Jan Pospieszalski: Nie wolno nam skapitulować przed rewolucją LGBT - zdjęcie
04.09.20, 16:48Fot. screenshot - YouTube

Jan Pospieszalski: Nie wolno nam skapitulować przed rewolucją LGBT

24

W rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Jan Pospieszalski zauważa, że działania Zjednoczonej Prawicy w związku z coraz większą agresją środowisk LGBT wyglądają jak kapitulacja. Tymczasem wyborcy prawicowej partii mają prawo domagać się ochrony swoich podstawowych praw.  

Jan Pospieszalski podkreśla, że rewolucja, do jakiej dążą środowiska LGBT, jest wielkim zagrożeniem, które prowadzi do anarchii w życiu społecznym. Dlatego nie wolno pozwolić sobie na żadne kompromisy w tej ideologicznej wojnie.

Walczyć natomiast, zdaniem publicysty, należy na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze jest to obszar polityczny i takiej walki powinniśmy żądać od Zjednoczonej Prawicy. Następnie jest to obszar kulturowy, gdzie powinniśmy zadbać o powstawanie filmów i seriali ukazujących z jednej strony dobro, jakim jest normalna, wielodzietna rodzina; a z drugiej dramat, jakim jest rozwód, rozpad tradycyjnego modelu rodziny czy występująca często w związkach homoseksualnych przemoc. Powinny, dodaje, powstawać filmy opowiadające o tym, jak działa terror politycznej poprawności, w jaki sposób ideologia LGBT wprowadza cenzurę i niszczy wszystkich, którzy odważą się myśleć inaczej.

Niestety, zdaniem dziennikarza, Zjednoczona Prawica nie zdaje dziś egzaminu z tej walki:

- „Niestety, patrząc na to, co się dzieje, wygląda to tak, jakby faktycznie rządząca prawica odpuściła. Tymczasem jesteśmy w sytuacji wyjątkowej w skali Europy, a może nawet i świata. Polska jest dziś jedynym krajem, w którym wszyscy najważniejsi politycy obozu władzy, od prezydenta począwszy, mają zdolność przystępowania do sakramentu komunii świętej” – mówi Jan Pospieszalski.

- „Kulturowo wciąż jesteśmy krajem katolickim i konserwatywnym, w którym rodzina zajmuje poczesne miejsce. Dlatego też elektorat, czy to Zjednoczonej Prawicy, czy prezydenta Andrzeja Dudy, miał prawo oczekiwać, że właśnie w sprawie genderowej - antychrześcijańskiej rewolucji, władza zdecydowanie stanie po stronie rodziny, tradycji i normalnego społeczeństwa. Niestety obawiam się, że jest inaczej” – dodaje.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze (24):

Andrzej2020.09.6 7:32
Taaaak!!! Tylko dlaczego Kościół mówi tak wiele o enigmatycznej miłości bliźniego, zapominając mówieniu o Przykazaniach Bożych? Co na to sw Paweł apostoł, którego nikt nie cytuje w tym temacie? Co z naukami Jana Pawła II na temat wychowania młodzieży, o tym ,ze nie wolno odbierać rodzicom prawa do wychowania wg. ich poglądów? Nie będzie bardzo dziwne, gdy takie LGBT owskie procesje będą wybierać się, do kościołów, zachęcane miłością, akceptacją i tolerancją. "Po tym was poznają (uczniów Chrystusa), gdy będziecie się wzajemnie miłowali. Jezus nie nakazał miłować bliźnierców.
Olek2020.09.5 19:23
Boże, jaka ciemnota na tym forum. Szczepionki zabijają, LGBT uczy dzieci masturbacji. Może jeszcze Ziemia jest płaska ? Co za bzdury! Nic dziwnego, że takie poglądy - polska jest na końcu w czytelnictwie książek. Idioci z gilem do pasa.
Zenobiusz2020.09.5 19:21
Hey, wy dumne Polaki dumnego kraju, silni w gębie i piciu. Boicie się pary pedałków i lesb. Ja bym się na waszym miejscu nie przyznawał, bo to obciach.
Anonim2020.09.5 9:19
Coś co jest całkowicie sprzeczne z naturą świata i człowieka, jak ideologia gender, fałszywej tożsamości, nie ma żadnej racji, aby zwyciężyć, poza racją pieniądza i techniki manipulacji. Nigdzie nie jest powiedziane, że wszyscy muszą pójść fałszywą ścieżką, aby doprowadzić do totalnego upadku, a po przejściach z trudem się podnosić. Nie było prawdy i konieczności ani w morderczym bolszewizmie, ani w morderczym nazizmie. Nie trzeba mordować milionów, aby się opamiętać, chyba że w przewrotnej koncepcji Jakuba Franka!
Moly2020.09.5 2:21
Stary chlop i seks obsesja. To chyba jest najglupszy punkt tej organizacji( KK i spolka): nieustanna psychologoczna masturbacja na temat seksu. Wielka fascynacja cudzym seksem: kto to robi. JAK? to robi. Kiedy to robi? Zbuduj karmnik czlowieku. Wez bezdomnego psa do domu. Zrob zakupy sasiadce. Zostaw te swait chociaz troche lepszy niz jak zaczales swoja tu droge Ale nie; o seksie, o seksie o seksie w kolo wojtek
nie odwracaj kota ogonem2020.09.5 6:26
kto tu ma obsesję? kto wypełza na ulice i obnosi się ze swoją zboczoną seksualnością, kto chce uczyć w przedszkolach masturbacji?
katolik2020.09.4 22:00
Masonska Medycyna Śmierci (MMS)- szczepionki będa powodować choroby i będa czipem
Anonim2020.09.4 21:20
The Dead Game - pandemia wirusa - czy - terror dewiantów ... https://att.neon24.pl/post/157365,the-dead-game-pandemia-wirusa-czy-terror-dewiantow
Anonim2020.09.4 21:07
Pandemia strachu - Czarna wizja Przyszłości .... https://ryszard-opara.neon24.pl/post/157406,pandemia-strachu-czarna-wizja-przyszlosci
Anonim2020.09.4 20:49
Moralne odpady typu LGBT, podobnie jak inne należy utylizować. Odzysk resocjalizować.
Randka juz dzis2020.09.4 20:48
Cześć Poznaj dziewczynę w domu i weź ja na szybka penetracje! Najlepsze dziewki w polsce www.erooo.pl
Anonim2020.09.4 20:42
Brawo. Trzeba mówić, jak jest.
edi2020.09.4 19:53
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. - od 2020 r. DZIĘKI OPATRZNOŚCI BOŻEJ ANDRZEJ DUDA ZOSTAJE PREZYDENTEM NA II KADENCJĘ i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!POLSKA ROŚNIE W SIŁĘ MATERIALNĄ, SPRAWIEDLIWOŚCI i DUCHA TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.4 19:40
ma rację też zmieniłem płeć w Indiach i nie wiem kim jestem ciągły bul głowy
miałka2020.09.4 19:37
rewolucja LGBT+ jest nie do cofnięcia bo jest światu a zwłaszcza kobietom potrzebna...te prymitywne, zwierzęce schematy gdzie traktują kobietę jako człowieka drugiej kategorii jest już nie do zniesienia...kobieta ma prawo być szanowana zwłaszcza, że Duch Święty to ukryta Kobieta co osobiście poznałam
Po 11 ...2020.09.4 19:29
--------------------------- MY POLACY . NIGDY SIE .. NIE PODDAMY IDEOLOGII PIS - BEDZIEMY JĄ ZWALCZAC DO KONCA ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.09.4 19:21
PIS opłaca LGBT żeby ośmieszyć idee świeckiego państwa i socjaldemokratów do których przyczepili się jak rzep psiego ogona tak by kojarzyli się z fekaliami. Badania prof. Czapińskiego wykazały, że elektorat SLD, jeśli chodzi o konserwatyzm obyczajowy, jest na drugim miejscu za elektoratem PiS
Anonim2020.09.4 17:27
-------------------------- MY POLACY . NIGDY SIE .. NIE PODDAMY IDEOLOGII LGBT - BEDZIEMY JĄ ZWALCZAC DO KONCA ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.09.4 17:27
-------------------------- MY POLACY . NIGDY SIE .. NIE PODDAMY IDEOLOGII LGBT - BEDZIEMY JĄ ZWALCZAC DO KONCA ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.09.4 17:27
-------------------------- MY POLACY . NIGDY SIE .. NIE PODDAMY IDEOLOGII LGBT - BEDZIEMY JĄ ZWALCZAC DO KONCA ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
greg2020.09.4 17:27
--------------------------- MY POLACY . NIGDY SIE .. NIE PODDAMY IDEOLOGII LGBT - BEDZIEMY JĄ ZWALCZAC DO KONCA ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hm2020.09.4 17:18
To prawda, potrzebna jest szeroka akcja informacyjna, głośna i zdecydowana, szczególnie wśród młodzieży - pokazywanie prawdy o ideologii LGBT, w szkole, w kinie, w tv, wszędzie, wbrew poprawności politycznej - tego szaleństwa i kompletnego zidiocenia które ma miejsce w świecie
Anonim2020.09.4 20:47
Przy powszechnym dostępie do full pornografii dzieci, oświecanie młodzieży, to stracony czas?
Pfft2020.09.5 4:07
Jak zaczniecie pokazywać prawdę na temat osób LGBT, to do reszty wam się ta konserwatywna wizja świata posypie. Niestety, to co chcecie pokazywać - nic wspólnego z prawdą nie ma.