Jaruzelska: Jaki kraj, takie bunga bunga. Rozwodu nie będzie - zdjęcie
10.02.14, 08:30Okładka najnowszego numeru "Wprost"

Jaruzelska: Jaki kraj, takie bunga bunga. Rozwodu nie będzie

11

Żadnego rozwodu nie będzie! Jaki kraj takie bunga-bunga” - ostro skomentowała plotki rzekomym rozwodzie rodziców Monika Jaruzelska. O problemach rodzinnych Jaruzelskich napisał w ubiegłymtygodniu „Super Express”. Plotka szybko rozeszła się nie tylko po krajowych, ale także zagranicznych mediach. Zdaniem Moniki Jaruzelskiej, nie przez przypadek materiał ukazał się w dniu 25 rocznicy Okrągłego Stołu. „Nie sądzę, by inicjatywa rozmowy z mediami wyszła od mojej mamy” - dodaje.

Rozmówczyni „Wprost” przyznała, że jej matka czuje się bardzo samotna. „W końcu też już mocno starszą, 84-letnią panią. Miała guz mózgu, chore serce, nie może spać. Bardzo chciałabym pomóc mamie, jednak nie mogę być z nią cały czas. Niestety, nie mogę też zapobiec temu, żeby nie została łupem tabloidów” - ubolewała córka Jaruzelskich. „Tata nie chciał wydawać żadnego oświadczenia. Powiedział, że nie będzie schodził do takiego poziomu” - dodała.

Jaruzelska przyznała jednak, że w małżeństwie rodziców pewne kryzysy były. „Trudno sobie wyobrazić tak dwie różne osobowości, różne charaktery, temperamenty. Oni różnią się we wszystkim, również w okazywaniu emocji. A jednak jest to małżeństwo, które przetrwało ponad 50 lat i nadal trwa. (...) Ale one nigdy [kryzysy - przyp. red.] nie były związane z osobami trzecimi, raczej z nieobecnością ojca w domu i decyzjami politycznymi, które ojciec podejmował, a które odbijały się na nas, na rodzinie. To powodowało, że wszyscy w domu czuliśmy się samotni. Chociaż, z drugiej strony te wydarzenia paradoksalnie nas zbliżały” - powiedziała w rozmowie z „Wprost”. Całość rozmowy w najnowszym numerze tygodnika.

Beb/Wprost/Dziennik.pl

Komentarze (11):

anonim2014.02.10 9:07
Czy jest możliwośc aby redakcja przesłała kilka moich uwag i pytań Pani Jaruzelskiej Junior? 1."Jaki kraj takie bunga-bunga”-proszę pamiętać, że taki kraj kreował i stworzył właśnie Pani ojciec-jeśli są pretensje proszę do niego. 2. Może chore serce i brak snu to ataki sumienia? 3. "Niestety, nie mogę też zapobiec temu, żeby nie została łupem tabloidów”-kto mieczem wojuje...... czyli kto sam łupił, oskarżał to nie może być chyba zaskoczony? 4. „Tata nie chciał wydawać żadnego oświadczenia. Powiedział, że nie będzie schodził do takiego poziomu”-tzn do jakiego? Chyba nie będzie się wznosił do takiego poziomu......?
anonim2014.02.10 9:11
A kto, przepraszam, tak TEN KRAJ urządził??
anonim2014.02.10 9:12
@arbiter Jestem obywatelem, który został poszkodowany, który na to wszystko łoży i który ma do tego PRAWO a co? Być może takie postawy są Ci obce więc rozumiem pytanie......
anonim2014.02.10 9:18
arbiter "Nie jesteś jedynym "poszkodowanym obywatelem"-zgadza się i co z tego wynika? " p. Jaruzelska jest również obywatelem i nie ma powodu, żeby byle kto zawracał jej gitarę."-więc niech nie udziela wywiadów do publicznej wiadomości. Poza tym jak sam zauważyłeś ona jest obywatelem tak jak i ja więc zawraca jej głowę ktoś równorzędny nieprawdaż?
anonim2014.02.10 9:51
@arbiter "Nie równorzędny, bo usiłujesz do tego wciągnąć portal Frondelek.pl. Masz coś do p. Jaruzelskiej, to zadzwoń, albo wyślij list lub maila, napisz do niej na "fejsie", a nie wciągaj w to mediów."- a to równorzędność zależy od posiadanego maila, telefonu czy konta na fejsie osoby do której się chcę zwrócić??? Doprawdy nie wiedziałem.... Poza tym napisałem Ci już w poprzednim poście-Pani Jaruzelska sam się w to wciągnęła udzielając wywiadu w mediach więc czego jeszcze nie rozumiesz? Pisz śmiało wytłumaczę
anonim2014.02.10 11:01
Zerowanie na cudzym zdrowiu jest po prostu niesmaczne Kto sie bawi w takie doniesienia zniza sie do poziomu dna.
anonim2014.02.10 12:01
@abiter Napisz proszę coś konkretnie i na temat. Zacznij od odpowiedzi na pytania. Jak nie potrafisz to zakończ nie ma się co wstydzić...... Chcesz spamować to zacznij do siebie bo też się włączasz w różne rozmowy. A to co zrobi redakcja z moją prośbą to jest sprawa moja i redakcji więc Ty nie jesteś potrzebny. Więc nie musisz się wtrącać na siłę. Na szczęście są nowe artykuły więc możesz sobie pokomentować zgodnie z poziomem intelektu jaki posiadzasz.
anonim2014.02.10 12:30
Czemu Fronda dołącza się do magla!!??
anonim2014.02.10 17:19
Jaruzelski to morderca i za zbrodnie których dokonał powinien już dawno gnić w pierdlu
anonim2014.02.10 22:45
Czemu mam takie wrażenie, że pani Jaruzelska po prostu pozazdrościła innym "pierwszym żonom" i postanowiła nareszcie wyjść z cienia?
anonim2014.02.15 23:19
Nieszczęsna nieboga ponosiła ciężary decyzji politycznych ojca. Oto kolejna ofiara zoologicznego antykomunizmu i nietolerancji solidaruchów.