Marksistowska fabryka nienawiści zmienia poglądy ludzi - zdjęcie
08.02.21, 14:37Fot. ilustracyjne via Pexels.com - Kon Karampelas

Marksistowska fabryka nienawiści zmienia poglądy ludzi

13

Czy w USA narasta fala nienawiści? Jeśli wierzyć raportowi Southern Poverty Law Center (SPLC), jaki co roku publikuje ta amerykańska organizacja, są powody do niepokoju. Pytanie tylko: Czy wierzyć? Jak pisze Rodney Pelletier na portalu „Church Militant”: „Oczywiście, jeśli sądzisz, że małżeństwo jest pomiędzy mężczyzną i kobietą – jeśli w rzeczywistości możesz zdefiniować słowa mężczyzna i kobieta i że nienarodzone dzieci to ludzie – wówczas prawdopodobnie należysz do grupy nienawiści albo przynajmniej podzielasz poglądy z taką grupą”.

Publicysta konserwatywnego portalu zwraca uwagę na to, że „ostatnie dążenie do napiętnowania ludzi jako należących do grup nienawiści to jeden ze sposobów, w jaki marksiści kulturowi zmieniają to, jak ludzie postrzegają świat wokół nich”. Takim przykładem manipulacji jest raport SPLC, który „pokazuje setki kropek na mapie USA”. Te kropki wyobrażają „grupy nienawiści”, które zostały podzielne według różnych kategorii, takich jak antyemigracyjne, antymuzułmańskie, anty-LGBT i tym podobne.

Jako jeden z przykładów Pelletier podaje „grupy ekstremistów”. Według raportu jest 13 takich ugrupowań powiązanych z Ku Klux Klanem. Jednak jak stwierdza publicysta, kiedy dowiadujemy się, że „lewicowcy mówią o Klanie, można by pomyśleć, iż jest ich dziesiątki tysięcy we wszystkich 50. stanach. To samo dotyczy faktycznych ugrupowań zwolenników supremacji białych na mapie – jest ich tylko garść”. Co można bez trudu sprawdzić samemu.

Takie napiętnowanie różnych osób i grup mianem nienawiści to, jak pisze Pelletier, „część dążenia lewicowców do tego, żeby zło brzmiało jako dobro, a dobro jako zło. Pomyślmy o stosowanym przez aborcjonistów zwrocie za wyborem. Któż nie popiera prawa kobiety, by decydować o tym, co chce robić ze swoim ciałem? Z pewnością tylko potwór dążyłby tutaj do ingerencji!”

Zdaniem publicysty jesteśmy świadkami „diabelskiej dezorientacji”, a „katolicy tak niewiele słyszeli o moralności i doktrynie, że ludzie szukają teraz swojej moralności i doktryny poprzez marksistowskie slogany”. Dziennikarz przytacza też ostrzeżenia z Biblii, m.in. z Księgi Izajasza: „Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy uznają ciemności za światło, a światło za ciemności!” (Iz 5,20).

 

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (13):

XTY2021.03.3 10:19
Za Lenina, Stalina, Hitlera za PZPR też zło wyglądało jak dobro. To było Wielkie Oszustwo. "Wielka Ruś" i Katyń i Głód na Ukrainie i Łagry
o ...2021.02.16 13:57
Niech ktoś mi odpowie: Dlaczego kultura tradycyjna, budowana, ewoluująca przez stulecia, miałaby być zastąpiona czymś co jeszcze nawet nie jest zdefiniowane, ale - jak twierdzą propagatorzy - na pewno jest lepsze? Tylko dlatego, ze jest inne? Że zaprzecza wszystkiemu, co przez lata zostało zbudowane i wielokrotnie zweryfikowane? Toż to jakiś obłęd, samobójczy lot ćmy do płomienia świecy, to ... lewactwo ...
Ewa2021.02.15 19:19
Red. Stanisław Janecki ma rację, cytując od czasu do czasu wynik badań nad średnią inteligencją populacji, że z każdym rokiem się obniża. Uważam że inteligencja ewoluuje, ale rzeczywiście w złym kierunku: nie do pomyślenia było jeszcze 30 lat temu, żeby politycy brali udział w hucpach ulicznych, na których podniecone osoby wrzeszczą wulgarne słowa. A przecież pewien polityk nawet przed kamerami tv wypowiadał obsceniczne słowa i z jego miny wynikało, że jest tym rozbawiony.
Mała162021.02.8 19:37
Od lat o tym pisze. Nazywajmy ich faszystami !!!
tylkobiel2021.02.8 18:21
donald wróci!!!!!!!!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.02.8 17:05
Lewicowi kretyni niczym sie nie roznia od medrcow prawicowych. WSZYSTKIE ideologie to zaprzeczenie moralnosci katolickiej i glupota do kwadratu.
Spierdalaj kurwo żydowska!2021.02.8 18:22
Prowokatorze!
katolik2021.02.8 15:52
Zgodnie z przepowiednią komunizm opanuje Amerykę
Gówno wiesz o USA.2021.02.8 16:28
Zgreda jak ciebie, bez przepowiedni, c h u j strzeli wkrótce, ze szczepionką lub bez.
Southern Poverty Law Center2021.02.8 15:18
to nic innego żydowskie Anti-Defamation League. Do spółki z inną żydo-organizacją, jaką jest American Civil Liberties Union (ACLU) - wyznaczają "standardy" nienawiści. Black Lives Matter to nic innego jak czarni czekiści. Od czasu "założenia" czarni namordowali czarnych jak nigdy przedtem w historii. KKK to są ministranci w porównaniu z gangami czarnych i Latynosów. W NYC, Chicago, Atlanta, Detroit, LA ... czarni mordują czarnych setkami tygodniowo.
ladychapel2021.02.8 15:14
Ksiądz Dariusz Drzewiecki kilka dni temu zasłynął niechlubnym wpisem, że za udział w Strajku Kobiet można kablem przywrócić dzieciom "ustawienia fabryczne". Okazuje się, że w 2018 r. duchowny został skazany za naruszenie nietykalności cielesnej uczniów z podstawówki w Głownie i przeniesiony do innej parafii. Okładając dzieci twierdził, że ma prawo je karać "w zastępstwie rodziców".
Mała162021.02.8 19:39
A ja tobie nie wierzę. Uważam że zmyślasz.
Southern Poverty Law Center2021.02.8 14:54
to nic innego żydowskie Anti-Defamation League. Do spółki z inną żydo-organizacją, jaką jest American Civil Liberties Union (ACLU) - wyznaczają "standardy" nienawiści. Black Lives Matter to nic innego jak czarni czekiści. Od czasu "założenia" czarni namordowali czarnych jak nigdy przedtem w historii. KKK to są ministranci w porównaniu z gangami czarnych i Latynosów. W NYC, Chicago, Atlanta, Detroit, LA ... czarni mordują czarnych setkami tygodniowo.