Matka Kurka: Olanie radzieckich obchodów w Izraelu. Pokazujemy Żydom, że nie będziemy brać udziału w szopce - zdjęcie
09.01.20, 13:00(fot. pixabay)

Matka Kurka: Olanie radzieckich obchodów w Izraelu. Pokazujemy Żydom, że nie będziemy brać udziału w szopce

60

My się uczymy, choć „oni” nadal bredzą swoje, pod niezmienną propagandę. Zabawa jak nie kijem go to pałką trwa nieustannie i widać to na każdym kroku. Jeśli tylko Polska zaczyna walczyć o swoje, zawsze i wszędzie powtarza się to samo kłamstwo – nasza pozycja w świecie zmalała do zera, jest katastrofalna. Metodą uwiarygodnienia tej szytej blagi jest wypracowany sposób komentowania na jedno kopyto. Gdy prezydent Andrzej Duda jedzie na jakieś spotkanie i nie zabiera głosu, to… „pokazuje jak Polska jest słaba”. Gdy prezydent nie jedzie na spotkanie, to…„pokazuje jak Polska jest słaba”. Gdy prezydent zaprasza do Polski prezydenta USA, to… „pokazuje jak Polska jest słaba” i skłócona z Europą dlatego musi szukać przyjaciół za oceanem. I tak dalej i tak bez końca - pisze bloger Matka Kurka na portalu kontrowersje.net

 

Obojętnie, co na arenie międzynarodowej zrobi prezydent albo rząd, wszystko jest „wykluczeniem Polski”, „okazaniem słabości”, „kompromitacją”. Przy tych wszystkich „ocenach” nigdy nie są brane pod uwagę racjonalne argumenty, obiektywne okoliczności, trwa nieustanne deprecjonowanie nie tyle PiS, ale Polski „pisowskiej”. Jest tego kłamliwego bełkotu tak wiele, że bardzo trudno się przebić z najprostszą i najbardziej oczywistą prawdą, ale na szczęście prawda sama się pokazuje i to bardzo wyraźnie. Napisałem, że prawda się pokazuje, bywa jednak tak, że kłamstwo się chowa i życie toczy się normalnie. Dwa tytułowe odniesienia do konkretnych wydarzeń doskonale pokazują tę świeżą wartość w polskiej rzeczywistości. Łatwiejsza do skomentowania jest wizyta Komisji Weneckiej, zaproszonej prywatnie przez szczecińskiego lekarza Tomasza Grodzkiego i od tego zacznę.

 

Cóż my tu mamy? Dla 99,99% Polaków kompletnie anonimowych ludzi z całego świata. Bułgar, Szwed, Włoch, ktoś tam jeszcze, przyjechali do Polski, żeby porozmawiać o „naszej młodej demokracji”. Jeszcze 5 lat temu mielibyśmy z tej wizyty żółte paski TVN na żywo, byłby to temat dnia, a już nie daj Boże zlekceważenie komisji przez Sejm i rząd zostałoby objęte jedna wielką histerią. Jak jest dziś? TVN rzecz jasna coś tam marudzi, ale to jedyny komentarz do tego, że sejm i rząd RP nie mają zamiaru spotykać się z KE, bo mają swoje zajęcia. Polacy w Internecie i tym bardziej w realnym świecie kompletnie się tym nie ekscytują. Jeden dyżurny „KODziarz” nie wyszedł na ulicę, by bronić „ten kraju” przed „Polexitem”. Lekki szmerek medialny, bez żadnego odzewu, co kiedyś było nie do pomyślenia, dziś jest normą. Dość powiedzieć, że w 2015 roku nawet cześć polityków PiS miała głęboki kompleks „międzynarodowych instytucji” i skończyło się to zaproszeniem Komisji Weneckiej przez Waszczykowskiego. Było i na szczęście minęło.

 

Jeszcze mocniej widać szacunek dla samych siebie w decyzji prezydenta Andrzeja Dudy, który odmówił udziału w sponsorowanych przez Kreml uroczystościach „wyzwolenia Auschwitz”. Tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ wprost przekłada się na stosunki międzynarodowe i to z kim? Jeśli w pakiecie mamy, Żydów, Rosję Radziecką, a w tle Niemcy i Francję, no to Polska jest tak „wykluczona”, że strach. O takich „wykluczeniach” natychmiast pisze „cała światowa prasa” i tak dalej. Co faktycznie się dzieje po tym, jak Andrzej Duda odrzucił zaproszenie? No właśnie nic, nie licząc rytualnych pogawędek „ekspertów” w TVN24, które giną w lawinie innych tematów. Pokazujemy Żydom i innym światowym graczom, że nie będziemy brać udziału w szopce, po czym nie pojawia się jeden poważny komentarz, że Polska znów pokazuje „antysemityzm”. Czyż nie pięknie i normalnie, na co tak długo przyszło nam czekać?

 

Wygląda to naprawdę nieźle, w każdym razie o niebo lepiej niż w 2015 i nawet później, gdy daliśmy się ograć i zaszantażować w sprawie ustawy o IPN. Ciężko było patrzeć na te wszystkie polskie delegacje, które de facto jechały na dywanik do Izraela. W końcu postawiliśmy się raz, drugi, trzeci, co zawsze jest trudne i kosztuje sporo zdrowia, ale procentuje i w tej chwili taki gest jak olanie radzieckich obchodów w Izraelu nic nie kosztuje i jeszcze daje satysfakcję. Do ideału jeszcze sporo brakuje, ale postęp jest i to wyraźny, co warto pochwalić i wydobyć z propagandowej sieczki.

 

Matka Kurka/kontrowersje.net

Komentarze (60):

Moshe Cvel2020.01.11 17:42
Państwo Israel powstało w maju 1948 do tego czasu nie było ŻADNEGO NARODU ŻYDOWSKIEGO NIE MA ZIEMI , NIE MA PAŃSTWA , NIE MA NARODU , NIE BYŁO WSPÓLNEGO JĘZYKA WIĘŻNIOWIE AUSCHWITZ TO BYLI OBYWATELE RÓŻNYCH KRAJÓW I RÓŻNYCH WYZNAŃ A NIE BYLI TO OBYWATELE ISRAELA. W WIĘKSZOŚCI BYLI TO OBYWATELE POLSKI. SYJONIŚCI CHCĄ ZAWŁASZCZYĆ POLSKĄ HISTORIĘ IMPUTUJĄC , ŻE W AUSCHWITZ ZGINELI OBYWATELE ISRAELA W LATACH 1943-1945 ŻADNEGO ISRAela i narodu israelskie NIE BYŁ. SABAT SYJONISTÓW Z KGB CHCE TO ZMIENIĆ OBCHODZI WYZWOLENIE W PALESTYNIE SUGERUJĄC ,ŻE TO NIE POLSKA SPRAWA ALE ISRAELA. PAN KANTOR JEST Z KGB , PAN PUTIN JEST Z KGB ALE W POLSCE JUDEO-KOMUNA JUZ SIE NIE POWTÓRZY ALE W ISRAELU JAK WIDAĆ JEST CAŁKIEM ŻYWA JAK POPATRZEĆ TŁUMY KACAPÓW EXPEDIOWANYCH PRZEZ POLSKĘ DO PALESTYNY PRZECHADZA SIĘ Z ORDERAMI LENINA I STALINA W KLAPACH MARYNAREK WESOŁO ROZAMAWIAJĄC PO ROSYJSKU. TAKI TO JEST NARÓD ŻYDOWSKI. W S T Y D
Foster2020.01.11 15:36
Czyżby ? - ponoć wysyłają Magierowskiego.
Senior2020.01.11 15:18
Czy to nie ryży folksdojcz z Sopot miżdżył się do putina jak krowa w rui do eunuchoidalnego byka?Czy nie tak zachowują się zdrajcy , konfidencji i prostytutki? Niestety żydowsko-hitlerowskie kanalie medialne tak jak żydki piszą nową zaklamaną historie holokaustu, tak ci drudzy piszą nową zakłamaną historię stosunków rosyjsko-polskich za czasów ryzego folkdojcza i kopary!!!!! Zwykli hućpiarze, szambiarze, kłamcy i oszuści!!!!!!
Yeremiah2020.01.11 12:59
Za kilkanaście lat zniknie z mapy Państwo Izrael o takim charakterze jak go znamy dzisiaj ! Do głosu dojdą w polityce Żydzi rosyjscy i ich potomkowie , antypolscy z charakteru i przekonań, skierowani tam przez KGB w 1990-1991 r. drogą z Moskwy przez Okęcie ochraniani w kolejnej aliji przez Jerzego Dziewuskiego za nasze polskie pieniądze ukradzione przez Żyda Gąsiorowskiego i Baksika z Art-B. Język hebrajski w tym kraju zostanie zastąpiony przez język rosyjski. Putinowi i jego następcom zostanie tylko opanowanie armii Izraela i ... Mosadu, ale z tym GRU i FSB nie będzie miała już kłopotu - to tylko kwestia czasu. Tylko co na to Żydzi z USA - mający wpływy w Senacie, Kongresie i biznesie USA? czy będą nadal skłonni wpompowywać miliardy $$ w ten kraj, który stanie się państwem antyamerykańskim? Czy Putin czy też oligarchowie w rodzaju Kantora przejmą finansowanie tego Państwa? Rosja aby trwać nad Bliskim Wschodzie ograbi swoich obywateli ze wszystkiego, przedłuży ich zniewolenie o następne pokolenie, żeby nadal jak pisał de Coustine i Dostojewski czynić ze Świętej Rusi krzewiciela "szczęścia ludzkości " pod swoim przewodnictwem Oto są pytania. Putin współdziała z Iranem, a Iran chce wrócić do Jerozolimy świętego miasta dla Islamu. Na Bliskim Wschodzie czekają nas ciekawe czasy i fakty do 2040 r.
Janek2020.01.11 9:20
Szokujące słowa prezydenta Dudy ws. "żydowskiej krwi" Polaków! Sumliński i Rola o Stonodze i Iranie! https://youtu.be/euOrNrt6urM?t=301 Po pieniądze z ROSZCZEŃ już ustawia się kolejka! Szokujące dokumenty z USA! youtube.com/watch?v=h_T08TDpngQ
kusiciel2020.01.10 22:07
z żydami się nie rozmawia. stawia się warunki . to tylko malutkie kundelki . szczekają, mieszają, kłamią i do tego amnezja. Brawo Panie Prezydencie !!!
Janek2020.01.10 16:46
forumzydowpolskichonline.org/2020/01/10/gdy-niemcy-zazadali-wydania-zydow-premier-francuskiego-rzadu-vichy-wlasna-reka-dopisal-i-takze-dzieci/
wicek2020.01.10 15:38
Mamy szeroki tor z Chin mamy Amerykanów i w końcu mamy największe złoża metali ziem rzadkich takich jak np; Tytan. Zatem posiadamy niebotyczne bogactwa a ulegamy małemu Izraelowi i jego V kolumnie.
Janek2020.01.10 16:49
mamy, jeszcze mamy, ale jak długo będą one należeć do Polaków, jako nasze dobro narodowe
wojciech2020.01.10 15:21
pomyje na Polskę i tak się poleją.....
Polak2020.01.10 14:44
Pokazujecie im co najwyżej że pokornie spełnicie każde polecenie i jeszcze radośnie wyliżecie buty. Ale taka służalczość jest czymś normalnym u propisowskich komunistów.
qwerty2020.01.10 11:20
Fronda i jej czytelnicy to antysemityzm w najczystszej postaci. Przerastacie nawet hitlerowców.
ceramik2020.01.10 11:11
PO kazanie żydom środkowego palca jest dużo za późno, ale lepiej późno niż później. Nareszcie.
xyz2020.01.10 3:31
bedziecie. i to bez prawa glosu, swinei polskie antysemickie!
raf2020.01.9 23:04
Stawianie się jest dużo lepsze niż robienie ... za darmo. Rząd Izraela chce bandycko obrabować Polaków a USA, Rosja i Europa to popierają (z różnych powodów). Polacy są skłóceni, od młodych polaków do lewaków poprzez PIS i KO. Przykład trzeba wziąść z Putina odnośnie zjednoczenia i wzmocnienia kraju - kluczem są służby specjalne kraju, które powinny doprowadzić do wzmocnienia armii, stabilizacji politycznej, usunięcia agentury, sojuszy regionalnych (grupa wyszechradzka, panstwa baltyckie, itd). Jesli tego nie zobaczymy w najblizszych latach a niestey na 90% nie zobaczymy - to Polska za 10 lat może stać się landem niemieckim, zarządzana gospodarczo przez żydowskich oligarchów z polskimi nazwiskami i rosyjskimi ochroniarzami.
Senior2020.01.9 19:18
Czy nieprawdą jest,że żydki to najbardziej wredny,niewdzięczny, zakłamany naród na świecie? Czy nieprawdą jest, że dzieki kolaboracji żydków z niemcami zginęło w czasie II wojny światowej setki tysięcy Polaków pochodzenia słowiańskiego, a po wojnie z rąk żydowskich katów , morderców i oprawców zatrudnionych z SB i MBP jeszcze więcej? Dlaczego o tym cały czas jest cicho? Kiedy poznamy prawdę o Jedwabnym czy tzw. pogromie kieleckim?
Leszek 2020.01.9 18:45
Ludzie kupcie sobnie troche oleju i wylejcie wiadro zimnj wody. Wszystko nam zabrali , albo zniszczyli. Pozostala tylko ziemia i zloza mineralne. Polska jest jednym z najbogatszych kraji jesli chodzoi o zloza naturalne . Dlatego chca naz zakrzyczec, a pocichu wszystko odebrac. I Polacy beda jak Meksykanie chodzic po zlocie a klepac biede. Zawsze chodzi o kase...... wszedzie na calym swiecie. Dlatego nas dziela , aby latwiej bylo krasc.
Kuśka2020.01.9 17:38
Dlaczego wszyscy przeciw nam ?Przecież powinni nas na każdym kroku wychwalać i brać z nas przykład.Jesteśmy mocarstwem gospodarczym i militarnym a nasz geniusz promieniuje na cały wszechświal.
Ka2020.01.9 17:26
I TAK TRZYMAĆ!! A to "towarzystwo" do Izraela zaproszone, to NIE dla POLAKÓW. Wręcz uchybiało by nam.
Ordon2020.01.9 16:57
Reytan - to kremlowska kanalia, zyd najgorszego typu bo wychowany w bolszewii. Nie tylko nie potrafi po polsku ale i go Polsce niema. Reytan - jutro szabes pamietaj smierdzielu o swieczkach i matza balls
Reytan2020.01.9 16:34
Koronkowa robota Netanyachu i Izraela. Polaczkom wmowil,ze to robota Putina. Tymczadem Izrael zmienia swiatowa geopolityke,zwacajac sie do Rosji i do Chin kpsztem Polski. Trump tymczaem jest zneutralizwany przez wykorzystanie jego polityki syjonstycznej. Koronkowa robota ! Konferencja RZadu Izraela bedzie Traktatem Rozbiorowym Polski,a Polska nic by tu mogla zdzialac,wazne,zeby tam naprawde NIKT nie pojechal. Zbliza sie nasza kolejna Tragedia Narodowa,ktotrej inspiratorami znowu sa Zydzi.
Reytan2020.01.9 16:36
A komuchy jak zwykle sie ciesza,ze znowu nie bedzie Polski !
Aryjczyk2020.01.9 16:26
Coroczne najważniejsze obchody w Auschwitz powinny być w dniu pierwszego transportu / 14 czerwca 1940 roku, ponad 700 Polaków/, Żydów zaczęto zwozić 1,5 roku później. Wybranie daty styczniowej niepotrzebnie opoteozuje Armię Sowiecką, która zajmowała, a nie wyzwalała tereny polskie, jednocześnie mordując miliony w Gułagach.
Zygfryd2020.01.9 15:51
Łgarz Putin ma za uszami tyle zlych rzeczy, ale wszyscy chca by sie pojawiał i przemawiał nałga i w Jerozolimie łga i w świecie i u siebie w kraju jednak życie jakby powoli zaczyna wypluwac jego plugastwa i kłamstwa i wrze w tym garze kłamstw kiwajacych na tak których pokazuja kamery jest wielu jednak znacznie wiecej z czasem bedzie miala prawda do powiedzenia i sama bedzie sie broniła wyjdzie to jednak po jakimś czasie
grimm2020.01.9 15:29
Żałosne, że stronnictwu PISowskiemu trzeba wskazywać horyzont z dumą i satysfakcją z niej. Ale chwalmy postęp, jeśli będzie trwały
luzifer - du scheissejude2020.01.9 14:49
majne name yst 𝐋𝐮𝐳𝐢𝐟𝐞𝐫® i jestem 𝐒𝐜𝐡𝐞𝐢𝐬𝐬𝐞𝐣𝐮𝐝𝐞
Luzifer® 2020.01.9 14:28
Nie, nie, napiszcie prawde jedniak. A prawda jest taka, ze Maliniak Adrian nie zostal dopuszczony do glosu, ze sie na miedzynarodowej arenie dyplomatycznej zupelnie nie liczy, wszyscy wiedza, ze to prezydent-dlugopis-pacynka z jakiegos smiesznego, zalosnego i wiecznie nabzdyczonego kraiku. A media, w szczegolnosci prawicowo-katolickie opisuja to jakby Maliniak Adrian wylacznie pokazal kto tu rzadzi. No i tak jest, inna wersja jest dla Ciemnego Ludu, ktory jak moze pomysli to tez tego nie kupi.
Lucy2020.01.9 14:52
Po pierwsze diabełku pan prezydent Polski Duda Andrzej
JD"A2020.01.9 14:57
No cóż jak ktoś woli Kwaśka co się na grobach męczenników polskich zatacza po pijaku lub Komora co skacze po krzesłach czy Tuńska co żółwiki z Putinem robi nad ofiarami smoleńskimi no cóż są i tacy . A ja wiem że obecny prezydent z kartki nie czyta suflera nie potrzebuje i mówi prawdę od serca honor swój ma i nie sprzeda go za stołek i kasę żyda co bez honoru swym katom wchodzi w żydź by okraść polaków
anonim2020.01.9 13:58
A co na to trzecia osoba w państwie? Czy już liże.
Lucy2020.01.9 14:51
"Trzecia osoba " w państwie szykuje się do wygłoszenia oredzia
Kaloria2020.01.9 13:50
Wszyscy okładają nas kijami. Co robi rząd? tylko spółki, interesiki a o Ojczyźnie nikt nie myśli.
Lucy2020.01.9 14:49
Przestań wypisywac kretyńskie wrecz głupoty
Janek2020.01.9 13:47
Wszyscy Żydzi, i nie-Żydzi, mogą zrobić sobie makietę obozu Auschwitz w każdym innym miejscu poza Polską, godny pomnik ofiar, i z należną pobożnością oddawać hołd pomordowanym, dokładnie tak samo, jak Polacy oddają hod pomordowanym Polakom przez szowinistów ukraińskich OUN UPA, hołd ofiarom ukraińskiego ludobójstwa! Doś już tej ceregieli.
JD"A2020.01.9 13:44
Oj nie zostanie kamień na kamieniu z Jerozolimy i właśnie na to pracują , skumali się z własnym katami i wrogami by poniżyć Polskę i Polaków bo marzy im się nasza ziemia miodem i mlekiem płynąca . Tyle krzywdy polakom przed wojną zrobili że dziwi mnie kto ich chciał ratować ale jak zwykle w Polakach płynie szlachetna krew więc to robili kosztem cierpienia i życia . Żydzi to lichwa ,oszukać goja (polaka katolika ) to nie grzech to chluba ile rodzin wygnali z mieszkań domów majątków na bruk bez litości w zimie całymi rodzinami z maleńkimi dziećmi , albo sprzedali dzieci ,dziewczynki kobiety piękne do burdeli łudząc dobrą pracą małżeństwem wywieźli i ślad po nich zaginą . Nie darmo powiedział o nich Zbawiciel plemię żmijowe , a tera plują nam w twarz i domagają się majątków a kto Polakom zwróci straty w czasie II wojny światowej Niemcy Rosja Anglia i Stany za zdradę i ofiarę z nas złożoną po II wojnie św. Hańba tym narodom co przyłożyły do tego ręki ale zapłata nadejdzie szybciej niż myślicie .
JanP2020.01.9 13:43
Kurak zapomniałeś, że nieobecni nie mają racji. Jak by nie patrzeć, to sukcesu nie będzie.
Michał Jan2020.01.9 15:04
Milczący też nie.
Polexit2020.01.9 13:40
PiS ponad 3 lata myślał, jak tu pozbyć się żydowskiego dyrektora z Muzeum na terenie Oświęcimia. I co? Ano skończyła mu się kadencja! I co dalej? Gliński mianuje tego samego Żyda na kolejną kadencję!!!
gnida koszerna2020.01.10 19:24
glinski to tez chyba zydek
Janek2020.01.9 13:34
A oto przykład plucia w twarz Polakom przez Ukraińców z ostatniej chwili, Polski ambasador na Ukrainie dostał burę od ukraińskiego MSZ. Wezwano go na dywanik bo skrytykował upamiętnianie UPA nczas.com/2020/01/08/polski-ambasador-na-ukrainie-dostal-bure-od-ukrainskiego-msz-wezwano-go-na-dywanik-bo-skrytykowal-upamietnianie-upa/ I co na to piselity? Milczą? Skulili ogon Pod siebie?
nina2020.01.9 17:28
Zdrowo jestes [email protected]
bez jaj 2020.01.9 18:53
taa, a ty byłeś na tym spotkaniu i widziałeś jak dostaje bure? Ja tez moge napisać że byłeś na spotkaniu u putina i cały czas spędziłeś pod jego biurkiem, a po wyjściu spod stołu plułeś i wycierałeś sobie usta....
bogdanus2020.01.9 13:32
Charakter spotkania w Jerozolimie jest ukierunkowane by udowadniać że Polacy nie byli antysemitami, od tego są historycy. Prawdziwe obchody będą w Polsce a nie w Jerozolimie, nie oddawajmy żydom pola. Żadne przemówienie w Jerozolimie nie przebije przemówienia jeszcze żyjących polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy przeżyli obóz. Obserwujmy jak politycy i inni będą się ośmieszać w Jerozolimie wypowiadanych oparach kłamstwa.
Janek2020.01.9 13:29
@Lucy, Putin gra swoje, to, co nauczyli go w KGB, ale co robią nasi obesrane piselity na plucie w twarz Polakom przez Ukraińców, Żydów, Niemców, każdy, co chce sobie użyć, charknąć, to jest Polak i Polska pod ręką. A tyle PiS mówił o wstawaniu z kolan? Dziś, to leżymy z gębą w szambie, za sprawą fachowców z PiS? Tego nie daje się już oglądać? Sorry, nerwy ponoszą, ale w tych okolicznościach, to PiS jest V Kolumną!
w odpowiedzi 2020.01.9 18:48
przeczytaj sobie jeszcze raz (pewnie nawet nie czytałeś) to co napisał Wielgucki, bo to co tu ujął, jest dokładnym odzwierciedleniem tego co tu raczyłeś nam po raz 1284 zakomunikować. Powtarzasz te wasze konfederackie szablony o "leżeniu gębą w szambie" a jedynym pomysłem jakim macie, jest kop w d... jankesom i "przyjaźń" z Putinem który dogaduje sie z zydami, których wy z kolei uważacie za tych co przejmą Polskę. To logika kaleki który ma pretensje do ślepego że ma dzieci garbate
Janek2020.01.9 13:21
Obesrani ze strachu po same pachy, "Pokazujemy Żydom, że nie będziemy brać udziału w szopce"? Żenada?
Andy Semicki Rabin2020.01.9 14:58
Osąd dokonywany jedynie na podstawie własnego doświadczenia może prowadzić do poważnych w skutkach zaburzeń w postrzeganiu rzeczywistości. Ale możesz temu zapobiec, wybierz się np. na jakieś rekolekcje, spotkaj się z życzliwymi ludźmi, a zobaczysz, że świat nie jest wcale taki zły. No, poka mołodjec!
Janek2020.01.9 17:37
racja
XYZ2020.01.9 13:18
Zobaczymy kto z ważnych przyjedzie do Oświęcimia.Obyśmy nie zostali sami.
Janek2020.01.9 13:38
wprowadzić stan wyjątkowy na terenie powiatu Oświęcim, i odwołać wszelkie uroczystości
Lucy2020.01.9 13:39
Sami tez mozemy godnie uczcic ofiary pomordowane przez Niemców.Nie tylkoŻydów ale również Polaków i inne narodowosci które zgineły w Oswiecimiu
Andy Semicki Rabin2020.01.9 14:55
Jeśli Ty nas także opuścisz, to nie będziemy rozpaczać :) Sajonara!
anonim2020.01.9 18:38
muszę cie zawieść, twój ulubieniec putin nie przyjedzie na pewno
Lucy2020.01.9 13:06
Ta hucpa jest zorganizowana przez Putina w celu upokorzenia Polski!!Putin ma w każdym kraju europejskim tzw.V kolumny które maja za zadanie destabilizować politycznie militarnie i gospodarczo każdy!!!kraj.
MAVERICK JONASIK2020.01.9 13:10
Tylko, że w niewielu krajach ta V kolumna destabilizująca kraj na zlecenie Kremla to ... partia rządząca.
Lucy2020.01.9 13:37
Nie popisuj sie głupota idioto
Kaloria2020.01.9 17:03
Lucy, Właśnie czytam, że Twój PIS chce Lecha Kaczyńskiego na banknocie 10 zł zrobić zamiast Mieszka I. Co to będzie 10 polskich szekli? PIS i ich wyborcy zrobią nam tu drugą Palestynę a my będziemy mniejszością. LUCY itp. przyszłe pokolenia wam podziękują.
ABC2020.01.10 8:11
Ty uważasz ,że inne ugrupowanie polityczne odsunie ten problem ? Przecież to Kwaśniewski i Komorowski przepraszali za Jedwabne.
Kaloria2020.01.10 10:56
to Lech Kaczyński wprowadził zwyczaj świeczek chanukowych w pałacu Prezydenckim. Teraz na banknoty go chcą.
gnida koszerna2020.01.10 19:21
czy czazasty to zolniez putina