Jerzy Bukowski: Totalni podskakiewicze. Psy szczekają, karawana idzie dalej - zdjęcie
28.08.19, 08:31(fot. flickr/PO)

Jerzy Bukowski: Totalni podskakiewicze. Psy szczekają, karawana idzie dalej

3

Tak można określić polityków opozycji, którzy koniecznie chcą zaszkodzić obecnej władzy, ale nie mając po temu żadnych merytorycznych argumentów, ograniczają się do żałosnych ataków personalnych. Można je nazwać szarpaniem po nogawkach lub mierzeniem zamiarów ponad siły.

Zjednoczona Prawica ze spokojem przygląda się tym śmiesznym podskakiewiczom prezentując Polakom konkretny program zapewniający pomyślną przyszłość Rzeczypospolitej i jej obywatelom.

Po raz kolejny sprawdza się stare przysłowie, że „psy szczekają, karawana idzie dalej”.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (3):

anonim2019.08.28 11:10
CAŁA oPOzycja - TO KOMPLETNIE SKOMPROMITOWANI LUDZIE, NIEUDACZNICY, A DO TEGO AFERZYŚCI NAJWYŻSZEGO LOTU - LUDZIE ZŁEJ WOLI - MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ W POLSCE RZĄDZIĆ !! TO JONASZE ! PRZYNOSZĄ POLSCE PECHA, za każdym razem kiedy rządzą w BUDŻECIE NIE MA PINIĘDZY !!
Gniewko syn rybaka2019.08.28 8:49
"kondona" :D
MJ2019.08.28 8:45
No nareszcie konkretny komentarz. Nawet totalne trolle robią to samo, tylko szukają dziury w całym, jak np stoisko ministerstwa na imprezie o. T Rydzyka. Zapominając, że na swoim koncie mają o wiele więcej, np już gdzieś wspominany rydwan z Gdańska z arabskim napisem allahu akbar za 150 tys zł. Przynajmniej na imprezie organizowanej przez o. T Rydzyka będą tłumy, bo na zlotach sodomitów, to frekwencja może osiągnąć nawet jedną osobę, jak w Zabrzu. Teraz będą totalni opluwać projekt budżetu. Dziękuje Ci Panie, że jestem za monarchią, czyli za normalnością, tzn niezbędną ilością urzędników, brakiem tematów marginalnych typu lgbt dodać, weganizm, czy nauczanie bzdur w szkołach, np nakładanie kondona na banana, czy o roślinach Amazonii, a nie o tych które rosną za progiem. Dziękuję Ci Panie.