Ks. prof. Oko: ,,Lawendowa mafia’’ niszczy Kościół - zdjęcie
22.11.20, 18:28Fot. screenshot - YouTube (PCh24TV · Polonia Christiana)

Ks. prof. Oko: ,,Lawendowa mafia’’ niszczy Kościół

36

Kościół katolicki nie jest tylko prześladowany przez wroga zewnętrznego, ale jest też niszczony od wewnątrz przez homo mafię złożoną z hierarchów z całego świata, którzy zapewniają kariery tylko gejom, oraz chronią gejów pedofilów przed odpowiedzialnością. Ich obecność w Kościele nie była przypadkowa. W pierwszej połowie XX wieku, w USA, amerykańska partia komunistyczna wysłała „do seminariów duchownych ponad tysiąc mężczyzn, ateistów i homoseksualistów, aby szerzyli demoralizację w Kościele i niszczyli Kościół od środka”. Na podobnych zasadach komunistyczna bezpieka w krajach zniewolonych przez komunistów uplasowała przez dekady swoją agenturę w seminariach – wielu z konfidentów bezpieki w Kościele było gejami.

Zdaniem księdza Dariusza Oko (dr teologii oraz dr hab. filozofii, prof. UPJP2, kierownika Katedry Kultury Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie) autora wydanej przez wydawnictwo AA pracy „Lawendowa mafia” homo mafia w Kościele jest złożona z ludzi zakłamanych i zdemoralizowanych, którzy idąc do seminariów, od samego początku oszukiwali – nie chcieli służyć Bogu, ale dążyli do zapewnienia sobie luksusowego życia kosztem katolików, i w środowisku innych gejów dawać upust swoim chorym żądzom (absolutnie sprzecznym z nauczaniem katolickim). Te zdemoralizowane jednostki tworzyły kliki, które wzajemnie się wspierają i tworzą jedną homo mafie w Kościele.

Według księdza Dariusza Oko nadreprezentacja gejów wśród kleru jest ogromna. Kiedy w populacji stanowią do 2% to wśród księży w USA 40%, a wśród amerykańskiej hierarchii nawet 50%. W konsekwencji 80% przypadków pedofilii (skłonności seksualnej do małych dzieci) i efebofilii (skłonności seksualnej do nastolatków) wśród duchownych to dzieło homoseksualistów. Podobnie, a nawet gorzej, jest w Ameryce Południowej, Europie i Watykanie. W Polsce i krajach zniewolonych przez komunistów księża homoseksualiści nie dość, że żyli niemoralnie to i zostali konfidentami komunistycznej bezpieki.

W opinii księdza Dariusza Oko skandale seksualne homo księży nie przeszkadzają im w karierze. Bezkarność sprawia, że homo duchowni swoje odrażające perwersje praktykują wręcz publicznie. Homo mafia w Watykanie (dominująca wśród hierarchów) sprawia, że geje duchowni są chronieni przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Sytuacja ta niszczy Kościół od wewnątrz.

Ksiądz Dariusz Oko uważa, „że homoseksualni duchowni bez skrępowania zajmują miejsca innym, zdecydowanie lepszym od siebie”, dbają o swoje dobro, a nie dobro Kościoła. Tych, którzy przeciwstawiali się homo mafii, homo mafia prześladowała - „kleryków bez pardonu usuwano z seminariów i nowicjatów, wystawiając ich dodatkowo w tak złą opinię – wilczy bilet, by do żadnego innego seminarium na pewno ich nie przyjęto”. Homo mafia normalnych księży i zakonników poniża, zastrasza i szantażuje, „że zostaną przeniesieni do placówek, gdzie dominują szczególnie agresywni i groźni geje, albo, że w ogóle usunie się ich z kapłaństwa czy zakonu. Fabrykuje się przeciwko nim fałszywe oskarżenia”. Tysiącom kleryków w ten sposób zablokowano drogę do kapłaństwa – przez co nie ma księży. Przełożenie, z racji na swoje związki z homo mafią, nie reagują na skargi.

Zdaniem autora pracy „Lawendowa mafia” problemem w Kościele jest brak instytucji, która miałaby środki prawne do walki z homo mafią, oraz to, że wielu hierarchów głosi homo herezje (w tym i niemieccy hierarchowie w ramach Drogi Synodalnej), które są wodą na młyn lewicowej propagandy. Hierarchowie od homo propagandy dążą do protestantyzacji Kościoła, a w konsekwencji do jego rozbicia. Często hierarchowie głoszą homo herezje nie dlatego, że są gejami, ale jest to spowodowane ich ignorancją, i z ignorancji ulegają lewicowej propagandzie.

Według autora pracy „Lawendowa mafia” dziś w wielu miejscach na świecie w Kościele, wbrew nauczaniu Kościoła, nie tylko wyświęca się gejów, ale, co gorsza, świecenia otrzymują tylko homoseksualiści. W wielu miejscach w Kościele klasą panującą są hierarchowie homoseksualiści ze swoimi homo akolitami, a klasą pracującą są normalni księża, których kariery są zablokowane z racji na brak zboczeń. Homo mafia doprowadziła do tego, że w Kościele robią kariery nie zdolni i pracowici, ale homo miernoty promowane przez homo mafię.

W opinii autora pracy „Lawendowa mafia” przedstawiciele homo mafii w Kościele są pozbawieni wiary, żyją w demonicznym bluźnierstwie, swoją grzeszną rozpustą plugawiąc Kościół i robiąc wszystko by Kościół zniszczyć od wewnątrz. Moim zdaniem sytuacja opisana przez księdza Oko przypomina sytuacje z opozycją w krajach komunistycznych, gdzie agentura komunistycznej bezpieki przejmowała kontrolę nad opozycją, promowała swoich, by zniszczyć opozycję od wewnątrz.

Autor pracy „Lawendowa mafia” uważa, że działalność homo mafii w Kościele sprawia, że „ludzie ze szczytów Kościoła nieraz znajdują się […] na […] nieprzyzwoicie niskim poziomie intelektualnym, moralnym, duchowym, duszpasterskim, a co gorsza, czasami okazują się przestępcami”. To, że kariery nie zapewnia cnota, tylko występek sprawia, że „to jest nieraz istotna przyczyna, dla której tacy duchowni tak bardzo boją się zajęcia jasnego, wyraźnego stanowiska i zdecydowanego przeciwstawiania się siłom atakującym chrześcijaństwo”. Hierarchia nie chce bronić Kościoła, bo boi się, że w odwecie siły antykatolickie wyciągnął jej brudy. Hierarchia wybiera za to „milczenie, nijakość i byle jakość” - jest słaba i nieudolna.

 

Jan Bodakowski

Komentarze (36):

Rafapon2020.11.24 23:11
Brawo x. Oko. Zawsze wydawał mi się bardzo po oficjalnej linii, a tu pisze prawdę. Nie objawia jej, bo ta już jest znana nie od dzisiaj, ale potwierdza to, co inni powiedzieli i napisali. I szacun za to, że pod dywan nie zamiata.
r2020.11.23 7:33
Brawo ks OKO - tylko że tak jest w katolicyzmie i prawosławiu od setek lat i nie tylko LGBT mafia ale też zwykła bandycka mafia i zwykłe służby wywiadowcze też i zwykłe złodziejstwo też. Po owocach poznacie fałszywych proroków. Od setek lat a teraz bardziej widać owoce katolickiej hierarchii kleru - nie dość że ludzie nie chcą ich znać zakłamanego i przestraszonego kleru, to przez ten kler ludzie nie chcą słyszeć w ogóle o Bogu. Dlatego czas na wyrzucenie zawodowego (utrzymującego się z tego) kleru z chrześcijaństwa i czas na odbudowanie kościoła jako domowych spotkań modlitewnych rodzin - czas na nowe małe wspólnoty w miastach. Niestety kler pewnie dalej będzie mieszał bo służy władzy i dlatego to same rządy i służby zadbają o to by nie zniknął.
LekarzuUleczSiebieSam2020.11.23 7:26
W Diecezjach powstają poradnie mające naprawiać orientację seksualną. Tylko księży jako pacjentów brak.
Krzysztof2020.11.23 7:09
Koścół Katolicki nigdy nie walczył z pederastami i pedofilami w swoich szeregach dlatego że dla biskupów i papieży pedofilia była normą. W latach 20 XX wieku a więc sto lat temu uchwalono prawo które dopuszczało seks z osobami powyżej 12 roku życia. To prawo zostało dopiero zmienione w w 2013r. za pontyfikatu Franciszka. JP II również uznawał je za normę skoro oboiwązywało przez tyle lat jego pontyfikatu więc czemu się dziwicie że w szeregach biskupów i księży jest tylu pedofilów?
pytajnik2020.11.23 7:06
Wiemy, że „Tworzenie grup wsparcia dla homoseksualistów wydaje się przedwczesne”,” Jeżeli jakiś ksiądz byłby znany w środowisku z tego, że chętnie udziela pomocy osobom homoseksualnym, łatwo mógłby spotkać się z podejrzliwością. Wielu księży obawia się więc „homoseksualnego cienia””. ( ks. prof. dr hab. Józef Augustyn SJ, Tygodnik Powszechny 27/2002), ale już nie czas szkolić kadry do nadzorowania izolacji i reedukacji byłych członków lawendowej mafii oraz infrastruktury ich przechodzenia do życia duchowego?
Dam2020.11.23 6:56
Jaka lawendowa mafia ?! Toć toż SODOMA i GOMORA.
kak2020.11.23 6:58
Pan Bóg wylał ogień w postaci koronawirusa na tą zarazę.
Dam2020.11.23 7:05
Ja wiem, że imitacja jest najwyższą formą pochwały, ale kradzież nicka to chyba za dużo. Wymyśl własny.
słyszy "dam"2020.11.23 7:08
rozumie "weź"
Jerzy2020.11.23 6:21
Zgodnie z logika ks.Oko Jp2 jest pierwszym gejem kosciola. On wyniosl wielu gejow do godnosci biskupiej. Niektorych nie zapomnial kreowac na kardynalow. Pedofile nie moga sie jednak czuc pokrzywdzonymi. Jp2 o nich nie zapomnial. Przyklad? Hans Hermann Groer, seryjny pedofil majacy na swym koncie wzbudzajaca u niektorych podziw liczbe 2000 molestowanych chlopcow. Papiez wyraznie nie chcial zweryfikowac licznych ostrzezen, jakie dochodzily do Watykanu, a byl przeciez wtedy jeszcze mlody, rzeski i sprawny intelektualnie.
Anonim2020.11.23 1:51
Guru rosyjskiej strefy wpływów to Jordan Peterson, Darwin, Young, te klimaty. Religia to nie tyle instynkt pobożności, ale zaspokojenie niedoskonałości człowieka na danym etapie rozwoju.
Anonim2020.11.23 1:45
Oczywiście należy zmieniać religie, a podstawowe kryterium to użyteczność, sędzią człowiek, więc bogiem człowiek, ale tylko pozornie i do czasu, jak wiemy.
Anonim2020.11.23 1:41
Pederaści to jedna, a sataniści to drugie. Wydaje się, że czołowym współczesnym guru w tym nurcie jest nieżyjący już Manly P. Hall, czy jakiś zespół filozofów myślę, mógłby przeanalizować propozycje tego człowieka i skutecznie je odeprzeć. Franciszek jest pod wpływem tej właśnie myśli. Podstawowe to to, że aby wyjść ze skorupy jak twierdzi, powinniśmy zmieniać założenia, bo to sposób na rozszerzenie horyzontów, a że z zasadnych, mądrych, na głupie, a kogóż to obchodzi? Kiedy podstawowym celem jest zniszczenie przyjaźni człowieka z Bogiem, aby go łatwiej zjeść!
Anonim2020.11.22 23:40
Jak się z tym uporamy?
Jeśli kościół jest silny Duchem św.2020.11.22 22:57
nikt go nie rozbije , ale mdły, obojętny i często zakłamany... komu taki potrzebny? Po co takiego bronić? Trzeba go odnowić, a jak? Wszystko jest w biblii napisane: "Dążcie do pokoju ze wszystkimi i do uświęcenia (pokuty i upamiętania) bez którego nikt nie ujrzy Pana".
Piotr2020.11.22 22:31
Czy oko jest ukrytym pedofilem ?
Nie2020.11.23 6:42
za to ty jesteś jawnym idiotą
Anonim2020.11.22 21:55
Homo nie nadaje się do życia, ich należy po prostu leczyć a nie spełniać ich chore żądania, i nadzorować, bo mają skłonności pedofilskie. Oni chcą dzieci adoptować? niedoczekanie. Z kościoła wywalić to łajno bo zasmradza wszystko, ile można czekać?
Tomasz2020.11.23 7:17
To wtedy trzeba będzie pozamykać kościoły bo nie będzie kto miał mszy odprawiać.
Po 11 ...2020.11.22 21:14
Raz dwa trzy, lawendowe Oko patrzy ...
Anonim2020.11.22 21:14
Kosciol to niszc a takie kanalie jak on!
pytanie2020.11.22 19:52
to może w końcu księżulo od ruch wydechowych zajmie się nie abstrakcyjnym bytem "mafia lawendowa" tylko konkretnymi członkami? np. biszkopt jędraszewski kpinomir aktywnie wspierał biszkopta paetza jak się okazało, że biszkot bardzo dogłębnie uświęcał kleryków swoim konsekrowanym wkładem. pytanie czy pan oko będzie na tyle odważny aby nazwać rzecz po imieniu, tj. że ten kto zapinał z paetzem albo go wspierał to należy właśnie do mafii lawendowej?
jj2020.11.22 19:12
Lawendowa mafia jest filią homomafii bardzo mocno atakującej Kościół na tym portalu. O kogo chodzi, stali czytelnicy doskonale wiedzą.
NEOS com pl2020.11.22 21:04
... hehe ... sluzba nie druzba ... pedofili z SB w KK tez podaja sie za duchownych ... jak ci Trole tu z moZad udaja ... swietobliwie zatroskanych ...
duchowny2020.11.22 19:11
Konieczne jest powołanie komisji w każdej diecezji. Każdej! Reguła św. Benedykta mówi w Rozdziale 28„.. jak mówi Apostoł: Usuńcie zło spośród was, i znowu: Jeśli niewierny odchodzi, niech odejdzie, aby jedna owca chora nie zaraziła całej trzody.”
pytajnik2020.11.22 18:48
Czy na niszczenie Kościół ma wpływ realizacja nauczania biskupów: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Jak wypełnia je ks. dr hab. D. Oko, prof. PUJP2?
Oko2020.11.22 18:46
Żeby być pedofilem w Kościele trzeba być księdzem.
to całe "lbgt" piszemy tylko z małej litery.2020.11.22 18:45
lewacko - tęczowa patologia zasługuje tylko na rynsztok. Nie ma racjonalnych powodów by ją w nieuzasadniony sposób "wyróżniać". Normalni ludzie piszą takie skróty z małej litery.
leszczyna2020.11.22 18:44
Predyspozycją do bycia księdzem jest homoseksualizm.
spawacz słomy2020.11.22 20:52
bolszewik już wynalazł nową teorię
ZERRO2020.11.22 18:41
Ks. Oko nie zrobił żadnej kariery w Kościele więc ma pretensje do "lawendowej mafii", że jego urody nie zauważono.
spawacz słomy2020.11.22 22:17
twoją zauważyło bolszewickie łajno gdzie możesz brylować stojąc w szambie, takie to są komusze klimaty
Bodakowski nie przesadzaj z tą miłością.2020.11.23 7:28
RED is BAD.
Jo2020.11.22 18:40
To kto krytykuje z ambon LGBT? Kochankowie?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.22 18:38
kakaowe Oko ma rację! szambo katolickie to największa tragedia Polski i świata...
kgb2020.11.22 20:53
tak jak np żyd Polański