiecie co zrobili po ok. roku?? Zerwali umowę i pojechali do Kanady bo tak strasznie się zaczęli nudzić. Na Belize będa wracać ale będą latac do Kanady. Belize to ląd stały a wyobraźcie sobie Malediwy które po dobrym piwie można przesikać:):) Po dwóch tygodniach człowiek czuje się jak w matni. Potem już się pije bo nie ma co robić. Te same palmy, ta sama woda, ten sam piasek, koszmar. Jej należy współczuć bo wpakowała się na dobre:):)
Kiss2021.05.24 9:44
W pełni zgadzam się z oceną tej pani. Biedni ci co jej słuchają to poprostu dno intelektualne i krzyczy jak żaba w kałuży
Amanda2021.05.21 18:42
Chyba ją drugi maż kopno w zadek nie mógł wytrzymać z pustakiem .
"Od lat pieprzy głupoty w mediach2021.05.10 12:06
społecznościowych" - to o waszym długotrwale bezrobotnym redakcyjnym koledze?
przemyśl-72021.05.6 16:09
Rozumiem Lisa jest to rzadka kicha. Nieuctwo bucha nozdrzami ,zero klasy,podkleić się pod coś ,podpiąć pod kogoś ,a wszystko dla kasy.
Dariusz2021.05.6 11:06
Cóż więcej dodać?
R2021.05.6 8:42
Śpiewak ok Rusin won
luka2021.05.6 12:28
Rusin to wyliniała gwiazda antyintelektualna . Labilność emocjonalna ze wskazaniem na zmianę leków.
Kwal2021.05.23 18:58
A Śpiewak to żyd. A żyd nawet jak się modli to kłamie...
tak jak2021.05.6 8:00
w TVN
JANOSIK2021.05.5 23:55
A kto to jest Rusin? Dla mnie to jakis sowiecki gosciu.Pozdro
Apel2021.05.5 21:57
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Saki Faki2021.05.5 21:24
A bierze przynajmniej? Mój husarz gotów.
W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N2021.05.5 20:00
O­­­c­e­­­ń­ ­m­­­o­­­j­ą­ ­­­m­ł­­o­d­­ą­­ ­­­c­­i­­­p­­k­­ę­ ­-­ ­­W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N
gość2021.05.5 18:36
Albo Rusin jest tak zakłamana albo zmanipulowana, że pisze takie brednie. Pycha nigdy nie była mądra. Nigdy w życiu nie przeczytała jednej strony polskiej Konstytucji. To tylko POza.
BieS2021.05.30 9:23
Na okładce duże litery i tylko to potrafi ta celebrytka przeczytać.
gośc2021.05.5 18:35
Przekaz Rusin jest taki: możesz być idiotką (tą), możesz nie mieć żadnych zasad moralnych, ale jeśli będziesz trzymał z POlszewią będziesz bogaty(ta) jak Rusin.
ala2021.05.5 18:34
Rusin, żałosna! Co chce swoim zachowaniem POkazać? Przecież Rusin to intelektualne zero była żoną tego debila komucha Lisa,więc czego się od niej można innego spodziewać.
życzenia2021.05.5 17:05
ona wciąż wierzy że jest moralistką chłe chłe chłe
Hanys GórnoŚląski2021.05.5 17:01
kiedy zajrzysz w życiorys i pochodzenie tej i kilkudziesięciu innych "milionerów" z tvn czy polsatu - to wtedy zrozumiesz skąd oni się wzięli i dlaczego zgromadzili owe miliony - wcale nie dlatego że są inteligentniejsi czy lepiej wykształceni ...
­2021.05.5 18:06
Każdy jest anonimem. reCAPCHA cię nie uwalnia od anonimowości.
Dziennikarz TVP2021.05.5 18:08
W TVP też idzie się nachapać. Nota bene ta pani zaczynała w TVP.
qq2021.05.5 16:54
Biedna kobieta lecz jej bieda jest biedą duchową .
anonim2021.05.5 16:30
Każdy jest anonimem. reCAPCHA cię nie uwalnia od anonimowości.
APEL2021.05.5 16:23
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Jan Michał, rychu, Alojzy Cedzidło, MT(*) i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Anonim2021.05.5 17:00
😁😁😁😁
A wy co tu,2021.05.5 21:23
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu!
Wicio duży mózg2021.05.5 16:20
w małym łebku
gdzie jest te muzeum2021.05.5 16:19
zasuszonych i uwędzonych główek celebrytów
gośc2021.05.5 18:40
Wieśniara nawet nie wie, że na szyi ma islamski symbol religijny. Takie stare, głupie pudło chce mnie czegoś nauczyć?
APEL2021.05.5 16:17
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Jazgot Śpiewaka-juniora…2021.05.5 16:12
mam w dudzie.
Owszem ,2021.05.5 16:55
Ty i tobie podobne półgłówki .
APEL2021.05.5 16:08
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przed to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, mało inteligentni obłudnicy.
moryc2021.05.5 17:00
słońce wywaliło dekiel?
Apel2021.05.5 15:57
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.