Duchowni archidiecezji gdańskiej w obronie abp. Sławoja Leszka Głódzia - zdjęcie
26.10.19, 14:49

Duchowni archidiecezji gdańskiej w obronie abp. Sławoja Leszka Głódzia

73

Duchowni archidiecezji gdańskiej wydali krótkie oświadczenie w obronie abp. Sławoja Leszka Głódzia, którego stacja TVN24 oskarża o liczne przywary. Oto treść oświadczenia:

W związku z programem pt. "Czarno na białym" wyemitowanym przez stację TVN24 w dniu 24 października 2019 roku, wyrażamy swoje oburzenie i dezaprobatę wobec pełnej agresji narracji, która odbiega od rzeczywistości.

W materiale tym obraz arcybiskupa metropolity gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia został zakłamany i zmanipulowany w oparciu o anonimowe relacje uczestników programu oraz przy wsparciu niektórych duchownych.

Uderzenie w pasterza archidiecezji odbieramy także jako systemowy atak wymierzony w duchowieństwo i wiernych archidiecezji gdańskiej.

Wyrażamy naszą solidarność z metropolitą gdańskim.

Oświadczenie podpisali:  biskupi pomocniczy, kolegium konsultorów, dziekani wszystkich dekanatów archidiecezji gdańskiej, prepozyci kapituł, moderatorzy Gdańskiego Seminarium Duchownego.

bsw

Komentarze (73):

Lady Chapel2019.10.27 16:57
1. https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/oskarzenia-wobec-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia-sprawe-ujawnilo-czarno-na-bialym,980491.html 2. https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-i-jego-wszechwladza-w-diecezji,980143.html Mało?
anonim2019.10.27 14:05
po co te nerwy flaszka i tak jest nietykalny
markwitz2019.10.27 10:52
czemu ten człowiek mieszka w pałacu? nosi się lepiej jak papież! troche pokory towarzyszu generale!!
Paweł2019.10.27 12:52
Kto wam płaci? Ile dostaliście za wpisy? Kto was okłamał lub opętał? Krzywda wraca. Tacy jesteście z siebie zadowoleni. Kopiecie, plujecie wiersze piszecie. Wydaje się wam że wiecie. Ze złości wyjecie. W niczym lepsi nie jesteście. Żal mi was. Jak psy.
leszczyna2019.10.27 20:08
Ogólnie to biskupi mieszkają w pałacach, a Pan Jezus nie miał, gdzie by głowę skłonił. To coś chyba jest nie tak, nie sądzisz?
MILENA2019.10.27 2:49
DO WSZYSTKICH ! " PAN jEZUS W PIŚMIE ŚW. MÓWI ; " NIE SĄDŹCIE, BYŚCIE NIE BYLI SĄDZENI" ! JAKĄ MIARĄ SADZICIE, TAKĄ BĘDZIECIE OSĄDZENI!" Więc radzę o tym pomyśleć ! Każdy człowiek, robi wiele złych rzeczy, ale czy ktoś z was jest czysty, bez winy? Widzisz drzazgę u innego,, ale belki w swoim oku nie widzisz? BÓG JEST OD OSĄDZANIA , NIE MY ! TAKA JEST PRAWDA!
Jarek2019.10.27 10:00
Milena Biskupi mają w d... to co jest napisane w Biblii. Chciało by się zacytować tegoż biskupa: "nie pier..." Ale jeśli Ci pasuje taki "pasterz", Twoja sprawa.
MILENA2019.10.27 21:47
JAREK, ZAUWAŻ, ŻE JA CYTUJĘ SŁOWA P.JEZUSA, W TAKIEJ KWESTII , A NIE KONKRETNIE O BISKUPIE, NIE PRZECZYTAŁEŚ DOKŁADNIE ! Chociaż wiemy jaki Bp. może i jest/ nie znam go/, to nam jako ludziom nie można osądzać, bo jesteśmy też źli , też różnie grzeszymy, jesteśmy ułomni !/. Kumasz ? Wszystkich osądzi SPRAWIEDLIWIE P.JEZUS I NAS TEŻ. Dałam pod rozwagę !
leszczyna2019.10.27 10:14
Jaką belkę w oku mają księża poniewierani przez bp GŁódzia, którzy czepiają się drzazgi w jego oku? Proponujesz znieść wymiar sprawiedliwości, by osąd ludzkich czynów zostawić tylko Bogu? Można. Ale czy na pewno o to chodzi w słowach Pana Jezusa?
MILENA2019.10.27 21:51
Leszczyno! Tu chodzi o wasze belki, nie księży ! Piszę, że my też grzeszymy i nie możemy osądzać tych, jak sami mamy też wiele różnych grzechów! Jego i nas P.Jezus osądzi! Kumasz?
Śpiewak2019.10.26 22:32
Patrz mój dobrotliwy Boże Na swój ulubiony ludek, Jak wychodzi rano w zboże Zginać harde karki z trudem. Patrz, jak schyla się nad pracą, Jak pokornie klęski znosi I nie pyta - Po co? Za co? Czasem o coś Cię poprosi: - Ujmij trochę łaski nieba! Daj spokoju w zamian, chleba! Innym udziel swej miłości! Nam - sprawiedliwości! - Smuć się Chryste Panie w chmurze Widząc jak się naród bawi, Znowu chciałby być przedmurzem I w pogańskiej krwi się pławić. Dymią kuźnie i warsztaty, Lecz nie pracą a - skargami, Że nie taka jak przed laty Łaska Twoja nad hufcami: - Siły grożą Ci nieczyste Daj nam wsławić się o Chryste! Kalwin, Litwin nam ubliża! Dźwigniem ciężar Krzyża! - Załam ręce Matko Boska; Upadają obyczaje, Nie pomogła modłom chłosta - Młodzież w szranki ciała staje. W nędzy gzi się krew gorąca Bez sumienia i bez oddechu, Po czym z własnych trzewi strząsa Niedojrzały owoc grzechu. - Co zbawienie nam, czy piekło! Byle życie nie uciekło! Jeszcze będzie czas umierać! Żyjmy tu i teraz! - Grzmijcie gniewem Wszyscy Święci! Handel lud zalewa boży, Obce kupce i klienci W złote wabią go obroże. Liczy chciwy Żyd i Niemiec Dziś po ile polska czystość; Kupi dusze, kupi ziemie I zostawi pośmiewisko... - Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę! - Jeden naród, tyle kwestii! Wszystkich na raz - nie wysłuchasz! - Zadumali się Niebiescy W imię Ojca, Syna, Ducha... - Co nam hańba, gdy talary...
leszczyna2019.10.27 1:11
Dolary, dolary dodają mi WIARY, od razu chce mi się żyć. Kiedy nie mam dolarów, to czuje się stary, tylko wódę pić, żonę bić i wyć. Ref: Och, wy wyśnione, Wymarzone, wytęsknione, Wy najdroższe, najsłodsze zielone! Dolce, dolce, jeden dzień z wami Lepszy niż dziesięć bez. Dolce, dolce, bez was się czuję Jak przepędzony pies. Dolce, dolce, kiedy was nie ma, oczy mam pełne łez. Gallia est omnis divisa in partes tres. Dolary, dolary, działacie jak czary, przegranych zmieniacie w wygranych, Nieszczęśliwych w radosnych, Jesień zmieniacie w wiosnę, Nawet dziwce przywracacie wianek. Ref: Och, wy wyśnione, Wymarzone, wytęsknione, Mi najbliższe, najsłodsze zielone! Dolce, dolce, jeden dzień z wami Lepszy niż dziesięć bez. Dolce, dolce, bez was się czuję Jak przepędzony pies. Dolce, dolce, gdy was zdobywam, Oczy mam pełne łez. Gallia est omnis divisa in partes tres. Dolary, dolary, dodajcie mi pary, Z wami nawet chce mi się myć. Z wami będę, dolary, brał się z życiem za bary, Bez was chudnąć lub też z wami tyć. Ref: Och, wy wyśnione, Wymarzone, wytęsknione, warte wszystkiego, najdroższe zielone. Dolce, dolce, jeden dzień z wami wolę niż dziesięć bez. Dolce, dolce, bez was się czuje Jak przepędzony pies. Dolce, dolce, gdy o was myślę Oczy mam pełne łez. Gallia est omnis divisa in partes tres. Dolary, dolary - wy sukcesu fanfary, w raj zmieniacie najcięższy kicz. Ja przed wami, dolary, wyśpiewuję AKT WIARY, bez was nie żyć lub z wami być. Ref: Och, wy wyśnione, Wymarzone, wytęsknione, warte wszystkiego, najdroższe zielone! Dolce, dolce, jeden dzień z wami wolę niż dziesięć bez. Dolce, dolce, bez was się czuję Jak przepędzony pies, Dolce, dolce, gdy o was myślę, Oczy mam pełne łez. Gallia est omnis divisa in partes tres. Marek Kondrat i Marlena Drozdowska - Dolary, Dolary ... https://www.youtube.com/watch?v=rZlED5pmlAQ
Foster2019.10.26 22:05
Nie wierzę.
Durczykiewicz2019.10.26 20:51
Księże Arcybiskupie, kto wie, czy to nie jest Księdza ostatnia szansa, by coś zmienić w swoim postępowaniu, czy nie lepiej się przyznać do wszystkiego, choćby ludzie o Księdzu mieli gadać najgorsze rzeczy, ale przecież tak uczy Jezus, by wyznawać prawdę, by się nawracać...czy Ksiądz Arcybiskup nie lęka się stanąć przed Bogiem...?? Sama nie raz rozważam moment mojej śmierci...i lękam się, czy uczyniłam jakiekolwiek dobro, czy choć w części żyłam dla Boga i ludzi a nie dla siebie, czy po mojej śmierci ktokolwiek się za mnie pomodli, czy raczej będą mnie przeklinać...??? Księże Arcybiskupie, czy nie jest dobrze rozważyć swoje życie i zacząć od początku..? Póki ma Ksiądz jeszcze czas...?
JanP2019.10.26 21:48
Naiwniaku, Flaszka jest niewierzący.
Durczykiewicz2019.10.26 20:40
Ksiądz Głódź wciąż ma władzę, więc się nie dziwię takiej reakcji księży, a z drugiej strony może ks.arcybiskup nie wszystkich traktuje tak podle, tylko tych bardziej wrażliwych...??
andrzejhahn32019.10.26 19:04
nieroby koscielne w obronie nieroba koscielnego
andrzejhahn32019.10.26 19:01
flacha znowu chleje
Andrzej2019.10.26 18:55
Gdy na światło dzienne wychodzą wasze najohydniejsze łajdactwa widzicie to jako atak na kościół. Nie ma na świecie drugiej grupy zawodowej tak podłej, tak chciwej i tak parszywie zdemoralizowanej jak wy, i to od zarania waszych dziejów. Prawdziwy kościół był jeszcze za Św. Piotra i nigdy potem. Nie ma takiej dziedziny życia, w której mielibyście jakąkolwiek przyzwoitość, jakąś empatię dla zwykłych ludzi. Przecież to was nie dotyczy. Jesteście najgorszymi bandytami w dziejach ludzkości, bo wszystkie podłości robicie pod przykrywką "miłości Boga". Już Hitler poznał się na was, wsadzał was do obozów koncentracyjnych. Wielka szkoda, że nie zdążył was wszystkich wymordować. Mam nadzieję, któregoś dnia przyjdzie jego następca i dokończy dzieło Hitlera, zrobi z wami porządek.
jedrus2019.10.26 18:12
Znany alkoholik, beznadziejny człowiek, który przez jakąś omyłke został biskupem. Wstyd dla całego Kościoła. A ten apel napisali ci,którzy mu się sowicie opłacali, a te koleś odwdzięczał się im finansowo. Zenada, wołająca opomste do nieba.
Sacerdos Christi - nie kanonik i nie prałat 2019.10.26 17:21
biskupi pomocniczy, kolegium konsultorów, dziekani wszystkich dekanatów archidiecezji gdańskiej, prepozyci kapituł, moderatorzy Gdańskiego Seminarium Duchownego - ich wywindował, to co, mają go nie chwalić? a "szarych" wikarych, zwykłych księży gnoił. taka prawda. ci księża wreszcie powiedzieli DOŚĆ! ale jak wszędzie - są równi i równiejsi...
Krzysztof2019.10.26 16:51
Wszyscy wiedzą od dawna ,że to pijak i nie szanuje innych . Już z 10 lat temu pisano o tym . Niech biskupi i księża nie kłamią , bo to grzech - nie wstyd wam ? A ten pałac co ma Głódz, to jakim prawem należy do niego , a nie do kościoła ? Chamstwo i tyle , dlatego tym chamom nie daję na tacę od 40 lat choć wierzący jestem i do Kościoła chodzę regularnie.
pyk pyk pyk2019.10.26 16:11
Lewacka hołoto. Naskoczycie mu.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.26 16:57
On lubi jak na niego wskakują nadzy klerycy :D
Michal2019.10.27 3:15
Podobno wtedy gromko pokrzykuje: "Na koń !! "
Zorrro2019.10.26 16:11
Mimo, że abp nie jest ideałem -MUREM ZA ARCYBISKUPEM! Masoni z TVNazi wybrali sobie ofiarę do publicznego połajania, by upokarzać kK i nas katolikow
Bez żadnego trybu2019.10.26 16:10
Wy tam we frondzie też ostro chlejecie, bo inaczej nie da się wytłumaczyć obrony tego skompromitowanego waszego kumpla po flaszce.
Dorosły Polak 2019.10.26 17:36
A ja teraz siedzę szczęśliwy przed domem na ławce, piję piwko, wiem że te zabobony mnie nie ruszają, a wolny weekend, i 8 godzinny dzień pracy to zasługa ruchów lewicowych i robotniczych, a nie zabobonników.
święte poł-litra i zagrycha2019.10.26 16:08
Głódź to ochlaj-morda która upiła Kwaśniewskiego w samolocie do Charkowa!
Pisowiec2019.10.26 16:08
Brawo duchowni!!!! Trafili w punkt!!!! Oczernianie księdza arcybiskupa to atak na Kościół, Polskę i na nas wszystkich wiernych!!! Całe szczęście, że u władzy jest polska, patriotyczna i katolicka partia PiS!!! Jesteśmy z Kościołem!! Będziemy Go bronić i Arcybiskupa Głódzia również! Nie damy się złamać! Jesteśmy z Tobą Księżę Arcybiskupie!!! Prowadź nas!!!! A wy szczekacze, ruskie onuce won za Don! Do swoich paszli won!!
bat na pedofilów2019.10.26 16:14
który ksiądz pedofil zgwałcił twoją matkę w wieku dwunastu lat że wysrała na świat takiego debila jak ty? powiedz! to cię pomszczę!!!
Urszula2019.10.26 20:54
Atak tylko na kościół i Polskę? No co ty. To atak na Europę, ba, na cały świat., a może i na cały kosmos.
Lennon2019.10.26 15:59
No ale co tu bronić? Tu prokurator potrzebny.
anonim2019.10.26 15:58
Panowie Księża !! Kogo wy chcecie bronić? Przecież powszechnie wiadomo kim jest wasz szef albo raczej szeryf!! Głupa rżniecie? Wstydu nie macie?! Nie on jeden przez którego chcą popełnić samobójstwa księża? A pan biskup Skworc w Tarnowie ilu ma na sumieniu? Episkopat w 100% do odwołania i to natychmiast razem z nuncjuszem. Im szybciej media i naród to wymusi tym lepiej dla ratowania Kościoła. Do boju!
Zorrro2019.10.26 16:13
A kto ich odwoła falszywy prorok Bergoglio?
pocalujcie mnie w d...2019.10.26 15:47
Zawsze znajda sie pacholki, ktore na sygnal z gory zrobia kazda niegodziwosc, by przypodobac sie swemu panu.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.26 15:47
Stoi przed państwem biskup polowy, Ciężki, ogromny, znany z twardej głowy Biskup trunkowy ... Stoi i sapie, dyszy i dmucha, Gorzała strasznie od niego bucha: Buch - "aqua vitae"! Uch - "aqua vitae"! Puff - "aqua vitae"! Uff - "aqua vitae"! Już ledwo sapie, już ledwo zipie, - a jeszcze wypić musi na stypie. Wszyscy do niego dziś przypijali Sam biedak nie wie, ile obalił. (I pełno ludzi, każdy w ukłonie, Całują szaty, całują dłonie, I generalskie liżą lampasy, Na takie gesty biskup jest łasy) Najpierw wychylił likier z bananów Piątkę lub szóstkę ruskich szampanów, I znowu flaszka, O! Jaka wielka! Potem 'popływał' znowu w bąbelkach Wjechała w beczce Polska Dębowa Leszek z zachwytu nie wyrzekł słowa "Flaszka" przegryzał między flaszkami Zjadł staropolski bigos z grzybkami Tych porcji chyba zżarł ze czterdzieści, Sam nie wiem, gdzie się w nim wszystko mieści. I choćby przyszło tysiąc kleryków I każdy przyniósłby po "sznapsiku" Na końcu świata by je schowali, On je wywącha, potem "obali". Nagle - bee! Nagle - łee! Wzdął się brzuch! Biskup w ruch! Najpierw tak smutno z goryczą i z żalem Rzekł nasz duchowny "Apage"! gorzale. Podniósł swe cielsko i ciągnie z mozołem, Raz obok stołu, to znowu pod stołem I biegu przyspiesza, i gna jak szalony (stał koniak na drodze, został wysuszony) A dokąd? A dokąd? Dokąd? Do WC! (w jelitach, w żołądku, w przełyku go rżnie) Po schodach, przez bufet, korytarz, przez hol (a w głowie "jawohl, ich liebe alkohol") Do taktu wciąż beka i charczy jak żul W żołądku burczenie i głośne bul,bul I gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak kleszka, gdy z tacą wyrusza po szmal Nie ciężki duchowny zziajany,zdyszany Lecz kleryk przez Paetza nagiego ścigany. A skądże to, jakże to, czemu tak gna? Staropolski bigos "Flaszeczkę"tak pcha Kapusty i grzybków nie mieści już brzuch Te zaś "aqua vitae" wprawiła w ten ruch, To wódka z żołądka ten bigos do góry Przesyła przełykiem, który ma kształt rury I wyżej, wciąż wyżej, i biskup się toczy, A wóda te grzybki, kapustę wciąż tłoczy, I słychać już tylko - "Od złego mnie zbaw" To paw to, to paw to. to paw.. Autor wiersza pozostaje nieznany.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.26 15:46
Nihili novi, wy dupki frondowe. To oczywiste, że łasi na kasę pijacy i życiowi degeneraci będą bronić łasego na kasę pijaka i życiowego degenerata.
marycha2019.10.26 15:42
podpisali kłamstwo, on był chamem już jako biskup polowy, poniżał księży w diecezji warszawsko-praskiej, sprzedawał godności, a opieprzał równo, nawet kanclerz był ścierą do podłogi
Lech Keller-Krawczyk zyd homo pedofil - dumny2019.10.26 15:38
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-genetyk "słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 (tu ma racje) żyje w tzw. lala land. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
mo2019.10.26 15:34
wierchuszka kościoła jest niewierząca!!!!!!!!!!
Grzegorz2019.10.26 15:34
No i wszystko jasne, abp. Głódź wiedząc ze mają na niego kwity i chcąc zapunktować, zgodził się na taki pochowek Adamowicza. Jednak nie wziął pod uwagę ze układy ze (szatanem) kończą się źle i ze to największy kłamca. Teraz chce zniszczyć kościół i przy okazji abp. Głódźa.
mo2019.10.26 15:19
to jest pijak i szumowina, chlał wódę z SB-kami i dlatego zachorował, chamstwem jest bronienie tego dziadygi
Bób Hummus Włoszczyzna2019.10.26 15:14
katole co jeszcze musi się stać byście uwierzyli w zdemoralizowanie głodzia?
klesze szambo znowu wezbrało2019.10.26 15:11
W niedzielę ciemnota pójdzie do spowiedzi na kolanach u tych drani! Kiedy naród powstanie z kolan przed tymi łobuzami i oszustami?
anonim2019.10.26 15:09
Purpurowa zaraza... czyli od Krakowa do Gdańska, przez Toruń - ten sam smutny krajobraz z chciwymi i ponurymi facetami w sukienkach i śmiesznymi czapkami którzy uznali się za namiestników Boga!
pyk pyk pyk2019.10.26 16:01
I banda psów ujadających z zazdrości pieniądza i nienawiści za nimi. Bo sami są jedynie psami i sługusami ich wrogów. Jak to być cwelem i frajerem dupolizem i pustakiem powtarzającym stare brednie podłych lewackich alfonsów?
Beno2019.10.26 23:32
Czemu jesteś tak zgorzkniały i ponury. No bo nieudacznik. Idź się wysikać, to ci może ulży.
BiegunkaProrocza2019.10.27 3:12
A ty lepiej umyj siusiaka i okadź mirrą pochwę.
Dr Aloha2019.10.26 15:09
Wszyscy wiedzą że Głódź to straszna patologia. Kościół nic z tym nie zrobi bo właśnie znalazł sobie nowego żyda pod postacią LGBT.
Bóg Honor Ojczyzna2019.10.26 15:09
Nie widziałem materiału wyprodukowanego przez spedalony tvn więc nie wiem czy mają nagrania arcybiskupa czy tylko gadki rzekomo skrzywdzonych kiecoli. Jak nie ma konkretnych niepodważalnych dowodów to niby czemu mam wierzyć tej stacji?
Bób Hummus Włoszczyzna2019.10.26 15:13
Jakich dowodów potrzebujesz, by uwierzyć w zdemoralizowanie Głodzia?
Bóg Honor Ojczyzna2019.10.26 15:38
Czym dla Ciebie jest zdemoralizowanie? Rzucanie "mięsem" to paskudna wada ale nie stanowi od razu o zdemoralizowaniu. Zdemoralizowanym jest ten kto ciężko grzeszy i trwa w tych grzechach, namawia innych do grzechu i pozwala grzeszyć.
earghvx2019.10.26 15:46
A gdy chleje?
Wyborca PiS z Gdańska2019.10.26 15:34
Bo teraz jest dobra, amerykańska.
antek.b2019.10.27 10:08
A masz nagrania ze zmartwychwstania chrystusa?,czy tylko rzekome relacje rzekomych świadków,istnieją konkretne ,niepodważalne dowody?,a mimo to głęboko wierzysz,jak mniemam.Brak konsekwencji w rozumowaniu,głęboki chaos myślowy i bezrefleksyjność,to cechy jakie u ciebie dostrzegam,ale mimo to nie odważę się posądzić cię o brak inteligencji,Bóg,Honor,Ojczyzna?,podejrzewam że odkrycie prawdziwego sensu tych słów jeszcze przed tobą.
Lady Chapel2019.10.27 16:53
Proszę: https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/oskarzenia-wobec-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia-sprawe-ujawnilo-czarno-na-bialym,980491.html
Lady Chapel2019.10.27 16:54
I jeszcze: https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-i-jego-wszechwladza-w-diecezji,980143.html
antek.b2019.10.26 15:07
Europa poradziła sobie z imperializmem kościoła i pokazała mu jego miejsce w europejskich społecznościach,tylko polska wciąż przegrywa walkę z tą zwyrodniałą antycywilizacyjną czarną zarazą ,czy rację mają ci którzy mówią że głupie polaczki nadają się tylko do tego by służyć innym?
Jarek2019.10.26 15:06
Dał intratne parafie - będą bronić. To pokazuje mafijną strukturę KK. Sądzę, że podpisał również ten proboszcz, który udzielał wywiadu ze zmienionym głosem Ci co nie podpisali - są winni. Pijaczyna pokaże im gdzie raki zimują. Jak najdalej od tej instytucji!
Bez żadnego trybu2019.10.26 17:33
Mnie w niedzielę rano żona zawsze budzi wspaniałym lodzikiem, a później jest tylko lepiej.... 😁😁😁😁😁😁
Jアレk 2019.10.26 17:33
I dobrze, niech pozna co to odpowiedzialność za swoje czyny
442019.10.26 21:18
to jest znaczna czesc ktora odeszla od BOGA , widocznie nowotwor uspokoi sie, ze znowu chyca , niech obroncy tego upadlego kaplana kto wspiera , czy jeden z obroncow nie wywodzi z torunia
na pohybel!2019.10.26 15:00
Mafiozo Głódź nakazał swoim pionkom go bronić. Pewnie pogroził pozbawieniem apanaży, awansów, wpływów.
Pet2019.10.26 19:48
Moim skromnym zdaniem nawet nie musiał grozić. Mało to lizusów i wazeliniarzy?
aaa_kotki_dwa2019.10.26 14:57
Frondziu dlaczego nie podałaś nazwisk tych dzielnych obrońców Flaszki?
Wyborca PiS z Gdańska2019.10.26 14:56
> o liczne przywary. Wiadomo - arcyflaszka takowych nie posiada. Kto twierdzi że jest inaczej, ten ruska onuca
442019.10.27 0:09
BETON UWIERZY KAZDA BAJKE ZWOLENNIKOW TEGO BYLEGO OCHLAJA CO URBAN PISAL 25 LAT TEMU
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.26 14:55
Skvrwysyn Głódź to obraz patologii czarnej zarazy i pełzającego upadku sekty katolickiej w Polsce. Sursum corda!😇
ogar2019.10.26 14:54
Wstydu nie mają... jak można jeszcze bronić tego zapijaczonego zwyrola?
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.26 15:55
W starożytności - na krzyżach wieszano łotry. W czasach współczesnych - odwrotnie - NA ŁOTRACH KRZYŻE !!!!
Lupaszko2019.10.26 19:20
masz na myśli Kwasa, czy bronka hasającego po krzesłach w Japonii?
krzysztof2019.10.27 12:53
A KIM TYJESTEŚ LEWAKU SŁUGĄ DIABŁA