Matka Kurka: To nie fantastyka. III wojna trwa!   - zdjęcie
13.02.21, 17:30Fot. via: Pixabay

Matka Kurka: To nie fantastyka. III wojna trwa!

148

Pięć, dziesięć lata temu wojnę informatyczną łamaną na informacyjną uważałem za fantastykę i wydumane teorie, które miały dostarczyć sensacji, a tym samym poczytności i oglądalności. Dziś nie uważam, ale stwierdzam, że wojna konwencjonalna jest zbędna, jeśli nie mówimy o jakiejś partyzantce i bitwach kacyków aspirujących do stanowiska wodza. Szczególnie ostatni rok pokazał, że da się prowadzić wojnę światową, czy jak kto woli globalną, przy pomocy klawiatury podłączonej do procesora. Przez wiele miesięcy powstała niezliczona ilość tekstów i wypowiedzi, usiłujących wyjaśnić o co chodzi w tej całej mistyfikacji „pandemicznej” i czemu to ostatecznie ma służyć. Byłem w tej grupie, ale pokornie pisałem, że do końca nie wiem, kto i po co wyprodukował tę gigantyczną inżynierię społeczną. Dziś mnie „olśniło” i wiem na pewno, że to jest wojna.

Celem każdej wojny jest przejęcie władzy, terytorium, bogactw naturalnych, podbicie lub kontrolowanie państw. Współczesne wojny toczyły się też pomiędzy „ideami” i dążyły do wprowadzenia jednej zwycięskiej ideologii. Czym jest to, co się dzieje w tej chwili jeśli nie wojną? Praktycznie wszystkie państwa podporządkowują się jednemu nakazowi walki z „pandemią”, wszystkie przejęły tę samą „metodologię” de facto sprowadzoną do wykonywania parareligijnych obrządków, które przed wszczęciem wojny były powszechnie wyśmiewane. Na przykład „leczenie przez telefon”, rok temu za coś podobnego lekarz mógłby wylecieć z zawodu, teraz wypisuje antybiotyki na telefon i diagnozuje zapalenie wyrostka robaczkowego. Wybrałem w sumie banalny przykład, aby zrobić wstęp do masowego testowania i szczepienia nie wiadomo czym, zamykania całych sektorów gospodarki, wprowadzenie godziny policyjnej, nakładanie restrykcji „sanitarnych” i pełne podporządkowanie się państw wspólnej polityce „pandemicznej”. Wszystko to razem dzieje się w imię „nowego ładu”. Jednym zdaniem mamy do czynienia z podbojem i osiągnięciem wszystkich celów, jakie są realizowane w ramach wojny.

Generałami na tej wojnie są światowi miliarderzy, którzy dysponują armią ślepych i posłusznych najemników, oni wykonują rozkazy, dla żołdu i awansu. Poszczególne pułki zajmują się poszczególnymi frontami, politycy wyznaczają cele ataku, media organizują naloty dywanowe, „eksperci” i „autorytety” to szpiedzy z wywiadu i kontrwywiadu. Jednym naciśnięciem entera, uruchamia się wojenną machinę, której nikt nie jest w stanie powstrzymać, chociaż oczywiście jakieś grupki szaleńców z ruchu oporu się pojawiają. Gdyby dowolny cel wojenny jakikolwiek generał chciał osiągnąć metodami konwencjonalnymi, to musiałby napaść na 3/4 świata, a podbitej ludność, pod karą śmierci, siłą założyć maski i pozamykać firmy, no i nieustannie musiałby kontrolować i terroryzować. W wojnie informacyjno–informatycznej zdecydowana większość podbitych ludów kontroluje się sama i sama przeciw sobie występuje, chce tej wojny, chce tego terroru i domaga się od agresora dalszych działań wojennych. Bardziej genialnej wojny w dziejach ludzkości nie wymyślono, na tej wojnie i okupant i zniewoleni działają wspólnie, takiego komfortu nie mieli ani rzymscy imperatorzy, ani komuniści, ani III Rzesza.

Nie istnieje też tańsza i skuteczniejsza forma prowadzenia wojny, jednocześnie jest śmiertelnie skuteczna, bo nikt się nie przejmuje trupami, takie są prawa wojny. Trupy to tylko propagandowe mięso armatnie i pokazuje się te szczątki, aby zdyscyplinować nielicznych wątpiących w sens i cele wojny. Najgorsza informacja jednak jest taka, że kto chce przetrwać wojnę jako wolny człowiek musi sobie zbudować bunkier sam albo w grupie wolnych ludzi, ponieważ na tym froncie partyzanci nie mają szans. Jedynym wyjściem jest okopanie się i otoczenie ludźmi myślącymi, z masą głupoty nie tylko się nie wygra, ale polegnie od pierwszego starcia. Czasy są ciężkie, po prostu mamy wojnę, niespotykaną dotąd, dla wielu niezauważalną i dlatego tak bardzo wyniszczającą, przetrwają nieliczni.

KONTROWERSJE.net

Komentarze (148):

Skrzypek na dachu2021.02.15 18:17
Brawo M K .
Antek2021.02.14 15:18
Autor tego tekstu ma nieźle namieszane w biednej główce...No cóż....ale są tacy co mu uwierzą....
Michał Jan2021.02.14 14:38
Covidianie mają dużo wspólnego z tymi, którzy wierzą, że mniej paliwa zużyje się przyspieszając z lekko dodanym gazem i częstymi zmianami biegów i jeszcze to nazywają "eco-driving".
cris7772021.02.14 13:15
ORĘDZIE JEZUSA CHRYSTUSA przekazane Vassuli na początku epidemii wirusa 13 marca b.r. „Wezwij ludzi i powiedz im: bez skruchy i prawdziwej modlitwy to zło będzie trwało dłużej niż myślicie. Zwróćcie się do mnie, Waszego Boga i żałujcie za grzechy. Szczera i powszechna modlitwa dotrze do mnie, waszego Boga. Odrzućcie ospałość ducha i wyrzeknijcie się waszych złych czynów. Zawrzyjcie pokój ze mną, waszym Bogiem. Pozwólcie mi usłyszeć „Panie, zmiłuj się nade mną, grzesznym a ja okażę współczucie i będę na was wszystkich zsyłać potoki błogosławieństw” Przyjdźcie, nie lękajcie się. Ja słucham „ 2.04.2016 Chrystus mówi: Pandemia przyspiesza jako ruina ludzkości, żywioły podkopują spokój człowieka, tak że nie reaguje na to co nienormalne. Módlcie się, Moje dzieci, bakteria będzie plagą dla całej ludzkości. W orędziu z 06.06.2018 Chrystus mówi: Módlcie się, nowa epidemia wychodzi na jaw i zagraża światowej populacji, człowiek wie, jak ją leczyć, ale mu się to nie uda, bo jest odporna na stare leki. A w orędziu z 26.04.2019 mówi w ten sposób: Epidemie będą się mnożyć, aż staną się pandemiami, powrócą wykorzenione choroby, tak jak człowiek wykorzenił Mnie i wybrał szatana na swojego boga.
Skrzypek na dachu2021.02.15 18:29
Plandemia to sciema . Czy to katar czy to grypa lekarstwo lekarstwo skuteczne to Amantadyna ewentualnie rumianek .
lucek2021.02.14 13:04
Matko kurko, oddaj życie za ojczyznę!
Stara wiedźma Cyganka2021.02.14 17:31
lucek zapomniałeś to, oddaj życie jednego niemca lub dwóch ruskich za ojczyznę! Reszta zgoda.
Antonim2021.02.14 11:26
Kiedy półtora roku temu mówiłem znajomym, że jesteśmy przed progiem wojny światowej, zbywali to śmiechem. A teraz widzę, że powoli dociera to do innych - bardzo powoli - być może zbyt wolno. życzę w tej walce zdrowia i wolności ...
Józef2021.02.14 10:43
Muszę przyznać, że Kurka ma rację.
gumowa kaczka2021.02.14 10:38
madka kurka ssie pisowi
roman2021.02.14 12:34
gumowa kaczka - masz poważne problemy z logicznym myśleniem,
Witt2021.02.14 10:33
nic dodać nic ująć - a zbrojne ramie to sex i lgbt
jan kowalski2021.02.14 10:38
tylko go sobie tym ramieniem nie urwij
Skrzypek na dachu2021.02.14 10:28
Bezbozne Globalisci uzywaja falszerstwo Plandemii aby odebrac biednym ludziom wolnosc wlasnosc wiare i walute . Szczepionka gorsza niz zaraza bo to genetycznie modyfkowana bio trucizna zawieszona w tluszczopodobne PEG .
katolik2021.02.14 10:30
Tylko Różaniec!!!
katolik2021.02.14 10:20
Ludzie, którzy nie mają dostatecznego rozeznania społeczno-politycznego lub jest im obojętne, co się dzieje, lub mają interes kasy zawsze będa mówić, ze nie ma żadnych spisków. Masoni i naziści nie istnieją, tylko uśmiercają z bólu. Bill Gates soros to mordercy i swoimi szczepionkami dokonują Holocaustu! Widzą to ludzie mądrzy, głupi chca pociągnąc niewiedzących o grożacym im niebezpieczenstwie w łapy szatana! Dlatego wprowadzają ludzi w błąd i ogłupiają, odnośnie pseudowirusa i szczepionek. Ale prawda jest jedna, trwa Holocaust!
Joanna2021.02.14 15:16
Człowieku co za BZDURY piszesz...skończyłeś chociaż podstawówkę?
JoJózef2021.02.14 18:24
Babo ! Ślepaś ty czy masz ogórki na gałach. Krowy wydojone babo ? Bzdura to twoje drugie imie babo.To przestań pier...ć.
Torchwood2021.02.14 7:23
Wielgucki, jak zwykle, pieprzy głupoty. Jaki cel miałaby ta "wojna" mieć? Kto miałby ją prowadzić? Jakie korzyści miałby dzięki niej uzyskać? Panie Wielgucki - jak się wszędzie widzi spiski i knowania to najwyższy czas udać się na konsultacje psychiatryczną.
Józef2021.02.14 10:48
Ano taki ma sens, że pozbawi się ludzi własności, wprowadzi się pensję podstawową dla każdego i będziesz pracował jako niewolnik w korporacji, obojętnie jakiej PGR, Biedronka czy inne. Dzisiaj już w Polsce mówi się o pensji dla każdego, a przecież wiemy że nie ma na to pieniędzy. Ale jak się zabierze wszystkim ich własność to się kasa znajdzie, będzie jak za komuny, każdy miał pracę i zupę z wkładką. Tu będzie tylko ta różnica, że jak nie będziesz chciał to nawet możesz nie pracować. Na kogo będą głosowali ci co dostaną darmowe pieniądze, na kapitalizm czy na komunizm.
kosiar2021.02.14 18:29
Akurat w tym temacie nie widzisz sensu, gdyż nie jesteś w stanie sensu dostrzec nawet w swoim bezsensie Towarzyszu Wiertłowin !!! Ten artykuł wychodzi poza granicę twojego toku rozumowania, czyli o szczebel wyżej niż sięgasz, stojąc na palcach stóp lub wręcz na zasobnej w trepy drabinie, kupionej w Biedrze w akcie potrzeby i promocji.
A co będzie jak się zaszczepisz?2021.02.14 4:33
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będzisz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszanke a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu oraz z platfusem abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Anonim2021.02.14 10:25
zdaje się że 5G usmażyło ci to co kiedyś miałeś miedzy uszami
kosiar2021.02.14 18:30
W twoim przypadku to był brud ?
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.02.14 4:25
jak masz: cukrzyce, chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz-miałeś raka, astme, masz-miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet2021.02.14 4:24
jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! - - - I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
Anonim2021.02.14 4:26
Nawet jednego linka nie dasz PiSdo
Nie znasz angielskiego, szwedzkiego2021.02.14 4:31
hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, holenderskiego, portugalskiego ...TO PO C H U J ci link? A ja z kolei mam duupie wasz ruski!
komentarz naczelnej PISdy na frondzie2021.02.14 4:11
zanim urzedy statystyczne ujawniły ukryta prawdę o holocauście w Polsce i niskich zgonach w Szwecji ................... Przestań Konfiedieracja pierrdolić 2020.12.14 21:41 w kółko te same brednie. Liczba zgonów w Polsce. per capita, jest daleko w tyle za Belgią, Francją, Włochami, Szwecją ... Konfiedieracja za petro-kopjejki. - - - - - POLSKA TO NIE JEST TWÓJ KRAJ KACAPIE! - - - - ODPIERRDOL SIĘ!
Anonim2021.02.14 4:14
lato zaczeło się 21 czerwca i dokładnie od tego momentu nie zmarł nikt nadmiarowo w Sztoholmie, natomiast holocaust w Polsce zaczął się od 1 sierpnia dlatego jego ojciec Szumowski pod koniec lata jak szczur uciekł z tonącego okrętu by było na nastepców
dziekujemy panie Szumowski - Bóg zapłać2021.02.14 4:20
915 zgonów to bilans milionowego Sztokholmu na koniec wiosny, na dziś spadło do 850. Szwecji coś tam w mniejszych miastach lekko przybywa , Sztokholmowi nic natomiast Polsce przybywa każdego dnia od pół roku i końca nie widać
Insomnia jest zajebista!2021.02.14 4:22
Szczególnie uciążliwa dla starych sk u r w ysynów! Wytrzymaj jeszcze 3 godz. Nie uśnij ty c h u j u nad serwerem!
Szukasz przykładów jak Putin działa.2021.02.14 3:30
𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐨 "𝐖𝐎𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐀𝐂𝐇" 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
Strefa wolna od starców2021.02.14 3:45
Krajowy zjazd PiS stwierdził że LGBT są fajni i dlatego postanowili się pozbyć niechętnych im wszystkich starszych ludzi szczególnie z podkarpacia, poprzez terror lockdownowy. Efekty na podkarpaciu przekroczyły najśmielsze oczekiwania rządzących. Wytrzymajmy jeszcze trochę.
Nie pośpisz KURWO ŁUKASZENKI2021.02.14 3:56
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Anonim2021.02.14 4:04
Ktoś mi kiedyś mówił że największymi nienawistnikami są kaleki. Współczuję niepełnosprawności niezaleznie czy jest ona fizyczna lub umysłowa.
Insomnia jest zajebista!2021.02.14 4:16
Szczególnie uciążliwa dla starych sk u r w ysynów! Wytrzymaj jeszcze 3 godz.
Kremlowska Konfederacja2021.02.14 3:20
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.02.14 3:13
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 50 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
Anonim2021.02.14 3:14
Karma wraca, Umrzesz do końca roku jak ten co już tu nie komentuje
Masowa zbrodnia w Szwecji2021.02.14 3:15
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
komentarz idioty wyżej zanim2021.02.14 4:10
urzedy statystyczne ujawniły ukryta prawdę o holocauście w Polsce i niskich zgonach w Szwecji ................... Przestań Konfiedieracja pierrdolić 2020.12.14 21:41 w kółko te same brednie. Liczba zgonów w Polsce. per capita, jest daleko w tyle za Belgią, Francją, Włochami, Szwecją ... Konfiedieracja za petro-kopjejki. - - - - - POLSKA TO NIE JEST TWÓJ KRAJ KACAPIE! - - - - ODPIERRDOL SIĘ!
Insomnia jest zajebista!2021.02.14 4:35
Szczególnie uciążliwa dla starych sk u r w ysynów! Wytrzymaj jeszcze 3 godz. Nie uśnij ty c h u j u nad serwerem!
holocaust podkarpacki2021.02.14 3:04
Zadałem sobie chwilę trudu i policzyłem dokładnie. Samo podkarpacie odnotowało w 2020 więcej zgonów niż w rekordowym wcześniej 2019 roku o 4619. Cała Szwecja względem 2018 więcej zgonów o 5939. Tak, to jest bezobjawowy holocaust po pisowsku. https://www.scb.se/contentassets/edc2b33f85ad415d8e7909002253ed84/2021-02-08-preliminar_statistik_over_doda_inkl_eng.xlsx https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html
Nie pośpisz ty kurwo kremlowska2021.02.14 3:12
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
!!2021.02.14 3:13
Podkarpacie ma dużą gęstość zaludnienia. Co innego Holandia. Tam sąsiad do sąsiada zwłaszcza w Amsterdamie na łódce musi przepłynąć kilometr dlatego zmarło ich pomarańczowych tylko 15 tys. Niech żyje lockdown do ostatniego żywego Polaka.
To ja kremlowska Konfederacja2021.02.14 3:18
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
rzecznik rządu Mulla2021.02.14 3:23
Podkarpacie ma dużą gęstość zaludnienia. Co innego Holandia. Tam sąsiad do sąsiada zwłaszcza w Amsterdamie na łódce musi przepłynąć kilometr dlatego zmarło pomarańczowych tylko 15 tys. Niech żyje lockdown do ostatniego żywego Polaka.
rzecznik rządu Mulla2021.02.14 3:25
no i na dodatek co 4 czwarty mieszkaniec podkarpacia ma 100 lat. generalnie ludzie w Polsce i w Bułgarii żyją najdłużej na świecie
Nie pośpisz KURWO ŁUKASZENKI!2021.02.14 3:28
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
Panie/pani Kurka,2021.02.14 2:28
przeczytałem z wypiekami, sprawdziłem zapasy; mam cały tapczan cukru i drożdży ... jak wódy zabraknie. . . . I teraz ja, czy jestem żołnierzykiem 0 1 w tej wojnie cyfrowej? A jak ja jestem manipulowany nie mając FB, Instasramu, TikwKroku, Tłitera-etcetera? . . . Kilka osób i to wartościowych z mego miasta, których znałem i na chrzcinach u nich bywałem już nie żyją, bo zabił ich COVID. Mój starszy syn na rok, przed tą zrobiona przez tych "bilionerów-manipulatorów", pandemią zdał maturę i został przyjęty do b. znanego uniwersytetu na innym kontynencie, ale syn nie doleciał. Wszystko przez tę pandemię zrobioną przez "bilionerów-manipulatorów'. Córka ma przerwę w skończeniu ogólniaka w ławce jak jej starszy brat, nawet wynajętych kilku nauczycieli nie zastąpi tych przy tablicy z kredą nie mówiąc o życiu dzieciaków, jakie mają w szkołach. Wszystko przez tych "bilionerów-manipulatorów". Tak, nawet 14-latek z tanim laptopem może wyłączyć światła w Kansas City a co dopiero "żołnierzyki 0 1" na usługach imperialnego Pentagonu. Już nieraz wyłączyli Władimirowi światło w srraczu a temu Xi mikrofalówkę jak sobie ogrzewał czisbergera. Tak, to wszystko jest możliwe, ale jest kilka rzeczy, których żołnierzyki 0 1 nie mogą zrobić; wyłączyć "covida" oraz włączyć szare komórki imbecylowi, aby COŚ zrozumiał. Osobiście jestem optymistą, potrafię sam "wyprodukować wirusa" i dla przyjemności frajerom zainfektować goowno chińskie, na jakim się produkują.
Kremlowska Konfederacja2021.02.14 2:10
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
holocaust po polsku2021.02.14 2:21
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/
Nie pośpisz ty kurwo kremlowska2021.02.14 2:29
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.02.14 2:08
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 50 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
Masowa zbrodnia w Szwecji2021.02.14 2:09
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet2021.02.14 2:09
jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! - - - I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
To ja kremlowska Konfederacja2021.02.14 2:10
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
Anonim2021.02.14 2:13
Karma wraca,. Media zostaną opodatkowane a na ciebie też przyjdzie kolej
Nie pośpisz ty KURWO ŁUKASZENKI!2021.02.14 2:30
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
do grobowej dechy2021.02.14 1:36
obrońcy holocaustu Polaków, tacy do grobowej dechy i to własnej, usilnie bredzą że w Szwecji jest mała gęstość zaludnienia a na wiosne mówili o szwedzkim ludobójstwie. Fakty 1 - Sztokholm przeogromna gęstość, zakażony do bólu kości że nie da się więcej a od pół roku nie odnotował żadnych nadwyżek w urzędzie statystycznym (aktualnie zgonów ponad średnie wartości 0.88/1000) 2 - Bułgaria jako jedyna ma więcej śmierci nadmiarowych od Polski przy małej gęstości zaludnienia a poza Sofią nie ma ani jednego wielkiego miasta 3 - Rosja niewiele lepsza od Polski a tam gęstość najnizsza w Europie 4 - Holandia nie licząc państw miast ma największą gęstość i przez długie miesiąca miała symboliczne obostrzenia koncentrujace sie na rozrywce - efekty niedużo gorsze od Szwecji. Zgonów na koniec roku ponad przewidywane/wartości maksymalne lat ubiegłych Holandia 0.84/1000, Szwecja 0.58, Polska 1.66. Cała Szwecja ok 5950, samo podkarpacie ok 4300 śmierci - holocaust bezobjawowy.............. nadmierna śmiertelność załeżna przede wszystkim od średniej życia populacji i odsetka emerytów oraz tego czy nie rządzą idioci podobni do PIS co sabotażem służby zdrowia i wszelakim dokręcaniem śruby dokonują zbrodni.
do grobowej dechy2021.02.14 1:41
Król Szwecji i opozycja nie docenia znakomitych osiągnięć swojego autokrytycznego rządu z tej oto prostej przyczyny że sąsiednia Norwegia i Dania nie mają w zasadzie żadnych nadwyżek. Szwecja to olbrzym i zapluty karzeł. Dania ma gęstość zaludnienia Polski, populację Słowacji I położenie geograficzne typu portugalskiego. Bóg jeden wie jak oni to zrobili.
do grobowej dechy2021.02.14 2:46
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5208763/oversterfte-2020-coronavirus-pandemie-dodental-hoger-cbs https://www.scb.se/contentassets/edc2b33f85ad415d8e7909002253ed84/2021-02-08-preliminar_statistik_over_doda_inkl_eng.xlsx .......Niech żyje locdown do ostatniego żywego Polaka
To ja kremlowska Konfederacja2021.02.14 2:51
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐇𝐎𝐋𝐀𝐍𝐃𝐈𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
To ja kremlowska Konfederacja2021.02.14 2:06
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
po braku mózgu pisowca poznacie2021.02.14 2:11
Do grobowej dechy.. tych desek stolarze zbili już ponad 50 tysięcy.
Nie pośpisz ty KURWO ŁUKASZENKI!2021.02.14 2:31
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
KATON STARSZY2021.02.13 22:00
To gdzie i kto jest przeciwnikiem? Do wojny muszą być możni miliarderzy/przeciwnicy /,a tu wszystcy zgodni? Moim zdaniem ,pandemia jest rzeczywistą i straszną rzeczywistością,na którą jeszcze nie ma antidotum,a co jest nieznane ,to musi budzić poważny niepokój.Moi sąsiedzi,chłopy zdrowe,50 i 55 lat od 3 tygodni leżą w grobie.Rolnicy,okolica leśna-zdrowa,tylko dzieci przyjechały z Warszawy na chwilę a ludzi już nie ma.Zgoda,że wszystkich wytrąciło z równowagi,ale mam nadzieję ,że jak się znajdze odpowiednie lekarstwo będzie lepiej,ale to tylko nadzieja. Natomiast zgadzam się tym stwierdzeniem,że wojna informatyczna trwa w najlepsze i jest uwerturą do gorącej wojny i nie daj BOŻE,jeszcze gorszej niż I i II wojna św.To będzie wojna między zboczonym lewactwem/ono już jest zboczone / a prawicą.Współczesna lewica ,która nazywa się ,,postępem'',w rzeczywistości jest zwyrodniałym zboczeniem,a do tego jest agresywna,nietolerancyjna,wręcz totalitarna i na tym polu czeka nas i nasze dzieci okrutna i nieunikniona walka.Dwa grzybki w barszcz,o jeden za dużo Panie Kurka.
gumowa kaczka2021.02.13 21:39
nie doczytałem to gdzie ta wojna ? chyba na Krupówkach ,niech pan bezrobotny lepiej zajmie się Owsiakiem lub zamknie w bunkrze
Cierpliwy2021.02.13 21:38
Czy w 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała „Scenariusz na przyszłość …”, w którym opisują nadchodzącą globalną pandemię, która powinna skutkować wdrożeniem autorytarnej kontroli nad ludźmi, która następnie będzie się nasilać po pandemii? Czy w 2020 roku Fundacja Rockefellera publikuje podręcznik o tym, jak stworzyć świat kontroli, wraz z przewodnikiem krok po kroku. Mówią, że życie nie może wrócić do normalności, dopóki świat nie zostanie „Zablokowany” dzięki tej odgórnej kontroli autorytarnych rządów? Czy Bill Gates powiedział podczas wystąpienia TED, że nowe szczepionki mogą być użyte do zmniejszenia światowej populacji o 10-15%.Czy w stanie Georgia w 1980 roku wzniesiono ogromny pomnik z dziesięcioma wytycznymi dla ludzkości w ośmiu językach. Pierwszym z tych „dziesięciu przykazań” jest to, że ludzkość należy zredukować do pół miliarda ludzi. Czy w 2018 roku Institute for Disease Modeling ogłosił globalną pandemię wirusa grypy, pochodzącego z Chin w rejonie Wuhan. Czy 2018 roku Bill i Melinda Gates ogłosili, że w nadchodzących latach nastąpi globalna pandemia zmodyfikowanego wirusa. Czy „Strażnik zdrowia” Mike Adams wiele lat temu przewidział, co dzieje się teraz: wypuszczenie zmodyfikowanej broni biologicznej, po którym nastąpi mandat na szczepionki, ogromne fundusze rządowe dla przemysłu szczepionkowego oraz szczepionka, która jest opracowywana w rekordowym czasie. To może Matka Kurka ma rację? Tak tylko pytam.
Wszystko to GÓWNO prawda!2021.02.13 21:44
Do you speak English?
Cierpliwy2021.02.13 22:00
Dobry człowieku w którym miejscu komentarza napisałem nieprawdę? "Gówno" nie jest merytoryczne ani w polskim ,ani w angielskim języku.
katolik2021.02.13 22:22
wbrew oczekiwaniom masonów ludzkość się nie podda, jest tyle mld ludzi na świecie, wiesz co będzie jak wyjda na ulice?
spisek też jest teorią spiskową2021.02.13 21:32
Wojna konwencjonalna - przychodzi wróg, spuszcza ci oklep i zabiera krowę. Wojna informatyczna - wróg wstawia ci takiego kita, że krowę oddajesz mu sam. Zgadzam się z Matką Kurka, ale nie we wszystkim i nie do końca, gdyż żeby wojna doszła do skutku potrzebny jest spisek. Spisek to mała grupa ludzi i tajne porozumienie po to żeby osiągnąć jakiś cel. To nie spisek państw osi i sowietów przed II w.ś. który dziś, w dobie neta, nie miał by racji bytu (szybkość i globalność rozpowszechniania informacji, danych, podgląd satelitarny, podsłuchy itd.) a przede wszystkim liczba spiskowców. Spisek, w którym uczestniczą państwa, rządy, partie polityczne, choćby były kierowane przez nawet kilku miliarderów a raczej BILIONERÓW, byłby niemożliwy statystycznie, gdyż w tak dużej grupie ludzie, mniej lub bardziej wtajemniczonych, zawsze znalazłaby się grupa (w takim wypadku bardzo pokaźna) którą tknęłoby choćby sumienie i nie zgodziłby się na taki stan rzeczy, nawet za cenę własnego życia. Wszyscy z nas słyszeli o Janie Karskim, takich "Karskich" byłoby tu tysiące
Cierpliwy2021.02.13 21:54
Wierzysz że Ci ludzie mają sumienia. Pewnie już wiesz że na covidzie bogaci stali się bogatsi, a biednych przybyły rzesze. Ten świat jest oparty na pieniądzu i jego przepływy wskazują zawsze na prawdziwą przyczynę zjawiska w polityce czy gospodarce. Przecież "gołym okiem" widać co się dzieje. Kto ma pieniądze ten ma władzę. A "Oni" mają pieniądze, władzę i media, w tym internet. To miliarderzy, premierzy, ministrowie, prezydenci, bankierzy, posłowie i senatorowie, prezesi wszelkich korporacji , dziennikarze, ludzie kina, telewizji i mody, a także hierarchowie różnych kościołów. Są pod władzą pieniądza i Tego, który im go zapewnił. Realizują od zawsze jego plan niszczenia duchowego i fizycznego ludzi.
katolik2021.02.13 22:25
dałeś się wmanewrować komuś kto bałamuci ludzi, aby poddali się holocaustowi, jest z PIS i innymi zdrajcami
Anonim2021.02.13 22:32
Tak, my Pisowcy będziemy was holocaustować, a zamiast komór gazowych posłużymy się nadajnikami 5G.... Nie wygłupiaj się, płaskoziemco
Anonim2021.02.13 22:25
Mój znajomy ma firmę kurierską, założył ją zdaje się w 2017, w 2019 miał juz zwijać bety gdyż wielkie firmy go kończyły, dziś ma pracowników i nie wie gdzie pieniądze trzymać. Więc nie mówi że biedni padają, bo jego przypadku jest zupełnie odwrotnie. I wojna światowa, była tragedią dla świata, zachodnia europa jej gospodarki w ruinie, a Polska (mimo strat w ludziach) dzięki I WŚ odzyskała poniekąd niepodległość. Na kryzysach, wojnach, zrazach itp. jedni tracą, jedni zyskują jak w sporcie. To tak jak Polska, jedni mówią że nasze położenie (między kacapami i szkopami) to przekleństwo, a są tacy którzy mówią że to błogosławieństwo, którego tylko nie potrafimy wykorzystać. Nie doszukuj się wszędzie spisków, podstępu, afer i zdrad, bo doprowadzi cie to do sekciarskiego obłędu. Nie twierdzę że nie ma czegoś na rzeczy, twierdzę wręcz że ten sztucznie wyhodowany wirus służ jako narzędzie lub broń jak kto woli, ale wymknęło się to spod kontroli i pokrzyżowało szyki tym którzy chcieli na tym robić geszefty. Redukcja populacji? toż koszty przerosłyby zyski, trochę logiki. PS jak człowiek przestaje wierzyć w Boga, jest w stanie uwierzyć we wszystko PS 2 Dla poprawy nastroju polecam Magnificat: "Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny. Święte jest Jego imię - a swoje miłosierdzie na pokolenia i pokolenia [zachowuje] dla tych, co się Go boją. On przejawia moc ramienia swego, rozprasza [ludzi] pyszniących się zamysłami serc swoich. Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych. Głodnych nasyca dobrami, a bogatych z niczym odprawia. Ujął się za sługą swoim, Izraelem, pomny na miłosierdzie swoje - jak przyobiecał naszym ojcom - na rzecz Abrahama i jego potomstwa na wieki"
Cierpliwy2021.02.14 10:14
Czy nie napisane jest:" Znowu bierze Go diabeł na wysoką górę i pokazuje Mu wszystkie królestwa świata z całym ich przepychem i mówi Mu: - To wszystko dam Tobie, jeżeli upadniesz na twarz i złożysz mi hołd." To do kogo należy Ziemia i jej królestwa? To po co modlisz się słowami" przyjdź Królestwo Twoje"? To po co przysłał nam Bóg, Syna swego Jezusa? Jaki ma cel Lucyfer w stosunku do ludzi. Czy wiesz że dziennie umiera z głodu na całym świecie 30 000 dzieci? Kto daje wszelkiej maści rebeliantom, partyzantom pieniądze na prowadzenie tzw "działalności"? Kto sprzedaje broń Rządom na prowadzenie ich zwalczania? Czy Hitler zostałby Kanclerzem Rzeszy i mógł zbroić Niemcy doprowadzając do II wojny światowej, nie mając pieniędzy? "Ktoś" mu je dał. Czy warte to było milionów ofiar i kalek? "Ich" to nie obchodzi. To ludzie bez sumienia na usługach władcy tego świata. Nie pisz o płotkach zarabiających na sztucznym wirusie, ale pomyśl o 540 mld o jaki wzrósł majątek najbogatszych w to inwestujących. Prawda leży zawsze w przepływach pieniądza. Temu się przypatrz jeśli możesz, a będziesz znał prawdziwą przyczynę zjawiska. Nie daj sobą manipulować. Jedną z pierwszych oznak manipulacji to wywoływanie strachu.
zbyszek2021.02.13 20:39
czytając te - wynikające z olśnienia - mądrości, zacząłem poważnie wątpić w Pana (Matki Kurki) argumenty odnośnie Owsika. Zastanów się Pan/Pani czy nie osunąłeś/aś się w przepaść głupoty.
Polak2021.02.13 20:57
A w czym się myli ?
Anonim2021.02.13 21:37
swoimi wątpliwościami podziel się z innymi lemingami, na grupie dyskusyjnej w tefałszen24
LL2021.02.13 20:38
Bardzo dobry tekst. Popieram w całości. Nie udało by się to wszystko gdyby nie ogłupiony naród.Dożyliśmy takich czasów,że na 7,5mld ludzi żyjących na ziemi jest 7mld idiotów,którzy uwierzyli w ściemę pandemi. Pozakładali namordniki i tak w nich wierzą ,ze nie ujrzysz człowieka bez.Oni mnie przerażają ,nie mogę na idiotów patrzeć .Jak zobaczę człowieka bez szmaty na ryjcu to mam ochotę mu powiedzieć-człowieku kocham cię za to że jesteś normalny.A teraz te szczepionki.... jak można sobie dać wszczepić jakieś g... za które sam producent ustawami zniósł z siebie odpowiedzialność za skutki niepożądane poszczepienne tego g.....Mało tego jeszcze się o to g....biją.Narodzie włącz myślenie !!! wyłącz szczujnie lewackie tefenowskie i" prawackie TVP" ,nie rób testów,które w 97 % są fałszywe i bierz się do roboty to będziesz zdrowy. Jest wirus jak miliony innych,ze zwykłej grypy zmieniając definicję pandemi wymyślili śmiercionośnego wirusa nazywając to pandemią i grają nią na wyniszczenie ,a głupcy dali się wrobić.
Życzę ci abyś złapał tego wirusa2021.02.13 21:00
tej “ściemy pandemii”. A jak już będziesz po “drugiej stronie” bo twój wiek i zaawansowany pierrdolec, pomachaj skrzydełkiem do np. 500 tyś. plus Amerykanów, też po “drugiej stronie” z czego spory % niewierzył w “ścieme”. Ale tacy jak ty to PIERWSI do szczepienia.
Anonim2021.02.13 21:12
A wiesz,że w Polsce ponad 80 tys.ludzi zmarło nie na twojego kochanego covida,ale tylko dlatego ,ze służba zdrowia nie działa,bo nikt nie leczy na "niemodne choroby " ,bo istnieje tylko covid ,twój kochany covid.Nie boję się twoich życzeń. Człowieku ! ja jest wolna,wolna ,rozumiesz wolna ! ,a ty chodzisz posr...y. :))) a bój się dalej ,do torby końskiej na ryjcu dołóż przyłbicę, skafander i paraduj w swej głupocie ,a ja się pośmieję jak cię zobaczę.
Ty Anonim nie badź taki skromny...2021.02.13 21:28
Zamiast Agencja Sputnik - TASS to ty “anonim”. Tobie też tego wirusa ściemy życzę i jeżeli masz to szczeście być w Polsce to może cie polscy lekarze, pielęgniarki uratuja.
Cierpliwy2021.02.13 21:31
Życzę ci abyś złapał tego wirusa 2021.02.13 21:00 A może wiesz dlaczego nasz Rząd od marca ub roku, nie reaguje na listy naukowców, genetyków i lekarzy np o oczywistych oszustwach testów czy szkodliwości szczepionki mRNA, za którą nawet producent nie bierze odpowiedzialności i uparł się od początku że szczepienie wszystkich Polaków jest jedynym remedium na wirusa? Dlaczego nie zajął się badaniami amantadyny, a zakazał jej stosowania mimo oczywistych informacji dr Bodnara o jej skuteczności w leczeniu? A może wiesz dlaczego spaliła się fabryka amantadyny na Tajwanie?
Twój rzad to Łukaszenka!2021.02.13 21:42
Sp I e rdalaj!
Cierpliwy2021.02.13 22:32
Twój komentarz tylko potwierdza pytania postawione przeze mnie. Słownictwo rynsztokowe to oznaka Twojej bezsilności z powodu braku możliwości sensownej odpowiedzi.
jan kowalski2021.02.13 21:41
jesteś po medycynie ?
jak zwykle oczadzanie łbów głupich katoli2021.02.13 20:36
plus bełkotliwa retoryka wojenna
A2021.02.13 20:32
Kura ty to nie do bunkra tylko to kurnika
Niech dobry Bóg…2021.02.13 20:23
cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr…
E, miękiszon2021.02.13 20:13
z tej matki pewnego kurka. Miękki ogórek. Przekwaszony.
katolik2021.02.13 20:05
Kurka ale śmieszny jesteś, teraz cię oświeciło. Ale skoro już wiesz, ze plandemia to prawda, to Polacy ci którzy jeszcze nie wierzą, ze to Holocaust muszą się teraz bronić przed najeżdżcą!
Matka pewnego kurka2021.02.13 19:56
Złoty paw odpłynął. Odpłynął…
R.E.M.2021.02.13 19:41
I'm losing my religion _________________________________________________________________________________________________ https://open.spotify.com/track/2qk1iLwpc34w3M1pdFivy9?si=6accddf182d74ae7
To niebo to raj2021.02.13 19:36
Którego nocą pragniesz tak, jak ja.
Polak2021.02.13 19:25
Wreszcie dotarło do Piotrka , ale lepiej póżno niż wcale .
rebeliant2021.02.13 19:14
Już tylko śfięłta laska z Gładzelufe może nas uratować.
Anonim2021.02.13 19:11
Zgadza sie. Caly czas manipuluja tymi szczepionkami, niedawno mowili ze jak bedzie szczepionka to bedzie po pandemii, dzis mowia, ze Covid bedzie z nami juz zawsze tak jak grypa. Miliarderzy, grupy wplywow maja na swoich uslugach geopolitykow, korporacje, naukowcow, fundacje, think tanki , steruja ludzmi juz cale dziesieciolecia. Ten NWO przyspieszyli po Russelu, Wellsie (ksiazka New World Order) 'spece' od geopolityki Kissinger Brzezinski - z Rockefellerem, potem Soros i Otarta Fundacja, grupa Bilderberga w Europie,- Sikorski. Trzaskowski etc, caly Big Tech tez z nimi trzyma, firmy farmaceutyczne Hollywood. \\wesolo nie jest...
errata2021.02.13 19:18
Otwarta Fundacja -oczywiscie - Stefana Batorego, np. z Rychardem , J K Bieleckim Tokarczuk, Holland - kiedys Geremek, marksista L. Kolakowski . https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_im._Stefana_Batorego
Gratuluje "znajomości" polskowo jazyka,2021.02.13 19:22
ale pani sprzątająca u mnie jest lepsza i mądrzejsza od ciebie Alosza. I ona jest z okolic leningrada. Pozdrowienia dla Władimira.
katolik2021.02.13 20:02
od samego poczatku było i jest do dziś wiadomo, że jest planemia Holocaustu, tylko ludzie nie wiedzą i nie wierzą, przez to tracą życie
Pijany Słowianin2021.02.13 19:10
Póki 0,7 litra czystej nie kosztuje 69 zł, NIE jest źle.
NEOS.com.pl2021.02.13 19:06
Jest źle, matko pewnego kurka.
NEOS com pl2021.02.13 19:13
PISz ... trolu za siebie ... Polacy ta wojne wygraja ... mamy sie o co bic ... pejsate trole won za Don..... !!!! https://www.youtube.com/watch?v=TD19zjzvUdw&t=529s
DUMNY SŁOWIANIN2021.02.13 19:06
NO TRWA NORMALNI LUDZIE VS GENDER ŻYDOWSKA LICHWA DEMOKRACJA WYZYSK LGBT PEDOFILIA TRANZOLE UNIA GLOBALNY UCISK CENZURA INWIGILACJA A LUDZIE PO PROSTU CHCĄ ŻYĆ W SPOKOJU
zatrudnię Holendrów2021.02.13 19:03
do czyszczenia toalet PKP
rabbi Stinkfurz2021.02.13 19:15
... moja gmina zrobi to lepiej ...!!!!
NEOS com pl2021.02.13 18:58
Niestety tylko wszystkie lemingi spo jak susly .... ale juz czas ta wojne wygrac ... tu nie polin... nie kneset ... a komu nie PO drodze ... won za Don ... albo do strefy gazy ... na psie konserwy ... https://www.youtube.com/watch?v=kj-UtrnUfOk&t=455s
Zimny Lech2021.02.13 19:05
https://rytmy.pl/wp-content/uploads/bfi_thumb/29210024-e1601467496291-ow86e2hi13709pwqa4hl05mrkg4mhfsm18ha07k6fc.jpg
Anonim2021.02.13 18:51
Wychodzimy z tego cyrku i tyle, jaka to przyjemność przetrwać w toalecie sanatorium pod klepsydrą, jaki sens?!
www.fronda.pl2021.02.13 18:41
Co ta matka pewnego kurka wygaduje (wyPiSuje)?
rominik2021.02.13 18:28
A ja nie moglem dzis otworzyc strony kontrowersje matki kurka i mysle ze to tez rodzaj wojny
Panie/pani Kurka,2021.02.13 18:22
przeczytałem z wypiekami, sprawdziłem zapasy; mam cały tapczan cukru i drożdży ... jak wódy zabraknie. . . . I teraz ja, czy jestem żołnierzykiem 0 1 w tej wojnie cyfrowej? A jak ja jestem manipulowany nie mając FB, Instasramu, TikwKroku, Tłitera-etcetera? . . . Kilka osób i to wartościowych z mego miasta, których znałem i na chrzcinach u nich bywałem już nie żyją, bo zabił ich COVID. Mój starszy syn na rok, przed tą zrobiona przez tych "bilionerów-manipulatorów", pandemią zdał maturę i został przyjęty do b. znanego uniwersytetu na innym kontynencie, ale syn nie doleciał. Wszystko przez tę pandemię zrobioną przez "bilionerów-manipulatorów'. Córka ma przerwę w skończeniu ogólniaka w ławce jak jej starszy brat, nawet wynajętych kilku nauczycieli nie zastąpi tych przy tablicy z kredą nie mówiąc o życiu dzieciaków, jakie mają w szkołach. Wszystko przez tych "bilionerów-manipulatorów". Tak, nawet 14-latek z tanim laptopem może wyłączyć światła w Kansas City a co dopiero "żołnierzyki 0 1" na usługach imperialnego Pentagonu. Już nieraz wyłączyli Władimirowi światło w srraczu a temu Xi mikrofalówkę jak sobie ogrzewał czisbergera. Tak, to wszystko jest możliwe, ale jest kilka rzeczy, których żołnierzyki 0 1 nie mogą zrobić; wyłączyć "covida" oraz włączyć szare komórki imbecylowi, aby COŚ zrozumiał. Osobiście jestem optymistą, potrafię sam "wyprodukować wirusa" i dla przyjemności frajerom zainfektować goowno chińskie, na jakim się produkują.
Japa2021.02.13 18:38
Niby piszesz na jaja . Może głupio napiszę , ale Twój komentarz kapitalnie pokazuje sytuację w tej " wojnie . Doskonale to widać u nas , w Polsce . Straciłem orientację . brakło mi wiedzy , co to jest polityka . Kto to jest polityk . Co to jest wolność słowa , a co demokracja . Jakie znacznie ma słowo opozycja czy koalicja . Nie wiem czy walka o władzę to to samo co walka o koryto ............
O czym ty mi tu Alojzy nawijasz?2021.02.13 19:25
Czytać nie potrafisz? Twoich szarych komórek ci nie włączę, bo nie potrafię!
Alojzy Cedzidło2021.02.13 22:28
TY MI TU " , to znaczy komu ? Bo widzisz Szanowny Uczony, z napraną głową zainfekowanymi komórkami , nikt Ciebie nie zmuszał ani do czytania , ani do takiej reakcji na treść moich nieudolnych rozmyślań . A tak poza tematem. Co ja takiego nie przeczytałem lub nie zrozumiałem . O uczony . wysłuchaj mnie . I pociesz .
Alojzy Cedzidło2021.02.13 18:17
Matuchno Szanowna . Co tu komentować . Jest wojna i tyle . Inna bardziej szkodliwa , Trupów pozornie brak . Wróg pieron wie gdzie . Taki bezpaństwowy . Walka raczej starego z nowym . Natury z wrogami natury . Nie ominęła też kościoła . Bo co tu ukrywać , tej wojny jakoś wyrażnie nie widać w innych wyznaniach . Zwłaszcza w tych , w których wierzący nie maja prawa nadstawiać drugiego policzka . W Polsce widać to dość wyrażnie . U nas , do powodów wojny , dochodzi jeszcze walka o koryto . Pod pozorem walki o władzę. O tej wydumanej wojnie o wolnośc słowa , nie wspomę . I to by było na tyle .Oczywiście , nie wszystko.
tukan2021.02.13 18:13
W 15 wieku w Hiszpanii król Jakób zmuszał żydów do przyjęciu chrześcijaństwa albo opuszczenia kraju . Żydzi napisali list do rabina Konstantynopola co mają czynić . On odpisał przechodźcie na chrześcijaństwo , zostajcie bankierami , zostajcie lekarzami, prawnikami. Oni tak czynili .
Japa2021.02.13 18:25
Panie / i "tukan " . Oni Rabina wykiwali . Zmienili tylko wiarę z judaizmu na kasoizm . Katolicy dalej są wrogami . Zwłaszcza ci co w 16 wieku udzielili im azylu.U nich Judasz jest świętym .
Ŭapa2021.02.13 18:36
Hej, Jehuda isz Kariot jest zapewne świętym. Wystarczy przeczytać Ewangelię wg Judasza.
Poproszę2021.02.13 18:26
o oryginalny cytat albo gdzie on się znajduje.
Styki2021.02.13 18:10
Ostatni wolni ludzie na Ziemi. Trudno w to uwierzyć, ale istnieją na Ziemi ludzie, którzy nie mieli żadnej styczności ze znaną nam cywilizacją. Mowa o Sentinelczykach, którzy zamieszkują wyspę Sentinel Północny w archipelagu Andamanów w Zatoce Bengalskiej. Ten lud żyje jak ludzie z epoki kamienia. Nie wiadomo o nich zbyt dużo, gdyż nigdy nie pozwolili na zbadanie swojej kultury. Prawdopodobnie na wyspie żyje od kilkudziesięciu do maksymalnie czterystu Sentinelczyków. Nie rozmawiają żadnym ze znanych języków. Na próby kontaktu reagują agresją i bronią się przed przybyszami. Władze Indii, do których należy wyspa, zdecydowały o tym, że zostanie ona odizolowana, a plemię zostanie pozostawione w spokoju. Zatem Sentinelczycy, którzy pojawili się tam około 60 tysięcy lat temu, mogą nadal żyć w odosobnieniu od reszty świata
kaka2021.02.13 18:26
To jest pochwala XVI wiecznego sposobu zycia --i mysle ze tak to sie skonczy. Dawniej ludzie na wsiach mieli zarna-kosa wykosili zboze-motyka wykopali ziemniaki-nazbierali grzybow i na barszcz z maki zytniej- z uzbieranych malin zrobili soku--od kur miali jajka aod krowy mleko maslo ser---BYLI SAMOWYSTARCZALNI W 95%--Do miasta udawali sie po cukier i sol--co sprytniesi robili cukier z burakow--i olej wygniatali zepaku lub lnu. Teraz czlowiek jest bezradny bez karty i sklepu--NO I KTO BYL MADRZEJSZY.
do dzisiaj sie nic nie zmieniło2021.02.13 20:50
poza tym że teraz cukier robi sie z trzciny cukrowej, natomiast z buraków robi sie polityków PIS
hakier internetowy2021.02.13 18:08
Taki portalik jak fronda.pl można rozwalić w kilkanaście minut.
Styki2021.02.13 18:14
E tam, potrzebujesz na to conajmniej dwoch godzin.
Styki2021.02.13 18:17
Errata: co najmniej
hakier internetowy2021.02.13 18:23
He, he. Kiedyś można było kasować wątki na forum frondy z przeglądarki.
Waldi2021.02.13 18:07
Moja kobieta ma gips na nodze.
www.fronda.pl2021.02.13 18:38
Wypadek na nartach?
­ ­ ­2021.02.13 18:06
­ ­ ­
Po 11 ...2021.02.13 18:04
Są teksty, których nie sposób skomentować, bo są niespójnym bełkotem. Oddaję pole psychiatrom.
Andrzej2021.02.13 18:02
Ale czy wielgucki wyjaśnił już sprawę zamachu na Dudę przy pomocy opony?
Waldi2021.02.13 18:06
Buractwo wyłazi z wasze, po primo: Wielgucki z dużej litery, po secondo: przynajmniej Prezydent Duda, chyba że przewodniczący Solidarności - Duda.
­ ­ ­2021.02.13 18:10
Primo: „z dużej litery” to rusycyzm. Po polsku piszemy wielką literą. Secundo: zaparzy pan sobie melisy.
Albert2021.02.13 18:13
Wielgucki nie zasługuje na pisanie go dużą literą, a duda na nazywanie go prezydentem. Pacynką najwyżej. Poza tym twój język zdradza sowieckie pochodzenie ruska mendo.
Piszitie pa-russki2021.02.13 19:00
tawariszcz lejtnant.
na razie obłąkane PISdzielce2021.02.13 20:58
są na etapie wyjaśniania sprawy zamachu na kartofla i krwawą marry przy pomocy pękających parówek
Albert2021.02.13 17:55
Typ, który nie ma totalnie zielonego pojęcia o temacie, wypowiada się ze znawstwem, jakby był światowej klasy ekspertem. Normalnie bym to tylko wyśmiał, ale ponieważ Wielgucki to typowy katoprawak, to zbywam to tylko wzruszeniem ramion. U katoprawactwa takie infantylne i jałowe bełkotanie o niczym jest na porządku dziennym.
Japa2021.02.13 22:40
Jasne . Zamknąć facetowi mordę . Ten Wielgucki nie wie co to jest wolność słowa .Dla ścisłości przypomnę . Wolno pisać i mówić wyłącznie to na co wy pozwolicie .
Albert2021.02.14 12:44
Nie bronię mu się wypowiadać, nie jestem prawakiem, żeby tego zakazywać. Natomiast zawsze i wszędzie będę wyśmiewał katoprawackich przygłupów zaiberających głos w sprawach wykraczających poza wafle z trupa i ogłoszenia parafialne.
katolik2021.02.13 17:53
Holocaust i zamordyzm. Ludzie społeczeństwa obywatele muszą się bronić sami!
pytajnik2021.02.13 17:47
A gdzie w tej wojnie jest Fronda, skoro w niej brak informacji o postępach realizacji nauczania naszych biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Jaki ma w tym cel?
Teofila Zjebko2021.02.13 17:38
https://www.fronda.pl/forum/stop-ofensywie-prawnej-lgbt-podpisz-petycje,104510.html
Teofila Zjebko2021.02.13 17:38
i pamiętajcie rodzina to mama, tata i dziecko/dzieci, żebyście mi tu czasem nie pomyśleli, że inne związki też tworzą rodziny!