Kasta basta! Nie chciał orzekać. Izba Dyscyplinarna zawiesiła sędziego Gąciarka - zdjęcie
24.11.21, 15:56fot. yt/tvp info/radio maryja

Kasta basta! Nie chciał orzekać. Izba Dyscyplinarna zawiesiła sędziego Gąciarka

11

Portal wPolityce.pl donosi, że Izba Dyscyplinarna SN zawiesiła dziś sędziego Piotra Gąciarka z Sądu Okręgowego w Warszawie. Powodem tej decyzji była odmowa orzekania z sędzią nominowanym z udziałem nowego składu KRS.

Sędzia Piotr Gąciarek jest znanym działaczem „Iustitii”. We wrześniu odmówił orzekania z sędzią Stanisławem Zdunem. Stwierdził, że sędzia powołany z udziałem nowego składu Krajowej Rady Sądownictwa nie jest sędzią.

Postępowanie w tej sprawie wszczął Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów sądów Powszechnych Przemysław W. Radzik. Dziś Izba Dyscyplinarna podjęła uchwałę, decydując o zawieszeniu sędziego.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (11):

Anonim2021.11.24 23:26
Wystarczy postawić na granicy pisowca obok pisowca i mamy mur z pustaków za friko !!!
Filip2021.11.24 18:56
Sędzia Piotr Gąciarek z Sądu Okręgowego w Warszawie nie powinien orzekać z sędzią nominowanym z udziałem nowego składu KRS. Sędzia nominowany z udziałem nowego składu KRS jest sędzią nielegalnym. Zgodnie z ustaleniami TSUE Komisja Dyscyplinarna przy Sądzie Najwyższym jest również nielegalna. W TSUE są najlepsi prawnicy i chcą zmusić polityków z PiS-u i Solidarnej Polski do przestrzegania praworządności! Rządzący mylą bezprawie z "suwerennością"!
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.25 0:15
FILIPKU, mylisz się. Nasz Pan STASEK co zbiera po osiedlowych kontenerach PUSZKI po PIWIE, dobrze zna się i on AUTORYTATYWNIE, BEZDYSKUSYJNIE ORZEKŁ, że Sędzia nominowany z udziałem nowego KRS jest LEGALNY, ze ustalenia TSUE są GŁUPIE i NIELEGALNE, ze komisja dyscyplinarna jest LEGALNA. Pan STASEK co ZBIERA PUSZKI PO PIWIE, STWIERDZIŁ EKSPERCKO, że w TSU nie ma żadnego KUMATEGO speca. Filipku, jak chcesz coś RZECZOWEGO się dowiedzieć to PAN STASEK SŁUŻY SWOJĄ "SENATORSKĄ" WIEDZĄ i RADĄ. FILIPKU nie słuchaj TUMANÓW i TŁUMOKÓW i BAB z MAGLA, bo będziesz pisał dalej takie BANIALUKI. Pan STASEK to jest jak ten NOBLISTA, EKSPERT i całe PO powinno się słuchać jego POLECEŃ.
***2021.11.25 2:14
Pan Stasek z pewnością ma więcej rozumy niż ty
Mariusz2021.11.24 18:50
Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Dziennikarze wartość samych jego nieruchomości oszacowali na 35 mln zł.
SB-ecka kretynizacja Polski 🇵🇱2021.11.24 17:20
Ten sędzia Gaciarka ,to szlachcic ? 😂
doigrała się2021.11.24 17:18
zbrukana toga
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.24 16:56
Do młodych PRAWDZIWYCH POLSKICH PRAWNIKÓW PATRIOTÓW, spadkobierców PRZEDWOJENNYCH PRAWDZIWYCH POLSKICH PRAWNIKÓW, ZAMORDOWANYCH przez NIEMIECKICH SIEPACZY w obozach KONCENTRACYJNYCH, oraz KOMUNISTYCZNĄ BOLSZEWIĘ w KATYNIU. CZY nie czas na wysłanie STARUSZKÓW PIERDZIOSZKÓW na ZIELONO-CZERWONĄ EMERYTURKĘ??? Młodzi Polscy PRAWNICY, myśmy mieli po 25 lat i powołaliśmy SOLIDARNOŚĆ, Wy powołajcie "POLSKIE PATRIOTYCZNE UCZCIWE, STOWARZYSZENIE MŁODYCH POLSKICH UCZCIWYCH NIEPRZEKUPNYCH PRAWNIKÓW". Choćby pod nazwą "KASTANIETA" (nie mylić z KASTĄ). Nie mówcie Młodzi, że nie POTRAFICIE powołać, przecież nie jesteście GŁUPSI od NAS ROBOCIARZY z 1980 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że może być to TRUDNE. Ale chociaż niech będzie JEDEN, no może DWÓCH, a może DZIESIĘCIU PRZYZWOITYCH na CAŁĄ POLSKĘ, to już WYSTARCZY, inni PRAWDZIWI POLACY PRAWNICY, DOŁĄCZĄ się i BĘDZIE PIĘKNA, SPRAWIEDLIWA, UCZCIWA, POLSKA, NASZA MATKA KARMICIELKA, …. … za którą będzie w godzinie PRÓBY warto ODDAĆ nawet ŻYCIE, tak jak oddali życie PRAWDZIWI POLACY PRAWNICY w KATYNIU, na NIELUDZKIEJ ZIEMI-SYBIRZE oraz w NIEMIECKICH OBOZACH KONCENTRACYJNYCH ( a przecież wystarczyło powiedzieć SIEPACZOM "TAK ZEŚWINIĘ SIĘ, możecie TOWARZYSZE z NKWD czy GESTAPO, na mnie LICZYĆ" i już ratowało się ŻYCIE, ale ZEŚWINIENIE ZOSTAJE na CAŁE ŻYCIE, swoje , dzieci i wnuków). "INKA" prosiła o przekazanie, "POWIEDZCIE MOJEJ BABCI, ŻE ZACHOWAŁAM SIĘ JAK TRZEBA". W chwili swojej ŚMIERCI WYKRZYCZAŁA. "NIECH ŻYJE POLSKA, NIECH ŻYJE 'ŁUPASZKA". Z kilku metrów nie dosięgnęła jej żadna kula z PLUTONU EGZEKUCYJNEGO, żołnierze Polacy z POBORU "ZACHOWALI SIĘ JAK TRZEBA", INKĘ skazali SĘDZIOWIE SOWIECIARZE, a potem DOBIŁA INKĘ SOWIECKA SWOŁOCZ, MORDERCA o znanym NAZWISKU .
Wrrrr2021.11.24 16:42
Magisterek Ziobro niech spłaca osobiście karę, którą nałożyła UE za funkcjonowanie tej jego Izby. Licznik bije. Codziennie dochodzi kolejne 1 mln euro.
Mogą sobie ten wyrok wsadzić w dudę.2021.11.24 16:36
Sąd Najwyższy i TSUE uznali tę tzw.Izbę Dyscyplinarną za nielegalną więc niech chłoptasie od Radzika spadają na drzewo banany prostować!
Jacuś2021.11.24 16:08
Można, i oby tak dalej, a kasta sama się wyeliminuje.