Nic się nie uczą. Opozycja zmierza ku kolejnej porażce - zdjęcie
21.06.19, 08:20screenshot Youtube

Nic się nie uczą. Opozycja zmierza ku kolejnej porażce

4

Trzeba się bardzo postarać, aby spróbować zignorować wszelkie sukcesy rządu Prawa i Sprawiedliwości i będąc w opozycji, usiłować zbić na tym kapitał polityczny licząc, że pozwoli to na wygranie kolejnych wyborów, tym razem do Sejmu i Senatu. Opozycja totalna nie wyciąga jednak wniosków po przegranych z kretesem wyborach do europarlamentu.

W ostatnim czasie Polska podpisała deklarację obronną z USA, która zakłada między innymi zwiększenie obecności wojsk amerykańskich w naszym kraju. Do Polski mają też trafić supernowoczesne myśliwce F-35. Opozycja jednak dalej woli brnąć w narrację o „tym okropnym PiS”. Problem w tym (dla opozycji), że wyborcy raczej jej nie poprą.

Już przed czterema laty, w listopadzie 2015 roku, dziennikarz Przemysław Wenerski komentując działania PO czy KOD, pisał:

Dyktatura, zamach stanu, śmierć demokracji, totalitaryzm, faszyzm, stalinizm... I magazyn słownej amunicji pusty na kolejne lata”.

Tymczasem w ostatnim czasie między innymi Janusz Lewandowski z PO stwierdził, że czas na straszenie młodych Polaków smogiem. Ot kolejny sposób na przegranie z PiS.

Jak widzimy, opozycji opieranie się na wyżej wskazanej retoryce nie wyszło to na dobre. Nadal też owej narracji specjalnie nie zmienia. Pozostaje mieć nadzieję, że tak już pozostanie. Dzięki temu Zjednoczona Prawica może być raczej spokojna o wynik kolejnych wyborów...

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (4):

Maryla2019.06.22 2:13
POKE-mony, nic nie umieli, a raczej nie chcieli dla Polaków zrobić! Zawsze mówili:" Piniedzy nie ma i nie będzie...." Ale dla nich starczało na wszystko! Jak brakło, to zlikwidowało się emerytalne fundusze pracownicze - OFE - 150 MLD zł. , albo pieniążki wyprowadzało się ze znanych Afer! Przwecież dla nich: " Polskość , to nienormalność "! To słowa ich ówczesnego Szefa!!!!!!
edi2019.06.21 13:56
Platforma Oszustów - TO NIEUDACZNICY i do tego LUDZIE ZŁEJ WOLI - TAK SIĘ ZACZADZILI SOBĄ ŻE NIE WIDZĄ NIC POZA CZUBEK SWOJEGO NOSA - na dodatek TOTALNE NIEUKI - nawet gdyby jakimś cudem chcieli coś dobrego dla Polski zrobić (w co nikt już nie wierzy) TO PO PROSTU NIE POTRAFIĄ - TOTALNY BRAK WIEDZY JAK TEGO DOKONAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!
Waarnemer2019.06.21 12:58
To przecież bardzo dobrze, że nic się nie uczą. Byłoby źle gdyby byli inteligentni.
orgi2019.06.21 10:04
na POHYBEL grzesiowi i PO...pier....do ....leńcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!