Jarosław Kaczyński: Potrzeba zmian, budujemy Polskę nowej wielkości - zdjęcie
05.04.21, 11:35fot. flickr.com/pis

Jarosław Kaczyński: Potrzeba zmian, budujemy Polskę nowej wielkości

105

- "Naprawdę pokazaliśmy w trakcie wielkiego nieszczęścia siłę. I ta siła powinna nam służyć dalej, tylko służyć już dla rozwoju, umacniania się we wszystkich dziedzinach. Fundamentem bardzo wielu dziedzin, nie chcę twierdzić, że wszystkich, bo sfera duchowa jest też ogromnie ważna, może tak naprawdę, na dłuższą metę najważniejsza, ale podstawą tego wszystkiego, co nas na co dzień otacza jest gospodarka i tą gospodarkę będziemy mieli szansę rozwijać naprawdę szybko" – powiedział prezes PiS i wicepremier polskiego rządu Jarosław Kaczyński w trakcie wirtualnego spotkania Klubów „Gazety Polskiej”.

- "Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji. W to wierzę. Ku temu w tej chwili prowadzone są wszystkie nasze przygotowania, wszystkie nasze prace" - dodał.

W odniesieniu do pandemii koronawirusa prezes PiS podkreślił także, że głęboko wierzy, że „za kilka miesięcy będzie już po zarazie”, o czym informują go specjaliści.
Jak zauważył Jarosław Kaczyński, pomimo przeświadczenia, że czas pandemii będzie trwał długo, a proces wyjścia także musi pochłonąć sporo czasu, to warto z optymizmem spojrzeć w przyszłość i budować już od jakiegoś czasu zapowiadany „Nowy Ład”.

- "Głęboko wierzę w to, że rację mają optymiści spośród lekarzy, bo oni się na tym najlepiej znają, i że za kilka miesięcy będzie już po zarazie. I, że rozpocznie się okres nie tyle może odbudowy, co powrotu do tego tempa poprawy sytuacji w naszym kraju, które uzyskaliśmy przed wybuchem tego wszystkiego, co nazywamy dzisiaj pandemią" – stwierdził prezes PiS.

Jak ocenił Jarosław Kaczyński, Polska wykazała się odpornością w trakcie nieszczęścia, jakim jest obecnie pandemia koronawirusa. Jak zauważył, „jeżeli chodzi o spadek PKB znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w UE, jeżeli chodzi o bezrobocie też najściślejsza czołówka i najniższe dzisiaj bezrobocie w UE”.

Jak dalej mówił prezes PiS, „rozwój gospodarczy to także możliwości we wszystkich właściwie dziedzinach, w tym i tych, które też będziemy musieli szybko rozwijać, jak choćby nasze możliwości militarne”. Dodał też, że jeśli chodzi o sferę militarną, to „żyjemy w świecie coraz bardziej niebezpiecznym i to, co mamy dzisiaj jest niewystarczające”.

Odnosząc się do planów i najbliższych działań polskiego rządu, powiedział:

- "Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji. W to wierzę. Ku temu w tej chwili prowadzone są wszystkie nasze przygotowania, wszystkie nasze prace."

Rządowy projekt „Nowy Ład” określił jako „skrótowe określenie całej polityki”, (...) który ma to wszystko ująć w ramy racjonalne, ramy, gdzie różnego rodzaju elementy będą wynikały jedne z drugich, będą się nawzajem uzupełniały, nawzajem wzmacniały i będą prowadziły do tego celu, który chcemy osiągnąć”.

- "Celu, który związany jest z losem Polaków, losem naszej Ojczyzny, ale także losem Europy, losem demokracji, dobrze rozumianej demokracji, i z losami całej naszej cywilizacji" – podkreślił Kaczyński.

Prezes PiS odniósł się także do obrony cywilizacji chrześcijańskiej, która jego zdaniem jest obecnie bardzo silnie atakowana. Tu zacytował słowa śp. swojego brata i prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego: „cywilizacja chrześcijańska to cywilizacja najbardziej życzliwa człowiekowi ze wszystkich, jakie w dziejach ludzkości powstały”.

Ta cywilizacja jest dzisiaj atakowana, ale można ją obronić. Można tworzyć nie tylko w Polsce, ale w znacznie szerszym wymiarze front obrony tej cywilizacji. I ten front pewnego dnia może zwyciężyć – stwierdził prezes PiS.

Jak dodał tej cywilizacji należy bronić nie tylko w Polsce, ale także w Europie i poza nią.

- „Czasy będą interesujące, może chwilami nawet ekscytujące z różnych powodów, ale to jest czas wielkiej i mającej podstawy nadziei” - stwierdził Jarosław Kaczyński.

- "I z tą wiarą, i z tą nadzieją się do państwa zwracam, mając nadzieję, że choćby w maleńkim stopniu przyczynię się także do tego, by i państwo spojrzeli na tę obecną, trudną, bardzo trudną rzeczywistość, być może inaczej, niż państwo w tej chwili ją widzą. Zobaczyli w niej nie tylko nieszczęście, które jest z całą pewnością poza jakimikolwiek wątpliwościami, śmierć każdego człowieka jest wielkim nieszczęściem, a cóż dopiero śmierć setek i tysięcy ludzi, ale także z tym przeświadczeniem, że po zakończeniu tego czasu, będziemy mogli budować coś naprawdę wielkiego i ważnego" - powiedział Kaczyński.

Podstawą „Nowego Ładu” zgodnie ze słowami prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego ma być wspieranie polskich rodzin.

- "Cały ten program jest nastawiony na to, żeby te rodziny łatwiej powstawały, żeby przychodziły na świat dzieci i żeby to wszystko było dla przeciętnego Polaka, w tym wypadku chodzi przede wszystkim o ludzi młodych, ale także ludzi w średnim wieku, po prostu łatwiejsze czy realniejsze" – wskazał Kaczyński.

 

mp/albicla/kluby gazety polskiej/pap/fronda.pl

Komentarze (105):

POLAK2021.04.5 22:17
JA NIE ZADEM MOSIEK TYLKO POLAK Z KRWI I KOSCI OBSERWUJACY OGLUPIANIE POLAKOW PO TO ABY W 2030 BYLO TYLKO 21 MLN JAK MOZNA UZYWAC TAKIE SFORMULOWANIA NOWY LAD GDZIE DZIALANIE OPTYMISTYCZNE DLA POLEK I POLAKOW GDZIE RADA LEKARZY NIEZALEZNYCH ABY POLAKOW ODPORNIC NA TA BAKTERIE WIRUSA MADRYM LEKARZOM ZAMYKA SIE BUZIE I ODBIERA LICENCJE A TAKIM EKONOMISTO I STARYM DZIADOM HORBANOM DAJE SIE WLADZE DO ZASTRASZANIA POLAKOW A PO CICHU REALIZUJE SIE PLANY NWO I DOSTAJE SIE PIENIADZE
MaxFiend2021.04.5 22:17
Polskę nowej wielkości z tektury i sznurka do snopowiązałki :-D
Anonim2021.04.6 7:09
„Pisowska wersja dyktatury do dykta i tektura. Państwo słabe, ale bardzo dokuczliwe”, „To pod ich rządami coraz więcej Polaków umiera i coraz mniej się rodzi”, „mniej restrykcji, więcej pomocy!”
Anonim2021.04.5 21:07
Stary sklerotyk rozda pieniądze swoim a długi będą jeszcze spłacały nasze wnuki
jacek2021.04.5 19:14
rodziny nie potrafił założyć ,a nam będzie budował polske
mlody2021.04.5 19:22
wam icek to chyba izrael
patriota2021.04.5 18:27
Nowy ład masonerii to likwidacja polskiej energetyki , kopalń,rolnictwa ,lotosu,pgnige , pieniądza ,własności prywatnej , ludzi .......Oby Bóg ochronił Polskę
DA DA TAWARISZCZ KALKSTEIN2021.04.5 18:14
A u was w żenszczynu niet, tolko sex z twaim druzjom kotem?
olo2021.04.5 19:25
koszerne towarzystwo mysli tylko o klamstwie i seksie
ceramik2021.04.5 17:53
Mały Wielki Wojownik wie co robi i to jedyny facet, który odbuduje Polskę i przywróci Polakom, jak Sykstus V w Rzymie. Alleluja i do przodu.
POLAK2021.04.5 17:41
panie prezesie Kaczynski a zarazem wiceministrze szkoda ze wasz min. zdrowia Niedzielski tak nie mysli i odbiera nadzieje Polakom w swoich wypowiedziach ze Polska i Polacy nigdy nie wroca do czasow przed pandemi jakie to straszne odebrac nadzieje tylu rodzinom i bankrutujacym wlascicielom bisnesow, a nastepnie jak ekonomista moze byc dobrym min zdrowia dla niego jest satysfakcja podawac coraz wieksze wyniki tak juz ma w glowie ekonomista im wiecej robice testow tym wieksze beda wyniki czy do teraz nie dotarlo do waszych glow ze obecnie robione testy nie wykazuje covida tylko wirusy ktore wszycy mamy i bedziemy miec tak bylo w innych krajach podkrecanie wynikow i zastrasznie polakow zamiast znalesc lek poco Polska ma tylu prof i uczonych skoro do dnia dzisiejszego nie ma leku tylko Pan Niedzielski ma satyskacje w coraz wiekszych cyfr a rzekomy prof Horban wirusolok widzi panceum na te zarase zamknac wszystko niczym w obozach a moze tak pomyslec o leku i odpornieniu Polakow przeciez mamy tylu madrych ludzi nie slyszy sie aby powolana niezalezne rade lekarzy wirusologow tyklo kazde rady innch lekarzy niz typu karierowicze Horbany z wysmiewane
mlody2021.04.5 19:27
ty mosiek taki polak jak ja zydek obrzezany
Bianka2021.04.5 17:06
NIGDY WIĘCEJ NIE ZAGŁOSUJĘ NA P I S I BĘDĘ NAMIAWIAĆ ZNAJOMYCH BY NA PANA PARTIĘ NIE GŁOSOWALI! TO WSZYSTKO ZA TO, CO PAN, PANIE JAROSŁAWIE, I PANA PARTIA ZROBILIŚCIE Z POLSKĄ PRZEZ FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ - LECZYĆ NIE CHCECIE, ALE DOBRY INTERES NA WARUNKOWO DOPUSZCZONYCH SZCZEPIENIACH OWSZEM...
ALEK2021.04.5 19:30
ty icka w tym kibucu mozesz glosowac nawet na kacapa
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 17:04
ponoć kaczyński ma awersję do kobiet po tym jak ukrywając się w stanie wojennym pod spódnicą matki musiał wdychać aromaty idące z jej PiSdy
zydowska kretynizacja polski2021.04.5 20:56
icek czy ty nie jestes przyglupem zydowskim
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.5 16:36
Oderwany od rzeczywistości zakompleksiony zawistny pokurcz skłócający Polaków. Trzymany w klatce z klakierami przy uchu, nie robiący zakupów, nie znający cen produktów ani innych kosztów utrzymania. Nic nie wie o życiu, bez partnera, bezdzietny neobolszewicki lunatyk, którego czas się kończy, a on sam zapisze na czarnych kartach historii
matis892021.04.5 16:35
"Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji.''----------------To znaczy że ci co nie przerzyją tych czasów dobrze czyli tak jak masoński PIS, NWO i Antychryst każą będzie prześladowanie ??? Dla tych co nie będą się angażować w PIS masońskie projekty, nie będą kapusiami jak w PRL, nie będzie rozwoju ??? No i wspierać to co należy, to znaczy to co powie lewacki szatanistyczny PIS i masoneria. Ludzie oni już otwarcie mówią o Nowym Reżimie Totalitarnym Nowego Ładu NWO, masonerii i Antychrysta. Lewak Kaczyński już otwarcie sugeruje kto będzie prześladowany sugeruje.
Anonim2021.04.5 16:13
I dobrze, bardzo się cieszymy.
M2021.04.5 15:58
Obrzydzenie ogarnia jak to sie czyta, po prostu odrzuca
Anonim2021.04.5 16:04
a żygaj na sie M erkel.
Po 11 ...2021.04.5 15:52
Ale niektóre rzeczy PiSowi wychodzą. Przed Świętami przyjechała żona z zakupami i mówi, że poprawili wyposażenie stacji benzynowych. To się pytam jak? Ona, że zamontowali szybsze dystrybutory, a dalej, kiedyś jak tankowałam za stówę to lało się z 30 sekund, a teraz góra 20 sekund.
o tym nie dowiesz się z Frondy2021.04.5 15:52
Ordo Iuris zostało kolejny raz wyrzucone z biurowca w Brukseli! Wcześniej taka sytuacja miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Firma Topos, która udostępniała pomieszczenie tej organizacji, wypowiedziała im umowę w trybie natychmiastowym argumentując, że nie będą oni przyczyniać się do działalności instytutu, który ma za nic prawa człowieka oraz wolności demokratyczne. Europa nigdy nie będzie mile witać organizacji, które uderzają w jej wartości! Jeśli Ordo Iuris chce poszukać biura w innych krajach, niech szuka w stolicach państw o podobnych wartościach - Moskwie, Teheranie albo Ankarze.
Klapaucjusz2021.04.5 16:14
... i w Budapeszcie!
Anonim2021.04.5 15:34
Podobno na Bialorusi licza zmarlych tylko na covid bez chorob wspoistniejach. Gdyby pomnozyc te zgony razy 6.5 czyli uzupelniajac brakujace 85% to wyjdzie 15 tys. W podobnych Czechach przy najwiekszym w Europie zamordyzmie maja 27 tys, Polska 55 tys............... Jaki jest sens tego skur... ? O Szwecji nawet nie wspomne bo tam w GUSie maja niemal polowe co w statystykach covid...................... PIS niczego nie buduje tylko rujnuje a Budka i Czarzasty kibicuja Kaczynskiemu by rozwalil jak najwiecej.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 15:24
żoliborski ciotowaty staruch i zaszczany brudas z wiecznym łupieżem i kocią sierścią na ramionach, w ubłoconych starych buciorach, ze smierdzącym oddechem i szkorbutem na zębach, będzie dbał o polskę i polaków! k*rwa dobre...
Anonim2021.04.5 15:48
Pozdrawiam. Twój lekarz psychiatra.
matis892021.04.5 15:24
,,,,,, "Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji. W to wierzę. Ku temu w tej chwili prowadzone są wszystkie nasze przygotowania, wszystkie nasze prace"'''''''''---------------- Masoński lewak Kaczyński zapowiada, że tym co będą wspierać PIS-masońskie projekty będzie się powodziło, tym co będą potulni, będą ulegli wobec reżimu Nowego Ładu NWO i Antychrysta będzie się powodziło. Reszta niech na to nie liczy.----------------,,Fundamentem bardzo wielu dziedzin, nie chcę twierdzić, że wszystkich, bo sfera duchowa jest też ogromnie ważna, może tak naprawdę, na dłuższą metę najważniejsza, ale podstawą tego wszystkiego, co nas na co dzień otacza jest gospodarka''----------Masoński lewak Kaczyński stwierdza że podstawą człowieka jest konsumpcjonizm.
Anonim2021.04.5 15:13
J.K. został wybrany przez Kluby GP rycerzem wszechczasów. Jest bezdyskusyjnym specjalistą w walce na kopie i topory. Nie ma sobie równych
jle_ffm2021.04.5 14:35
"żeby te rodziny łatwiej powstawały, żeby przychodziły na świat dzieci " -powiedział Naczelny Rodzic i Ojciec w naszym kraju.
Anonim2021.04.5 15:49
Pozdrawiam. Twój lekarz psychiatra.
DziadKaczyzbawŁaduNowegoArbiter2021.04.5 14:30
Dziad Kaczyzbaw - arbiter Nowego Ładu dla kato ciemnoty. Łupież, zgniłe pieńki i pieluchomajty.
Anonim2021.04.5 15:48
Pozdrawiam. Twój lekarz psychiatra.
Józef K.2021.04.5 14:28
W PRL-u za Gierka wszędzie było obecnego hasło " Budujemy Drugą Polskę " . W telewizji, w radio, na murach było tego pełno. No i wybudowali .
Klapaucjusz2021.04.5 14:23
"Sfera duchowa jest też ogromnie ważna, może tak naprawdę, na dłuższą metę najważniejsza" - czytaj, dobro Kościoła Katolickiego jest ważniejsze od gospodarki.
Polska nowej wielkości2021.04.5 14:18
na miarę kurdupla.
Ela2021.04.5 14:16
Pull up! Pull up!
Klapaucjusz2021.04.5 14:26
Czy Pan Prezes potrzebuje suchej pieluchy? Dla kotka?
70+ (były wyborca PiS-u)2021.04.5 14:07
Panie Jarosławie, "uwaga: tu ZIEMIA, ZIEMIA do Pana" !!! Chyba sam Pan nie wierzy w to co Pan mówi??? Proszę wyjść do ludzi i na ulice polskich miast i porozmawiać z "ludem", to Pan się dowie co przeciętny Polak myśli o Pana kolejnych "rewolucyjnych pomysłach"!!!
Anonim2021.04.5 14:09
Pozdrawiam. Twój lekarz psychiatra.
gość2021.04.5 13:50
ja już od 30-stu lat słyszę że będą budować Polskę i od 30 - stu lat ją niszczą i rozkradają! a my Polacy jesteśmy coraz bardziej zniewoleni i biedniejsi. Polska jest dla nas czy my dla Polski? tylko politycy dziś dobrze żyją za darmo z naszych podatków. za takie budowanie Polski to ja dziękuję!
Anonim2021.04.5 14:08
Pozdrawiam. Twój lekarz psychiatra.
V2021.04.5 13:47
"Budujemy Polskę nowej wielkości" - Przegląd podręczników szkolnych pod kątem treści o "prawach zwierząt" zapowiedział wiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski. Zdaniem Rzymkowskiego, prawa zwierząt to szkodliwa ideologia. Zamiast tego dzieci powinny poznawać "prawo Boże". Wiceminister opowiedział o tym w "Naszym Dzienniku". - Były senator PiS nie znęcał się nad psem , on jest już prekursorem "Nowego Ładu" , "Nowej Polski" .
antoni.s2021.04.5 13:42
Kaczyński nie jest suwerenny w swoich decyzjach, fakt rządzi polską głównie dzięki poparciu kościoła, co bez krępacji potwierdził publicznie dziękując za to rydzykowi, powoduje że w pierwszej kolejności musi dbać o interesy tegoż kościoła właśnie, od początku ponoszenia się kościoła kat. na naszej ziemi słabi politycy, bez poparcia ludu zabiegali o wsparcie kleru którego ten ochoczo udzielał temu kto da najwięcej, dogadywał się i rósł w siłę za zaborów, za komuny i nie inaczej jest za pisu, to jedyna instytucja która zyskała na każdej naszej narodowej tragedii, dlaczego nie skłania to ludzi do zastanowienia??, nie znacjonalizowane jeszcze przez pis media codziennie podają informacje o nowych przekrętach pisowsko kościelnego układu, jak tak dalej pójdzie większość polski będzie należała do państwa kościelnego a kraj stanie się parafią, już teraz słowa biskupów czy rydzyka są ważniejsze niż dudy czy premiera, za taką polską zagłosowaliście, głupcy, oby wasze dzieci was za to nie przeklęły.
do antoni.s2021.04.5 14:00
Interpunkcja, rzecz. własne, budowa zdań, itp., itd. I dlaczego "przemawiasz" w imieniu wielu?
antoni.s2021.04.5 14:19
Być może są drobne błędy, jednak na tle reszty nie rażą chyba tak bardzo, a dlaczego piszę w imieniu wielu?, bo jest nas wielu, podobnie myślących, zresztą słowo wielu jest mylące, tak naprawdę uważam że tą prawdę zna większość polaków, tylko w obecnej polsce są przez pisowsko kościelny układ zaszufladkowani jako lewactwo, lgbt, cykliści, wegetarianie i co tam jeszcze im do głowy przyjdzie, w obecnej polsce normalność jest szykanowana a rządzi ekstremizm, podobnie jak w przed faszystowskich niemczech, ciąg dalszy znamy z historii.
"polaków, polsce, niemczech...2021.04.5 14:23
Robisz to celowo. Pisz sobie dalej.
matis892021.04.5 14:09
Głupoty gadasz. Projekt Nowego Ładu NWO to projekt czysto masoński, szatanistyczny do Rządu Światowego NWO Antychrysta. Tak samo plandemia i globalne szczepienie Rządu Światowego NWO to projekt czysto masoński. Państwo bezgotówkowe Antychrysta które szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera i reklamuje to projekt czysto masoński i apokaliptyczny. I to lewakoateiści najbardziej ten PISo-masoński projekt wspierają. Szatanistyczny PIS służy masonerii i wykonuje jej rozkazy. Masoneria wdarła się także do KK i ukradła papieski tron, ustanawiając na nim oszusta, masona Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika, którego to właśnie lewakoateiści czczą najbardziej ze wszystkich religii. Tak samo to lewakoateiści są najdumniejsi że PIS naznaczył ich swoim znamieniem, PISowskimi kondonami twarzowymi, i to lewakoateiści pierwsi mówią ''nasze ciała należą do PISu'' przyjmiemy w nie boski PIS nektar szczepionkowy od Morawieckiego i Kaczyńskiego. I to lewactwo chroni PIS przed odpowiedzialnością za rozkradzione miliardy na szczepionkowy szajs.
Jestem wolnomularzem i to nie byle jakim.2021.04.5 14:20
We Włoszech, choć jestem Polakiem. I o czymś takim nie słyszałem. Skąd ty to wiesz? Sprawdziłem międzynarodową listę naszych ważnych członków i niestety kogoś takiego jak Bergoglio nie ma. Chyba nie chcesz powiedzieć, że wiesz więcej o masonach ode mnie? Ja już od lat nie nosze gotówki, bo po co?
matis892021.04.5 14:33
O powiązaniach Bergoglio z masonerią już pisano, nawet Fronda o tym mówiła. Bergoglio od lat, od swojego pierwszego dnia na papieskim tronie który ukradł, oficjalnie świadczy o swoim związku z masonerią. Oficjalnie wspiera masońskie projekty.
Nalezę do Grande Oriente d'Italia2021.04.5 14:54
i nie pouczaj mnie o jakimś Bergoglio. A kim ty jesteś?
Obok wolnomularzy to ty staruszku2021.04.5 15:53
w życiu nawet nie stałeś.
matis892021.04.5 13:40
Głównym i ostatecznym celem Nowego Ładu NWO i Antychrysta, który realizuje szatanistyczny PIS jest państwo bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii. Co szatanistyczny PIS już wspiera oficjalnie i reklamuje. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Anonim2021.04.5 13:33
"budujemy Polskę nowej wielkości" - Polskę JK i MM? ..... z chipem .... i dochodem gwarantowanym?
Anonim2021.04.5 13:35
to nie jest Polska moich marzeń!
Anonim2021.04.5 13:25
polski patokatolicyzm: https://bi.im-g.pl/im/d2/b3/19/z26949074IH,Grob-Panski-ze-zdjeciami-Barta-Staszewskiego--Marg.jpg
katolicka detatyzacja Polski2021.04.5 13:24
Budowniczy Panstwa i Wolnosci Polakow.
Anonim2021.04.5 13:13
Wielkość Polski określa wielkość kurdupla.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 13:27
Konfederacja Targowicka zawsze wrogiem Wolnej Polski.
Zuza2021.04.5 13:03
Tak potraktował policję w Wielki Piątek polski pastor w Kanadzie https://www.youtube.com/watch?v=ziWXH7T15zw&t=15s A jak postąpił polski ksiądz w Londynie?
Anonim2021.04.5 13:26
To nie żaden pastor... https://en.wikipedia.org/wiki/Artur_Pawlowski
Zuza2021.04.5 16:06
Nie jest ważne jak duży Kościół ma czy do niego należy. Ważne, że nie pozwolił przerwać nabożeństwa, które się odbywało w Wielki Piątek. A z tej Wikipedii wynika, że poglądy ma konserwatywne i to może kogoś boli. Pod filmem komentarze pozytywne.
gregor2021.04.5 13:00
budujemy z Morawieckim i innymi zydami Polske bez wiary i rodziny co njuz widac
nolens2021.04.5 13:05
i casto...jest promocja na młotki, weż wybierz ten największy i jjeb...j sie w łeb
Izydor2021.04.5 12:57
Nowa wielkość na miarę żoliborskiego socjopaty.
katolicka deratyzacja Polski.2021.04.5 13:00
Ataki zapijaczonej Komuny wzmacniaja politycznie Kaczynskiego,czy oni sa glupi ?
Anonim2021.04.5 12:56
"Minister Niedzielski: Do rzeczywistości sprzed pandemii nigdy już nie wrócimy "
Po 11 ...2021.04.5 12:48
Tak patrzę na Fronda.pl i mam wątpliwość, czy te święta dotyczą zmartwychwstałego Jezusa, czy wypełzłego z nory Jarosława Kaczyńskiego?
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 12:52
Podlosc,hipokryzja i zaklamanie to rzeczy ,ktore lacza Komune i Konfederacje Tsrgowicka.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 12:47
Była "Dojna Zmiana" teraz będzie „Nowy ukŁad” czyli jeszcze więcej kasy dla różnego rodzaju złodziejskich pomiotów typu obajtek, maraw'icek, rydzyk itp. kaczych c h u j k ó w...
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 12:55
Komuna z Konfederacja probuja zdobyc wladze przy pomocy ofensywy chamstwa i prymitywizmu rosyjskiego.
Anonim2021.04.5 12:46
J.K. to podobno seksualny wulkan jest
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 12:50
jaruś to stara samotna zaniedbana ciota która nie zdaje sobie sprawy ze swojego pedalstwa
Maciej Piwowar2021.04.5 12:43
Gdy czytam wypociny @ katoliczki,jozef itd to ogarnia Mnie pusty Śmiech ,oraz żarzeniowe że w Polsce Mamy TAKI OGROM OSZOŁOMÓW MORALNYCH.A co do Zjednoczonej Prawicy ,to Nowy Ład ma poprawić BYT Polakom Słowianom PODSTAWĄ NARODU. Bo RÓD Polski się OPIERA na Kmieciu ,Robotniku ,i Średniej Inteligencji .Nie pisze NARÓD ,bo Naród to OBYWATELE Polski.Naród to Też Mniejszości np: Izraelici ,Niemcy ,Ukraińcy ITD.A ONI nie muszą być ZAINTERESOWANI DOBROBYTEM Polski Słowiańskiej.
Komuchy z PiSu buduja nowy ład2021.04.5 12:41
czyli socjalizm i reforma 1945 r. bis!!! https://www.youtube.com/watch?v=3rQCcPhgHFg
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 12:58
Rosyjski agent wplywu Korwin chce podbic Polske Czerwona Ksiazeczka Putina.
Anonim2021.04.5 12:21
Jarek! To pjerdolnie!!!😐
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 12:12
czy naprawde ta 71letnia ujszczana ciota nie widzi tego że cała polska z nich się śmieje bo PiS to k u r w y i złodzieje.
Soko Buraczane Debile Nadają2021.04.5 12:16
Niech żyje PIS i Kaczyński. a was platfusy niech szlaktrafi dla dobra Polski.
AAAtomek2021.04.5 12:22
Prezes nie ma dzieci, nie ma żony ani partnerki lub parenera, nie spotyka się z sąsiadami, kumplami tylko z klakierami. Dlatego jest oderwany od życia i tak naprawdę nie wie co się dzieje w Polsce.
katolicka deratyzacjka Polski2021.04.5 13:02
Glupota komunistow nie przestaje mnie zadziwiac.
Klakier2021.04.5 12:08
Naprzód - gwiezdnymi szlakami Wielkiego Października ku Świetlanej Przyszłości..To już było Jareczku..I tak szło,szło, aż zaszło...No to co towarzysze - pomożecie..?
Ryszard2021.04.5 12:35
Czy Wy nie widzicie że ten (...) za życia domaga się pomników..?
jozef2021.04.5 12:03
Pisie i Kaczyński! Nie słuchacie Narodu, słuchacie masonerii amerykańskiej i brukselskiej! Nie realizujecie polskich interesów. Nie jesteście wiarygodni!
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 13:04
Konfederacja smierdzi nieodmiennie ruska machorka. PIS to jedyna partia POLSKA,i nic sie na to nie poradzi.
T2021.04.5 12:02
W ramach NWO - nowego i najdoskonalszego totalitaryzmu globalnego! Wiwat!
V2021.04.5 12:01
Kaczyński nie rozumie - lub udaje, że nie rozumie - że ani on, ani cała reszta tej pożal się boże prawicy nie należy do cywilizacji chrześcijańskiej.
Anonim2021.04.5 13:08
Komunisci zamordowali kilka miliony Polakow i mowia teraz ,ze to oni sa Cywilizacja,a na dodatek chrzescijanska !!! Zapominaja,ze ich poczucie humoru,typowo rosyjskie, jest inne od polskiego.
Ix Ypsilon2021.04.5 11:54
Kaczyński (Kalkstein) powiedział: "Potrzeba zmian, budujemy Polskę nowej wielkości" - czyli budujemy Polin według ścisłych wytycznych NWO.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 13:12
Czyli jestes glupi ?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.5 11:53
https://i.imgur.com/7fU8jIx.png
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.5 11:53
jedyna fajna kaczuszka :)
antoni.s2021.04.5 11:52
Zdjęcie kłamie , kaczyński tak nie wygląda, i te włosy... prezes nie używa grzebienia. Ps. Jaką techniką usunęliście łupież z marynarki?
Ryszard2021.04.5 12:04
..no i te wąsy w nosie..a fe..!
antoni.s2021.04.5 12:07
A w uszach to w ogóle krzaki.
Anonim2021.04.5 11:46
Zdarta płyta gra.
A.B.C.2021.04.5 11:48
Doświadczenia z „Nowymi Ładami” nie wyglądają w Polsce zachęcająco,pierwszy Nowy Ład, Z 1954 roku zakończył się w 1956 roku masakrą roborników w Poznaniu. Potem z następnym Nowym Ładem eksperymentowano już ostrożniej, więc przybrał on postać Małej Stabilizacji. Ale i ona też zakończyła się w roku 1970 masakrą na Wybrzeżu. Potem w charakterze jasnego idola pojawił się Edward Gierek, który postanowił zbudować „drugą Polskę”. Zaraz pojawiły się problemy finansowe, co zmusiło partię i rząd do zainicjowania akcji: „szukamy 20 miliardów”.
lon2021.04.5 11:46
Czy naprawdę ktoś jeszcze słucha tego zgorzkniałego , samotnego starca, który marzy tylko o wiecznym odpuszczeniu grzechów bo śmierci boi się bardziej niż Tuska. I w tym celu postanowił , bez względu na koszty jakie poniesie partia, forsować ZWIERZETA +, ABORCJA - , LGBT - i GEBDER -.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.5 13:16
Glupki nie lubia Kaczynskiego,to jasne.
Polak2021.04.5 11:42
Kaczyński powiedział -CZAS BĘDZIE EKSCYTUJĄCY - to prawda ,ale dopiero po ustanowieniu przez Jezusa Chrystusa 1000 letniego królestwa na ziemi . Zanim to nastąpi przyjdą CZASY NAJTRUDNIEJSZE -jakich nigdy nie było na ziemi -7 letni okres wielkiego ucisku (lub 3,5 letni -różnie jest ten czas rozumiany i liczony ) . Antychryst będzie szalał na ziemi -w tym czasie . Także ten czas będzie PRZERAŻAJĄCY !!! Ale każdy kto wezwie imienia Pańskiego (Jezusa Chrystusa) będzie zbawiony . Biblia -czyli Słowo Boże dokładnie wszystko zapowiada. Także jeśli nasi rządzący sądzą że będzie inaczej niż mówi Biblia -SĄ W POWAŻNYM ZWIEDZENIU !!! ODDAJ ŻYCIE CHRYSTUSOWI -JUŻ TERAZ
Dokręć śruby,2021.04.5 11:45
bo dekiel ci się poluzował.
Cywilizacja chrześcijańska2021.04.5 11:42
Były "bezbożny" poseł Unii Wolności ginie ratując tonącego psa. Były ultrakatolicki senator PiSu morduje psa ciągnąc go za samochodem po asfalcie.
lon2021.04.5 11:49
Faktycznie ultrakatolicki, spełniał wszystkie wymogi, cham, damski bokser, antysemita, antykomunista, anty aborcji, i tych anty jeszcze ze 20 szt.
Anonim2021.04.5 11:41
J.K. to mały rycerz naszej najjaśniejszej IV RP
Prezes2021.04.5 11:44
jest młody, przystojny i wysoki. To tylko ruska propaganda zrobiła swoje.