Darek Malejonek: Czy to możliwe, że to szpital jest panem życia i śmierci... - zdjęcie
18.01.21, 08:15Fot. screenshot - Twitter (Tomaszgm80)

Darek Malejonek: Czy to możliwe, że to szpital jest panem życia i śmierci...

16

Czy to możliwe ze szpital jest panem życia i śmierci, że medycy decydują o tym czy czyjeś życie ma wartość? Już to pisałem kiedy umierał mały Alfi i jego rodzice walczyli z systemem medyczno sądowym. Zawsze się bałem mariażu tych dwóch zamkniętych korporacji. Wielu z nas pamięta sowieckie psychuszki i skazywanie dysydentów na dożywotnie wiezienie szpitalne po słynnych diagnozach schizofrenii bezobjawowej” – pisze na swoim Facebookowym profilu Dariusz Malejonek, odnosząc się do sytuacji Polaka, który w angielskim szpitalu został skazany na śmierć głodową.

Dodał:

Na oczach świata pan Sławomir umrze z głodu i pragnienia przywiązany do łóżka. Zupełnie jak w niemieckich obozach zagłady. Tak jak umierał o. Kolbe. Jedna z najbardziej makabrycznych tortur! Nie wyobrażam sobie abym nie mógł pomoc mojemu dziecku, czy żonie gdyby znaleźliby się w takiej sytuacji! Bezsilność,bezradność wobec systemu”.

Stwierdził ostro, że owa bezduszna i nieludzka cywilizacja kończy się na naszych oczach i wkraczamy w erę „miękkiego totalitaryzmu”, który:

[…] iepostrzeżenie wszedł do naszego życia i powoli staje się panującym systemem. Wszystko wskazuje na to, że zajęci swoim konsumpcjonizmem nie dostrzegamy nadciągającego zagrożenia”.

Cały tekst poniżej:

za:facebook

Komentarze (16):

czekista2021.02.5 15:07
To kompromitacja tzw. służby zdrowia i prawników w Anglii; przecież nasz kraj brał na siebie koszty leczenia; podobnie ja w przypadku Alfiego Evansa oczekiwał samolot dla zabrania go dom Włoch na dalsze leczenie!!! I co, bandyci w białych kitlach i togach zamordowali dziecko! A potem rozpisują się o urodzinach następnego królewskiego bękarta...To jest cywilizcja Śmieci jak ostrzegał Św. JPII....
Mariusz2021.01.20 2:28
Zależy w jakim on jest wieku. młode organizmy potrafią sobie poradzić. Starsze niestety nie. Ale potem jest potrzebna bardzo kosztowna i długotrwała rehabilitacja. Trzeba sobie zdać z tego sprawę. Pozdrawiam.
Japa2021.02.17 17:26
To co ,panie " Mariuszu " ," trzeba sobie zdać z tego sprawę " ...I zabić ... Walcząc równocześnie z ubojem rytualnym , np.
MaxFiend2021.01.18 12:31
Skoro to jest możliwe w Polsce, to dlaczego nie gdzie indziej? W Polsce po prostu nie przyjmuje się ludzi do szpitali i wyznacza odległe terminy a zagrożenie życia nie jest żadnym argumentem. Ludzie umierają w kolejkach do zabiegów.
niestety smutna prawda.2021.01.18 14:20
Jak masz kasę to idziesz prywatnie. Ale to koszty idące w grube tysiące.
Alojzy Cedzidło2021.02.17 17:39
Słusznie , Nawet bardzo, Przypomnij mi tylko od kiedy te kolejki powstawały .Kiedy wprowadzono limity kasy na leczenie . Kiedy prywatyzowano szpitale . Kiedy zamykano szpitale aby inne w tym prywatne dostawały więcej kasy . Ilu lekarzy ma kasy fiskalne itd itd
zdeformowany płód2021.01.18 10:32
Dajcie mu odejść.
Zdeformowana twoja matka2021.01.20 10:24
Trogli! Jutro koniec interneta!
Po 11 ...2021.01.18 9:36
Ale to nie szpital jest panem życia i śmierci. Szpital bezczelnie sprzeciwił się woli Boga. Podłączył swoje diabelskie urządzenia do świętego ludzkiego ciała. To świętokradztwo, to grzech. Każdy człowiek ma przecież GODNOŚĆ i prawo do NATURALNEJ śmierci w zgodzie z wolą Stwórcy. Jakim prawem ktoś bawi się, eksperymentuje, drwi z praw naturalnych. Jakim prawem???
Po 999...2021.01.20 10:27
Takim prawem, że Bóg dał nam po to wiedzę i zdolność do jej rozwijania, żebyśmy mogli sobie nawzajem pomóc. Jeśli się z tego wypisujesz to twoja sprawa. Nie każdy myśli tak jak ty doktorze Mengele.
Alojzy Cedzidło2021.02.17 17:53
Ja nie wiem ,który P11 to napisał . I ten co to napisał nie kpi z tematu . Trudno się jednak z tym dzisiejszym nie zgodzić . Taka ta współczesna " medycyna " Mnie gnębi problem przeszczepów , Organa p obrane od 2 dniowego , zimnego nieboszczyka nadają się tylko do urny. Do przeszczepu chyba nie .Czym więc jest ta "Smierć mózgowa ." A ten Polak w Anglii podobno podpisał zgodę na pobranie organów .
Polak2021.01.18 8:48
Pasożyta i 94 letnie bydle, królową GB utrzymywaliby pod aparaturą nawet i 300 lat. Tymczasem Polak, lub dowolny anglik pracujący jest odłączany. Ponieważ wychowałem się w kraju komunistycznym, zawsze gardzilem kosmopolitycznymi elitami, ale tak jak gardzę nimi teraz, to rekord nie do pobicia. Mieszkam w kapitalistycznej Polsce.
Anonim2021.01.18 8:44
Żona się zgodziła na odłączenie, skoro ma ustanowione prawo do decydowania to ja nie rozumiem o co w ogóle toczy się ta gównoburza. Gość przez 45 minut miał niedotleniony mózg, on faktycznie już nie żyje. Gdzie są ordojurki z walką o prawo do naturalnej śmierci?
Gość żyje i wara od niego.2021.01.18 14:18
Żonę przycisnęli kosztami, a po organy stoi kolejka. Widocznie ktoś ważny, skoro tak się upierają. Ciekawe, czy w tym szpitalu pracują wyłącznie ludzie pozbawieni sumienia?
Natalja Siwiec2021.01.18 8:41
Od poczęcia do naturalnej śmierci. Dlaczego sztucznie się podtrzymuje?
Odżywianie, nawadnienie i znoszenie bólu to2021.01.18 14:16
podstawowy zakres opieki paliatywnej doga pani. Wiedza na ten temat zdaje się zanikać w wysoce rozwiniętych państwach zachodu. Idziesz do szpitala, a lekarze zamiast cię leczyć, to patrzą co nadaje się do przeszczepu. Warto obejrzeć Apocalypto Mela Gibsona - w tym kierunku podążamy..