22.10.19, 15:30(fot. youtube/wyd Biały Kruk)

Janusz Szewczak: Chcą nam, łotry, wejść na głowę. Do boju!!!

- Nierozumność, podłość, pogarda i kłamstwo stają się wyznacznikiem nowoczesności i współczesności. Destruktorzy polskiego państwa i polskich instytucji, niszczyciele wszelkich wartości ruszą teraz na prawdziwą wojnę z polskością, chrześcijaństwem, rozumnością, a nawet powagą. - pisze Janusz Szewczak na portalu tysol.pl

Natychmiast po wyborach, jak widać „wajchowy” zwolnił wszelkie hamulce - jak to trafnie zauważył red. Michał Karnowski. I jeśli nie będziemy się mądrze i odważnie bić, to łotry całkiem wejdą nam na głowę. Bezkarność na tyle rozzuchwaliła złoczyńców, że znów poczuli wiatr w żagle, teraz nie będzie już żadnej świętości, ani żadnych granic kompromitacji, czy prowokacji. Chronieni przez nadzwyczajną kastę sędziowską, inspirowani i pompowani przez zagraniczne media w Polsce, finansowani i wspierani politycznie przez wszelkie ośrodki wrogie Polsce, delikatnie traktowani przez władze będą chcieli prawdziwej rewolty społecznej i etycznej, nowej wojny ideologicznej. Rozmiary i formy szokujących zachowań publicznych i politycznych deklaracji, w nadchodzących latach będą przybierać kształt satanistycznych tańców pod papieskim oknem w Krakowie, w rocznicę wyboru Papieża - Polaka, Św. Jana Pawła II, czy przyrównywania męczeńskiej śmierci ks. J.Popiełuszki do dramatu osoby niezrównoważonej psychicznie, co właśnie uczynił przewodniczący PO i KO Grzegorz Schetyna.

Niestety podobne zachowania celebrytów i polityków staną się powszechnością, a próby destrukcji, demoralizacji i degradacji ludzkich zachowań, ataki na tradycyjną rodzinę, religię katolicką, drwiny z uczciwych i myślących, ośmieszanie polskiego państwa, Sejmu, Senatu, pogarda dla rządzących stanie się nagminna i bardziej akceptowana, jeśli nie zostanie podjęta twarda, bezwzględna kontrofensywa ludzi rozumnych i przyzwoitych.

Wydaje się nawet, że mimo coraz bardziej żałosnych i rozpaczliwych zaklęć prof. L.Balcerowicza kwestie gospodarcze i finansowe zejdą na plan dalszy, będzie zaś eskalowana przez totalną opozycję wojna kulturowa i cywilizacyjna, propagowane będzie zło i głupota, akceptowana deprawacja, a nawet dewiacje, a prze wszystkim będzie czyniony gigantyczny chaos i to za wszelką cenę, bo rozzuchwaleni złoczyńcy nie obawiają się już żadnych konsekwencji i to bez względu na obawy premiera Jarosława Gowina czy rządzący będą mówić językiem konfederacji, czy językiem miłości.

Tęczowo-różowa nawałnica ruszyła na całego, będą zakładane w Sejmie zespoły d/s LGBT, będą próby uchwalenia ustawy o małżeństwach homoseksualnych i adopcji przez nich dzieci. Nie chodzi tylko o to, że rządzić się będzie znacznie trudniej i ciężej przyjdzie naprawiać Polskie Państwo - a jest co jeszcze naprawiać - ale już raczej o to jakie będą dusze i sumienia młodych pokoleń Polaków, jaka będzie Polska i czyja będzie Polska, jak mawiał premier J.Olszewski. Czy elitą będą ludzie pokroju J.Stuhra, K.Jandy, prof. J.Hartmana, senatora St.Gawłowskiego, posłanki K. Jachiry czy senatora J.Federowicza, czy w ogóle jeszcze będziemy mogli nadawać prawdziwe znaczenie słowom, bez cenzury i konsekwencji, używać własnych opinii, słów surowych, ale prawdziwych, czy w relacjach publicznych i zawodowych ostanie się resztka rozumności, zdrowego rozsądku, prawdy i przyzwoitości, czy poprawność polityczna zatriumfuje nad odwagą cywilną i rozumnością, czy zwyciężą i zdominują nasze życie głupota, bylejakość, ideologia LGBT i homo-parady w każdy weekend?

Nadchodzi idiokracja w miejsce dogorywającej, liberalnej Demokracji, a podłość i głupota stają się wyznacznikiem współczesności. Uniwersytety tak dopieszczane przez wicepremiera J.Gowina zamiast edukacji coraz śmielej serwują młodym ludziom ideologizację, dyktat intelektualny, autocenzurę, a nawet deprawację sumień. Skala negatywnych emocji społecznych i politycznych będzie tylko rosła, media mętnego nurtu będą głównie sprzyjać dalszemu „odmóżdżaniu” polskiego społeczeństwa, zaś liczba mało-pożytecznych idiotów, chwytających w lot wszelkie diabelskie podszepty będzie niestety rosła, bez skutecznego oporu, bez repolonizacji, czy dekoncentracji mediów tę wojnę trudno będzie wygrać. W mocno już wygłodniałej konfitur i stanowisk totalnej opozycji żądza władzy przyćmiewać będzie nawet instynkt samozachowawczy, a to będzie zabójcze dla polskiego życia publicznego, polityki i relacji międzyludzkich. Niestety urosną w siłę bez stanowczej tamy ze strony rządzących wszelkie formy przemocy słownej czy psychicznej, nie mówiąc już o roli rynsztokowego języka i zwyczajnie chamskich zachowaniach. Zwykli kłamcy, oszuści, złodzieje czy socjopaci, na scenie publicznej i politycznej przestaną być wyjątkami, postaciami wstydliwymi, godnymi potępienia czy niewybieralnymi.

Będzie można „świrować”, iść na wybory i wybierać tych zdecydowanie najgorszych. Coraz bardziej będzie nam brakować prawdziwych elit, godnych zaufania mężów stanu, coraz więcej będzie tych bezczelnych, bezmyślnych, a nawet skorumpowanych, patologicznych krętaczy i ludzi zwyczajnie złych.

Ludzie myślący i wartościowi staną się coraz mniej niezbędni i doceniani. Niestety walka dobra ze złem, głupoty z rozumnością, prawdy z kłamstwem będzie się tylko potęgować i wcale nie jest powiedziane, że mądrość i przyzwoitość mogą wygrać starcie z głupotą, butą, niekompetencją i cynizmem. Ludzie przestali już się bać głodu, chłodu i wojny, dla wielu suwerenność i naród, prawda i piękno przestały mieć istotne znaczenie, liczy się dziś konsumpcja, kasa i swawola.

Ile uda się nam ocalić jeszcze z tego, co piękne, mądre, dobre i sprawiedliwe, wbrew pozorom wiele zależy od nas samych i naszych wyborów - sporo też od rządzących? Czy robiąc ciągle to samo możemy oczekiwać lepszych rezultatów? Z pewnością jednak nie można się poddawać.

Janusz Szewczak

Komentarze

Andrzej2019.10.23 18:07
sprawdzam czy mozna wpisac to słowo
Andrzej2019.10.23 18:06
Żydy
Magda2019.10.23 9:26
trzeba wszędzie ludziom mówić ze 80-90% mediów jest w niepolskich rękach(TVN,RMF,ONET itp.) a ludzie skąd czerpią wiedzę,niestety media to prawie pierwsza władza
Stani2019.10.23 8:37
Czy pan Szewczak nie jest przynajmniej pośrednio odpowiedzialny za afery SKOK?
Prawicowy2019.10.23 8:32
IQ tego Pana chyba nie jest zbyt wysokie, skoro wypuszcza takiego gniota -gniota nawet jak na standardy frondy.
Olej2019.10.23 1:07
Jak władza nie weźmie pały do łapy źle się to wszystko skończy !
Albert2019.10.22 19:08
Apel do normalnych ludzi ! Ludzie, nie komentujcie i nie odpowiadajcie tutejszym lewackim szczochom na ich wymiociny ! Co wam to daje – NIC ! Zupełnie nic, bo przygłup się cieszy, że ktoś przeczytał jego „komentarz” , a waszej odpowiedzi i tak nie zrozumie. On ogląda TVN i wierzy, że manipulacje tam pokazywane są prawdą.
Po2019.10.22 19:07
Nie wiem kiedy te przygłupy lewackie zejdą z tego Forum i zajmą się wyrzucaniem gnoju z chlewa. Kiedyś taki kacap byłby parobkiem i nigdy by go pisać nie nauczono. A dzisiaj ? No umie przygłup pisać, a pod deklem siano.
toja2019.10.23 4:41
Fronda to przecież portal dla komunistów takich jak ty.
Zosia2019.10.22 19:07
Halo lewackie szczochy, Nie lękajcie się ! Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi !!! Bóg jest waszym pierwszym źródłem radości i nadziei !!!
Otto2019.10.22 19:05
Żyję na zielonej wyspie miodem i mlekiem płynącej, w proazjatyckim - nowoczesnym jak Indie, demokratycznym jak Rosja i szybko rozwijającym się jak Chiny (k)raju Tuskolandii, a mimo to z wielką nadzieją oczekuję powrotu PiS, jak Piłsudskiego z Magdeburda. Nie podoba mi się wszystko, czego dotknęli się kolesie Donek, Bronek i reszta obecnie rządzącej szajki. Jestem typem niepokornym i niereformowalnym. Od początku, do szpiku kości chrześcijańsko-narodowy.
Adam2019.10.22 18:00
Panie Sz oni nie sa chronieni przez nadzwyczajna kaste chroni ich weto Waszego wodza-Straznika Zyrandola,
Gamberro2019.10.22 17:50
Jak Pis nie znajdzie sposobu na Tvny, Zetki Rmfy to nici z rządzenia , a następne wybory przegrają. Musi być jakis sposób, inaczej odmóżdżą następne 2 miliony słabo zorientowanych i nie pomoże nic. i nie ba ć sie tej rudej Ambasador, niech kwiczy że jej hamerykański Tvn zamykają.
Foster2019.10.22 17:35
Szewczak, ale jak - bez broni ?
anonim2019.10.22 19:10
Szewczak wzrokiem zabija. Hahahahaha
Adam2019.10.22 19:45
Na ciebie wystarczy lep na muchy. Ty już masz pełno w gaciach i smród się roznosi po internecie.
toja2019.10.22 17:34
Nierozumność, podłość, pogarda i kłamstwo to drugie imię PIS bolszewików.
gnida koszerna2019.10.23 7:53
icek to sa waze peowskie przymioty szatan waszym doradco
ktoto2019.10.23 8:25
kur...o naucz się pisać po Polsku, co w Moskwie niema nauczycieli języka Polskiego?
anonim2019.10.22 17:31
Pan Sumliński przypomniał ładne zalecenie Księdza Jerzego, nieustannie walczącego ze smokiem, jeżeli nie wiemy czego się trzymać, trzymajmy się prawdy, w mediach, kulturze, nauce.
grimm2019.10.22 17:13
Skoro z taką nawałnicą medialno-ideologiczną PIS nie umie sobie poradzić, to traci on legitymację do rządzenia. Co by było w starciu militarnym, strach pomyśleć.
i zyolo wam sie lepiej niz dzis2019.10.23 7:50
wy icek mie[iscie przez 8 lat ligitymacje go okradania polakow
zbych2019.10.22 16:57
Te zachowania o których pisze pan Szewczak już są widoczne.
Paweł2019.10.22 16:48
Najpierw wyczyścić sądy , później media z kolorowej zarazy
Reytan2019.10.22 16:34
Tolerancja Kaczynskiego tuczy Komune i zabija Polske.
Albert extra VERGIN oil do smarowania rectum2019.10.22 16:31
- "...twojego brudnego łba brzydzą się nawet wszy." - przykre wspomnienia z dzieciń stwa towariszcz, hmm ...? Gdzie jesteś 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚? Bawisz się w długie idiotyczne pseudonimy? Boisz się konfrontacji i kolejnej kompromitacji, tj. kopa w tą twoją, starczą obwisłą doope. 𝐆𝐢𝐞𝐫𝐨𝐣𝐮 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚.
anonim2019.10.22 16:20
Szewczakowi bydlęca głupota patrzy z oczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.10.22 16:45
tobie w oczy ( może w odbyt)patrzy mały twego zboka i zwyrodnialca
anonim2019.10.22 19:04
A widziałeś, bo u Szewczaka, mistrzu argumentów, to widać na zdjęciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2019.10.22 16:18
Co za szczęście, że z tej Debilandii 1983 roku uciekłem na zachód !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przewidziałem to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc2019.10.22 16:25
To siedz tam i sie ciesz. My sobie poradzimy bez ciebie
anonim2019.10.22 19:07
Ale od 36-ciu lat sobie nie radzicie, może w następnym 1000-leciu. Hahahahahaha
kia2019.10.22 19:18
Debilu jak trafisz do piekła to bedziesz rechotał. A ze trafisz to masz jak w banku.
GNIDA KOSZERNA2019.10.23 7:46
zyd jest tam gdzie jest duzo naiwniakow
Cierpliwy..2019.10.23 12:40
Jakie szczęście mogło Cie tam spotkać. Dobrobyt za wirtualne pieniądze i nędzę oraz śmierć setek tysięcy ludzi z Azji i Afryki niszczonych i wykorzystywanych przez możnych tego świata. Masz się czym chwalić żyjąc z wypranym przez media mózgiem z empatii do drugiego człowieka , a rozczulających się nad " biednymi" zwierzątkami, nie mając skrupułów w zabijaniu ludzi w łonie matek. To Twój "Zachód". W mówiono Ci że jesteś nieśmiertelny będąc hedonistą i żyjąc w pogardzie do Prawdy Dekalogu. Tyś pyłek, listek na jesiennym drzewie, który jutro spadnie a po zimie ślad z niego nie zostanie. Czytaj przepowiednie ks. Klimuszki o "Zachodzie" to może rozum Ci wróci.Bo patrząc po wpisie pychy i głupoty to Ci nie brakuje.
Zygfryd2019.10.22 16:10
Niewolno popuszczac w sprawie sądów złodzieje i kłamcy Polski z Tuskiem na czele powinni zostać wtraceni do celi sa winni upodlenia Ojczyzny i Polaków przez rosjan i niemców złodziejstwa na niespotykaną skalę ochronę ubeków Bolków i innych SB-ków w kwestii ich emerytur i licznych afer gospodarczych w które umoczeni sa przwie wszyscy w PO
kon2019.10.22 16:02
Statut Konfederacji Mikkistyczno-Winnicko-Braunowskiej mówi: My, trój-głowy twór Federacji Rosyjskiej, złączeni wspólnym losem na tej ziemi, utwierdzając prawa Kon-Federacji, pokój i zgodę, czcząc pamięć przodków, po których odziedziczyliśmy miłość i szacunek do Ojczyzny naszej Matuszki-Rossji, wiarę w Jej dobro, umacniając jej monarchistyczny fundament, dążąc do zapewnienia pomyślności i rozkwitu Rosji, w poczuciu odpowiedzialności za Ojczyznę Matuszkę wobec obecnego i przyszłych pokoleń, uchwalamy Statut Kon-Federacji Rosyjskiej. Tak nam dopomóż Jego Ekscelencja Włodzimierz Włodzimierzowicz PUTIN.
Michał Jan2019.10.23 8:59
Nie dopisałeś prymitywie postulatu, żeby kupować jeszcze więcej węgla od Ruskich. A Twój ukochany prezes telewizji promuje imprezę, która odbywa się w Gliwicach, ale nie w Polsce, tylko na Śląsku (Eurovision Junior - Gliwice Silesia). Jesteś gorzelikowym holcokiem.
Andrzej2019.10.23 18:04
niestety w PIS sa takie głąby jak ty i jak długo będa tak długo nic sie nie zmieni, tyle przez te cztery lata nabroniliście Chrześcijaństwa ,patriotyzmu i tradycyjnych wartości co kot napłakał,umiecie tylko gadac a na ulicy jedyna siłą której boją się zboczeńcy są Narodowcy, pisowska banda ,troche prawicowa troche socjalistyczna ,troche chrześcijańska i troche Jewrejskai troche polska ale tylko trochę żeby koryta nie odstawili,tylko to was interesuje
Laura 2019.10.22 15:45
Jak PIS tej całej zarazy POKO i Lewicy nie weżmie za pysk to bedą się działy cyrki.Na pierwszy plan jeszcze raz przeliczyć głosy w niektórych komisjach wyborczych
jozef2019.10.22 21:58
Po co liczyć, unieważnić wybory, Kaczyńskiego zrobić Naczelnikiem, wszystkich co nie popierają PiS wysłać na emigrację.
Prawicowy2019.10.23 8:33
Co za faszyzujacy pisk i wpis - marszałek bylby dumny, gdyby przeczytał
katolik2019.10.22 15:38
wyborcy PIS żadają ,aby PIS ostro i poważnie stanęło do walki na całej linii frontu
BiegunkaProrocza2019.10.23 0:49
O jaki paskudny facet. Na pewno nie myje siusiaka.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.22 15:33
Szewczak, twojego brudnego łba brzydzą się nawet wszy.
W2019.10.22 15:46
zamknij swoja morde
Jahu2019.10.22 15:59
Jesteś wesz to wiesz.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.10.22 16:43
a tobą nawet zboczeńcy z--upę nie wycierają
GNIDA KOSZERNA2019.10.23 7:43
a ty icek jestes juz obrzezany