Mocne oświadczenie KEP ws. ideologii LGBT. ,,Ich zachowania napawają poczuciem zagrożenia'' - zdjęcie
05.07.19, 17:45(fot. gay wash/ CC 2.0/ edit. wikipedia)

Mocne oświadczenie KEP ws. ideologii LGBT. ,,Ich zachowania napawają poczuciem zagrożenia''

93

"Ogromnym niesmakiem, smutkiem, troską o przyszłość a nawet poczuciem zagrożenia napawają zwyczajnych ludzi zachowania i słowa aktywistów tego środowiska i wspierających je dziennikarzy. Niby walczą o wolność, tolerancję i szacunek, ale właśnie bez tolerancji, z pogardą wobec myślących inaczej i z agresją" – czytamy w oświadczeniu Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich w sprawie narzucania ideologii LGBT. 

PUBLIKUJEMY PEŁNE OŚWIADCZENIE RADY KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI DS. APOSTOLSTWA ŚWIECKICH:

Oświadczenie
Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich
w sprawie narzucania ideologii LGBT

1. Kościół naucza, że każdy człowiek ma bezwzględny obowiązek szanować każdego człowieka. To odnosi się również do osób LGBT, ale musi działać w obydwie strony. Ogromnym niesmakiem, smutkiem, troską o przyszłość a nawet poczuciem zagrożenia napawają zwyczajnych ludzi zachowania i słowa aktywistów tego środowiska i wspierających je dziennikarzy. Niby walczą o wolność, tolerancję i szacunek, ale właśnie bez tolerancji, z pogardą wobec myślących inaczej i z agresją. 

2. W tym kontekście trzeba uznać za niedopuszczalny z punktu widzenia prawa ale przede wszystkim przyzwoitości i zdrowego rozsądku atak przypuszczony na pracownika IKEI, który nie życzył sobie w miejscu pracy indoktrynacji LGBT. Niepokoi, że wypowiedzi pod jego adresem są pełne agresji i pogardy. Odziera się go z godności ludzkiej i odmawia mu niezbywalnych praw. Tymczasem wolność sumienia i wyznania jest miarą demokracji. Agresja zaś i pogarda nie są Polsce potrzebne, burzą pokój społeczny, sieją niepewność i poczucie zagrożenia. Jakże łatwo ale też jakże niebezpiecznie jest przeciwstawić człowieka drugiemu człowiekowi! Konstytucja Rzeczypospolitej nie tylko gwarantuje każdemu wolność wyznania ale też chroni przed ingerencją w przekonania osobiste wbrew woli zainteresowanego. Równocześnie nieuczciwym intelektualnie jest reagować w Polsce na cytaty z Pisma Świętego, jakby kultura europejska nie wyrastała z logiki chrześcijaństwa. Nie można nazwać tego inaczej jak tworzeniem wirtualnej rzeczywistości i narzucaniem przekonań przy wykorzystaniu pozycji silniejszego. Kiedyś król polski Zygmunt II August oświadczył „Nie jestem królem waszych sumień”. Tym bardziej pracodawca nie ma i nie może sobie uzurpować takiego prawa.

3. Gratulujemy Panu Tomaszowi odwagi w wyznawaniu i obronie wiary w codziennym życiu. To jest właśnie apostolstwo świeckich postulowane przez Sobór Watykański II w dekrecie Apostolicam actuositatem oraz przypomniane przez św. Jana Pawła II w adhortacji Familiaris consortio. Pana postawa zasługuje na uznanie i naśladowanie. Wszelkie wypowiedzi, które chciałyby z Pana uczynić oszołoma, ignoranta i agresora – nie mają podstaw w faktach. Chciałoby się powiedzieć za szafarzem chrztu świętego: „Taka jest nasza wiara. Taka jest wiara Kościoła, której wyznawanie jest naszą chlubą w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Mamy nadzieję, że wyrządzone Panu krzywdy moralne i materialne zostaną wynagrodzone, zaś firma zaprzestanie działań ideologicznych w oparciu o uprzywilejowaną pozycję pracodawcy. Liczymy na zainteresowanie sprawą związków zawodowych i prokuratury. Chodzi przecież o istotny element ładu ustrojowego i kulturowego.

4. Również z innych firm i korporacji docierają do nas niepokojące sygnały o próbach propagowania ideologii LGBT. Wykorzystuje się do tego oficjalne strony internetowe i firmowe adresy poczty elektronicznej poszczególnych pracowników. Organizuje się spotkania agitacyjne, także z zagranicznymi aktywistami, w pomieszczeniach firmowych. Wielu pracowników milczy wobec skierowanych do nich nacisków, gdyż boją się utraty pracy albo dyskryminacji za poglądy. Prosimy pracodawców o szacunek wobec sumienia pracowników. Rozumiemy trudną sytuację pracowników, dla których utrata pracy byłaby poważnym problemem, ale musimy przypomnieć, że wszędzie istnieją nieprzekraczalne granice. Prośmy Boga, aby ochronił nas przed upodleniem.

5. Nie mniej niepokoi zachowanie wielu nauczycieli wobec dzieci i młodzieży, nacechowane propagandą zachowań LGBT. Rodzice i młodzież uskarżają się na narzucanie jako lektur obowiązkowych, tekstów wulgarnych w formie i treści. Organizuje się w szkole wyjścia do teatru na sztuki wyjątkowo obsceniczne, które niszczą wrażliwość erotyczną młodych. Na lekcjach, pod pozorem nauki języków obcych młodzież zmuszana jest oglądać i dyskutować o filmach odzierających z intymności. Do takich obojętnych ideologicznie tematów, jak chociażby rozmowa o problemie bezpłodności w małżeństwie, dołącza się np. dyskusję o prawie do adopcji przez pary jednopłciowe i piętnuje przy tym uczniów przeciwnych takiej możliwości. Z relacji uczniów wynika też, że liczni nauczyciele nie licząc się psychicznymi i moralnymi konsekwencjami swoich zachowań, z godną napiętnowania beztroską zadają podczas lekcji gwałt poczuciu przyzwoitości i intymności swych niepełnoletnich uczniów. W tym kontekście prosimy wszystkich rodziców: nie pozostawiajcie waszych dzieci samym sobie. Wasze dzieci nie są niczyją własnością – są wasze. Wszelkie instytucje życia społecznego – w tym szkoła – to instytucje, które tylko i wyłącznie są na usługach rodziny.

6. Prosimy o poszanowanie godności i wolności osobistej każdego człowieka. Prosimy, aby każdy zamyślił się chociaż przez chwilę nad zgodnością swojego działania z Ewangelią, oraz nad tym, co może zrobić dla Polski. Kto antagonizuje i rozpala emocje, ten nie służy Bożej sprawie. Prosimy o działania wyważone, zrodzone w sercach pełnych pokoju i miłości. Prosimy o opamiętanie. Chlubimy się, że gdy szalały prześladowania i wojny religijne, Polska – jako jedyna w Europie – była państwem bez stosów. Niech tak będzie nadal. Módlmy się słowami Romana Brandstaettera z Hymnu do Czarnej Madonny:

Matko Słowa,| Matko Dobroci.| Módl się o dobroć| wszystkich polskich słów. (…)| Niech ani jedno słowo | nie będzie złe.| Niech ani jedno słowo| nie nienawidzi.| Niech nie krzywdzi.| Niech nie zabija.| Niech wybacza.| Niech leczy.| Niech łagodzi.| Niech zamyka| człowiecze rany (…)| Módl się. (…)| Panno Jasnogórska,| Czarna,| o twarzy w bliznach| jak polska ziemia.

Świdnica, 5 lipca 2019 r.

W imieniu Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich
Bp Ignacy Dec, przewodniczący 

 

bz/episkopat.pl

Komentarze (93):

Andrzej Budzinski2019.08.14 22:33
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
dercy lyne2019.07.7 15:13
Cześć, nazywam się Darci Lyne, jestem z New Jersey, USA. Przeczytałem post-komentarz online dziennikarza z Los Angeles, który ujawnia, jak trwale wyleczył słabą erekcję i szybki wytrysk 2 miesiące po tym, jak żona go opuściła, a także powiedział, że dr NOSA wraca po byłej żonie po 2 latach rozłąki. Skontaktowałem się z tym samym doktorem NOSA z powodu moich wyzwań w życiu, mam te Potężne Intencje, że rzeczy będą działać dla mnie, wierzyłem w świadectwa, które dowodzą prawdziwego życia. Uświadomiłem sobie, że dobrze byłoby tutaj się podzielić, ponieważ wiem, że to również zainspiruje innych. Miałem tyle szczęścia, że ​​natknąłem się na CZARNE MAGICZNE SPELLS  Osobisty kontakt osobisty  [email protected] Nie jestem pewien, czy mógłbym to zrobić bez niego. Poddałbym się i uwierzył, że mój mąż spotykał się z kimś innym i powiedział, że skończyliśmy. Po tym, jak Dr.NOSA rzucił magiczne zaklęcie miłości, mój mąż dzwoni do mnie na komórkę i wraca do domu. Dziękuję bardzo za powrót mojego męża do domu po 3 latach rozłąki. Jesteśmy wiecznie zadłużeni. dzisiaj świadczę z radością i szczęściem światu ... także możesz WhatsApp z nim-- +2349083639501 * Miłośnik Love Spells Win-Back Ex * Magiczne zaklęcie sukcesu i promocji * Szczęśliwego uroku - BUSINESS STAR * oddziały - HAK OCHRONNY * rozdzielczość klątwy * Rozwiązanie problemu rozwodu? * rozwiązanie choroby i chorób ciała * Jeśli chcesz zaklęcia miłosnego dla nowego kochanka? * duchowe oczyszczenie * Magia płodności - OWOCE KOBIET * dekretująca magia, SPELL LOTTERY i WIN-GAMES SPELL
Ola2019.07.7 3:47
Dla zdrowego człowieka banda roznegliżowanych chłopów w stanikach ....obrzydliwe...niech sobie żyją ale bez wpychania się w życie normalnych ludzi.
libertus2019.07.6 12:47
A ci zniewoleni, związani łańcuchami, to co za jedni? Niewolnicy Bachusa czy Wenery?
JPIII2019.07.6 9:58
Trzy "szczegóły" o homosekualistach: Jak wykazały wieloletnie badania, niemal 95% homos to pedofile. Ilość zakażeń HIV pomiędzy homos to 67%. Depresja kliniczna u homos występuje 4X częściej niż u heteros, tym samym ilość samobójstw.
Urszula2019.07.6 10:25
Podaj źródło tych rewelacji.
anonim2019.07.6 7:57
Szkoda, że KEP nie brzydzi się pedofilami.
bogdanus2019.07.6 7:36
EDUKACJA SEKSUALNA WEDŁUG CENDER https://docer.pl/show/?q=EDUKACJA+SEKSUALNA+WED%C5%81UG+CENDER ------ GENDER Światowa norma polityczna i kulturowa https://docer.pl/show/?q=GENDER+%C5%9Awiatowa+norma+polityczna+i+kulturowa ------ GLOBALIZACJA ZACHODNIEJ REWOLUCJI KULTUROWEJ https://docer.pl/show/?q=GLOBALIZACJA+ZACHODNIEJ+REWOLUCJI+KULTUROWEJ ------ GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności https://docer.pl/show/?q=GLOBALNA+REWOLUCJA+SEKSUALNA+Likwidacja+wolno%C5%9Bci+w+imi%C4%99+wolno%C5%9Bci -------- GLOBALNA WOJNA Z CHRZEŚCIJANAMI https://docer.pl/show/?q=GLOBALNA+WOJNA+Z+CHRZE%C5%9ACIJANAMI -------- PŁEĆ MÓZGU, O PRAWDZIWEJ RÓŻNICY MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETĄ https://docer.pl/doc/-xn8c111#xn8c111 -------- JAK POSTĘPOWAĆ W MAŁŻEŃSTWIE https://docer.pl/show/?q=JAK+POST%C4%98POWA%C4%86+W+MA%C5%81%C5%BBE%C5%83STWIE -------- BANDYCI PROSTYTUTKI ZŁODZIEJE ZOSTALI ŚWIĘTYMI https://docer.pl/show/?q=BANDYCI+PROSTYTUTKI+Z%C5%81ODZIEJE+ZOSTALI+%C5%9AWI%C4%98TYMI -------- BIBLIA TYSIĄCLECIA Z KOMENTARZAMI https://docer.pl/show/?q=BIBLIA+TYSI%C4%84CLECIA+Z+KOMENTARZAMI -------- KATOLICKA NAUKA SPOŁECZNA 1775 - 2009 https://docer.pl/show/?q=KATOLICKA++NAUKA+SPO%C5%81ECZNA+1775+-+2009 ------- NAUCZANIE PAPIEŻA BENEDYKTA XVI, KARDYNAŁA JOSEPHA RATZINGERA - 49 https://docer.pl/show/?q=NAUCZANIE+PAPIE%C5%BBA+BENEDYKTA+XVI%2C+KARDYNA%C5%81A+JOSEPHA+RATZINGERA+-+49 -------- NOWY LEKSYKON BIBLIJNY https://docer.pl/show/?q=NOWY+LEKSYKON+BIBLIJNY ------- OBJAWIENIA Z ŻYCIA JEZUSA I MARYI https://docer.pl/show/?q=OBJAWIENIA+Z+%C5%BBYCIA+JEZUSA+I+MARYI ------ ŚW. JAN MARIA VIANNEY, KAPŁAN Z ARS, ROK KAPŁAŃSKI https://docer.pl/show/?q=%C5%9AW.+JAN+MARIA+VIANNEY%2C+KAP%C5%81AN+Z+ARS%2C++ROK+KAP%C5%81A%C5%83SKI ------- ŚWIADECTWA WIARY I ROZUMU KONTRA ATEIZM - 32 pozycje https://docer.pl/show/?q=%C5%9AWIADECTWA+WIARY+I+ROZUMU+KONTRA+ATEIZM+-+32+pozycje ------- WALKA Z SZATANEM W ŚWIECIE https://docer.pl/show/?q=WALKA+Z+SZATANEM+W+%C5%9AWIECIE ------ WIELOTEMATYCZNY PORADNIK RODZINNY - 86 pozycji https://docer.pl/show/?q=WIELOTEMATYCZNY++PORADNIK+RODZINNY+-+86+pozycji ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
edi2019.07.6 7:26
AKCJA - "SZKOŁY WOLNE OD HOMOIDEOLOGII LGBT" - ROZWIESIĆ BANERY NA SZKOŁACH Z TAKIM HASŁEM - I TYLKO TAM POSYŁAĆ DZIECI
Jezus już zwyciężył :)2019.07.6 7:16
Episkopat bardzo trafnie to ujął , brawo :))))
Wojtek Polak 2019.07.6 6:53
do dewiantów i ohydy zboczeńców nie ma tolerancji dla szerzenia zboko-terroryzmu.nie wylewajcie swojego zboko-szamba na ulice. stop dla ''Parodi równości''. homo-bolszewicka rewolucja posługuje się taką samą bronią jak każda rewolucja NIENAWIŚCIĄ.stop dla patologi lewackich-zboków.
ww.662019.07.6 5:07
A ten fragment Biblii nie obowiązuje? Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnicę, za karę, jak to opisuje 2 Ks.Moj. 21:7. W tych czasach, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena?
krzysztof2019.07.6 5:51
Nie slyszałes o Ewangelii i Jezusie?
Urszula2019.07.6 10:24
Jezus wypełnił zakon i Stary Testament, obowiązujący Izraelitów nie obowiązuje. Jest Nowy Testament i to on jest drogowskazem dla chrześcijanina. Na marginesie dodam, że w Starym Testamencie Izraelici mieli nie 10 przykazań, ale ponad 600 trudnych, a czasem niemożliwych do przestrzegania. Dlatego Izraelici nosili na czołach specjalne pojemniki z tymi przykazaniami aby im ciągle przypominały, że są grzeszni. Dzisiaj chrześcijanina dotyczą 2 przykazania: 1 Będziesz miłował Pana Boga swego... 2. Będziesz miłował bliźniego swego Te 2 przykazania wypełniają całkowicie 10 przykazań starotestamentowych.
zaraza wiosenna AIDS i HIV ...2019.07.6 2:45
LGBT to AIDS i HIV ...ZARAZA NAM DZIECI .....utylizacja dewiatow i wiosennych odpadow !!!!
tęcza ma 7 kolorów, inne to fake2019.07.5 21:01
analogiczna parodia demokracji była za czasów Hitlera, jak NSDAP wkręcono do władzy, bo większość bała się zareagować...
www2019.07.5 20:58
vivi, jeśli masz dowody na ukrywanie przez Kościół zboczeńców, to zgłoś to prokuraturze. Jeśli nie zgłaszasz, to wspierasz zboczeńców.
Maria Blaszczyk2019.07.5 21:19
A wiesz, od kiedy jest obowiązek zgłaszania prokuraturze przypadków gwałcenia dzieci?
www2019.07.6 4:36
To jak Blaszczyk, zgłosiłaś już jakiś przypadek?
Urszula2019.07.6 10:02
Dlaczego udajesz, że nic nie wiesz? Robisz z siebie błazna. Dziesiątki razy pisano tu o przypadkach pedofilii w kościele, ale gdyby pisano nawet tysiące razy to ty i tak będziesz udawać, że sprawy nie ma. Wstydź się łgarzu.
ect2019.07.7 7:50
Urszulo zawsze można było zgłaszać przypadki pedofilii do prokuratury. Łgarzami są ci, którzy posądzają bezpodstawnie wszystkich księży albo cały KK o pedofilię.
vivi2019.07.5 20:42
Kościół tak długo, jak sam toleruje w swoich szeregach przestępczych dewiantów i zboczeńców, a nawet ich ukrywa i akceptuje - nie ma moralnego prawa do pouczania NIKOGO. Kocioł przyganiał garnkowi. LOL
edi2019.07.6 10:06
co ty wiesz o KOŚCIELE
benakiba2019.07.5 20:27
Co może pomyśleć sobie dziecko, które wychowuje parka takich pajaców, a które np. budzi się w nocy i widzi takich zamaskowanych palantów. Dorosły na taki widok dostałby zawału. Myślę, że każde dziecko marzy, żeby mieć takich tatusiów.......
konserwatysta2019.07.5 20:26
Precz z LPG !!!
Wieslaw2019.07.5 20:40
A co to LPG? Nie pomyliłeś się?
Polak2019.07.5 19:59
Brawo za te słowa. Dziękuję. To jest prawda po prostu.
J.P2019.07.5 19:51
Poczucie zagrożenia? To nie marsze ONR-u. Odżegnuje się osobiście od tego środowiska, ale bez przesady. Chyba,że ta przesada ma służyć socjotechnice coraz częściej uprawianej w tzw.prawicowych mediach. Frondo zauważyłem pewną prawidłowość, im częściej, a właściwe już codziennie pszecie o tym środowisku tym oni bardziej rosną w siłę. Taka tendencja. I myślę sobie, że niestety nie powstrzymacie tego. Z nimi też trzeba umieć rozmawiać, połajanki, docinki, póki co śmiejecie się z nich, ale niestety za jakiś czas będziecie musieli się z nimi liczyć.
Ludzik2019.07.5 18:39
Zielone ludziki, tęczowe ludziki, homoterroryzm, destabilizacja państwa:(
Katolik2019.07.5 18:30
Genderyzm to satanizm, czyli zamiana wiary w Boga na bożka seksu czego owocem jest śmierć duchowa. Ludzie opamiętajcie się póki czas bo będziecie zgubieni.
ect2019.07.5 18:23
Powinniśmy odnosić się z miłością do ludzi o skłonnościach homoseksualnych tak jak do innych ludzi chorych. Wielką niedorzecznością jest jednak narzucanie społeczeństwu opinii, że zachowania homoseksualne są OK.! Nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie chorych zachowań zdrowymi. Czy możecie sobie wyobrazić, aby np. w szkołach uczono dzieci picia alkoholu, dlatego, że jakaś grupa alkoholików tego żąda? Niestety w wielu szkołach na Zachodzie dzieci uczy się masturbacji, czy mówi się, że mogą sobie wybrać płeć, bo one mogą zdecydować czy będa chłopcem czy dziewczynką niezależnie od tego kim się urodziły. To tak jakby dziecku powiedzieć możesz się upijać jak Ci podoba, bo każdy jest wolny. Nie potrzebujemy w Polsce programowej demoralizacji dzieci. Nie mówcie, że środowisko LGBT upomina się tylko o swoje prawa i nie wyrządza nikomu krzywdy, bo to wielkie kłamstwo. O jakie prawa się upomina to środowisko, o prawo do wypaczania zdrowych zasad moralnych obowiązujących w społeczeństwie, o adopcje dzieci przez osoby z zaburzeniami psychicznymi, czy o demoralizacje dzieci i młodzieży?
edi2019.07.6 7:30
URUCHOMIĆ AKCJĘ - "SZKOŁY WOLNE OD HOMOIDEOLOGII LGBT" - ROZWIESIĆ BANERY NA SZKOŁACH Z TAKIM HASŁEM - I TYLKO TAM POSYŁAĆ DZIECI
Urszula2019.07.6 9:58
Nie narzucajcie niekatolikom swojej katolickiej wiary. Zacznijcie od tego, a potem domagajcie się od innych zachowań takich aby nikogo nie raziły i nie obrażały. Dla niekatolika wszelkie procesje, łażenie z figurami i obrazami: ich adoracja jest przykra i razi.
ect2019.07.6 21:07
Urszulo, to Świadkowie Jehowy nachodzą spokojnych ludzi w domach i narzucają im swoją nienawiść do KK księży, obrazów i figur. KK niczego Wam nie narzuca! Nie przeszkadza mi, że nie masz w domu obrazów a nasze zostaw w spokoju.
PMP2019.07.5 18:21
Niestety to oswiadczenie napisał chyba jakiś eunuch w Episkopacie a reszta sie podpisała, bo utożsamiają się z tym tchórzostwem wyrażonym w sednie tego oswiadczenia czyli: "błagamy was homo, nie prześladujecie nas".
Maciek Arczyński2019.08.5 13:50
Nie narzekaj. Mogli przecież tylko napisać, że modlimy się w Waszej (homoseksualistów) intencji. Jednak parę rzeczy wypunktowali. A odwoływanie się do sumienia LGBT-owiaków jest stratą czasu. Gdyby mieli sumienie to ich poprzedników w grzechu w Sodomie i Gomorze, Pan Bóg nie zrównałby z ziemią tylko posłał jakiegoś proroka by zaapelował o nawrócenie.
Albert2019.07.5 18:19
Przyganiał kocioł garnkowi.
Wieslaw2019.07.5 20:37
O, Albercik się odezwał! Znudziły ci się Lechu K. poprzednie nicki??? " Przyganiał kocioł garnkowi, a sam taki sam ! " To do ciebie pasuje jak ulał ! Oczerniasz za judaszowe srebrniki , a sam jesteś jescze gorszy ! Najgorszy !!!
Albert2019.07.6 15:19
"Znudziły ci się Lechu K. poprzednie nicki???" Nigdy nie łudziłem się, że prawacki katoliban potrafi myśleć i analizować, w tym przypadku także Wiesiu mnie utwierdziłeś w moim przekonaniu. Co ci się uroiło Wiesiu w tym ciemnogrodzkim móżdżku z tymi nickami, co?
Krystyna 2019.07.6 21:54
Albert! Czytałam! Chwaliłeś się sam niedawno jakich nicków używasz! Wymieniałeś ich, m.in. ten też ! Więc się zdecyduj! Pisałeś też jakich już nie używasz, bo ci się znudziły! Więc nie rób "z tata wariata" OK!
JUZ NIGDY ZYDOKOMUNO NIE BEDZIE JAK BYLO2019.07.5 18:18
DLACZEGO ZYDZI W POLSCE WSPIERAJA ZBOKOW I DEWIANTOW.
Wieslaw2019.07.5 20:51
Nie wiesz dlaczego wspierają? Bo bardzo nienawidzą naszej Katolickiej Wiary ! Za wszelką cenę chcą Ją zniszczyć, rozłożyć i wyplenić , zaczynając od rodziny, dzieci ! Czytałem, że dużo kasy daje Soros na ten cel do różnych fundacji! Różnie to nazywając, ale cel zawsze ten sam ! Poczytaj chociażby, na co on daje kasę do Fundacji Batorego! Poczytaj też o masonerii! Oni chcą rządzić Swiatem ! To jest głębsza polityka!
edi2019.07.6 10:05
A SOROS to KIM JEST JAK NIE ŻYDEM WĘGIERSKIEGO POCHODZENIA - ANTYCHRYST
PMP2019.07.5 18:17
W tym oświadczeniu Episkopat powołuje się na Sobór Watykański II, który przecież był niczym innym jak "otwarciem się na świat", a tu nagle "olaboga homo przychodzi"?
JUZ NIGDY ZYDOKOMUNO NIE BEDZIE JAK BYLO2019.07.5 18:16
JPIII CIEBIE BLUZNIERCZE NIEDLUGO PIEKLO POCHLONIE CIEKAWE CO POWIESZ PANU STOJAC NAGI ...
B.B2019.07.5 18:16
Po prostu pałą ich w te mordy zboczone.
edi2019.07.5 18:11
LGBT bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Ania2019.07.5 19:10
Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT.
edi2019.07.6 7:27
HOMOIDEOLOGIA LGBT
edi2019.08.5 10:08
Jestem ojcem czwórki dzieci i jako rodzic NIE WYRAŻAM ZGODY NA JAKIEKOLWIEK ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ KOGOKOLWIEK W DUCHU IDEOLOGII GENDER/LGBT - zbliżenie się do moich dzieci z przekazem ideologii gender, nauczania masturbacji oraz innych działań tego typu BĘDĘ TRAKTOWAŁ JAKO AKT PEDOFILSKI I BĘDĘ TEN FAKT ZGŁASZAŁ DO PROKURATURY !!!
Ziutek2019.07.5 18:08
Co to za stroje mają na sobie ci zboczńcy?
ja2019.07.5 18:22
Czego chcesz? Przecież to zdjęcie członków KEP.
Ziutek2019.07.5 19:11
Ato nie twoja rodzina? Mamatata i bracia? 😎Super masz familie 🤣😂🤣
Daria Danilczyk2019.07.6 7:58
Sutanny i krzyże.
Krystyna 2019.07.6 21:48
Lechu Keller! widzę że zmieniłeś płeć?? Piszesz pod żeńskim nickiem ! Kiedyś się tym nockirm chwaliłeś! Czytałam ! Mam dobrą pamięć!
zen2019.07.6 9:52
też się zastanawiam... te łańcuchy i kagańce.. ?może poczuli że są bykami albo psami...
ZeStrachuPrzedKarąBędziecieZnowuLudźmi2019.07.5 18:06
Pół kilometra wypierdów skleconych przez klikę arcy-kleruchów. Niektórzy z nich dożyją wyprzedaży pałaców, licytacji plebanii, równania kościołów buldożerami i wyprzedawania latyfundiów, żeby zapłacić odszkodowania ofiarom z czasów kler-pedofilskiego eldorado w Polsce. Ich to oczywiście nie wzruszy, są zarobieni na bogato i w żadnych Domach Księżej Pedofilskiej Starości nie będą wegetować. Unikną też celi z recydywą, bo kasta pisowskiego sądownictwa wyłga ich od odpowiedzialności za ukrywanie, tuszowanie, mataczenie i wyciszanie pedofilskiego procederu.
edi2019.07.6 7:32
ale bełkot, gdzie ty do szkoły chodziłeś W MOSKWIE??
ebe ebe2019.07.5 18:02
Rozumiem, że istnieją orientacje seksualne - opisane skrótem LGBT. A na czym miałaby polegać ideologia?? jej cel??? toś objaśni??
edi2019.07.5 18:19
poniżej podaję o co chodzi
ebe ebe2019.07.5 18:46
"podajesz o co chodzi"? - jesteś poczytalny?
szcze na PiS i rydzyka2019.07.5 18:01
No jaki ePiSkopat aktywny gdy chodzi o środowiska LGBT! a gdzie byliście jak zboczone klechy gwałciły czy molestowały dzieci??? dlaczego tyle milczeliście lub odwracaliście kota ogonem, obłudne sk*rwysyny!!!
Wiesław2019.07.5 20:29
" DZIELNICOWY " ! KELLER, TO TWÓJ TU KOLEJNY WPIS ! : OBŁUDNIKU! TCHÓRZU! UDAJESZ CWANIAKA, BO CHRONI CIĘ EKRAN KOMPA ! A TY CO ROBIŁEŚ PRZEZ CAŁE ŻYCIE?? ILE OSÓB SPEDALIŁEŚ?? ILE DZIECI SKRZYWDZIŁEŚ? CZY ZAPŁACIŁEŚ ODSZKODOWANIA DZIECIOM ZA ZMARNOWANE ŻYCIE! DLACZEGO MILCZYSZ JAK CIĘ O TO PYTAMY! DLACZEGO TAK KRZYWDZIŁEŚ! PRZECIEŻ CHWALIŁEŚ SIĘ TU, NIE RAZ ! ODPISZ ILE OSÓB ZARAZIŁEŚ AIDS-em! Ponad 70 % homosiów jest na to chorych! Jak odpowiesz nam na te pytania po kolei, to my ci też odpiszemy! Więc już zaczynaj liczyć !
Alojzy Cedzidlo2019.07.5 21:08
Panie ,,Wiesławie " ! Czego Pan oczekuje od ,,dzielnicowego On z tej służby MO , co to jak szli na patrol w trójkę , to ten w środku był tylko uczony . Umiał pisać .Z myślenie było gorzej. A Pan tyle od niego wymaga
edi2019.07.6 7:38
Ej dzielnicowy coś ty taki jednokierunkowy może byś rozwinął myśl i POwiedział coś o molestowaniu przez LEKARZY, AKTORÓW, PIOSENKARZY, NAUCZYCIELI, POLITYKÓW, DZIELNICOWYCH i innych PEDOFILII, PROBLEM PRZECIEŻ DOTYCZY WSZYSTKICH GRUP SPOŁECZNYCH - WSZĘDZIE PEDOFILIĘ NALEŻY ZWALCZAĆ !!!!!!!!!!!!
JPIII2019.07.5 18:01
A to, że chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołam to nie świadczy, że był LGBT? Był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem, który zgwałcił 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Czysty przypadek, że odziedziczył LGBT tatusia zw. bog...iem?
marek2019.07.5 18:13
Byłeś głupi, jesteś i taki już pozostaniesz...psycholu.
Robert Piątek2019.07.5 19:46
Co ty wypisujesz . Opamiętaj się człowieku. Ty się Boga nie boisz .
Maciek Arczyński2019.07.6 5:46
A nie powinieneś tego napisać pod adresem człowieka o nicku @JPIII. To stary prowokator zresztą. I jest problem reagować na te brednie, które wypisuje czy nie reagować? Bo gościu z całą pewnością rży za tym monitorkiem jak to dowalił katolom. Ciekawe jak to będzie z tym jego rżeniem po śmierci? Bo to że umrze to pewne a że będzie Sąd, to jeszcze pewniejsze.
Maciek Arczyński2019.08.5 13:45
No cóż, treść mojego wpisu z innego miejsca zresztą. Ale to co teraz piszę to jest pierwszy wpis dzisiaj na tym portalu. Kto to przenosi?
Andrzej2019.07.5 20:06
Jakim trzeba być zwyrodnialcem intelektualnym by coś takiego wypisywać. Byłeś tam, widziałeś, czytałeś zapiski arcykapłana Kajfasza o Jezusie i jego homoseksualnym życiu. A może czytałeś sprawozdania prokuratora Piłata? Lucyferyczna nienawiść do Stwórcy kompletnie Cię zaślepiła zaprzedany człowieczku. Ale przecież po to się narodziłeś by dać świadectwo o prawdziwości narodzenia się Syna Bożego i jego nauki o zbawieniu wybranych. Wściekłość z jaką atakujesz chrześcijan jest tego najlepszym dowodem. Judaszowi też rozum odebrano. To dlatego jesteś jeszcze żywy na tej niebieskiej cudownie zaprogramowanej "kulce". Ale idzie czas żniw gdy oddzieli się kąkol od pszenicy i spali się go w ogniu nieugaszonym. To Twoja rozpacz i rozpacz Twojego pana. Unicestwienie.
Kazimierz W.2019.07.5 20:12
Keller ! JPIII ! i wiele innych twoich nicków! Przesadziłeś ty chamie i zboczeńcu! To, że nienawidzisz siebie, nie znaczy że masz obrażać bezmyślnie Naszą Świętą Wiarę, Boga, Maryję! Boże, bądź miłościw jemu grzesznemu i podobnym bluźniercom! ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI I NAD CAŁYM ŚWIATEM ! AMEN!
Katolik2019.07.5 20:52
Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus. 12 I tak jak ktoś na tym fundamencie buduje: ze złota, ze srebra, z drogich kamieni, z drzewa, z trawy lub ze słomy, 13 tak też jawne się stanie dzieło każdego: odsłoni je dzień [Pański]; okaże się bowiem w ogniu, który je wypróbuje, jakie jest. 14 Ten, którego dzieło wzniesione na fundamencie przetrwa, otrzyma zapłatę; 15 ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie ocaleje, lecz tak jakby przez ogień1. 16 Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 17 Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście. " Biblia Tysiąclecia
Alojzy Cedzidlo2019.07.6 6:57
Czy Wy nie zdajecie sobie sprawy ,że takimi ,,komentarzami" robicie dziury w tej waszej i tak już dziurawej łajbie . Tak sobie myślę , psujecie opinię i sobie i Polakom Może gdyby popierająca Was Platforma wygrała wybory , zobaczyli byście to ,,Poparcie " prawdziwe .Zobaczyli byście ich,, prawdziwą ' demokrację ,,, prawdziwą " wolność słowa. A Ty JP III . wstydż się takich ,,komentarzy " bo takimi wpisami . strzelacie SOBIE w kolano .
tango2019.07.6 7:05
Możesz się bardziej upodlić, czy to już kres twoich możliwości?
Ina2019.07.6 7:12
Jesteś szurnięty
doradca 2019.07.6 8:45
zamknij lepiej tego głupawego ryja, zanim ktoś inny tego ci nie uczyni - ty NIKOMU NIEPOTRZEBNY śmieciu
Anka2019.07.6 9:39
Biedny ludziku nie jesteś nawet w stanie pojąć ile za to będziesz skowyczał!
PMP2019.07.5 17:55
Dlaczego Kościół posługuje się terminem "LGBT"? To nie jest jezyk Kościoła, tylko lewicy, niech mówią: wprost homoseksualiści i inni dewianci seksualni.
Młot na katolicyzm2019.07.5 17:59
Najwięcej dewiantów jest w episkopacie.
JR2019.07.5 19:08
Skąd wiesz? Podglądałeś (łaś)? Jak można rzucać takie obelgi ot tak sobie? Ze słowami trzeba się liczyć bo można się czasem przeliczyć!
Kazimierz W.2019.07.5 19:54
Widać, że prawdziwy z ciebie młot! Nic do ciebie nie dociera! Nie umiesz myśleć? Wg Raportu, tylko 0,17 % stanowią homosie w Kościele! A ty chrzanisz, że najwięcej w Episkopacie! Nie, bo najwięcej jest ich wśród cywilów! Ale do ciebie nie dociera ! Myślę, że mówić do ciebie, czy pisać, to jak do betonu!
Alojzy Cedzidlo2019.07.5 21:00
No proszę . Pan,,Młot" znów robi z siebie młota .
mw2019.07.5 18:01
zgadza się. to są dewianci a nasi biskupi są za bardzo poprawni politycznie...
Maria Blaszczyk2019.07.5 19:04
Tak. Np. asy. W sumie - katolicki ideał mogłoby się wydawać. Czy interseksy. Czy osoby transseksualne... Teraz opowiedz, gdzie tu jakakolwiek dewiacja???
Kazimierz W.2019.07.5 20:03
Mario, nie nudż! Nie chce się ciebie czytać! Nawet jak nigdy, o dziwo masz krótki wpis! Już wróciłaś z kolejnej parady ? Wiem że chodzisz, chwaliłaś się niedawno ! Więc jak możesz na swoich żle pisać! Zawsze ich broniłaś i teraz też! Ale to na nic! My mamy swoje zdanie , nie pouczaj nas !
Urszula2019.07.6 9:53
A tobie i tobie podobnym lżyć wolno? Maria informuje, a jeśli to tylko poucza, z kulturą. Pisdzielcy i chwalcy Kk rzucają bluzgi, obrażają i pomawiają tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Oczywiście ty różnicy nie widzisz.
Renata2019.07.6 15:47
Ulka, A czym dobrym twoje słownictwo sie różni??Przeczytaj powyżej swoje drugie zdanie! To ma być inteligentne?? Żądasz uprzejmości, zachowaj ją sama! A ja tu od ciebie widzę wiadro pomyj! Pomyśl! Maria piszesz, że ładnie pisze, a ty czy widzisz swoją różnicę!!! ?
Libra2019.07.5 19:33
A może, po prostu, "ludzie"?
Chłop z Mazur2019.07.5 20:53
ludzie? skup się nad pytaniem: kto jest człowiekiem?
Kazimierz W.2019.07.5 19:35
PMP! Dlatego tak sie posługuje tym skrótem LGBT, bo to ogólnie znany i stosowany prawie wszedzie skrót! Coś ci w tym nie pasuje???? Bo mi np. wasze "homo- niewiadomo " nie pasuje!!!
dan 2019.07.5 21:46
w skrócie - ZBOCZEŃCY !!!
ciekawy2019.07.6 6:08
a NIE INTERESUJE CIĘ ZE KOSCIÓL NIENAWIDZI LUDZI? pRZECIEŻ TO NASI BLIŹNI